SG Madness شیک ترین مرد 2019 Sweet Sixteen

برای دور سوم آماده اید؟ وقت آن است که انتخاب کنید چه کسی یک قدم به انتخاب شیک ترین مرد سال 2019 نزدیک تر می شود. این Sweet Sixteen است. ساخت بازی های سخت تر از آنچه تاکنون دیده اید.

چه کسی به مرحله یک چهارم نهایی Elite Eight صعود می کند؟ این به شما بستگی دارد. رای دادن به هشت مسابقه باقی مانده در زیر، هم در اینجا و هم در استوری های اینستاگرام SG قبل از پایان رای گیری در 5p EST، سه شنبه 2 آوریل. آره فردا همینه پس هیچ وقت را برای سفت کردن و جست و جوی انتخاب های خود تلف نکنید!

در جدول رده بندی Sweet Sixteen در شیک ترین مردان 2019 در اینجا قرار داریم:

sg madness 2019 دور 3

SG madness 2019 Sweet Sixteen

براکت مد جلو

استرلینگ شپرد v. حسن منهاج

sg madness 2019 شپرد شیرین شانزده استرلینگ حسن منهاج

استرلینگ شپرد جاینتز و قانون میهن پرستیحسن منهاج رقبای دور 1 و 2 خود را با همین سهولت شکست داد. پس چه کسی قرار است در این رویارویی Sweet Sixteen برتر باشد؟

[socialpoll id=”2544697″]

Lakeith Stanfield v. دن لوی

شیک ترین مرد 2019 لیکیث استانفیلد دن لوی

باید بگویم، این دو نفر که به دور سوم SG Madness می رسند، واقعاً به شما افتخار می کنم. این اولین سالی است که هم برای لیکیت استنفیلد و هم دن لوی، و توانستند نام‌های بزرگ‌تری (سلام لبرون و چادویک) را پشت سر بگذارند. اونا با حالند! آن‌ها با سبک خود کمی بی‌تفاوت هستند و از ریسک کردن نمی‌ترسند! و تنها یکی از آنها قرار است به #SGMadness Elite Eight راه یابد.

خب، قرار است چه کسی باشد؟

[socialpoll id=”2544698″]

براکت فانتزی

ماهرشالا علی علیه جان لجند

شیک ترین مرد 2019 ماهرشالا علی جان افسانه

با صدای چندلر، آیا این رای می تواند بودن سخت تر؟

در حالی که من استدلال می کنم که ماهرشالا علی با سبک خود ریسک بیشتری می کند (منظورم این است که همه ما تا به حال آن کلاه اسکار را دیده ایم)، لجند هرگز از خانه بیرون نمی رود و به دنبال چیزی جز این است. GQ آماده پوشش سبک شخصی چه کسی را با رأی دادن به دور بعدی پاداش می دهید؟

[socialpoll id=”2544699″]

مایکل بی جردن در مقابل کریس ایوانز

شیک ترین مرد 2019 مایکل بی.  جردن کریس ایوانز

اگر من یک نویسنده تنبل‌تر بودم، در مورد اینکه MBJ و Chris Evans هر دو شعله را در (وحشتناک) بازی کرده‌اند، جناس‌های بدی می‌کردم. چهار شگفت انگیز فیلم‌ها و حالا در SG Madness با هم روبرو می‌شوند. چه کسی سبک خواهد شد شعله خاموش کردن در شیرین شانزده؟ ظاهر فرش قرمز چه کسی شعله های آتش را به سوی Elite Eight شعله ور می کند؟

اما من این کار را نمی کنم. نه، چون من بهتر از این هستم.

[socialpoll id=”2544700″]

براکت کلاسیک

جان چو در مقابل کوین لاو

sg madness 2019 شیک ترین مرد جان چو کوین لاو

جان چو یکی دیگر از رقبای فوق‌العاده قوی SG Madness 2019 است. او با Jeanne Yang، استایلیست Friend of SG کار می کند، که به من گفت ظاهر او “توکیو/میراث با لمس پدربزرگ کره ای” است، که من هستم. زبان از دهانم بیرون می زند وسواس به. او در ادامه گفت: «جان در ظاهری با الهام از سبک قدیمی با آن چیزی که یک مرد با سن و سال و تجربه می پوشد، عالی به نظر می رسد.» این کاملاً در استایل بی‌تفاوت و آرام او ظاهر می‌شود که به نوعی حتی در لباس‌های خارج از وظیفه مانند آنچه در بالا ظاهر می‌شود، آراسته به نظر می‌رسد.

آیا برای بهترین کوین لاو از Cavs کافی است؟ تیلور از ابتدا در مورد بازیکن NBA هیپ می زد. آیا ایستادن او او را از Sweet Sixteen عبور خواهد داد؟

[socialpoll id=”2544701″]

ادریس البا v. پل راد

sg madness 2019 شیک ترین مرد ادریس البا پل راد

احساس می‌کنم می‌دانم این یکی چطور پیش می‌رود، اما هی، بچه‌ها قبلاً مرا غافلگیر کرده‌اید!

[socialpoll id=”2544702″]

براکت متعهد

دیوید بکهام علیه دونالد گلاور

sg madness 2019 شیک ترین مرد دیوید بکهام دونالد گلوور

در آخرین دور، دونالد گلاور دوقلوهای Sprouse را 91٪ شکست داد و به 9. Yowza رساند.

بیایید ببینیم که حواشی او در مقابل یک حریف قدرتمندتر مانند دیوید بکهام، بازیکن مکرر SG Madness چگونه خواهد بود.

[socialpoll id=”2544703″]

جیسون موموآ در مقابل جان مایر

sg madness 2019 شیک ترین مرد جیسون موموآ جان مایر

آیا آکوامن می تواند خواننده ی “I Guess I Just Feel Like” را شکست دهد؟ سبک آنها به معنای واقعی کلمه بسیار متفاوت است، بنابراین بسیار متفاوت است، و این باعث می شود که این انتخاب واقعاً سخت یا واقعاً آسان باشد. در نظرات به من اطلاع دهید که برای شما مناسب است.

[socialpoll id=”2544704″]

***

آیا می خواهید بازی سبک خود را امسال ارتقا دهید؟

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

کمد لباسی که به شما حس یک میلیون دلاری می دهد اعتماد به نفس شما را تقویت می کند، اما خرید برای این همه لباس؟ نوعی زهکشی اگر آماده سرمایه گذاری روی تعدادی لباس جدید برای کمد لباس خود هستید، اما از فکر خرید برای آنها می ترسید… در نظر بگیرید که Team SG برای شما فروشگاه داشته باشد! ما می‌توانیم لیست خرید آنلاین را فقط برای شما تنظیم کنیم که متناسب با بودجه، تیپ بدنی و سبک زندگی شما باشد.

اجازه دهید شما را از خستگی خرید و بی تفاوتی هجوآمیز نجات دهیم. شما توجه و مراقبت شخصی را دریافت خواهید کرد که باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه از مرد فوق العاده ای هستید که در حال حاضر هستید! آماده برای بهبود جدی کمد خود و اعتماد به نفس شما ما را فریاد بزن