Shawn Reed of Form Function Form

در حالی که نگاه کردن به افراد مشهور برای الهام گرفتن از طنز می تواند سرگرم کننده باشد، اغلب مفیدتر است که به سادگی به اطراف خود نگاه کنید. فکر کنید: دوستان شیک، همکاران، حتی غریبه ها در خیابان. به همین دلیل است که ما دوست داریم سبک شخصی دوستان خوش لباس خود را در اینجا در SG مستند کنیم. مردان واقعی که ما با سبک قاتل می شناسیم.

Shawn Reed of Form Function Form یک دوست قدیمی است (مانند یک ورود به سیستم HBO GO خود را به اشتراک می گذارد تا بتوانم تماشا کنم سیلیکون ولی-نوعی رفیق… که همه ما می دانیم فشارسنج بسیار مهم دوستی است).

شاون از کارگاه خود در فلوریدا، اجناس چرمی دست‌ساز می‌سازد که از نظر فرم زیبا هستند و در عین حال کاملاً کاربردی هستند. آن را دریافت کنید؟ فرم از تابع پیروی می کند … که از فرم پیروی می کند. در FFF، شاون طرح های خود را با برش دستی هر قطعه تا زمانی که محصول نهایی درست شود، زنده می کند.

بنابراین می‌توانید شاون را به خاطر اینکه شبیه یک پینه دوز قدیمی در کارگاهش به نظر می‌رسد، بهانه کنید. پیش بند چرمی، لباس های لکه دار و کثیف، تمام نه متری. اما نه! شاون برای این کار با همان فلسفه ای که برای کالاهای چرمی خود قائل است لباس می پوشد. وقتی قیافه ات خوبه، حالت خوبه! و وقتی احساس خوبی داشته باشید، کالاهای صنعتگر بدی درست می کنید.

در زیر، شاون رید در مورد آنچه او پوشیده بود به ما می گوید:

دوشنبهآنچه می پوشید، لباس مردانه، مد، مد مردانه

پیراهن: گانت | شلوار جین: Levi’s | کفش راحتی: Oak Street Bootmakers | ساعت: فرم تابع فرم | عینک آفتابی: مهندسی راندولف

«برای کار، رویدادهای اجتماعی، کلیسا – تقریباً هر کاری که در تمام هفته انجام می‌دهم به جز رفتن به باشگاه – یکی از دو جین را می‌پوشم، آبی تیره یا آبی روشن. من پیراهن را به عنوان تغییر ظاهر برای مناسب بودن موقعیت، و کفش را به عنوان مهمترین چیز می بینم.

95 درصد مواقع من از ساعت بند دکمه‌دار FFF استفاده می‌کنم، و اخیراً این کرنوگراف صورت آبی که اخیراً Timex منتشر شده است، به‌طور منظم استفاده می‌شود. به‌عنوان یک «طراح» و بدیهی است که مالک شرکت، می‌توانم هر چیزی را که می‌خواهم بپوشم… و هنگامی که دمای فلوریدا در اواسط تابستان در استودیوی انبار بدون تهویه ما شروع به بالا رفتن کرد، قطعاً مقداری چینی اضافه خواهم کرد. شورت به ترکیب اما تا آنجا که می توانم، این نگاه برای احترام به خوبی کار می کند، مهم نیست که در طول روز با چه کسی ملاقات کنم. چه آنها در مغازه ما توقف کنند یا من باید به آنها بروم.»

سهشنبه

آنچه می پوشید، stylegf، لباس مردانه، مد مردانه، طراح

پیراهن: تاد اسنایدر | شلوار جین: J.Crew | لوفرز: Brooks Brothers| ساعت: فرم تابع فرم

“با توجه به اینکه بیشتر از 10 هزار نفر به ددلیفت می‌روم، شلوار جین زیادی برای من کار نمی‌کند، بدون اینکه خیلی تنگ باشد تا بتوان تمام کارهایی را که در استودیو انجام می‌شود چمباتمه زد و حرکت کرد… این قطعات از J.Crew مدیریت می‌شوند. برای تناسب با ران‌هایم، اما کمی خیاطی برای داشتن ظاهری مخروطی آن را تمام می‌کند. این احتمالاً یکی از دو پیراهن پاپلینی است که من دارم – پارچه آکسفورد قطعاً ترجیح من است (و 90٪ از کمد لباس من)، اما من عاشق آبی هستم، و این چک بزرگ عالی است.

همچنین، من یک اعتیاد واقعی به کرومکسسل طبیعی دارم… این هفته دو جفت از چهار جفت کفش cxl طبیعی من را نشان می دهد، و یک هفته 4/4 چیز بی سابقه ای نیست.

چهار شنبه

آنچه می پوشید، استایل، استایل مردانه، لباس مردانه

پیراهن: امی | شلوار جین: Levi’s | کفش: آلن ادموندز | ساعت: فرم تابع فرم

یک آکسفورد خوب تقریباً برای هر چیزی جواب می دهد. من دوست دارم آنها را در مغازه بپوشم، و سعی می کنم زیاد نگران نباشم اگر کمی کثیف شوند… ممکن است تا زمانی که یک آکسفورد دارم با هیچ رنگی کار نکنم، اما برای اینکه نمونه های اولیه را بیرون بیاورم و شبیه یک آدمک به نظر نرسند. هر جا که باید بروم، شکست دادن آنها سخت است. امروز باید به دفتر حسابداری می رفتم، بنابراین آن را یک درجه طبقه بندی کردم.

پنج شنبه

فرم تابع شاون رید

پیراهن: J.Crew | شلوار جین: Levi’s | لوفر: بیلی رید

عینک آفتابی: Persol | ساعت: فرم تابع فرم

“آیا همه شما در مورد این پارچه “کتانی” جدید شنیده اید؟ این یک نوع معامله بزرگ است. صادقانه بگویم، اینها از جی کرو تنها مواردی هستند که من پیدا کرده ام که مانند یک جعبه غول پیکر بریده نشده اند. همچنین، این قطعاً «خلاق» بودن من است، نه «لوف کردن»… قطعاً.»

جمعه

آنچه می پوشید، لباس مردانه، مد مردانه

پیراهن: Uniqlo | شلوار جین: J.Crew | لوفر: APC | ساعت: فرم تابع فرم

“وقتی هوا گرم تر شود، چوگان احتمالاً 75 درصد لباس هفتگی من خواهد بود. بین Uniqlo و J.Crew (هم معمولی و هم کارخانه ای، همه باریک)، من پیراهن های بسیار خوبی دارم که 100 برابر بهتر از تی شرت ها به نظر می رسند و در گرما قابل تحمل هستند، اما من نگران نیستم. در مورد آنها زمانی که به خاطر سوختگی های زیاد / رد روغن / لکه های معمایی-فروشگاهی بازنشسته می شوند به توده کهنه بازنشسته می شوند.

***

در مورد کمد لباس “مرد واقعی” خود کمک می خواهید؟

اجازه دهید شما را از خستگی خرید و بی تفاوتی هجوآمیز نجات دهیم. با خدمات خرید شخصی آنلاین SG، می توانید انتظار توجه ویژه ای را داشته باشید که باعث می شود احساس کنید بهترین و شیک ترین نسخه مرد عالی که هستید هستید! ما همچنین به شما کمک می‌کنیم تا بفهمید چگونه لباس‌های جدید خود را با چیزهایی که قبلاً دارید بپوشید.

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

آماده برای بهبود جدی کمد خود و اعتماد به نفس شما ما را فریاد بزن

***

در ابتدا در ژوئن 2015 منتشر شد. آیا سبک واقعی پسر بیشتر در SG می خواهید؟ به ما اطلاع دهید! و ویژگی های دیگر را اینجا، اینجا و اینجا بررسی کنید!