Cyber ​​Monday Treat Yo Self: Gifts for You

در روز شکرگزاری، به همه چیز و همه کسانی فکر می کنم که باید در زندگی ام از آنها سپاسگزار باشم…والبته، من سفر دیوانه وار انتخاب هدایای عالی را برای همه افرادی که بیشتر دوستشان دارم آغاز می کنم. اما در دوشنبه سایبری، من همیشه مطمئن می شوم که در زمان خرید “خودت را درمان کن” نیز برای من کم می گذارم.

نمی توان انتظار داشت بابانوئل از پس آن بربیاید همه چيز، گذشته از همه اینها.

برای جبران احساس گناه (در اینجا در مورد آن بیشتر توضیح می‌دهم!)، خریدهای «من» خود را برای تعطیلات جدید خرید رزرو می‌کنم: دوشنبه سایبری. خوشبختانه، ما دیگر در زمانی زندگی نمی کنیم که باید قبل از سپیده دم از خواب بیدار شوید تا در جمعه سیاه (با تشکر از اینترنت!) به معاملات برسید. با این حال، برنامه ریزی هنوز کلیدی است

بنابراین، خود را با یک غوغای سایبری دوشنبه پذیرایی کنید!

مطمئن نیستید امسال در آینه به آن شخص خاص چه بدهید؟ نگران نباشید، ما چند ایده داریم…

این لیست “Cyber ​​Monday Treat Yo Self” را خریداری کنید:

لیست هدایای پذیرایی روز جمعه سیاه

1. چیزی نرم.

روزهای سرد یک چیز دارند: وقت آن است که ترمه را بشکنید.

و دمپایی های دنج.

و جوراب های مبهم

اوه، و شاید پتوی امنیتی برادرزاده‌تان را بدزدید، پتویی که او تمام روز روی زمین می‌کشد، اما وقتی آماده چرت زدن هستید بهترین بالش را درست می‌کند.

شما با این به جایی که من می روم می رسید. در دوشنبه سایبری، زمان آن است که جنبه نرم زندگی را در آغوش بگیرید.. و من فقط در مورد شکم پر از پای آخر هفته بعد از تعطیلات صحبت نمی کنم.

// خرید اقلام نرم //

2. چیزی راه راه.

فقط یک چیز بسیار شگفت انگیز زمستانی در مورد راه راه وجود دارد.

از ژاکت گرفته تا روسری و انداختن پتو برای کاناپه‌تان، راه راه‌ها همه چیز را دنج‌تر می‌کنند (آیا موضوعی را اینجا تشخیص می‌دهید؟).

// خرید اقلام راه راه //

3. چیزی هوشمند.

من مطمئن هستم که شما بچه ها قبلاً موضوع خانه هوشمند را فهمیده اید، اما من تازه سرگرم سرگرمی هستم.

کسی در گاراژ را باز کرد؟ بذار ببینم کی گوشیم هست! آیا باید دستور تهیه چاشنی وگان را بدانید؟ هی گوگل، دست به کار شو!

// خرید اقلام هوشمند //

4. چیزی معطر.

همه ما به اندازه کافی خوش شانس نیستیم که خودمان شومینه داشته باشیم. پس وقت آن رسیده است که خود را با عطر آتشی که در هوا می‌سوزد پذیرایی کنید.

از بخور دادن (که کاملا برگشته است! شنیده اید؟) به شمع مناسب برای هوای سرد، امسال خودتو درمان کن به چیزی معطر در سایبر دوشنبه.

// خرید اقلام معطر //

5. چیزی بی فصل.

بله، زمان آن فرا رسیده است که در نهایت ماشه را روی عینک آفتابی استیو مک کوئینی که همیشه می‌خواستید، بکشید، زیرا خورشید محرک در طول روز، حتی در ماه دسامبر، همچنان شاد و درخشان است.

// خرید اجناس بدون فصل //

> ما بهترین ایده های هدیه خود را در تمام فصل به اشتراک می گذاریم. SG را در اینستاگرام دنبال کنید تا چیزی را از دست ندهید