8 ایده جالب و منحصر به فرد برای هدیه روز مادر

دقیقاً مانند مادرتان وقتی که شما یک دانش آموز دبیرستانی هستید که عمدتاً بد نیست و می خواهید قبل از رفتن به یک مهمانی باحال در مرکز شهر در زیرزمین خانه خود در زیرزمین خانه خود با دوستانتان قبل از رفتن به یک مهمانی باحال در مرکز شهر ژله های خانگی انجام دهید. هر سال بر ما

در حالی که گل ها همیشه زیبا هستند (واقعاً!)، بیرون آمدن از قالب هدیه دادن می تواند سرگرم کننده باشد. ما این هدیه را برای هر مادری، چه مادر شما و چه فرزندتان، در لیست شما یافتیم.

در زیر، 8 ایده برای هدیه روز مادر که او دوست دارد دریافت کند:

مامان معمولی شیک

گرمکن مامان

سویشرت «Mom Vibes»: Suburban Riot، 39 دلار

این سویشرت است فوق العاده زیبا و همه ما اینجا در SG HQ آن را می پوشیم، حتی اگر مامان نباشیم، آن را به همان اندازه که ارزشش را دارد قبول کنیم!

مادر می تواند از یک چرت زدن استفاده کند
غلتک یشم

غلتک های یشم در حال حاضر بسیار خشمگین هستند، بنابراین وقتی این ابزار از نوع غلتکی رنگ را به کار می برید که برای کاهش پف و خطوط ریز روی او (شاید در کنار مقداری کرم صورت فانتزی؟) به کار می رود، او فکر می کند که شما خیلی باسن هستید.

و از آنجایی که او از شیک بودن شما بسیار چشم پوشیده می شود، احتمالاً از این جمله که «چه، انجام دهید» می گذرد. شما فکر می‌کنی خسته به نظر می‌رسم؟» منطقه خطری که یک هدیه متمرکز بر زیبایی می تواند شما را در آن قرار دهد.

مادر در حال رفتن

clare v tote

آیا این کیف گران قیمت است؟ آره. آیا این گران ترین کیف موجود در بازار است؟ قطعا نه. و این یکی تا پایان فصل از مد نمی افتد. یا فصل بعد یا بعد از آن

اندازه برای یک لپ‌تاپ عالی است و هر چیزی که برای مادر لازم است در آن بیاندازید، در حالی که هنوز ساختار یافته به نظر می‌رسد، نه توده‌ای.

مامان مد
گوشواره حلقه ای برنزالور

گاهی اوقات یک روند پیش می آید و شما نمی کنید دریافت کن-آن را دریافت کنید، اما به هر حال خود را با آن کنار می‌بینید. این احساسی است که ما نسبت به احیای دوباره گوشواره های حلقه ای ضخیم داریم. مخصوصاً زمانی که لاله گوش شما به نوعی نشان می دهد، جعبه جواهراتی درست می کنید که بیشتر از گل میخ ها تشکیل شده است…

یا شاید این فقط ما هستیم. در هر صورت، این حلقه‌های سایز متوسط ​​و قابل توجه شبیه چیزی هستند که مادرتان در دهه هشتاد می‌پوشید و دوباره خیلی خوب هستند، بنابراین به آن‌ها بپرید (مگر اینکه برای مادر واقعی خود خرید کنید، در این صورت، ممکن است او هنوز یک جفت داشته باشد. جایی دراز کشیده).

اگر قیمت کمی تند باشد، این جفت Shashi با قیمتی کمتر به همان اندازه شیک به نظر می رسد.

مامان دلگیر
سرم روغن cbd

نه، او بالا نمی رود. او قبل از وقتش هم به پای کلاغی نمی رسد.

مادری که پرستار گرفت
بی بند و بار رفتن

برای واضح بودن، این هدیه را برای مادر فرزندانتان توصیه می کنیم، نه شما مادر مگر اینکه همه شما چنین رابطه ای با ذهن باز و مثبت داشته باشید؟ که در این صورت، شانه بالا انداختن-مرز-در-خیم اما ما حدس می زنیم جالب است?

به هر حال، این بسته سفر از ترفندها و خوراکی‌های بزرگسالان است FoSG شرکت سلامت جنسی Unbound، بهترین چیز برای تعطیلات آخر هفته آینده شما از بچه ها است تا بمانید، همانطور که بچه های Unbound می گویند، “ایمن، تازه و با انگیزه”.

. بعدا میتونی از ما تشکر کنی

مامان کافئین دار

مراسم کیهانی ماچاچای ماچا: Ritual Cosmic، 33-43 دلار

اگر قبلاً در سفر نبوده‌اید، ماچا نوعی چای سبز است که حاوی کافئین بیشتری نسبت به چای سبز معمولی است، اما هیچ‌کدام از قهوه‌ها را تحریک نمی‌کند. ما حتی عاشق گفتن آن هستیم. ماچا. ماچا ماچا ماچا ماچا. دیدن؟ خیلی جالب.

مامان بی زحمت شیک

تی شهر ساخته شده

این تی شرت “City” ساخته Madewell یکی از آن قطعاتی است که با شلوار جین پاره به همان اندازه که در دامن مدادی پوشیده شده به نظر می رسد.

ما همچنین تیپ «دوست پسر سابق» آنها را دوست داریم، اما صادقانه بگوییم، احتمالاً نمی‌خواهید در روز مادر با او ارتباط خوبی برقرار کنید…
مادر شیک و در عین حال کاربردی
اسلایدهای ugg

از آنجا که سرسره های دوش شما در واقع می توانید در آن دوش بگیرید خیلی فصل گذشته

به ما بگو:

برای این روز مادر برای چه مامانایی خرید می کنید؟

به ایده های هدیه بیشتری نیاز دارید؟ اطلاعات بیشتر را اینجا، اینجا و در این تابلوی #SGapproved Pinterest ببینید!