SG Hall of Fame: بهترین شلوار و شورت مردانه

اینها لباس ها و لوازم جانبی هستند که ما بارها و بارها با بچه ها به اشتراک می گذاریم.

در این قسط؟ شلوار و شورت.

راک اند رول یکی دارد. بیسبال هم همینطور. امروز، تالار مشاهیر استایل دوست دختر به عنوان خانه افتخاری قطعی نمادهای لباس مردانه روزمره به جمع آنها می پیوندد.

برای قطعاتی که توصیه می کنیم به مرکز ما خوش آمدید همیشه. اینها سبک‌هایی هستند که برندهای مورد علاقه ما سال به سال عرضه می‌کنند… نمادهای همیشگی که می‌توانید در اطراف آن کمد بسازید.

پایین، عزیزم! وقت آن است که شلوار، شلوار جین، شورت و دویدن مورد علاقه ما را انتخاب کنیم.

تاپ های مورد علاقه ما را نیز بررسی کنید!

در زیر، بهترین شلوارها و شورت های مردانه را در حال حاضر و احتمالا برای همیشه کشف کنید:

بهترین شلوار جین مردانه

بهترین شلوار جین مردانه

نام تجاری: قاب جین

قیمت: 198 تا 218 دلار

چرا ما آن را در مورد بچه ها دوست داریم: فریم مهر تایید ما را می‌گیرد زیرا شلوار جین مردانه آن‌ها دارای شست‌وشوها و نشاط‌های متنوعی هستند و مهم‌تر از همه، در سه مدل ظاهر می‌شوند: ورزشی، باریک و لاغر.

یک جفت شستشوی تیره خوب مانند این شما را از معمولی‌ترین بعدازظهر روی مبل به یک شام خوب بیرون می‌برد و دوباره برمی‌گردید.

نحوه پوشیدن آن: خوب پس بند کمر را در هر دو دست بگیرید و یک پا را بردارید…

من بچه، من بچه!

می دانید که شلوار جین با همه چیز جور است و می دانید چگونه آن را بپوشید. بنابراین نکته مهم در اینجا این است که اگر آماده سرمایه گذاری روی یک جفت جدید هستید، از سفارش دادن چند شستشو و لباس های مختلف نترسید اگر برند برای شما جدید است.

بعلاوه، اگر دوست دارید جزئیات کوچک روی یک جفت مو متفاوت باشد؟ ببرشون پیش خیاط! شما می توانید انواع تنظیمات را از سجاف تا بند کمر و voila انجام دهید – یک تناسب کامل.

بهترین مدل های چینی برای مردان

نام تجاری: جمهوری موز

قیمت: 100 دلار

چرا ما آن را در مورد بچه ها دوست داریم: از میان همه برندهای مردانه که یک جفت چینی کلاسیک تولید می‌کنند، چینی‌های حرکت سریع Banana Republic همچنان مورد علاقه تیم ما هستند. من می دانم، احساس یک بازگشت به عقب است!

چینوها در سه شکل ظاهر می شوند: لاغر، راست و مخروطی. شما – بله، شما با ران‌های فوتبالیست بازنشسته – قطعاً می‌توانید لاغر را از بین ببرید. اما هی، من فقط به شما اطلاع می دهم که گزینه هایی دارید.

مطالب مرتبط: بهترین شلوار برای مردان ران ضخیم

نحوه پوشیدن آن: با همه چیز! زیر چینی برای زمانی که ممکن است در غیر این صورت شلوار جین بپوشید تا ظاهر گاه به گاه شیک داشته باشید.

یا، آن‌ها را برای داشتن یک فضای کم‌پوش‌تر، مانند یک دفتر کاری معمولی، به تن کنید. آنها همچنین در یک عروسی گاه به گاه ساحلی با یک پیراهن کتانی در بالا کار می کنند یا برای یک شام خوب با شما کار می کنند. قانون – آه.

بهترین شلوار مردانه

بهترین شلوار مردانه

نام تجاری: بونوبوها

قیمت: 99 دلار

چرا ما آن را در مورد بچه ها دوست داریم: شلوارهای کش دار جنگجوی روز هفته از Bonobos قابل اعتماد، مناسب و مقرون به صرفه هستند.

Bonobos به عنوان یک برند کوچک شروع به کار کرد که سعی داشت دنیای شلوارهای مردانه را تغییر دهد، و شما می توانید آن را در توجه به جزئیات، برش لب به لب و پارچه مدرن مقاوم در برابر چروک مشاهده کنید.

نحوه پوشیدن آن: بعضی وقتا باید شیطون بشی! و گاهی اوقات فقط محیط کار شماست!

شلوارهای مجلسی با اجناس «خوش پوش» خود، مانند چرمی‌های چرمی و پیراهن‌های شفاف و خوش‌پوش، بهترین ظاهر را دارند. روی ژاکت مرینو بپوشانید یا یک روکش ساختاری برای روزهای سردتر اضافه کنید.

وای خیلی تیز، الان میتونم ببینمش…

بهترین شلوارهای پارچه ای مردانه

بهترین شلوار جناغی

نام تجاری: Flint & Tinder

قیمت: 98 دلار

چرا ما آن را در مورد بچه ها دوست داریم: شلوار 365 Flint و Tinder در سه مدل ارائه می شود: باریک، مخروطی و راست… که تا به حال باید بدانید، ما آن را دوست داریم.

به علاوه، این شلوار در 11 رنگ عرضه می شود که همگی آسان و در خانواده “خنثی” هستند. موسوم به آنها به راحتی با هر چیز دیگری که قبلاً دارید پیش می روند.

نحوه پوشیدن آن: به این شلوارهای جناغی به عنوان وسیله ای بسیار شاد بین شلوارهای چینی مورد علاقه شما و شلوارهای راحت و فناورانه فکر کنید.

مطابق با آن لباس بپوشید – به این معنی که این شلوار 5 جیب می تواند همه کارها را انجام دهد. آنها با هودی و کفش های کتانی و همچنین ژاکت و چکمه های یقه ای دنج کار می کنند.

بهترین شلوار جوگر مردانه

گریسون مونتاک دونده

نام تجاری: گریسون

قیمت: 145 دلار

چرا ما آن را در مورد بچه ها دوست داریم: اوه سلام، دونده لباس!

جوگر Montauk از Greyson مانند این است که شلوار کار و شلوار آخر هفته شما یک نوزاد کاملاً زیبا و کاملاً رشد یافته داشته باشند.

آنها شیک و اسپورت هستند، اما همچنین ظاهری “خوب” دارند، بنابراین می توانید به طور یکپارچه از پیوندهای خانه باشگاه به کاناپه منتقل شوید.

نحوه پوشیدن آن: می‌دانم که انتظار دارید به شما بگویم که اینها را با گیره‌هایتان بپوشید و کیف گلف را روی شانه‌هایتان آویزان کنید، اما در واقع اینها بسیار بیشتر از آن چیزی هستند که انتظار دارید!

ژاکت یا ژاکت نیمه زیپ، تی شرت و سرسره یا هر ترکیب معمولی دیگری را که نظر شما را جلب می کند، امتحان کنید.

نکته کلیدی این است که با این دونده ها مانند سایر افراد رفتار کنید، اما بدانید که آنها ظاهر خواهند شد از juuuust کمی بیشتر از جفت پنبه ای شما جمع شده است.

بهترین شلوار گرمکن مردانه

شلوار ورزشی نایک فن آوری

نام تجاری: نایک

قیمت: 110 دلار

چرا ما آن را در مورد بچه ها دوست داریم: سری Nike Sportswear Tech Fleece برای هوای سردتر مناسب است. این دونده های خاص در قسمت ران خوب و جادار هستند و دارای درزهای خنک، یک جیب کناری و سرآستین های ضخیم در اطراف مچ پا هستند.

تمام این جزئیات به این معنی است که این دونده ها نگاه خواهند کرد خیلی خوب. نایک نیمی از کار را برای شما انجام می دهد و باعث می شود که دوندگان احساس کنند به اندازه کافی برای دنیای بیرون لباس پوشیده اند.

نحوه پوشیدن آن: با هودی همسان؟ کاملا. با یک تی شرت سفید راحت؟ قطعا. با یک آکسفورد کاملاً خراب برای یک روز کاری از خانه؟ مطمئنا. کفش‌های مخصوص دویدن، سرسره‌های آدیداس، کفش‌های کتانی چرمی… چک کنید، چک کنید، چک کنید!

و حالا … بهترین شورت مردانه!

بهترین شورت چینی برای مردان

j.crew مردان 5" شورت چینی

نام تجاری: جی.کرو

قیمت: 70 دلار

چرا ما آن را در مورد بچه ها دوست داریم: گاهی اوقات ساده ترین پاسخ بهترین است. ما اینها را برای پسرها دوست داریم زیرا آنها یک جفت شورت کوتاه و زیبا و بدون عارضه هستند.

شورت هایی که تا هر نقطه نزدیک به زانوی شما کشیده می شوند، شلخته و کهنه و ساده هستند.

را tl;dr? بچه ها، ما می خواهیم ران را ببینیم!

نحوه پوشیدن آن: همه ران ها زیبا هستند و ما می خواهیم آنها را ببینیم! این شورت چینی شفاف – با یک درز هدفمند 5 اینچی – با یک پیراهن کمپینگ یا یک تی شرت جیبی کلاسیک، و یا کفش‌های کتانی یا بیرکن استاک را تکان دهید. سرما در هوا؟ اجاره یک قایق بادبانی برای بعدازظهر؟ یک ژاکت راه راه برتون و کفش قایق بردارید.

بهترین شورت های فنی مردانه

نام تجاری: الیور

قیمت: 68 دلار

چرا بچه ها آن را دوست دارند: کشش 4 طرفه و درز 7.5 اینچی به این شورت مردانه کمک می کند تا به نام خود عمل کند.

شورت کاملا نمادین Olivers All Over Shorts برای پیاده روی، یک جلسه باشگاه، یک روز در ساحل یا یک روز روی مبل کار می کند. آنها در 9 رنگ ساده هستند، آب را دفع می کنند و عرق را از بین می برند.

این بدان معناست که می توانید پس از ماجراجویی یا پرخوری نتفلیکس با دوستان خود (یا قرار ملاقات!) برای قهوه ملاقات کنید و همچنان عالی به نظر برسید.

نحوه پوشیدن آن: تنها چیزی که نمی توانید با این شورت بپوشید یک تی شرت است که سوراخ های بازو تا ناف شما بریده شده است. و شاید مانند، کفش مجلسی. همه چیز دیگر صادقانه بازی منصفانه است.