7 نکته که قبل از خرید باید بدانید

به‌عنوان زمزمه‌کننده سبک پدر مقیم تیم SG، چیزی بیشتر از کمک به یک مشتری مرد بالغ عاشق لباس‌ها نیست.

این به خصوص برای مردان بالای 50 سال رضایت بخش است.

فهمیدن اینکه چگونه در دهه 50 سالگی خود (و بعد از آن!) لباس بپوشید می تواند یک چالش به نظر برسد، اما من اینجا هستم تا به شما بگویم این کاملاً شدنی است. و از آنجایی که من شخصاً نمی‌توانم به هر مردی که عضویت AARP را در انتظار در صندوق پستی خود بیابد، توصیه کنم، بهترین چیز بعدی این است – راهنمای قطعی لباس پوشیدن برای مردان بالغ.

حالا، اگر در اینجا تازه کار هستید، ممکن است تعجب کنید: کارولین، شما یک زن 29 ساله هستید که سرگرمی های اصلی او تماشای نمایش های جنایی شمال اروپا و تکمیل ماکارونی و پنیر خانگی است. چه چیزی می توانید در مورد سبک آزمایش ها و مصیبت های مردی که در آستانه بازنشستگی پیش از موعد قرار دارد بدانید؟

خوب برای شروع، من عاشق یک پیرمرد خوش لباس هستم.

اولین علاقه من پروفسور بود جزیره گیلیگان! تا به امروز، مجوز تالار من به عنوان سناتور شلدون وایت هاوس از رود آیلند باقی مانده است (اگر دارید این را می خوانید، شلی، اجازه دهید به شما کمک کنم تا چند کراوات جدید انتخاب کنید!)

فراتر از آن، من کار را انجام داده ام. من با برخی از مشهورترین طراحان لباس، خیاط ها و استایلیست ها درباره استایل مردان بالای 50 سال مصاحبه کرده ام.

زنی که لری دیوید را لباس می پوشاند؟ او تمام وسایل ضروری او را به من گفت. خیاطی که برای بازیگران کت و شلوار درست می کند میلیاردها? او نکات و ترفندهایی را به اشتراک گذاشت که آن بچه ها برای بهترین ظاهر خود از آنها استفاده می کنند. من حتی دو ماه را صرف مصاحبه با سوپرمدل های مرد بالای 50 سال کردم تا بدانند استایل برای آنها چه معنایی دارد.

… می دانم، کار سختی است، اما یکی باید آن را انجام دهد!

هر بار که نمایش یا فیلمی را تماشا می‌کنم، چشمانم متوجه لباس‌های مردان مسن می‌شود. لباس هایشان چگونه دوخته می شود؟ چه رنگ هایی مکمل موهای خاکستری آنهاست؟

اما موضوع اینجاست. سن واقعا است فقط یک عدد شاید موهای شما خاکستری شده باشد یا کاملاً از دست داده باشید. یا بدن شما مانند زمانی که در کالج بودید به نظر نمی رسد – راستش را بخواهید، اگر اینطور بود دیوانه کننده بود – اما شرط می بندم که دیگر روی یک تشک روی زمین هم نمی خوابید!

خط پایین؟

بزرگ شدن نیازی ندارد که شما را کمتر شیک پوش کند یا کمتر باحال شوید.

و ببینید، آنچه یک مرد بالای 50 سال در کمد لباس خود نیاز دارد توسط آن مرد تغییر می کند. شاید به دنبال لباس‌های غیررسمی برای مردان مسن هستید یا می‌خواهید بدانید در دهه 50 زندگی‌تان از کجا خرید کنید. مد برای مردان مسن‌تر می‌تواند به اندازه لباس مردان 20 ساله سرگرم‌کننده و متنوع باشد.

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید.

در اینجا نکات مهم من در مورد استایل بالغ برای مردان آورده شده است:

1. یک خیاط بگیرید

سول و رابرت در گریس و فرانکی
اعتبار: زمان نمایش

هر فردی که با آنها صحبت کرده‌ام و برای مردان بالای 50 سال (و به طور کلی آقایان در این مورد) به سبک کار می‌کنند، می‌گویند یکی از اصلی‌ترین چیزهایی که «مردی که لباس پوشیده» را از «مرد خوش‌پوش» متمایز می‌کند، خیاطی خوب است. .

ایجاد رابطه با یک خیاط بخش بسیار مهمی از یک مرد بالغ خوش پوش بودن است.

بنابراین، به خیاط خود مانند یک پزشک برای لباس های خود فکر کنید. شما یک دندانپزشک دارید که از دندان های شما مراقبت می کند، یک متخصص داخلی برای بررسی فشار خون شما، یک متخصص پوست برای بررسی آن خال عجیب پشت شما. وقت آن رسیده است که یک خیاط را به خدمت بگیرید تا مطمئن شوید که کمد لباس شما نیز سالم است.

و میدونم به چی فکر میکنی: لباسی که دارم به خوبی به من می آید!

خوب، نه کاملا.

هیچ مردی – و منظورم حتی یک نفر از شما نیست – به طور کامل در لباس‌ها نمی‌آید.

و نه، لازم نیست تی‌شرت‌هایتان را دوخت کنید یا تمام شلوارهای ورزشی‌تان را لبه‌دار کنید – اما آستین‌های آن دکمه‌هایی است که هر روز با شلوار جین یا چینی می‌پوشید؟ آنها را به طول مناسب تنظیم کنید.

و آن شلوار جین و چینی نیز!

یا کت بلزی که هر هفته برای شام با همسرتان می پوشید چطور؟ آیا می‌توانید آن را داخل یا بیرون بیاورید تا کمی بهتر جا بیفتد؟

مطالب مرتبط: لوازم ضروری کمد لباس برای 50 سالگی شما

باز هم، مانند رفتن به دکتر در مورد آن فکر کنید – شما هر روز برای هر چیز کوچکی که اشتباه می کند نمی روید، اما برای چیزهای بزرگ؟ شما می خواهید یک حرفه ای بیاورید.

2. سبک شخصی را هدف قرار دهید، نه روندها

استایل برای مردان بالای 50 سال
اعتبار: نتفلیکس

در اینجا یک راز وجود دارد: این نیز توصیه ای است که من به مشتریان جوانتر خود – اما بچه های بزرگتر – می کنم بخصوص وقتی برای آنچه که هستند لباس می پوشند و نه برای همگام شدن با آخرین و بهترین ترندها، بهترین ظاهر خود را دارند.

در میانسالی، شما شاهد بوده اید که روندهای زیادی در مد و مد افتاده اند. این فقط به این معنی است که تشخیص اینکه چه شلوار برش برای شما بهتر به نظر می رسد و چه رنگ ها و بافت هایی زیبایی شما را تکمیل می کند بسیار آسان تر خواهد بود.

مثلاً اینکه چه نوع لباسی به سبک زندگی شما می‌آید و چه لباس‌هایی برای مردی مثل شما واقعاً منطقی نیست. (و اگر هنوز سؤالی دارید، می توانید برای یک جلسه استایلینگ با شما یا یکی دیگر از اعضای تیم SG در اینجا ثبت نام کنید.)

سعی کنید این دستورالعمل را محدود کننده ندانید. به هر حال، هر مردی، چه یک جوان 20 ساله و چه پدربزرگ برای اولین بار، می تواند به لباس هایی فکر کند که او را به بهترین شکل ممکن نشان دهد و لباس هایی که کاملاً به نظرش نمی رسد.

درعوض، این مجوز برای رد شدن از روندها را به عنوان یک لوکس در نظر بگیرید!

با افزایش سن، مردان متمایزتر می شوند – نام مستعار “روباه نقره ای” به دلایلی یک تعریف است.

Allyson B. Fanger، طراح لباس نتفلیکس گریس و فرانکی، به من گفت که یکی از لذت های لباس پوشیدن شخصیت های مسن تر مانند رابرت و سول که به ترتیب توسط مارتین شین و سم واترستون بازی می کنند (هر دو 81 ساله!) این است که اینها مردانی هستند که عمر زیادی داشته اند.

این سریال درباره دو وکیل است که پس از بزرگ شدن فرزندانشان، همسران خود را به خاطر یکدیگر ترک می کنند و سبک آنها؟ این در نقطه است.

رابرت و سول دیگر در سبک خود تکامل نمی یابند، و فانگر به من گفت که این چیزی است که لباس پوشیدن آنها را بسیار لذت بخش می کند.

این دو شخصیت مارک‌های مورد علاقه‌شان، پالت‌های رنگی خاص خود را دارند و می‌دانند چگونه لباسی را پیدا کنند که به آنها احساس شبیه بودن بدهد، زیرا آنها واقعاً می‌دانند که کیست.

رابرت سنتی است. او از دکمه های پایینی و چینی هایش خوشش می آید – او یک پسر Brooks Brothers است.

سول، از سوی دیگر، در قلب یک هیپی است. او عاشق پیراهن کمپ Cubavera و شلوار کتان تامی باهاما راحت خود است.

این دو در واقع نمونه کاملی از این هستند که چگونه، صرف نظر از سلیقه شما، صرف نظر از سبک شما – راهی برای ایجاد سبک شخصی درجه یک در هر سنی وجود دارد.

دانستن اینکه چه کسی هستید و اعتماد به نفس در آن مهم‌ترین بخش استایل هر مردی است و زمانی که دهه‌ها را صرف یادگیری خود کرده باشید، دستیابی به آن بسیار آسان‌تر است.

3. روی قطعات همیشه سرمایه گذاری کنید

استایل برای مردان بالای 50 سال
اعتبار: ESPN

از روندهای زودگذر صرف نظر کنید و می توانید پول بیشتری روی لباس خود سرمایه گذاری کنید. چرا؟ زیرا می‌دانید که قرار است هر چیزی را که بخرید بیشتر از یک فصل بپوشید.

این بدان معناست که به جای خرید یک دسته پیراهن و شلوار ارزان قیمت، یک یا دو مورد از هر کالای اصلی را برای کمد لباس خود بخرید. سپس، آن اقلام را به کمال تنظیم کنید. آخرین مرحله؟ سهولت و سادگی داشتن یک استایل شخصی با امضا را در آغوش بگیرید!

به دنبال مارک هایی باشید که به مهارت و کیفیت اهمیت می دهند.

شما ممکن است نقدینگی نقدینگی برای خرید هر اقلام موجود در کمد خود نداشته باشید، بنابراین در مورد محل خرج کردن پول خود استراتژیک باشید.

به اقلامی که بیشترین زمان را در آنها می گذرانید فکر کنید. اگر فقط گهگاهی ژاکت می پوشید اما مانند باراک اوباما پس از ریاست جمهوری با کت بلیزر زندگی می کنید، زمانی که بودجه خود را در نظر می گیرید اولویت بندی کنید.

4. یونیفرم کمد لباس بپذیرید

سبک لری دیوید برای مردان بالای 50 سال
اعتبار: GQ

لری دیوید، 75 ساله، یکی از طرفداران پر و پا قرص لباس پوشیدن است. ما اغلب در مورد لباس پوشیدن یکنواخت برای مردان به عنوان یک کت و شلوار و کراوات سنتی فکر می کنیم، اما لری یک نمونه عالی از این است که چقدر لباس پوشیدن یکنواخت همه کاره می تواند باشد.

او یک پادشاه لباس های غیررسمی است – در واقع، اگر به دنبال لباس های غیر رسمی برای مردان بالای 50 سال هستید، اشتیاق خود را مهار کنید ستاره یک نقشه عالی ارائه می دهد. لوازم اصلی کمد لباس او شامل ژاکت‌های یقه‌ای و زیپ‌آپ، چینی 5 جیبی AG و کت‌های شانه‌ای نرم است.

اگر از آن دسته افرادی هستید که هر روز در فکر انتخاب لباس غرق می شوید، کاندیدای عالی برای این رویکرد در لباس پوشیدن هستید.

با چند تکه که دوست دارید کمد لباس کپسولی بسازید. شلوار مورد علاقه شما، چند پیراهن که به شما احساس خوبی می دهد، مقداری لباس بافتنی یا ژاکت.

و از خرید اقلام مورد علاقه خود در چندین رنگ نترسید! (این کار دیگری است که دیوید انجام می دهد.)

به این ترتیب، هر روز صبح می‌توانید دستتان را در کمد خود ببرید و بدانید هر چیزی که می‌گیرید احتمالاً با هم می‌آید.

5. به یک پالت رنگ تک رنگ تکیه دهید

سبک استیو مارتین برای مردان بالای 50 سال
اعتبار: Hulu

پانسمان تک رنگ شامل جفت کردن قطعاتی است که همه در یک خانواده رنگ هستند تا ظاهری منسجم ایجاد کنند. لباس پوشیدن به این شکل بدن شما را کشیده و ظاهری براق، مدرن و با حداقل تلاش شما را حفظ می کند.

اگر تماشا کنید فقط قتل در ساختمانشخصیتی که استیو مارتین 76 ساله ایفا می کند، اغلب یک گروه تک رنگ را تکان می دهد. شلوار جین آبی یک پیراهن سفید، با یک ژاکت بافتنی آبی یا کت.

جمع شدن آسان، حتی راحت تر شبیه پوشیدن یک میلیون دلاری.

شما می توانید تک رنگ را به چند روش انجام دهید، اما مورد علاقه ما در تیم SG این است که مسیر مشکی و آبی را انتخاب کنید – به رنگ آبی اشباع شده مانند سرمه ای بچسبید – یا رنگ های خاکی مانند چینوهای برنزه با یک ژاکت رول یقه جو دوسر کلفت.

6. روی کارهای پایانی تمرکز کنید

وقتی صحبت از ارائه به میان می‌آید، یکی از چیزهایی که مردان را از پسرها جدا می‌کند، توجه بیشتر به جزئیات است که ممکن است فوراً متوجه آن نشوید، اما زمانی که انجام می‌دهید همه تفاوت را ایجاد می‌کند.

من در مورد چیزهایی مانند ریش مرتب (و موهای بینی) تمیز کردن ناخن ها و کوتیکول ها صحبت می کنم تا مطمئن شوید که بوی خوبی دارید.

سپس لوازم جانبی وجود دارد. یک روسری زیبا می تواند یک پالتو آبی ساده را بالا ببرد. T – کفش های درست (یا اشتباه!) می توانند یک لباس کامل را بسازند یا خراب کنند. لوازم جانبی نیز مکانی عالی برای سرمایه گذاری هستند. شما هرگز از یک عینک بی انتها رشد نخواهید کرد و اگر پول خود را برای عینک هایی خرج کنید که برای ماندگاری ساخته شده اند، برای سال های آینده از آن ها استفاده خواهید کرد.

من می‌خواهم یک فریاد ویژه به ساعت‌ها بدهم: این یکی از اولین چیزهایی است که در مورد یک مرد متوجه می‌شوم، اگر یکی را می‌پوشد، و اگر دارد، چیست. در اینجا نیازی به شکستن بانک ندارید، اگرچه اگر پول نقد برای آن دارید، موارد کمی مانند یک ساعت خوب ارزش سرمایه گذاری روی آنها را دارند. حتی یک سیکو به سبک تانک نیز شما را بسیار شیک‌تر و متمایزتر نشان می‌دهد.

7. خودتان باشید

می دانم که در پایان فهرستی از قوانین سبک احمقانه به نظر می رسد که آه و اتفاقاً شما را برای خود بپذیرم! چون ممکن است مثل این باشید که من یک پیراهن ورزشی پاره شده و کروکس هستم. که من پاسخ می دهم: خوب، خودت را تغییر بده، لطفا. (من بچه.) (یا من؟)

اما منظور من در واقع این است که در مورد لباس پوشیدن برای یک سن خاص فکر نکنید. اگر احساس می‌کنید نمی‌دانید از کجا شروع کنید، یا می‌خواهید سبک بازی خود را بهبود ببخشید، این نکات سبک عالی هستند، اما اگر فردی هستید که ظاهری خاص دارید یا دوست دارید خارج از چارچوب لباس بپوشید، هرگز این کار را نکنید. برای لحظه ای احساس می کنید که نمی توانید زیرا در مقابل سن شما یک 5، 6 یا 7 وجود دارد.

بهترین راه برای خوش پوش بودن این است که به عنوان بهترین مردی که در واقع هستید ظاهر شوید. همانطور که ما ثابت کرده ایم، بزرگتر شدن فقط به این معنی است که هر سال که می گذرد می دانید چه کسی بیشتر است.

مدل مرد لونو برزیل را در بالا ببینید. برزیل در حال حاضر بر بازی مدل های بالغ مسلط است و او در بیرون از خانه از لری دیوید یا پدر برادران بروکس دورتر است. او دوست دارد قطعات معماری و آوانگارد را از طراحان برتر راک کند. و کار می کند، می دانید چرا؟ چون او همین است.

پس برای تو لباس بپوش شما هستند، و شما همیشه در سبک خواهید بود.

از کجا برای خرید لباس در دهه 50 زندگی خود اقدام کنید

در زیر، تعدادی از برندهایی را که من اغلب برای مشتریانم که به دنبال استایل بهتر برای مردان بالای 50 سال هستند، انتخاب می کنم، بررسی کنید: