8 عادت بهداشت روانی قرنطینه برای دوست دختر مردانه

این یک اصل داستان سرایی است، “شخصی جهانی است.” به این معنی که خواندن در مورد تجربه منحصر به فرد یک فرد، و تعمیم معنا و مقایسه با زندگی خود بسیار جالب تر است، به جای شنیدن یک جمله کلی، “بسیاری از مردم این را درست می دانند.”

به عنوان یک نویسنده، من دانستن این درست است، زیرا من هنگام خواندن، یا تماشای یک برنامه تلویزیونی یا فیلم بسیار هیجان زده می شوم، و نویسنده به فروشگاه Bon Ton اشاره می کند که در نوجوانی در آن کار می کردند، زیرا این فروشگاه مرا به یاد مارشال فیلد می اندازد که در آن کار می کردم. یا وقتی شخصیتی به جای «خیابان» در نیویورک از خیابان الیزابت در نولیتا راه می‌رود.

منظور من؟ شنیدن جزئیات خوب است. و در حال حاضر، چیزی که من می خواهم بشنوم عادات بهداشت روانی قرنطینه ای برای سالم ماندن در این زمان بی سابقه است.

من شخصاً در اتخاذ روال های سالم عالی هستم. این افتخار عجیبی است، اما من واقعاً در چند سال گذشته سلامتی را در اولویت زندگی خود قرار داده ام تا جایی که هنوز هم می توانم زمزمه کنم. مشکلی نیست از طریق همه اینها

چگونه؟ خوب، من در حال تمرین یک تن سپاسگزاری هستم. از اینکه در ایالتی زندگی می کنم که در ایالتی زندگی می کنم سپاسگزارم که فرماندار از ابتدا تهدید این ویروس را جدی گرفته است. سپاسگزارم که می توانم هر شب حمام کنم و دو بار در روز مدیتیشن کنم، و اینکه نسخه Lexapro خود را قبل از پناه گرفتن در محل پر کردم.

از آنجا که پسرها بدنام هستند … کمتر عالی هستند (این عادلانه است؟ درست؟) در اولویت دادن به سلامت روان آنها، با چند زن بدجنس تماس گرفتم تا بشنوم که چگونه مطمئن می شوند که در این مواقع سالم بمانند.

آنها را تاکتیک های شخصی برای کاربرد جهانی در نظر بگیرید.

شاید هیچ یک از راهبردهای خاص انزوای ناشی از انزوا را برای مراقبت از خود به کار نگیرید، اما اگر خواندن در مورد آنها شما را ترغیب می کند تا به آنچه می تواند باشد فکر کنید، یک پیروزی است.

به دنبال 8 عادت بهداشت روانی قرنطینه ای از زنانی باشید که به آنها کمک می کنند تا عاقل خود را حفظ کنند:

1. افق دید خود را گسترش دهید

عادات بهداشت روانی قرنطینه کراچیولای اردن

جردن کروچیولا – نویسنده سرگرمی، لس آنجلس

با تغییر مسیر زندگی اجتماعی به کنفرانس‌های FaceTime و Zoom در این عصر همه‌گیری – یا حداقل باید باشد، زیرا همه باید در خانه‌های لعنتی خود بمانند – این بدان معناست که تمام آن شب‌های هفته پر از نوشیدنی‌های همکار و نوشیدنی‌های دوستان بعد از کار است. و شلوغی عمومی زندگی حرفه ای پرمشغله ما به طور نامحدودی از تقویم پاک شده است.

بنابراین، از آنجایی که شما قبلاً در خانه هستید و احتمالاً در حال حاضر محتوای پخش زیادی را تماشا می کنید، نکته مراقبت قرنطینه ای من این است که خود را در یک سنت فیلم بین المللی غوطه ور کنید که هنوز کاوش نکرده اید.

به طور خاص، من پیشنهاد می‌کنم ساعت‌هایی را که می‌رفتند، مصرف کنید شاه ببر و صرف آنها برای شیرجه زدن در سینمای کره جنوبی. چرا فیلم کره جنوبی؟

خوب، چون بهترین است.

از زمانی که محدودیت‌های سانسور توسط دولت در آغاز هزاره‌ها برداشته شد، فیلم‌سازان کره‌جنوبی به عنوان پیشتاز هنر سینمایی بی‌باک و ژانرآمیز، ارائه‌دهنده‌ترین درام‌ها، تاثیرگذارترین فیلم‌های ترسناک، و وحشیانه‌ترین فیلم‌ها برخاسته‌اند. هیجان انگیز قرن بیست و یکم

شما احتمالا در مورد انگل. آفرین! حالا به فیلم‌شناسی بونگ جون‌هو با تمثیل ویژه موجود ادامه دهید میزبانیا مطالعه دلخراش عشق مادری در، خوب، مادر.

از پارک چان ووک شنیده اید؟ باله خشونت او، اولدبوی، احتمالاً مشهورترین اثر کارگردان برای طرفداران فیلم آمریکایی است، اما اکنون فرصت دارید تا سه گانه انتقام او را کامل کنید (نگاه کنید به: همدردی با آقای انتقام و بانو انتقام) و یکی از بهترین داستان های فریب و دسیسه که تا به حال به نمایش درآمده است ندیمه.

آیا فیلم های لیام نیسون را دوست دارید؟ سپس چند فیلم را با بازی ما دونگ سوک (همچنین با نام دان لی) با عضله‌های عضلانی و در عین حال صمیمانه پدری بازی می‌کند، که در فیلم‌هایی مانند انبوه آدم‌های بدی که به او اشتباه کرده‌اند، می‌پردازد. بي وقفه و گانگستر، پلیس، شیطان.

و اگر واقعاً احساس می‌کنید که می‌خواهید یک ترس واگیردار با اضطراب‌های شما همگام شود، وارد سه‌گانه زامبی در حال پیشرفت یون سانگ هو شوید. قطار به بوسان و ایستگاه سئول. شما منتقل خواهید شد. شما وحشت زده خواهید شد. شما غنی خواهید شد. و شما می توانید ماهرانه در مورد چیزی بسیار جالب تر از Joe Exotic صحبت کنید.

2. فهرستی از کارهای روزانه تهیه کنید

راشل لیورمن عادات بهداشت روانی را قرنطینه می کند

ریچل لیورمن – بنیانگذار Glowbar، شهر نیویورک

در این دوران بلاتکلیفی و بی روال، مجبور شدم هر روز یکی برای خودم درست کنم تا آرام باشم. لیست کارهای من یکی از کارهایی است که نمی توانم یک روز بدون آن بمانم. این به من یک هدف و ساختار می دهد که در نهایت ممکن است یک روز بسیار اضطراب آور باشد. من از یک صفحه کاغذ استفاده می کنم اما از Todoist نیز استفاده می کنم – برنامه مورد علاقه من برای ردیابی لیست من هر روز!

من همچنین یک بار در هفته از ماسک صورت استفاده می کنم تا درخشش خود را حفظ کنم تا زمانی که Glowbar دوباره باز شود! من از ماسک Environ Revival که می فروشیم استفاده می کنم – این سه اسید است و واقعاً پوست من را شاداب و درخشان نگه می دارد!

(Pssst، به [email protected] ایمیل بزنید تا آن ماسک را به دست بگیرید. راشل در حال حاضر یک مرکز رضایت یک زن را از آپارتمان خود اداره می کند!)

3. روی دیگران تمرکز کنید

عادات بهداشت روانی قرنطینه الیزا خالی

الیزا بلنک – بنیانگذار The Sill، بروکلین

در اینجا تعدادی از کارهایی است که من انجام می دهم (نمی توانم فقط یکی را انتخاب کنم!):

  • فرستادن یک ارکیده برای پدرم از آنجایی که دلم برای تولد او در آوریل امسال تنگ خواهد شد
  • استفاده از Zoom برای ارتباط با دوستان و خانواده‌ام برای نوشیدنی‌ها و شام مجازی
  • لذت بردن از خوراکی‌ها و در عین حال حمایت از مشاغل کوچک محلی مانند پنیر موری
  • کمک مالی به اهداف واقعاً عالی مانند No Kid Hungry

4. به خلاقیت خود ضربه بزنید

مربی وقتی بزرگ شدم میشل وارد

میشل وارد – مربی کسب و کار، مونتکلر، نیوجرسی

uke بیچاره من در چند ماه اخیر (سالها) *خیلی* مورد غفلت قرار گرفته است، اما او واقعاً اخیراً با من تماس می گیرد. من اکنون مطمئن می شوم که بیشتر روزهای هفته با او بازی می کنم، حتی اگر فقط چند دقیقه در یک زمان باشد.

متوجه شدم که تقریباً فوراً مرا آرام می کندو به من کمک می کند که به بهترین شکل ممکن حواس خود را از آنچه در جهان اتفاق می افتد پرت کنم. من همچنین برای Fender Play، برنامه ای برای درس های آنلاین، ثبت نام کردم، فقط به خاطر اینکه خیلی چیزها را فراموش کرده ام.

بین آن درس‌های کوچک و آهنگ‌هایی که اخیراً روی آن‌ها تمرکز کرده‌ام (سلام «Yoshimi Battles the Pink Robots» و «You Need to Calm Down»)، احساس می‌کنم که دارم شیارم را برمی‌گردانم و چیزی را در اولویت قرار می‌دهم. برای من بسیار مهم است، اما برای چیزهای “مولد” تر نادیده گرفته شده است.

(Psst: Fender Play در حال حاضر سه ماه رایگان ارائه می دهد. آن گیتار را پشتیبان بگیرید یا چیز جدیدی یاد بگیرید!)

5. سالم بمانید

عکاس مارلا برگ

مارلا برگ – عکاس، مدیسون WI

صرفه جویی در سلامت عقل من این بوده است که هیدراته بمانم و سرشار از پروبیوتیک باشم ? نه تنها به دلایل سلامتی، بلکه فقط برای اینکه احساس خوبی داشته باشم تا بتوانم یک روز با لباس خوابم تماس بگیرم.

من واقعاً در حال حفاری هینت واتر هستم که مستقیماً به درب شما ارسال می شود. این مانند یک آب جرقه نیست که طعمی شبیه تلویزیون ساکن داشته باشد. این آبی است که طعم آن مانند میوه ای است که در آن وجود دارد.

من هم به طور منظم کومبوجا می نوشم. من خودم را با استفاده از یک کیت از فروشگاه کامبوجا درست می کنم. درست کردن کامبوچا از کیت استارتر آنها بسیار آسان است، و این یک سرگرمی است که می توانید به آن بپردازید و می تواند باعث حواس پرتی روز به روز شود.

6. چیزی را رشد دهید

پازل های جیگی کیلین مارکوت

Kaylin Marcotte – بنیانگذار Jiggy Puzzles، بروکلین

کاری که من انجام داده ام (البته غیر از گیج کننده) باغبانی است!

ما اینجا در بروکلین یک حیاط خلوت (کوچک) داریم و بیرون رفتن، کشیدن علف های هرز و کاشت بذرهای جدید بسیار استرس آور است. در حال حاضر، من سبزیجات را امتحان می کنم!

گلدان هایمان را هم با این و اینها ارتقا دادیم، همه گیاهان خانه را گلدان کردیم و درخت انجیر عزیزمان را هرس کردیم. در این زمان های عجیب، تماشای رشد چیزها و احاطه شدن در فضای سبز و زندگی بسیار راحت است.

پاداش اگر آنها گیاهان تصفیه کننده هوا هستند زیرا همه ما در داخل آن گیر کرده ایم!

7. رختخواب خود را مرتب کنید

کورتنی کاکس نسن عادات بهداشت روانی قرنطینه

کورتنی کاکس – خبرنگار NESN، بوستون

از کجا شروع کنم؟ برای سالم ماندن در این مدت، مراقبت از خود کلیدی بوده است. من به یک روال پایبند بوده ام و کارم را از خانه تنظیم کرده ام تقریباً دقیقاً مانند میز کارم در دفترم (به استثنای تکرارهای مورد علاقه ام که در پس زمینه اجرا می شوند).

من سعی کرده‌ام آشپزی را یاد بگیرم و دوباره به کلاس‌های Pure Barre (در صورت درخواست) برگشتم که به من کمک کرد احساس عادی بودن کنم.

من هر روز تختم را مرتب می‌کنم و دوش طولانی می‌گیرم در حالی که روال پوست من عالی بوده است (نداشتن آرایش روزانه به معنای کف کردن لوسیون ها و کرم هایی است که معمولاً نمی توانم در طول روز آنها را لمس کنم).

من فکر می‌کنم در مجموع ما فقط می‌خواهیم احساس عادی داشته باشیم، که وقتی در خانه گیر کرده‌ای، مخصوصاً در یک آپارتمان، سخت است.

من سعی می کنم به پوشش نقره ای فکر کنم و این واقعیتی است که احتمالاً (امیدوارم) دیگر هرگز این تجربه را نخواهید داشت. بنابراین اگر با یک عزیز یا خانواده هستید – آن را گرامی بدارید – اگر تنها هستید – آن را گرامی بدارید. تا ابد اینطور نخواهد بود پس با آرامش از آن طرف بیرون بیایید، با پوستی مرطوب و روان در تمام فصول زنان خانه دار واقعی.

8. شراب بنوشید. خواندن کتاب ها. تکرار.

سوزان وو عادات بهداشت روانی را قرنطینه کرد

سوزان وو – طراح شماره عمومی، راینبک نیویورک

برای اینکه خودم را در قرنطینه با دو کودک (4 ساله، 1.5 ساله) سالم نگه دارم، مطمئناً در پایان هر شب یک لیوان شراب سالم می خورم و یک کتاب می خوانم. جدا شدن از اخبار ثابت و افسرده کننده با چیزی کاملاً غیرمرتبط و تخیلی بسیار مفید بوده است، و شراب فقط به من کمک می کند تا من را آرام کنم!

من همین الان شروع کردم آتش های کوچک در همه جاe توسط Celeste Ng، من یک طرفدار بزرگ هستم و رمان قبلی او را دوست داشتم، همه چیزهایی که هرگز به تو نگفتم. برای همیشه در لیست من برای خواندن بوده است، بنابراین اکنون بسیار هیجان زده هستم که آن را بخوانم!

کافه گلدن راست در راینبک دقیقاً نزدیک ماست و جایی که ما می‌رویم تا همه مواد غذایی و ملزومات الکلی را برداریم.

***

به اینستاگرام سر بزنید و به ما اطلاع دهید که چگونه در این مدت با عادات بهداشت روانی قرنطینه شخصی خود سالم می‌مانید.