SG Madness 2018: شیک ترین افراد مشهور مرد در فینال چهار

جنون استایل مردانه

به فینال فینال مد SG Madness 2018 خوش آمدید!

امروز فقط دو رای دارید، بنابراین از بین این شیک ترین افراد مشهور مرد عاقلانه انتخاب کنید. و در زیر به ما بگویید، به نظر شما با چه کسی باید در مسابقات قهرمانی روز دوشنبه روبرو شویم؟

مایکل بی جردن در مقابل ادریس البا

مایکل بی جردن

جالب اینجاست که جردن تنها چهره تازه ای است که تا این حد پیش رفته است. اگر بخواهم دلیل آن را حدس بزنم، می گویم به این دلیل است:

  1. این بازیگر از زمان استراحت خود نهایت استفاده را می‌کند و به راحتی بین ورزش‌های ورزشی (اغلب با لباس نایک لباس می‌پوشد) و ظاهر معمولی‌تر مانند ژاکت و شلوار جین بالا، جابه‌جا می‌شود.
  2. او با استفاده از لباس‌های رسمی، ظاهر فرش قرمز را با هر چیزی از دمپایی تاکسیدو تزئین‌شده گرفته تا ساعت مشکی سر تا پا در Met Gala ماه می گذشته زنده می‌کند.
  3. با تشکر از یک رژیم ورزشی دیوانه‌وار که حجم آن را بالا می‌برد، سپس پایین می‌آورد، سپس دوباره به عقب برمی‌گردد عقیده، پلنگ سیاه، و آینده کرید 2 (برای خسته‌ها استراحتی ندارید!)، جردن مسلماً تنومندترین بدن را دارد و باید یاد بگیرد که چگونه در وزن‌های مختلف خوب لباس بپوشد. نه آسان

پس کافی است که او را کنار بگذاریم…

ادریس البا

نفر دوم سال گذشته (برنده جف گلدبلوم برنده اسب تیره) امسال خیلی راحت از پس آن برآمده است. او مطمئناً جایگاه خود را در فینال چهار فشن به دست آورده است، اما من کنجکاو هستم که آیا غیبت نسبی او در “صحنه” امسال به او آسیب می رساند؟

از این گذشته، MBJ در سرتاسر جهان ظاهر می شد و لباس پوشیده بود تا گروه را شکست دهد پلنگ سیاهدر حالی که البا در آن فیلم سقوط هواپیما با کیت وینسلت حضور داشت؟ کدام…کسی ندید؟ با این حال، به این معنا نیست که او در انجام این کار خوب به نظر نمی رسید.

خب بچه ها کی قراره باشه؟

جردن v. البا

[socialpoll id=”2495336″]

رایان گاسلینگ در مقابل جان لجند

رایان گوسلینگ

رایان گاسلینگ، انتخاب کننده گابی در الیت هشت از کریس پاین پیشی گرفت (اگر فقط زودتر در لباس‌های لباس ظاهر می‌شد، شاید هنوز هم برای مقام اول می‌جنگید؟!)، اما آیا گوس می‌تواند به مسابقه نهایی برسد؟

گاسلینگ مثل البا اینطور نبود خارج وجود دارد مانند برخی دیگر از مدعیان امسال، اما من نمی توانم سبک این مرد را انکار کنم. حتی اگر بلید رانر بمباران شده، دیدن آنچه که او در میان چرندیات پوشیده نشان می دهد، لذت بخش تر از این است که اصلاً او را نبینیم.

سوال اصلی این است که آیا کمک به او برای سرنگونی رقابت کافی است؟

جان لجند

و وای، منظورم این است که من نمی‌خواهم رأی شما را در اینجا راهنمایی کنم، اما آیا به معنای واقعی کلمه می‌خواهید رأی دهید؟ در برابر عیسی؟

نه، jk jk jk. هر طور که دوست دارید، به نفع یا مخالف این ستون اصلی SG Madness رای دهید.

این چیزی است که در مورد استایل خواننده می گویم: من همیشه احساس می کردم که لجند دوستی است که وقتی متوجه می شوید قرار است در مهمانی یا شامی که قرار است بروید، شما را وادار می کند در مورد لباسی که می پوشید تجدید نظر کنید. تو می دانی که او هست به نظر می رسد واقعا در نقطه و آن باد تا شما را مجبور به قدم خود را خود بازی کردن

شما به خاطر آن از او عصبانی نیستید، زیرا بهانه ای به شما می دهد تا کمی شیک تر از حد معمول باشید، اما گاهی اوقات اینطور است که مرد، آیا شما حتی یک جفت چینی نامناسب ندارید که وقتی همه چیز در شست و شو است، آن را بپوشید؟? اوه!

مطمئن نیستم که آیا این قرار بود شما را متقاعد کند که به او رای دهید یا علیه او، اما اینجا هستیم!

حالا بر عهده شماست: کی می شود؟!

گاسلینگ علیه افسانه

[socialpoll id=”2495337″]

به ما بگو:

به نظر شما در مسابقات قهرمانی دوشنبه با چه کسی روبرو می شود؟