SG Madness 2018: Sweet Sixteen Sweet Sixtein Best Dressed Celebrities Mere

وای! ما به Style Sweet Sixteen رسیدیم. میتوانی زوج? اینها بهترین لباس پوشیدن افراد مشهور مرد هستند که توسط شما رای داده اید. چه کسی به دور بعدی راه می یابد؟

من دروغ نمی گویم؛ این آسان نخواهد بود تا به حال، ما تمام این موارد را از بین برده‌ایم که «حتی باید بذر می‌گرفتند؟» شمشیربازان سبک در این مرحله، مرد بسیار پایین اینجاست، زیرا او کاملاً لیاقت این را دارد.

بنابراین، چه کسی به Elite Eight of SG Madness راه خواهد یافت؟ رای خود را در زیر ارسال کنید

region-header-kennedy-709x79

استرلینگ کی براون در مقابل مایکل بی. جردن

استرلینگ کی. براون

استرلینگ قهوه ای sg جنون 18

1 | 2 | 3

صادقانه بگویم؛ یکی از Megan K. (K نیز برای کاتلین است، به اندازه کافی جالب است!) کالینز بسیار روان است که Sterling K. Brown تا اینجای کار رسیده است.

به عنوان کسی که اخیراً به او وسواس پیدا کرده است این ما هستیم و به طور خاص براون، من نمی‌دانستم چند نفر در SKB با من بودند.

همانطور که معلوم است، مقدار زیادی! احترام به خوبی به دست آمده است. بازیگر همیشه در مکان‌هایی ظاهر می‌شود که انگار واقعاً از فرآیند لباس پوشیدن لذت می‌برد. در حالی که سبک او در سمت امن تر است، او همچنین کمی بزرگتر از برخی از همسالان مرد خود در تلویزیون و فیلم است، که چندین نفر از آنها تورنمنت امسال را ساختند! مانند…

مایکل بی جردن

مایکل بی جردن sg madness18

1 | 2 | 3

من یکی از آقای مایکل بی. جردن!

و اینجاست که همه چیز سخت می شود، درست است؟ براون خود را در Style Sweet Sixteen در مقابل خود قرار داده است پلنگ سیاه همبازی، که همچنین به رویدادها نشان داده می شود که با لباسی با سرمایه-D به نظر می رسد.

در حالی که هر دو عالی به نظر می رسند، قابل بحث است – یا حداقل، من هستم استدلال – که جردن با سبک خود شانس بیشتری می گیرد، که باعث می شود سبک او جالب تر شود. باز هم من دارم صحبت می کنم، پس با نظر من هر کاری که می خواهید انجام دهید.

براون مقابل جردن

[socialpoll id=”2494223″]

آرمی همر در مقابل شاهزاده هری

آرمی همر

1 | 2 | 3

منتخب تیلور، آرمی همر، با پیروزی اندک بر کریس پل در دور آخر، راه خود را به Style Sweet Sixteen رسانده است.

به نظر می رسد آنچه که همر علیه او انجام می دهد همان چیزی است که او را در تجارت نمایشی سرپا نگه داشته است، حتی پس از اینکه موفقیت تجاری او کمتر قابل دوام به نظر می رسید – ظاهر احمقانه و خوش تیپ او.

در دور آخر، شخصی به این نکته اشاره کرد که اساساً قضاوت در مورد استایل او غیرممکن است، زیرا او از ظاهرش متمایز است. که من می گویم، بله، اما خیلی از افراد خوش تیپ هستند که SG Madness را نساخته اند.

بنابراین، فقط به این دلیل که همر شبیه عروسک کن است، تبعیض قائل نشوید. او را بر اساس سبک شخصی اش قضاوت کنید. و آن را بر خلاف…

شاهزاده هری

شاهزاده هری جنون 18

1 | 2 | 3

در ذهن من، چیزی که شاهزاده هری را تا اینجا رسانده این است که او ممکن است در دسترس ترین استایل شخصی را در کل گروه SG Madness داشته باشد. و این چیزی می گوید، با توجه به اینکه او یک شاهزاده بداخلاق است.

او طوری لباس می پوشد که من فکر می کنم بسیاری از خوانندگان Style Girlfriend در اواخر دهه بیست و سی سالگی خود دوست دارند بیشتر اوقات به نظر برسند – کنار هم اما همیشه راحت. بسیاری از روپوش های جذاب. تعداد زیادی کفش که می توانید آن را بالا یا پایین بپوشانید.

آیا فوق ماجراجویی است؟ نه. آیا برای او کار می کند، و بسیاری دیگر مانند او (خب، نه مثل او مانند او..)؟ کاملا.

همه اینها، به علاوه بیایید طوری رفتار نکنیم که مگان مارکل کمکی نمی کند. اگر ARod امسال با JLo دست‌اندازی داشت، می‌توانم بگویم کاملاً واضح است که ویندزور جوان‌تر قطعاً از همسر آینده‌اش بسیار شیک (و به طرز شگفت‌انگیزی نام‌گذاری شده) درخشش بالایی دارد. همه اینها برای شاهزاده هری یک لحظه است.

آرمی همر در مقابل شاهزاده هری

[socialpoll id=”2494430″]

region-header-mcqueen-709x79

ادریس البا در مقابل حسن منهاج

ادریس البا

1 | 2 | 3

بهترین دوست من اخیراً در یک ساعت بسیار بی ادبانه به من پیام داد تا به من اطلاع دهد که رویارویی البا با لبرون جیمز در دور دوم برای او خیلی نزدیک بود. ناراحت نیست که البا 82 درصد آرا را در آن مسابقه به دست آورد.

او باید رای همه را بگیرد!

باشه پس

اکنون که می دانید مگان قد بلند کجا ایستاده است، چه می گویید شما در مسابقه Style Sweet Sixteen بین البا و….

حسن منهاج

جنون حسن منهاج 18

1 | 2 | 3

صادقانه بگویم: من دوست داشتم ببینم که کمدین (و مجری برنامه گفتگوی آینده) انسل الگورت را در دور آخر شکست دهد. اونجا گفتم

آیا او مسابقه خود را در البا ملاقات کرده است؟ اگر فقط به تال مگان بستگی داشت، پاسخ مثبت بود. با این حال شما چه می گویید؟

البا v. منهاج

[socialpoll id=”2494224″]

دواین وید در مقابل دونالد گلاور

دواین وید sg جنون 18

1 | 2 | 3

یکی از تنها دو ورزشکاری که هنوز در SG Madness ایستاده است، دواین وید در آخرین راند، راننده اتومبیل مسابقه ای غافلگیرکننده لوئیس همیلتون را شکست داد و به اینجا رسید. من عاشق دی وید هستم، اما با توجه به اینکه او در مقابل آن قرار دارد، کمی شک دارم که این بازیکن قدرتمند را در الیت هشت ببینیم…

دونالد گلاور

جنون دونالد گلوور sg 18

1 | 2 | 3

لاندو کالریسیان آینده می تواند همه این کارها را انجام دهد. سبک غیرمنتظره روی فرش قرمز (ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت شامی مایل به سفید؟ یک گلوور برایتان تهیه کنید که بتواند هر دوی اینها را انجام دهد!)، به نظر می رسد که در جمع آوری مواد غذایی بدون دردسر به نظر می رسد، این مرد فقط آن را دریافت می کند.

پس بچه ها، این کی خواهد بود؟

وید در مقابل گلاور

[socialpoll id=”2494431″]

region-header-bond-709x79

جوئل ادگرتون در مقابل مالکوم جنکینز

جوئل ادگرتون

جوئل ادگرتون sg جنون 18

1 | 2 | 3

باشه، فقط باید چیزی از سینه ام بردارم. فکر نمی کنم تا به حال جوئل ادگرتون را ندیده باشم که در هر چیزی، به غیر از لباس های عالی روی فرش قرمز.

اشتباه نکنید؛ بازیگر…آمریکایی (انگلیسی؟ نمیدانم، و نمیخواهم دنبالش بگردم) سبک فوق العاده ای دارد (و/یا در حال کار با استایلیستی است که به لباس پوشیدن او اعتماد دارد… DON’T @ ME). فقط فکر نمی کنم تا به حال هیچ یک از فیلم های او را ندیده باشم. او یک ستاره سینما است، درست است؟

جالبه. او به این دلیل که در اینستاگرام فالوور دیوانه کننده ای دارد و به خاطر اینکه، بله، پسر، خیلی بالا رفت می توان لباس؛ من فقط متوجه نشدم که او در SG Madness تا این حد پیش خواهد رفت، زیرا آگاهی از برند او شخصاً برای من بسیار پایین است.

اما این به من مربوط نیست این در مورد شما است. و اگر فکر می‌کنید ادگرتون می‌تواند از پسش برآید…

مالکوم جنکینز

1 | 2 | 3

اینجا در SG HQ، همه برای مالکوم جنکینز از Eagles بسیار مشتاق هستند. اول Super Bowl، حالا جایی در SG Madness Style Sweet Sixteen؟ می‌دانم، نمی‌توانم با قطعیت بگویم که او کدام یک را معامله بزرگ‌تری می‌داند.

از آنجایی که در این رقابت در نقطه‌ای هستیم که به‌طور نامناسبی راحت به شما بگویم که چه فکر می‌کنم و سعی می‌کنم رای شما را تحت تأثیر قرار دهم، شما را به داماری ساویل، فروشگاه پوشاک مردانه فیلادلفیا که توسط جنکینز تأسیس شده است، راهنمایی می‌کنم. برای کسانی که دوست دارند به نفع آن شرکت کنندگان با حس مد ذاتی بحث کنند. فقط، می‌دانید، اگر در مورد استایل او متعجب بودید.

اما این تمام چیزی است که من در مورد آن خواهم گفت.

ادگرتون علیه جنکینز

[socialpoll id=”2494225″]

دارن کریس در مقابل جان لجند

دارن کریس

دارن کریس sg جنون 18

1 | 2 | 3

از آنجایی که صادقانه صحبت می کنیم، به شما می گویم که دارن کریس یکی دیگر از رقبای SG Madness است که انتظار نداشتم تا این حد پیش برود. اگر داستان سیندرلای استرلینگ کی. براون به هیچ وجه نشان می دهد، شاید شما بچه ها واقعاً بزرگ باشید. داستان جنایی آمریکایی طرفداران؟

بنابراین، آیا کریس را به سمت Elite Eight سوق می‌دهید یا در نهایت به…

جان لجند

جان لجند sg madness 18

1 | 2 | 3

افسانه در این یکشنبه نقش اول را بازی می کند عیسی مسیح سوپراستار یک رویداد موسیقی زنده، نه این که دلیلی برای رای دادن به او (یا علیه او، بدیهی است)، اما ممکن است شکست دادن او زمانی که خدا را در کنار خود داشته باشد، سخت باشد. من فکر می کنم این چگونه کار می کند؟

Criss v. Legend

[socialpoll id=”2494432″]

چادویک بوزمن در مقابل کریس پاین

چادویک بوزمن

Chadwick Boseman sg madness 18

1 | 2 | 3

آیا پیشگویی من از قهرمانی T’Challa v. Killmonger محقق خواهد شد؟ فقط شما می توانید تصمیم بگیرید.

کریس پاین

کریس پاین sg جنون 18

1 | 2 | 3

ابتدا، باید بوزمن را از کنار کریس پاین، یک ستاره سینمای دوست داشتنی که نمی‌تواند در مسابقاتی ظاهر شود که بی‌وقفه #SGapproved هستند، کنار بگذارید.

میدانم! ارگ چیکار کنم بهت گفتم این کار آسون نیست…

بوزمن در برابر پاین

[socialpoll id=”2494228″]

کیت هرینگتون در مقابل رایان گاسلینگ

کیت هرینگتون

کیت هرینگتون sg جنون 18

1 | 2 | 3

ببین من نگاه نمیکنم بازی تاج و تختو این… خوب، احتمالاً به این زودی تغییر نخواهد کرد (همراه با The Wire، این برنامه «شاید اگر دندان عقلم را در بیاورم و واقعاً برای تماشای افراطی سخت هستم» من است…)، اما اینطور نیست. یعنی من نمی توانم از سبک شخصی جان اسنو قدردانی کنم.

من می‌خواهم آن را به بریتانیایی بودن او نسبت دهم، اما البته، چیزی بیشتر از این هم وجود دارد. او در سمت ناچیزتر است، که سبک برخی از بچه ها را غرق می کند. نه هرینگتون؛ او اهمیت یک خیاط خوب را آموخته است و همه چیز را ساده نگه می دارد. مثل، واقعا، واقعاً ساده است.

من کنجکاو هستم که برای گرفتن رای شما روی یک کمد کمی پرزرق و برق کافی است، در…

رایان گوسلینگ

رایان گاسلینگ sg جنون 18

1 | 2 | 3

مرد، من واقعاً می خواستم نقطه ضعف گابی را برای انتخاب رایان گاسلینگ برای ادامه راه امسال منفجر کنم، اما شروع کردم به این انتخاب حیله گر. به هر حال، گوس راجر فدرر را در راند آخر از آب بیرون آورد و تا کنون یک پیروزی راحت را بر سایر رقبای خود حفظ کرده است.از جمله 44، که فکر می کردم امسال ممکن است جلوتر باشد).

آیا او مسابقه خود را در Style Sweet Sixteen ملاقات کرده است؟ خواهیم دید.

هرینگتون علیه گاسلینگ

[socialpoll id=”2494433″]

به ما بگو:

چه چیزی رای شما را می گیرد: دسترسی یا ماجراجویی؟