V of BTS شیک ترین مرد سال 2022 است

و خوش پوش ترین مرد سال 2022 …وی از گروه کی پاپ BTS!

مد سبک BTS V
اعتبار: GQ

از آنجایی که نمودار Venn از طرفداران BTS و پیروان Style Girlfriend در واقع دو دایره مجزا و متمایز است که در انتهای مقابل یک زمین فوتبال به اندازه استاندارد قرار گرفته اند، اجازه دهید خلاصه را به شما ارائه دهم.

بی تی اس، مخفف Bangtan Boys، نام یک گروه کی پاپ با الف خیلی پایگاه هواداران اختصاصی

بسیاری از این طرفداران که خود را ARMY می نامند، علاقه زیادی به گروه و هفت عضو آن دارند – سوگا، جی هوپ، آر ام، جیمین، V فوق الذکر و جونگ کوک – تا حدی که من هرگز برای یک گروه موسیقی و تیم ورزشی نشان نداده ام. ، مادر، یا صادقانه بگویم، خانواده خودم.

آیا بسیج رسانه‌های اجتماعی ماهرانه ARMY، که در آن رودررویی‌های سبک سلبریتی‌های SG Madness کاهش یافت، به پیروزی V کمک کرد؟

کاملا. اما بعد از اینکه انتخاب خودم برای رتبه اول امسال، تام هالند، در Sweet Sixteen برخورد کرد، ناامیدی را از بین بردم، ایده قهرمانی با هواداران BTS را پذیرفتم.

و نه فقط به این دلیل که برای تعامل در اینستاگرام SG عالی بوده است، هر چند… وای. همانطور که گفتم، این هواداران فداکار هستند.

اما به این دلیل که مهمتر از آن، عنوان SG Madness برای V، خواهرزاده کیم تهیونگ، به ما این شانس را می دهد که به کسی توجه کنیم که سبک شخصی اش کاملاً متفاوت از زیبایی شناسی است که معمولاً در Style Girlfriend ارائه می کنیم.

سبک BTS به براکت SG Madness می رسد

نادیده گرفتن تأثیر گروه پسر کره جنوبی بر فرهنگ پاپ در چند سال گذشته، چه ارتشی باشید و چه غیر از آن، احمقانه است.

بنابراین، هنگام انتخاب رقبای SG Madness امسال، گنجاندن V، بشقاب مد تعیین شده گروه، کار بیهوده ای بود.

تمایز پسران گروه پسر

گفته می‌شود، این گروه معمولاً با هم ظاهر می‌شوند و لباس‌های هماهنگ از هر خانه طراحی که در حال حاضر به عنوان سفیران جهانی خدمت می‌کنند، پوشیده‌اند.

که برای من، به معنای یک منحنی یادگیری شیب دار در یادگیری اینکه هر عضو چه کسی است، است.

سبک BTS
اعتبار: Vogue UK

علی‌رغم اینکه نقش اصلی Boy With Luv، همکاری خوش‌بینانه BTS با Halsey، تقریباً بدون وقفه در حین تمرین برای یک مسابقه پیش از همه‌گیری، من هنوز به طور مبهم با اعضای گروه آشنا بودم.

بنابراین وقتی متوجه شدم V مستقیماً به سمت عنوان قهرمانی می رود، متوجه شدم که به یک کورس تصادف در سبک BTS و BTS نیاز دارم.

من یک زوج را می شناختم. J-Hope من به راحتی تشخیص می دهم، با لبخند شیرین و کمی احمقانه اش که مرا یاد یک ماپت خیابان سیسمونی می اندازد.

RM تنها کسی است که انگلیسی را روان صحبت می کند و به همین دلیل سخنگوی پیش فرض گروه در فرش های قرمز و کاناپه های تاک شو آخر شب در سراسر جهان شده است. او رفتار یک پارکبان دوستانه، یا یک کشیش جوانان غیر ترسناک را دارد.

اما بقیه؟ من به فلش کارت های BTS نیاز داشتم.

من می خواهم از خودم دفاع کنم – نمی توانم به برادران (سفیدپوستان!) بگویم بریجرتون جدا از هم!—اما صادقانه بگویم، کار به خاطر آوردن چهره هر یک از اعضا باعث شده است که به طرز دردناکی از تعصب نژادی خودم (ORB) آگاه شوم، پدیده شناختی که نشان می دهد افراد یک نژاد به راحتی تشخیص یا شناسایی را دشوارتر می کنند. افراد دیگری

دانشمندان علوم اجتماعی ORB را به عدم مواجهه معنادار با سایر گروه های فرهنگی و نژادی می گویند. با این حال، فقط به این دلیل که خودم را به عنوان یک متعصب نشان نمی دهم، این اعتراف را دلپذیرتر نمی کند.

بدیهی است که من بسیار خوشحالم که بالاخره شاهد تنوع بیشتری در فرهنگ افراد مشهور هستیم.

من همچنین به طور دردناکی می دانم که جشن گرفتن این نوع “اول ها” در سال 2022 (من شما را می بینم، رقیب SG Madness Final Four و ابرقهرمان آسیایی افتتاحیه مارول، سیمو لیو!) باید راه را برای عادی سازی بازنمایی، دوره باز کند.

یکی از آخرین هشدارها (آیا من خیلی اعتراض می کنم؟)، همچنین فکر می کنم عدم آشنایی من با BTS عاملی است که دیگر مانند زمانی که جوانتر بودم در فرهنگ پاپ غوطه ور نمی شوم. من حتی نمی توانم تماشا کردن دیگر هر برنامه جایزه ای در MTV وجود دارد زیرا من فقط افراد مشهوری را می شناسم که برنده جایزه یک عمر دستاورد هستند (آنها معمولاً حدود 35 سال دارند).

بنابراین اگر نمی‌دانید V کیست، یا نمی‌توانید BTS را از Backstreet Boys تشخیص دهید، بدانید که اینجا تنها نیستید.

ولی! امیدوارم از آن به عنوان فرصتی برای گسترش دیدگاه سبک شخصی خود استفاده کنید. و برو به “پسر با لوو” گوش کن. این یک باپ است!

در زیر، 4 درس سبک BTS که باید از گروه و خود وی برداشته شود:

بی تی اس گرمی 2021
c/o: Big Hit Entertainment

1. هماهنگی از زمان برگزاری مراسم جشن سالانه راه طولانی را طی کرده است

ممکن است فرش قرمزی برای راه رفتن نداشته باشید، اما آن را از یک سپت کی پاپ که مورد ستایش است بگیرید تحت اللفظی میلیون‌ها نفر، لباس پوشیدن هماهنگ یک حس است!

هماهنگ نبودن، اما هماهنگی لباس ها می تواند واقعاً خوب به نظر برسد.

درس: هنگام لباس پوشیدن برای یک رویداد، از تماس با طرف مقابلتان نترسید.

حتی یک لمس کوچک مانند یک مربع جیبی که رنگ‌های جواهرات تاریخ شما را به نمایش می‌گذارد، انعطاف‌پذیری کم‌رنگی است که یک جبهه متحد ارتباط برقرار می‌کند و عالی به نظر می‌رسد.

2. از آزمایش کردن روندها لذت ببرید

SG به هر مردی پیشنهاد نمی‌کند که کت و شلوار چینی باریک خود را با یک کت و شلوار شبح آرام عوض کند (البته اگر از لویی ویتون است، شما از نعمت ما برخوردار هستید)، اما برای دیدن نمونه‌هایی از این موارد می‌تواند مفید باشد. چگونه یک روند را امتحان کنیم

درس: برای الهام گرفتن از تجربه روندهای جدید، افراد مشهور مد را بررسی کنید. سبک BTS از فصلی به فصل دیگر تغییر می کند، و سبک شما نیز می تواند!

هیچ شرمی در بازی رشد سبک شخصی وجود ندارد.

3. مراقب پوست خود باشید!

اینستاگرام: @anderson._paak

من به شدت علاقه مند به آزادی V و هم گروه هایش در بازی با استانداردهای زیبایی کلیشه ای هستم.

من می دانم که صحبت کردن در مورد شدت روتین های مراقبت از پوست کره ای (مراحل بسیار زیاد!) تبدیل شده است، اما صورت این بچه ها شبیه شیشه است. آنها از چه چیزی استفاده می کنند، و آیا می توانم مقداری بخرم؟

و بله، آنها قطعاً آرایش می کنند. در دوره‌ای که هری استایلز خط لاک ناخن را راه‌اندازی کرده و فارل کرم دور چشم هاوکینگ است، V و بقیه BTS به سادگی مطابق با زمان هستند.

درس: وقت آن است که یک روال مراقبت از پوست را اتخاذ کنید، اگر قبلاً این کار را نکرده اید.

و اگر می خواهید کمی هایلایتر روی آن گونه ها امتحان کنید؟ به دنبال آن برو.

4. تلاش را بپذیرید

با این خطر که در Euphoria High مانند یک مداح به نظر بیایم، امید من برای آینده این است که تعداد بیشتری از پسرها – به ویژه از انواع سیس و مستقیم – احساس راحتی کنند که طوری لباس بپوشند که باعث شود بهترین و با اعتماد به نفس خود را احساس کنند.

امیدوارم اگر می خواهید موهایتان را رنگ کنید یا بوتاکس بزنید یا پاشنه کوبایی بپوشید، این کار را انجام دهید!

سبک V و BTS ممکن است آن چیزی نباشد که پیروان Style Girlfriend به آن عادت کرده‌اند، و می‌دانم که به راحتی می‌توان فرهنگ پاپ را که شخصاً به آن علاقه‌مند نیستید نادیده گرفت، اما خوب است که تغییر را در زمانی که می‌خواهد از بین ببرد، بپذیرید. مسابقه سبک سالانه سرگرم کننده!

هری استایلز، برنده SG Madness 2020، زمانی که از محبوبیت گروه‌های پسرانه به رولینگ استون دفاع کرد، این را کاملاً بیان کرد:

چه کسی می‌تواند بگوید که دختران جوانی که موسیقی پاپ را دوست دارند – مخفف کلمه محبوب، درست است؟ – سلیقه موسیقیایی بدتر از یک پسر هیپستر 30 ساله دارید؟ این حرف شما نیست. موسیقی چیزی است که همیشه در حال تغییر است. هیچ پست گلی وجود ندارد.»

سبک درست است. موسیقی همیشه در حال تغییر است و سبک نیز تغییر می کند. پس ادامه دهید و به سخنان نوجوانان گوش دهید. به هر حال دارند می گیرند.

درس: ما دیگر کسی را به خاطر تلاش برای ظاهرش یا تلاش برای چیزی جدید یا متفاوت مسخره نمی کنیم. سال 2022 است و ما دیگر آن بازی را انجام نمی دهیم.

اگر باعث می‌شود احساس بهتری نسبت به ظاهرتان داشته باشید و با اعتماد به‌نفس‌تر در روزتان بگذرید، پس از آن #SGapproved است.

تبریک V!

***

سبک سلبریتی بیشتری می خواهید؟ درس‌های مد را از برندگان گذشته SG Madness باراک اوباما و هری استایلز ببینید.