7 مدل برگشتی مردانه که فوراً باید بازگردانده شوند

وقتی از کلاس سوم فارغ التحصیل شدم، والدینم اولین دیسکمن و سی دی من را خریدند-گروهبان گروه موسیقی قلب تنهای فلفل-به عنوان هدیه من از کودکی شیفته گروه بیتلز بودم و “چوب نروژی” هنوز یکی از آهنگ های مورد علاقه من است. امروزه، اتاق خواب من تقریباً منحصراً با عکس های قدیمی والدینم مربوط به دهه 1970 تزئین شده است و تقریباً تمام جواهراتی که من می پوشم، میراث خانوادگی آن دوران است. مانند شخصیت اوون ویلسون در نیمه شب در پاریس، من اغلب به این فکر می کنم که آیا قرار بود در زمان دیگری زندگی کنم.

اما اگر از چشم انداز فرهنگی سال 2017 چیزی آموخته باشیم، این است که عقب رفتن واقعاً بدترین مسیر ممکنی است که می توانیم با حدود 99 درصد همه چیز برویم – به جز موسیقی، کوکتل، سبک و برخی فیلم های انتخابی. بازگرداندن دهه ها سیاستی که برای حفاظت از محیط زیست اعمال شده است؟ بد بازسازی تمام آلبوم های بیتلز و قرار دادن آنها در Spotify؟ خوب

خط پایین؟ بازگشت به عقب نباید به تگ #tbt در اینستاگرام تنزل یابد!

در زیر، مدل‌های بازگشتی مردانه که می‌خواهیم آن‌ها را ببینیم:

1. معشوق خود را به یک فیلم درایو ببرید

درست است، گفتم عاشق. از آنجا که همراه با بازگشتی‌هایی مانند فیلم‌های درایو-این، فکر می‌کنم سرگرم‌کننده خواهد بود اگر همه ما شروع کنیم به شرکای عاشقانه‌مان با تمام ظرفیت‌ها به‌عنوان عاشق خود. اولین قرار؟ عاشق جدید. همسر هشت ساله؟ عاشق دیرینه احساس یکپارچهسازی با سیستمعامل در تمام راه های درست است. نه؟ فقط من؟

به هر حال، همان روال قدیمی نوشیدنی و شام با فشار اصلی شما می تواند بعد از مدتی کمی کهنه به نظر برسد. اگر از من می پرسی (و با خواندن این اساساً این کار را انجام دادید)، فیلم Drive-in گنجینه شب تاریخ است که باید گرد و غبار آن را پاک کرده و دوباره در ترکیب قرار داد.

با من تصویرش کن: تابستان است شما به تازگی گرند واگنیر خود را شسته اید. پتو را در صندلی عقب پرت می کنی و پتو را برمی داری عاشق درب خانه اش در ماشین را برایش باز می کنی و هنگام رانندگی دستش را می گیری.

درست زمانی که خورشید شروع به غروب می کند، به سمت صفحه نمایش بزرگتر از حد معمول بالا می روید، ماشین را در پارک می گذارید و دو ساعت بعدی را صرف «فیلم دیدن» می کنید، در حالی که چیزبرگر و سیب زمینی سرخ شده را پشت سر می گذارید و میلک شیک را با آن به اشتراک می گذارید. دو نی

2. یک کوکتل رترو جدی را برگردانید

واقعاً تا دهه 60 بود که «نوشیدنی‌ها» چیزی بیش از ایجاد طعم بهتر مشروب بودند. ساختن کل تجربه واقعاً خوشمزه. یک تئوری این است که وقتی سربازان آمریکایی در ویتنام فقط می‌توانستند مشروبات الکلی بد مصرف کنند، طعم آن را با آب‌میوه‌های مختلف می‌پوشانند – این روند را در ایالت‌ها آغاز می‌کنند و باعث می‌شوند نوشیدنی‌هایی مانند مای تای و تکیلا سان رایز دوباره ظاهر شوند و محبوبیت بیشتری پیدا کنند.

کوکتل یکپارچهسازی با سیستمعامل

من شخصاً مای تای را لذت بخش می دانم – اما تصور می کنم احتمالاً همینطور است مسیر برای بسیاری از خوانندگان SG بسیار شیرین است. در عوض من یک پیشنهاد می کنم مردان دیوانه فراخوانی از همان دوران، تام کالینز. این نوشیدنی دارای حس یکپارچهسازی با سیستمعامل است اما تعادل طعم بسیار مدرن تری دارد.

برای درست کردن آن در خانه: 2 اونس جین و هر کدام نصف اونس آب لیمو و شربت ساده را در یک کوکتل شیکر با یخ ترکیب کنید. خوب تکان دهید و روی یخ در یک لیوان بلند صاف کنید، سپس با نوشابه کلمبی روی آن بمالید. با چرخ لیمو تزیین کنید و اگر میل دارید یک گیلاس ماراشینو اضافه کنید.

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

3. اصلاح آرایشگاهی داشته باشید

مردی که در آرایشگاه اصلاح می شود

در حالی که ما خانم‌ها می‌توانیم، البته، ناخن‌های خود را رنگ کنیم، اما این یک لذت واقعی است که هر از گاهی با یک بازدید سریع از سالن ناخن محلی، این کار را به یک متخصص بسپاریم. برای بچه‌ها، به نظر می‌رسد اصلاح آرایشگاه نزدیک‌ترین معادل زمان مای-پدی «من» است.

ما فرض می کنیم که از آنجایی که شما به اندازه کافی زرنگ هستید که یک طرفدار دوست دختر سبک باشید، احتمالاً قبلاً یک روال نظافت روزانه در قفل داشته اید – اما در مورد برون سپاری هر از گاهی کار چطور؟ بله، ممکن است در ابتدا کمی احساس خنده‌دار بودن روی صندلی داشته باشید، اما فقط به لوکس تکیه دهید، و ما قول می‌دهیم که به سرعت یاد می‌گیرید که دوست دارید کار اصلاح را به یک حرفه‌ای بسپارید.

4. ظاهر خود را با سبکی به روز شده در سبک رترو زیبا کنید

نایلون نایک کورتز سفید

یک راه مطمئن که یک مرد می تواند مرا تحت تاثیر قرار دهد با بیرون کشیدن نوعی عنصر غیرمنتظره در نگاه او است. زمانی که در سیاتل زندگی می‌کردم، با مردی از وایومینگ قرار گذاشتم که همیشه پیراهن‌های جلویی را با شلوار جین باریک و Ray-Ban Wayfarers می‌پوشید. من دوست داشتم که او به نوعی به یک چیز غربی دهه 70 سر تکان دهد، در حالی که هنوز هم ساده و جاری به نظر می رسید.

اگر کابوی جالب واقعا مربا شما نیست، می‌توانم یک به‌روزرسانی مدرن از کفش ورزشی را پیشنهاد کنم که ریشه در واقعی ورزش کردن؟ به روز رسانی در سال 1972 بیل باورمن در حال اجرا کلاسیک، کفش‌های کتانی نایلونی پایه نایک کورتز برای امروز مناسب هستند، و شما دانستن ما در حال حاضر در SG HQ همه چیز در مورد کفش های ورزشی رترو هستیم.

پاشنه آن کمی پهن‌تر و بلندتر از مدل اصلی است، رویه نایلونی و روکش‌های جیر برای حس سبکی و استایل برگشتی. این کفش‌های کتانی مستقیماً از فیلم وس اندرسون به بهترین شکل ممکن به نظر می‌رسند.

«این کفش‌های کتانی مستقیماً از فیلم وس اندرسون به نظر می‌رسند.»

طراحی ساده و جالب آن‌ها آنها را دیوانه‌وار و همه‌کاره می‌سازد – آنها را با دویدن و یک تی‌شرت برای قهوه‌خوری آخر هفته‌تان یا حتی با لباس‌های اداری معمول خود در جمعه معمولی بپوشید. (اگرچه ما استدلال می کنیم که در مقایسه با روزهای قدیم، هر روز کمی شبیه به جمعه های معمولی در سال 2018 است.)

5. خلق و خوی را با لیست پخش برگشتی تنظیم کنید

یکی از سوال اول مورد علاقه من این است: “چه کاتالوگ هنرمندی را با خود به جزیره بیابانی خود می برید؟” برای من بین فرانک سیناترا، پل سایمون و البته بیتلز کمی اختلاف است. کنسرت بعدی من؟ “کلاسیک“—یک رویداد دو شبه با سرفصل Fleetwood Mac و The Eagles، با Earth، Wind & Fire، Steely Dan و The Doobie Brothers نیز.

شرط می بندم اگر مجبور شوید به “هنرمند جزیره کویری” خود فکر کنید، ممکن است به مدرسه قدیمی هم بروید، درست است؟

فقط خیلی موسیقی خوب وجود دارد که باید دوباره به آن بگردید!

از آنجایی که بسیاری از کارهای مورد علاقه من در دهه 60 و 70 تأثیر زیادی بر هنرمندانی که دوستشان دارم و در حال حاضر در حال انفجار هستند، داشته است، این ترکیب دوز سنگینی از هر دو دارد. از فلیت‌وود مک تا هیم، الویس تا جورج ازرا، این همان لیست پخش آزادانه‌ای است که می‌توانید در هر جایی از یک سفر جاده‌ای با والدینتان گرفته تا رفت‌وآمد در مترو تا پختن شام در خانه با خانمتان بازی کنید (منظور من این است که “عاشق”). با عنوان مناسب “چیزی در مورد آن مرد وجود دارد…“، فکر می کنم شما آن را حفر خواهید کرد.

6. یک شب بازی را در محل خود میزبانی کنید

یکی از بهترین دوست دختر من در اینجا در شهر یک سنت سرگرم کننده دارد که یک شام یکشنبه شب را در آپارتمانش میزبانی می کند. آخرین بار، او آن را به «شب بازی» تبدیل کرد.

بعد از اینکه بشقاب ها پاک شدند و همه ما یک بی اهمیت نیست مقدار شراب، ما یک بازی واقعا آسان و بسیار خنده دار به نام انجام دادیم کاسه ماهی. من قوانین را در اینجا توضیح نمی دهم زیرا هیچ یک از ما چنین زمانی نداریم، اما می گویم که از اولین باری که تماشا کردم تا این ساعت ها آنقدر نخندیده ام. این.

نکته حرفه ای: بازی‌ها همچنین یک فعالیت شبانه عالی «به جای من بیا» هستند. آنها بهترین راه برای گذراندن زمان هستند در حالی که یک پیتزای خانگی در فر پخته می شود (البته با یک کوکتل). تلاش كردن “سرعت دستمالیتخته نرد، یا فقط یک بازی با ورق کلاسیک مانند جین. برای جذابیت بیشتر در شب بازی بعدی، از همه بخواهید تلفن های خود را برای مدت زمان طولانی در یک سبد «خارج از محدودیت» بیندازند.

7. برخی از کلاسیک ها را برای شب بزرگ بعدی خود در

اگر تا به حال اینقدر محکم گرفته شده اید دستتان را بلند کنیدپارادوکس انتخابهنگامی که در حال مرور نتفلیکس هستید، فقط دست از کار می کشید و چیزی را که قبلاً 10 بار دیده اید تماشا می کنید. من هستم بسیار مقصر این کار هستم، اما اخیراً تلاش کرده ام با تماشای فیلم های کلاسیک بیشتر افق دید خود را گسترش دهم. میدونی، اونهایی که والدینت همیشه بهت میگن تماشا کن، بعد با خودت میگی: “این آخر هفته کاملا میبینمش” و دو سال بعد هنوز ندیدی فارغ التحصیل. ما می توانیم این کار را انجام دهیم، قول می دهم!

پل نیومن، ساندنس

من شخصاً چیزی برای پل نیومن دهه 60 و 70 دارم، بنابراین در حال تلاش هستم. هاستلر در نتفلیکس برای تماشای ASAP. و اگر شما آن را ندیده اید، من بسیار توصیه می شود برای اجاره 4 دلار بپردازید بوچ کسیدی و ساندنس کید در آمازون پرایم.

اگر از فیلم هایی مانند نیمه شب در پاریس (و ماشین زمان جکوزی، صادقانه بگویم) این است که ما قرار نیست با دلیل موجه به گذشته سفر کنیم.

به‌علاوه، جای خاص ما در پیوستار فضا-زمان اینجا در سال 2017 چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد – به خصوص اینکه چقدر آسان است که به بهترین چیزها از روزهای گذشته دسترسی داشته باشیم. مارک‌های فعلی می‌توانند از آرشیوهای طراحی قدیمی استفاده کنند تا قطعات کلاسیک را برای کمد لباس‌های مدرن ما دوباره تصور کنند. دستگاه های میکس دیجیتال فانتزی می توانند صداهای ضبط شده قدیمی را کاملاً جدید بسازند. نویسندگانی با تخیلات زنده و مخاطبان آنلاین اسیر می توانند کلمه “عاشق” را به فرهنگ لغت محبوب بازگردانند. درست؟ شاید؟ لطفا؟

Style Girlfriend را در اینستاگرام دنبال کنید!

خدمات خرید مجازی

(تصویر ویژه از طریق پانچ)