5 ملزومات آشپزی برای مردان در هر آشپزخانه ای

وقتی از دبیرستان فارغ التحصیل شدم، یک سال کالج را به تعویق انداختم و به شهر نیویورک نقل مکان کردم. آیا تا به حال این را به شما گفته ام؟ پدر و مادرم ترسیده بودند. می ترسم سیب بزرگ بد را ببلعد، و احتمالاً از اینکه ممکن است آنقدر آن را دوست داشته باشم وحشت کرده ام که به طور کلی از ادامه تحصیل صرف نظر کنم.

یکی از چیزهایی که تضمین می کرد هرگز این اتفاق نخواهد افتاد رژیم غذایی من بود. من – من معتقدم که اصطلاح فنی “بیچاره فقیر” است – به لطف یک شغل عالی اما کم درآمد مدیریت میز جلو یک آرایشگاه. جیرجیر زدن چک دستمزد به چک به این معنی بود که وقتی نوبت به بودجه وعده غذایی ام می رسید، باید خلاقیت به خرج می دادم.

بنابراین هر روز همان چیزی را می خوردم – برای صبحانه، یک کلوچه که شب قبل از کافه سالن گرفته شده بود (هی، به هر حال فقط می خواستند آنها را دور بریزند). برای ناهار نصف ساندویچ بوقلمون و یک سیب. و برای شام، یک کاسه پاستا با یک صفحه مرغ کبابی روی آن.

این روزها در آشپزخانه کمی مهارت دارم، اما به طور طبیعی این اتفاق نیفتاد. اما درست همانطور که تلاش کردن با کمد لباس شما بخشی از یادگیری یک مرد بزرگ الاغ است، تلاش برای راحت کردن خود در آشپزخانه نیز همینطور است!

وقتی مردی لاف می زند که چطور نمی تواند آشپزی کند، نگاه ناز نیست. به من از تجربه در این مورد اعتماد کنید.

برای کسانی که هنوز روی آب جوش کار می کنند، ما شما را داریم!

در اینجا 5 مورد ضروری برای پخت و پز برای مردان در هر آشپزخانه وجود دارد:

بی نام-3

ماهیتابه چدنی شماره 1 ضروری آشپزی

دلیلی وجود دارد که تابه های چدنی قرن هاست که وجود داشته اند. آنها کار میکنند. قبل از اینکه “نچسب” یک چیز باشد، نچسب بود، و با کمی TLC، یک غذای ضروری برای پخت و پز مردانه است که برای تمام عمر شما دوام می آورد.

تمیز کردنش هم سخته شما عملاً می توانید هر چیزی را که کمتر از یک جک چکش است به سمت آن ببرید و از جای خود بلند شود. فقط از صابون استفاده نکنید، یا اگر استفاده می کنید، از آن کم استفاده کنید. تابه به مرور زمان طعم دار می شود و همه چیز را طعم بهتری می دهد. به من اعتماد کن.

چاقوی آشپز ضروری شماره 2 آشپزی

یک چاقوی سرآشپز خوب یکی از ضروریات آشپزی برای پسران است. قیمت آن بین 125 تا 250 دلار است، اما ارزش وزن آن در آشپزخانه را دارد.

این چاقو برای همه چیز مورد استفاده شما خواهد بود. خرد کردن، برش دادن، خرد کردن، خرد کردن – همه این کارها را انجام می دهد، و اگر با کمی احترام به آن برخورد کنید، تنها باید 2 تا 3 بار در سال آن را تیز کنید.

کمتر احتمال دارد که با چاقوی تیز خود را برش دهید زیرا کاری را که می خواهید به راحتی انجام می دهد، بنابراین چاقو را پر کنید، اما در استفاده از کمک باند صرفه جویی کنید.

بی نام-5

بلوک خردکن ضروری شماره 3 پخت و پز

با آن تخته برش پلاستیکی از روزهای دانشگاه خداحافظی کنید و یک قطعه چوبی زیبا بردارید.

نه تنها ظاهر بهتری دارند، بلکه تغییر رنگ نمی‌دهند، بلکه می‌توان از آنها به‌عنوان یک ظرف سرو قابل استفاده استفاده کرد و در واقع هر چه بیشتر از آنها استفاده کنید ظاهر بهتری پیدا می‌کنند. این یک بی فکری است.

حوله آشپزخانه ضروری شماره 4 آشپزی

ملزومات آشپزی برای آقایان

وقتی می گوییم حوله آشپزخانه منظورمان پارچه های فرفری یا پارچه هایی نیست که نقل قول های کلیشه ای روی آنها باشد. حوله های ساده پنبه ای آشپزخانه این کار را انجام می دهند.

آنها برای هر چیزی مفید هستند، چه خشک کردن ظروف یا دست شما، پاک کردن صفحه پیشخوان یا تمیز کردن ریخته شده، یا خدمت به عنوان دستکش فر.

پنبه پادشاه است – جاذب است، به راحتی تمیز می شود و در ظرف داغی که به تازگی برداشته اید ذوب نمی شود.

الهام از دستور العمل شماره 5 ضروری آشپزی

بیشتر فهرست‌های «ضرورت‌ها» احتمالاً شامل یک کتاب آشپزی می‌شوند، اما رک و پوست کنده، ما از آنها فراتر رفته‌ایم. به نظر می رسد هر سال یکی به شما یکی می دهد، اما پس از استفاده محدود، تقریباً به عنوان تخته پنیر مناسب تر است.

برای یافتن راه‌هایی برای درست کردن غذاهای ساده و خوشمزه در ویدیوها و دستور العمل‌های ساده به اینترنت سر بزنید. برخی از موارد مورد علاقه من Bon App، Kitchn، و AllRecipes هستند که می توانید از عملکرد “جستجوی مواد” برای تایپ چیزهایی که واقعاً در دسترس دارید استفاده کنید و ایده هایی را برای آنچه که می توانید بدون عجله بپزید را بازگو می کند. سفر به خواربارفروشی