SG Madness 2018 – دوست دختر سبک

سر گرد-SG-Madness

افکت صدای بوق ناخوشایند هوا را وارد کنید، رقصنده ها را بیرون بیاورید و توپ های تی شرت را شلیک کنید زیرا یک بار دیگر زمان آن فرا رسیده است جنون سالانه Style Girlfriend’s Style Men’s!

درست است، The کمی کوچکتر از مقدار قابل توجهی بزرگتر شروع رقص این هفته در SG! مطمئن نیستید که آماده هستید، اما همانطور که گفتیم، رقصنده ها و توپ ها از قبل اینجا هستند، بنابراین ممکن است هیجان زده شوید.

در زیر، SG Men’s Style Madness 2018 را بررسی می کنیم:

براکت

جنون سبک 2018، جنون سبک دوست دختر مارش، جنون sg،

قوانین

این چهارمین تورنمنت سالانه (!!!) SG Madness ما است، احتمالاً قوانین را می دانید، اما اجازه دهید به هر حال آنها را به شما یادآوری کنم.

ما برندگان گذشته را بازنشسته می کنیمبنابراین دنیل کریگ (برنده: 2015)، ددپولرایان رینولدز (برنده: 2016) و جف گلدبلوم (برنده: 2017) خارج از رقابت هستند.

اگر متوجه هر سبکی شدید، شما را ستاره می دهد استن برای گم شدن از گروه، ممکن است دو مقصر وجود داشته باشد:

1) برای حضور در SG Madness باید “آنجا” باشید. معنی؟ اگر در دوازده ماه گذشته به اندازه کافی از شما عکس نگرفته اید، نمی توانیم شما را در رقابت برای عنوان قرار دهیم تا بتوانیم تعدادی عکس خوب از شما را از شبکه های مجازی خش خش کنیم. بنابراین اگر ستاره خوش لباس مورد علاقه شما در پرانتز بالا نیست، ممکن است به همین دلیل باشد (نگاه کنید به: ملک، رامی).

2) تعداد کمی از افراد مشهور هستند که کاملاً به دلیل سبک خود مورد احترام هستند … در وب سایت های دیگر. مال ما نیست. اگر تیم ما توسط LEWK کسی روشن نشده باشد (اهم، به شما شیعه نگاه می کند)، ما آنها را شامل نمی کنیم. ما هرگز نگفته‌ایم که این یک دموکراسی است…

… و 3) ما تصمیم گرفتیم که هر کسی که امسال متهم به آزار جنسی باشد به طور خودکار رد صلاحیت شود. متاسفم نه متاسفم

بذر

در هر منطقه – کندی، باند، باسکیات و مک کوئین – بازیگران، موسیقی دانان، سیاستمداران و افراد مشهوری را خواهید دید که ما نمی توانیم آنها را ببینیم. کاملا توضیح دهید که چرا آنها مشهور هستند اما همانطور که همه بیرون می آیند لباس شیک می پوشند. سپس افراد به‌طور تصادفی در براکت‌ها سازمان‌دهی می‌شوند و از آنجا، مدعیان را بر اساس فالوور اینستاگرامشان رتبه‌بندی کردیم. کسانی که در «گرم» نبودند به ترتیب نزولی از آنجا رتبه‌بندی شدند.

به همین دلیل است که شخصی مانند کانیه وست اینقدر ضعیف شد (او اکانت اینستاگرام خود را … دوباره حذف کرد) و به نوعی راندو مانند جوئل ادگرتون رتبه اول را به دست آورد. بسیاری از Edgeheads! چه کسی می دانست؟

رای گیری

این یک تورنمنت تک حذفی است که توسط شما، خوانندگان Style Girlfriend به آن رأی داده شده است. فکر می کنید البا شایسته رتبه اول امسال است؟ باید رای بدی آیا می‌خواهید جاستین ترودو و جوراب‌های زیبایش را ببینید؟ رای دهید، سپس در نظرات به همه بگویید که چرا باید به مورد علاقه شما نیز رأی دهند.

پخش موارد دلخواه

ما تصمیم گرفتیم امسال با تهیه پیش نویس موارد دلخواه خود، چیزها را در SG HQ جالب تر کنیم. گابی رایان گاسلینگ (“این سال اوست!”) را دریافت کرد، در حالی که تیلور به آرمی همر وارد شد. پول من روی مایکل بی جردن است.

از ما انتظار دارید که برای موارد مورد علاقه خود استدلال های قوی ارائه کنیم. ممکن است پول در میان باشد.

بنابراین، به ما بگویید:

چه کسی را گرفتید؟