6 بهترین عطر بهاری مردانه

من عاشق آداب و رسوم استقبال از اوایل بهار هستم. شکستن پنجره های خانه برای ورود هوای تازه کت سنگین زمستانی خود را با یک عدد سبک تر عوض کنید. استفاده از عینک آفتابی چون وجود دارد در حقیقت آفتاب را مسدود کنید، نه فقط به این دلیل که از تماس تصادفی چشمی با غریبه ها متنفر هستید.

و البته مراسم مورد علاقه من…خرید یک چیز جدید برای جشن گرفتن فصل گرم شدن برای همیشه.

چه فرا رسیدن بهار با تغییرات واقعی آب و هوا به شما خوشامد بگوید، یا صرفاً یادآوری از اعتدال بهاری در تلفن شما باشد، همچنان می‌توانید با یک تعویض ساده – بوی خود – به روح فصل وارد شوید.

برای ارتقای بازی عطر خود آماده اید؟ SG HQ بو کشیدن را انجام داد تا مجبور نباشید. عطرهای زیر برای هوای گرم مناسب هستند، بنابراین می توانید آنها را تا پایان روز کارگر بپوشید (درست مانند شلوار جین سفید خود!).

در زیر، 6 بهترین عطر بهاری مردانه را در فصل بهار بیابید:

این عطر با بوی تازه از تابستان عشق و مسیرهای هیپی دهه 1960 الهام گرفته شده است.

رایحه مرکباتی تازه با رایحه ای از انجیر سبز، توت سیاه و چوب سدر ویرجینیا، پست نامرئی در ثانیه ای که آن را بر روی آن بپاشید روحیه شما را بهبود می بخشد.

عطر Windows Down از هنری رز، بهترین عطرهای بهاری مردانه

این برند از نظر فنی یک “خط عطر افراد مشهور” است اما نه به معنای J.Lo Glow.

میشل فایفر هنری رز را راه اندازی کرد تا گزینه ای ایمن و غیر سمی را در صنعتی که با مواد تشکیل دهنده آن بسیار شفاف نیست ارائه دهد.

مجموعه عطرها اولین موردی بود که مهر تاییدی را از گروه کاری محیط زیست دریافت کرد، یک سازمان غیرانتفاعی که به مصرف کنندگان کمک می کند تا از مواد شیمیایی سمی در محیط دوری کنند و گواهینامه Cradle to Cradle را دریافت کنند.

اوه، و همچنین بوی عالی دارد.

براق تر، بهترین عطرهای بهاری مردانه

ممکن است درباره Glossier از دوست دخترتان شنیده باشید یا یکی از بیلبوردهای عظیم آنها را به رنگ صورتی هزاره (در حال حاضر!) در شهر خود دیده باشید.

در حالی که شرکت مراقبت از پوست و آرایش بیشتر به خانم‌ها می‌پردازد، اولین رایحه آن‌ها به نام مناسب، شمابویی غیرقابل توضیح برای همه کسانی که ملاقات کرده ام، از جمله پسرها، آن را امتحان کرده اند.

این به این دلیل است که به گفته عطرسازان، You بر روی نت های پایه (از جمله مشک و آمبروکس) سنگین است و مصرف کننده آن “جزء نهایی” در ساختن رایحه آن چیزی است که هست.

معنی؟ شما و دوست دخترتان می توانید آن را به اشتراک بگذارید و هیچ کس هرگز نمی داند که شما همان عطر را به تن دارید.

جشنواره موسیقی maison margiela بهترین عطرهای هوای گرم برای پسران

نامگذاری مناسب جشنواره موسیقی از مجموعه Maison Margiela ‘REPLICA’ ترکیبی از حشیش، چرم، و نعناع هندی رایحه‌ای است که بلافاصله شما را به Woodstock در سال 1969 یا حداقل Coachella سال گذشته بازمی‌گرداند.

اوه، و به عنوان یک کنار… لطفاً وقتی روی رایحه ای کلیک می کنید و عطری را پیدا می کنید که در زیر «زنانه» طبقه بندی شده است که ما توصیه می کنیم، غافلگیر نشوید.

اکثر عطرهای یونیسکس وقتی صحبت از تجارت الکترونیکی می شود، به طور پیش فرض به سمت راهرو خانم ها می رود، که می تواند گیج کننده باشد!

بهترین عطرهای بهاری مردانه Tom Ford Eau De Soleil Blanc

اگر یک چیز در مورد من می دانید، این است که من اهل ویسکانسین هستم.

اگر دو چیز در مورد من می دانید، این است که من عاشق عطرهای تام فورد هستم.

مردانه یا زنانه. هوای سرد یا گرم.

که به Eau de Soleil Blanc امتداد دارد. این عطر سبک و مرکباتی است – خوب، به همان اندازه که هر عطر تام فورد “سبک” است.

این رایحه حتی برای بهار و تابستان نیز جدی و حسی است. ایده آل برای استشمام بوی این که شما در حال ارتکاب جنایت هستید ماجرای توماس کرون، از نوع سکسی.

Kenneth Cole Energy، بهترین عطرهای بهاری مردانه

یکی دیگر از عطرهای تک جنسیتی Kenneth Cole’s Energy برای آزمایش طراحی شده است. رایحه‌ی تازه و اسپرت را به‌عنوان یک رایحه مستقل ملایم بپوشید، یا آن را برای برداشت خودتان لایه‌بندی کنید.

***

برای یک کمد لباس بهاری تازه آماده هستید، نه فقط یک عطر تازه و تازه؟

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

خوب، بنابراین ما ثابت کرده ایم که بهترین عطرهای بهاری برای مردان می توانند باعث شوند که شما بهترین بوی خود را داشته باشید، اما بهترین ظاهر خود را داشته باشید؟ تیم ما نیز می تواند در این زمینه کمک کند.

ما می‌توانیم لیست خرید آنلاین را فقط برای شما تنظیم کنیم که متناسب با بودجه، تیپ بدنی و سبک زندگی شما باشد.

آماده برای بهبود جدی کمد خود و اعتماد به نفس شما ما را فریاد بزن

***