9 نکته برای زنده ماندن در تعطیلات با خانواده شریک زندگی خود

این پست در ابتدا در سال 2015 منتشر شد، اما امسال بسیار مرتبط به نظر می رسد، بنابراین فکر کردیم آن را دوباره به اشتراک بگذاریم. لذت ببرید!

فنجان‌های استارباکس قرمز می‌شوند، تبلیغات جمعه سیاه فراوانند، و در برخی مکان‌ها، دما به سرعت در حال کاهش است. فصل تعطیلات است!

من عاشق تعطیلات هستم – خانواده، دوستان، تماشا کردن عشق، در واقع در تکرار و گریه هر. تنها. زمان. رفتن به خانه در آریزونا، جایی که هوا سرد نیست و مادرم برایم شامی درست می‌کند که رقت‌انگیز به نظر نمی‌رسد که انگار مال من اینجاست و می‌توانم در روز کریسمس با شلوارک بیرون بروم. چه چیزی را دوست نداشته باشیم؟

شاید زمانی را با خانواده دیگری سپری کنید؟

مطمئناً، همسران شما / همسران آینده / غریبه های کاملاً غریبه ای که برای اولین بار با آنها ملاقات می کنید و متعجب هستید که ترتیبات خواب شما چگونه خواهد بود، احتمالاً لذت بخش هستند. با این حال، این حقیقتی است که عموماً پذیرفته شده است که تنش ها در حوالی تعطیلات زیاد می شوند (اقیانوس اطلس اگر کنجکاو هستید، چند سال پیش به علم پشت آن نگاه کردید).

و مهم نیست که یک خانواده چقدر عالی به نظر می رسد، اگر من چیزی از برنامه های تلویزیونی شوندا رایمز یاد گرفته باشم، این است که هرکسی کار خود را دارد که با آن سر و کار دارد. هنگامی که وارد یک رابطه شدید، اغلب می توانید متوجه شوید که در وسط درام خانواده دیگران، چه بخواهید چه نخواهید، دست و پا می زنید. بسیاری از روابط جدید از مرز «ملاقات با والدین» در حوالی روز شکرگزاری یا کریسمس یا سال نو عبور می‌کنند، زیرا اکثر مردم آخر هفته طولانی یا زمان اضافی برای سفر دارند، بنابراین می‌تواند زمان خوبی برای رفتن باشد، که فقط بر استرس می‌افزاید.

تعطیلات + سفر + ملاقات با والدین مهم دیگران = بار عاطفی.

از برادر شوهرم و همچنین همکاران متاهلم پرسیدم که چگونه زنده ماندند، و همچنان به زندگی خود ادامه می دهند، تعطیلات اولیه و ادامه آن با شوهر شوهر، و پاسخ کوتاه، قاطع و جهانی بود: الکل.

اما من فکر می‌کنم که می‌توانیم عمیق‌تر از این غواصی کنیم، زیرا یک نوشیدنی سفت فقط شما را به این کار می‌رساند. پس بیایید به آن بپردازیم –چگونه می توانید تعطیلات را طی کنید و با شهرت دوست پسر / شوهر / شریک زندگی که بهترین بخش از فصل تعطیلات است از آن طرف بیرون بیایید؟

مخصوصاً به این دلیل که نمی خواهید فقط با تلاش زیاد برای اینکه مهمان بی عیب و نقص باشید، تأثیر خوبی بگذارید. شما می خواهید مطمئن شوید که خانواده می توانند آن را ببینند واقعی و شروع کنید تا خود را بخشی از خانواده کنید.

بنابراین چه در یک رابطه کاملاً جدید هستید و برای اولین بار با والدین ملاقات می کنید، یا یک تعطیلات فصلی با خانواده مهم خود، ادامه مطلب را بخوانید.

در زیر، 9 نکته برای زنده ماندن در تعطیلات با خانواده شریک زندگی خود آورده شده است:

1. خوراکی بیاورید

بهترین مهمانان خانه یک هدیه میزبان/میزبان می آورند. مطمئنا، ممکن است کمی قدیمی به نظر برسد، اما اخلاق هرگز از مد نمی افتد. اگر برای اولین بار است که با خانواده شریک زندگی خود ملاقات می کنید، من از گل استفاده می کنم. اگر به ویژگی های خاص خانواده شریک زندگی خود آشنایی دارید، بیشتر شخصی باشید. آیا می دانید پدرش اسکاچ را دوست دارد؟ اسکاچ بیاور مادرش شراب را دوست دارد؟ شراب بیاور (در اصل، الکل). اولین باری که روز شکرگزاری را با خانواده یک دوست پسر گذراندم، یک پای آوردم، زیرا 1) پای واقعاً خوبی درست می کنم و 2) می خواستم در وعده غذایی مشارکت کنم. که مرا به این می رساند:

2. عادات تعطیلات خود را بیاورید

دوری از خانواده در طول تعطیلات می تواند سخت باشد، بنابراین اگر می خواهید یک سنت (در حد منطق) را با خانواده شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید، حتما این کار را انجام دهید. برای من، این به معنای آوردن پای به روز شکرگزاری در دوست پسرم بود، زیرا این چیزی است که من در خانه کمک می کنم. برادر شوهرم میکسولوژیست مقیم خانواده اش است، بنابراین او در تعطیلات مال ما شده است. او نه تنها خودش است، بلکه مهارت ها و استعدادهایش را به میز (روز شکرگزاری) می آورد و خود را به بخشی جدایی ناپذیر از سنت های تعطیلات ما تبدیل می کند.

با این حال، سعی نکنید شرایط را تغییر دهید تا دقیقاً مانند تعطیلات خانواده خود باشد. برای مثال، اگر مادرش سه دهه است که از دستور پخت مادربزرگش استفاده می‌کند، شاید راهی برای «بهبود» آن با گفتن «خب مادربزرگ من اینطوری درست می‌کند…» پیشنهاد نمی‌کند. مقایسه شدن با شخص دیگری اما اگر چیزی کم است، «آیا تا به حال تکه های یخ شیر را در ماری خونین خود امتحان کرده اید؟ مادرم به آن سوگند می خورد» (ظاهراً این یک چیز واقعی و خوشمزه است)، سپس آن را به اشتراک بگذارید!

به خاطر تمایل به مشارکت و مشارکت، امتیاز قهوه ای دریافت خواهید کرد.

چگونه در تعطیلات با خانواده شریک زندگی خود زنده بمانید

3. اتاق را بخوانید

اگر در خانه خود نیستید، شاید سعی کنید خرس را نوک نزنید، به خصوص اگر برای اولین بار با خانواده دیگری ملاقات می کنید. اگر عموی دوست دخترتان تصمیم بگیرد که آخرین شب هانوکا زمان سخنرانی است درباره اینکه دونالد ترامپ آینده آمریکا چگونه است و دوباره آن را عالی خواهد کرد (یادداشت سردبیر 2018: Oy)، ممکن است بهترین زمان برای مقابله با این که چگونه برنی سندرز را دوست دارید و هرکسی که دوست ندارد، نباشد، یک فرد وحشتناک است. به طور کلی، به خصوص زمانی که برای اولین بار با یک خانواده ملاقات می کنید، خوب است که در مورد سیاست، مذهب یا پول صحبت نکنید، مگر اینکه بدانید 100% با گروهی که با آن هستید هماهنگ هستید.

حالا، من فکر نمی‌کنم که وقتی برای مدتی در یک خانواده هستید، این اصل درست باشد – بحث و گفتگوی محترمانه می‌تواند سالم و فوق‌العاده سرگرم‌کننده باشد – اما تا زمانی که مطمئن شوید همه با این موضوعات راحت خواهند بود، واقعاً بهترین کار این است که از شر چیزی خلاص شدن.

با این حال، اگر چیزی می گویید که کمی ابروها را بالا می برد و در مورد آن احساس عجیبی دارید، نگران نباشید. عذرخواهی کن و ادامه بده بیشتر مردم متوجه خواهند شد که یک خارجی چقدر ممکن است عصبی باشد و شما را کمی سست کنند. هر خانواده ای دکمه های خود را دارد که نباید آنها را فشار دهید، و ممکن است مدتی طول بکشد تا یاد بگیرید چه چیزی خیلی دور است و چه چیزی عادلانه است – حتی اگر اغلب در اطراف خانواده شریک زندگی خود بوده باشید.

این یک شوخی در خانواده من است که هرگاه برادر شوهرم چیزهایی می‌گوید که از مرزها عبور می‌کند یا یک شوخی را زیاده‌روی می‌کشد، با انداختن من زیر اتوبوس بهبودی می‌یابد تا با فضل برگردم. در آماده شدن برای روز شکرگزاری، او روز دیگر با من تماس گرفت و گفت: “لیزی، اگر مادرت در هر نقطه ای از روز شکرگزاری از من ناراحت شد، این هشدار منصفانه است که من در مورد خالکوبی شما به او می گویم. این تنها اهرمی است که من دارم!» متأسفانه برای او، من قبلاً در مورد آن به او گفته بودم. مشخص نیست برنامه پشتیبان او چیست.

4. خودتان باشید (و سپس مقداری)

در عروسی خواهرم، دوست پسر من در آن زمان و دوست پسر عمویم اساساً در یک رقابت برای بردن MVP عروسی بودند. آنها با مادربزرگ های من می رقصیدند، نوشیدنی ها را دوباره پر می کردند، به هر نحوی که می توانستند کمک می کردند. تماشای آن کاملاً تأثیرگذار بود.

بنابراین در حالی که نمی خواهید بر هر مکالمه ای تسلط داشته باشید، می خواهید درخشش داشته باشید. حکایت بسیار خوبی در مورد زمانی دارید که در اروپا کوله‌پشتی می‌کردید و بدون کفش در خیابان‌های پراگ سرگردان بودید، وقتی که از خوابگاه خود حبس شدید؟ به اشتراک بگذارید! در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن خانواده SO خود زیاده روی نکنید، اما تا زمانی که در مورد آن نفرت آور نباشید، خوب است که قهرمان باشید. پس آن داستان خنده‌دار را بگویید، و واقعیت سرگرم‌کننده را ارائه دهید، و اگر کسی به شما نمایش‌های کلامی پیشنهاد کرد، فوراً آن را تقلید کنید که حاضرید بازی کنید.

اوه، و فراموش نکنید که با همه درگیر شوید.

از خواهر کوچکش بپرسید که تیم والیبال کالج امسال او چگونه است؟ یا اگر پدرش به تماشای بازی فوتبال نشسته است، برو با او بنشین و در یک بحث تئوری توطئه درباره دیفلیت گیت شرکت کن. اگر پسرعموهای او در حال شروع یک بازی بسکتبال پیک آپ در خیابان او هستند، به آنها بپیوندید. اگر خواهرزاده‌ها و برادرزاده‌های او کار شایان‌ستیز انجام می‌دهند، توجه خود را به آنها معطوف کنید. ممکن است تمایل داشته باشید که در تمام آخر هفته سایه دوست دختر یا همسر خود را بپوشانید، اما هر چه بیشتر بتوانید به تنهایی بدرخشید، پس از رفتن، نظرات شما بهتر خواهد بود. شما دوست دارید خانواده شما را به اندازه خانمتان دوست داشته باشند.

5. یک نفس بکشید

اگر برای تعطیلات در خانه والدین خود بودید، آیا هر لحظه بیداری را در همان اتاق آنها می گذرانید؟ نه، احتمالا نه. و این کار را در خانه والدین همسر یا همسرتان نیز انجام دهید. زمان خانواده، مهم نیست که خانواده چه کسی باشد، می تواند طاقت فرسا باشد. هیچ ایرادی ندارد، در مدتی که استراحت می کنید، به شریک زندگی خود بگویید “من می خواهم به چند ایمیل کاری پاسخ دهم” یا قبل از خواب با نتفلیکس تماس بگیرید. تا زمانی که در لحظات بزرگ حضور داشته باشید و درگیر باشید، بهتر است چند ضربه برای خود بگیرید و دوباره شارژ کنید.

چگونه در تعطیلات با خانواده شریک زندگی خود زنده بمانید

6. دست یاری دراز کنید

این می تواند مشکل باشد، زیرا اغلب یک میزبان یا مهماندار نمی خواهد که مهمان میز را تمیز کند. اما کمک کردن بسیار مهم است و شما باید در مفید ساختن خود فعال باشید. به جای گفتن “چگونه می توانم کمک کنم؟” یا «چه کاری باید انجام دهم»، که معمولاً منجر به این می‌شود که «اوه، بازی را تماشا کن! من اینجا خوبم،» وارد آشپزخانه شوید و شروع به آبکشی بشقاب ها، یا گذاشتن آنها در ماشین ظرفشویی یا هر چیز دیگری کنید. نپرس، فقط انجام بده پیشنهاد دهید که موادی را که در خواربارفروشی فراموش شده است بردارید، لیوان های آب را دوباره پر کنید، و برای کمک به تمیز کردن میز هنگام شروع تمیز کردن، به بالا بپرید.

7. به مرزهای دیگران احترام بگذارید

هر خانواده متفاوت است. بنابراین اگر در اتاق مطالعه روی کاناپه‌ای قرار می‌گیرید که دوست دخترتان در اتاق خواب کودکی‌اش حبس می‌شود، خرخر نکنید. و برای عشق به هر خدایی که در این فصل تعطیلات می پرستید، سعی نکنید تا آخر شب به اتاق او بروید و غوغا کنید – وقتی شلوارتان را پایین انداخته اید، گیر دادن خوب نیست، بلوغ. آخر هفته بدون تماس جنسی شما را نمی کشد. قول میدهم.

اگر خانواده او در ساعات خوشی بطری نمی‌ریزند و برای خوردن کوکتل در صف قرار نمی‌گیرند، قبل از شام حتی روی میز شش غذای قدیمی ننوشید. اگر خانم شما از تماس فیزیکی در مقابل خانواده ناراحت به نظر می رسد، سعی نکنید زیر میز شام دمدمی مزاج شوید (فکر کنید مهمان های ناخوانده عروسی).

در حالی که ممکن است خانواده دوست دختر خود را به خوبی نشناسید (هنوز) دوست دختر خود را می شناسید، بنابراین از او پیروی کنید.

به خصوص اگر او در اطراف خانواده اش استرس دارد، شما می خواهید بهترین بخش تعطیلات او باشید، نه یک جزء استرس زا. اگر همسرتان یا خانواده شریک بلندمدت شما باشد، به همین ترتیب – وقتی «عضو خانواده» شوید، در موقعیت بهتری قرار می گیرید تا راه حل یا یک حضور آرامبخش برای شریک زندگی خود باشید، و این یکی از بهترین هاست. کارهایی که می توانید در تعطیلات برای او انجام دهید.

8. بگویید “متشکرم”

هم وقتی آنجا هستید و هم بعد از رفتنتان. در تعریف و تمجید زیاده روی نکنید، زیرا ممکن است به نظرتان جالب و غیراصیل باشد (مگر اینکه چیدمان سرگرمی های خانگی پدرش واقعاً عالی بود، یا پای کدو تنبل مادرش واقعاً ذهن شما را متلاشی کرد)، اما در این لحظات سپاسگزاری و قدردانی کنید. بوجود امدن. پس از این واقعیت، هیچ چیز مانند یک یادداشت تشکر دست نویس با کلاس و سبک فریاد نمی زند. روی لوازم التحریر در دو هفته.

9. آرام باشید!

از آن عبور خواهید کرد. بدترین سناریو شما باید سه روز بسیار ناراحت کننده را با افرادی بگذرانید که واقعاً با آنها ارتباط ندارید، و بهترین حالت این است که برای بازدید و شرکت در تعطیلات آینده دعوتنامه ای دائمی دریافت کنید. پس فقط یک نفس بکشید و با مشت ها غلت بزنید. در هر صورت، این تعطیلات است، آنها در یک لحظه تمام می شوند و ما فقط چند ماه با فصل گل سرخ فاصله خواهیم داشت… منظورم تابستان است.

***

خدمات خرید مجازی

اطلاعات بیشتری از تیم SG می خواهید؟ ما را در اینستاگرام دنبال کنید!