5 لباس شیک برای روتین جدید WFH شما…همه در فروش

با همکاری Bonobos و rewardStyle ارائه شد… از حمایت از مارک‌هایی که Style Girlfriend را ممکن می‌سازند، سپاسگزاریم!

گوش کن، دنیا در حال حاضر کمی متفاوت به نظر می رسد. کار از خانه ممکن است برای شما کاملاً جدید باشد و تیم SG می‌خواهد کمک کند تا انتقال تا حد امکان راحت باشد.

بهره وری تماماً مربوط به فضای اصلی است، و وقتی بتوانید ساعات کاری خود را از زمان خاموشی خارج از ساعت خود جدا کنید، حفظ آن آسان تر می شود. مقداری حس عادی بودن این یک تلاش ارزشمند است!

بنابراین در حالی که ما هیچ متخصص بهداشتی نیستیم (obvs)، در اینجا چیزی است که می توانیم با اطمینان توصیه کنیم: هر روز صبح را با پوشیدن لباس های واقعی شروع کنید. نه شلوار ورزشی که در رختخواب پوشیدی. نه تی شرتی که لکه های اسپاگتی روی آن باشد. لباس واقعی و بزرگ شده

خوشبختانه، دوستان ما در Bonobos این راهنمای #SGapproved را انجام می دهند بنابراین. بسیار آسان تر. زیرا امسال، آنها فروش بهاره خود را زود راه اندازی کرده اند. و بچه ها، این یکی خوب است. فکر: 25 درصد تخفیف در سراسر سایت در Bonobos.com.

من به شما می گویم، همه چیزهای شیکی را که برای WFH نیاز دارید پیدا خواهید کرد.

ما در مورد ژاکت های شیک صحبت می کنیم. ما هنوز پیچیده صحبت می کنیم uberدونده های راحت و مناسب. ما در حال صحبت کردن با دکمه های جلویی با چاپ آناناس و یک کل هستیم دسته از وسایل ضروری مثل لباس زیر و جوراب.

در زیر، پنج مورد WFH را بررسی کنید تا شما را در آینده قابل پیش بینی سپری کند:

چوب لباسی

1. لباس روزمره WFH

فروش بهاره بونوبو لباس wfh

ژاکت: 98 دلار | شلوار جین: 98 دلار | سه راهی: 48 دلار | جوراب: 10 دلار

خوب بپوش: کار از خانه به این معنی است که شما دو چیز از لباس خود می خواهید: راحتی و انعطاف پذیری.

تیم SG می داند که قرار نیست هر روز کت و شلوار را فقط برای هیجان آن بپوشید. حتی خواستارترین رئیس هم به دنبال آن سطح از تعهد کنفرانس Zoom به کد لباس اداری نیست.

در عوض، به چیزی واقع بینانه پایبند باشید. در این مورد، شلوار جین و سه راهی.

این شلوار جین مسافرتی Bonobos سبک و کشدار است – به این معنی که وقتی از میز به سمت مبل حرکت می کنید و دوباره برمی گردید، هرگز احساس سفت نخواهید کرد. به علاوه، آن‌ها به اندازه‌ای تیره هستند که می‌توانند خوراکی‌هایی را که بدون شک هنگام کار از روی کاناپه می‌ریزید، پنهان کنند.

… اگرچه با 25٪ تخفیف، ممکن است بخواهید آنها را در چندین رنگ تهیه کنید. فقط گفتن…

یک پلیور نازک و قابل تنفس اضافه کنید که به راحتی لایه لایه شود (به خصوص اگر ترموستات خانه یا آپارتمان خود را کنترل نکنید مفید است!).

2. لباس کنفرانس ویدیویی مشتری

لباس کنفرانس مشتری

بلیزر: 400 دلار | Chinos: 138 دلار | پیراهن یقه کمپ: 88 دلار | کفش دربی: 248 دلار

خوب بپوش: نیازی نیست در تماس کنفرانس ویدیویی بعدی خود احساس ناراحتی یا غیرحرفه ای داشته باشید.

با تشکر از Bonobos ::بوسه سرآشپز:: بلیزرهای زیبا و بدون ساخت (که می‌توانید در عروسی‌های تابستانی در آینده نیز بپوشید)، می‌توانید نقش «تاجر حرفه‌ای» را بدون هیچ‌کدام از کارها نشان دهید. در ست کردن با این پیراهن آستین کوتاه استوایی، به همان اندازه که راحت هستید احساس خنکی خواهید داشت.

و مطمئناً، می‌توانید در این تماس‌های کنفرانسی به طور کامل به وینی پو بروید و بدون شلوار بروید. اما اگر می‌خواهید در اواسط جلسه به سراغ قلم بروید، بهتر است در امان باشید. این چینی‌های سرمه‌ای، در عین حال که حتی در اسکایپ بسیار زیبا به نظر می‌رسند، بسیار زیبا و کشدار هستند.

3. تمرین کردن

فروش بهار بونوبو

ژاکت پولو: 88 دلار | شلوار گلف: 98 دلار | کمربند: 78 دلار | کلاه گلف: 35 دلار

خوب بپوش: اجازه ندهید که بازی کوتاه شما در این بهار از بین برود، فقط به این دلیل که نمی توانید برای 9 سوراخ معمولی هفتگی خود بیرون بیایید. اقدامات پیشگیرانه را با تمرین تاب خود در اتاق نشیمن یا حیاط خلوت در طول هر تعطیلی روز کاری انجام دهید.

و بله، این شامل پوشیدن قسمت آماده فروشگاه حرفه ای نیز می شود.

هی، باید خودت را تا حد امکان در یک روال عادی نگه داری، درست است؟! این بدان معناست که شلوار چاپ شده، یک ژاکت پولو با محیط زیست، و کلاهی برای محافظت در برابر آفتاب… یا فقط برای پنهان کردن موهای شسته نشده WFH.

به نظر می رسید و احساس می کنید که زمان لازم را در فضای سبز صرف کرده اید.

4. حیاط خلوت BBQ Break

فروش بهار بونوبو

پیراهن ریویرا: 78 دلار | شورت چینو: 78 دلار | سه راهی: 25 دلار | لباس زیر: 34 دلار

خوب بپوش: اجازه ندهید فاصله گذاری اجتماعی در بهار امسال بازی کباب پز شما را کند کند!

حتی اگر فقط شما و خانواده اصلی هستید (که، بسیار خوب، دقیقاً همان کسی است که خواهد بود)، قسمت یک گریل مستر شیک را شلوارک چینی بپوشید (حتی یک لباس ورزشی برای آن پسرهای «روز پا» وجود دارد) و یک سرگرمی ، پیراهن خارج از وظیفه.

به علاوه، لباس زیر تازه. لباس زیر همیشه تازه.

5. Sesh کار کنار استخر

لباس کنار استخر برای پسران

تنه شنا: 78 دلار | سه راهی گرافیکی: 48 دلار | تری هودی: 98 دلار

خوب بپوش: اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در هوای گرم به یک استخر در حیاط خلوت دسترسی دارید، باید این تنه ها را برای هر نوع گلوله توپی بخواهید. آنها با 85٪ پلی استر بازیافتی ساخته شده اند، بنابراین می دانید. شما اساساً نقش خود را برای نجات جهان در حالی که آنها را پوشیده اید انجام می دهید.

و هی، حتی اگر استخر نداشته باشید، وقتی از هر چیز دیگری در کشوی خود خسته می شوید، آنها را به عنوان جایگزینی برای شورت در نظر بگیرید!

ما باید به نوعی خودمان را در این زمان های سخت سرگرم کنیم، درست است؟ برای آن شب‌های سردتر، آن‌ها را با یک تی‌رنگ گرافیکی جذاب بپوشید، یا با یک هودی زیبا بپوشید.

بنابراین! به خرید Bonobos با 25% تخفیف در سایت فروش بهاره بروید، سپس به اینستاگرام سر بزنید و بهترین تناسب WFH خود را به ما نشان دهید (به طور جدی، ما در طول این فاصله گذاری اجتماعی به دنبال برقراری ارتباط اجتماعی هستیم!)

// خرید داستان //

[show_shopthepost_widget id=”3954607″]