SG Madness Final Four: رای به شیک ترین مردان سال 2019

وقت آن است که مردانی را انتخاب کنید که یک قدم به نامگذاری نزدیکتر شوند شیک ترین مرد سال 2019. این فینال فور است. دو مسابقه شیک، بدون بازگشت.

کدام یک از این شیک ترین مردان سال 2019 وارد مسابقات قهرمانی SG Madness خواهند شد؟ این به شما بستگی دارد. قبل از پایان رای گیری در ساعت 5 بعدازظهر EST، یکشنبه 7 آوریل، در ادامه مسابقات زیر، هم در اینجا و هم در استوری های اینستاگرام SG رای دهید. بسیار خوب، وقت آن است که آنها را انتخاب کنید!

حسن منهاج v. مایکل بی جردن

قرار دادن عکسی از مینهاج با شلوار جین و کفش ورزشی (البته شلوار جین مناسب و کفش های کتانی فوق العاده شیک!) در مقابل یکی از MBJ در لباس پوشیدن، بی ادبانه به نظر می رسید. دو سینه (و آن بافت!) در آن.

بنابراین ما به دنبال اسلحه های بزرگ رفتیم. رسمی در مقابل رسمی. سبک چه کسی حاکم است؟

[socialpoll id=”2545354″]

ادریس البا علیه دونالد گلاور

آیا کس دیگری احساس می کند که این تقریباً بیشتر شبیه یک قهرمانی است؟ بتل رویال? اگر آنها الان رودررو نبودند، مطمئنم در فینال با هم روبرو می شدند.

من فکر می کنم به این بستگی دارد که چگونه تصمیم می گیرید رای خود را به صندوق بیندازند. آیا به دنبال شخصیتی هستید که سبک آن بیشتر شبیه سبک شما باشد، یا شاید دقیق تر، آنچه می خواهید باشد؟ اگر چنین است، احتمالاً به البا خواهید رفت (ما از قبل می دانیم که گابی است).

از سوی دیگر، اگر رای خود را با توجه به سبک آرمانی به صندوق می‌اندازید، کسی که ممکن است هرگز سعی نکنید از او تقلید کنید، اما به بازی احترام می‌گذارید، منطقی است که باید آن را به گلاور بدهید.

رای خود را بدهید، سپس دلیل خود را در نظرات زیر به من بگویید.

[socialpoll id=”2545355″]

مطمئن شوید که در چهار مسابقه باقی مانده در بالا، هم در اینجا و هم در SG رای می دهید استوری های اینستاگرام قبل از ساعت 5 بعدازظهر EST، یکشنبه 7 آوریل! و در نظرات به ما اطلاع دهید که فکر می کنید با چه کسانی در مسابقات قهرمانی روز دوشنبه روبرو می شوند!

***

شیک ترین مرد سال 2019 خود شوید!

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

کمد لباسی که به شما احساس یک میلیون دلار می دهد، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد زمان بزرگ، اما خرید برای آن همه لباس؟ نوعی زهکشی

اگر آماده سرمایه گذاری روی تعدادی لباس جدید برای کمد لباس خود هستید، اما از فکر خرید برای آنها می ترسید… در نظر بگیرید که Team SG برای شما فروشگاه داشته باشد! ما می‌توانیم لیست خرید آنلاین را فقط برای شما تنظیم کنیم که متناسب با بودجه، تیپ بدنی و سبک زندگی شما باشد.

اجازه دهید شما را از خستگی خرید و بی تفاوتی هجوآمیز نجات دهیم. شما توجه و مراقبت شخصی را دریافت خواهید کرد که باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه از مرد فوق العاده ای هستید که در حال حاضر هستید! آماده برای بهبود جدی کمد خود و اعتماد به نفس شما ما را فریاد بزن

***