31 ایده لباس برای پسرها: وقتی نمی توانید شلوار جین بپوشید

چگونه استایل خود را بهبود بخشید

این فوق‌العاده‌ترین زمان سال در SG HQ است – بدون جین ژانویه! این یک سنت دیرینه در اینجا است که سال را با یک ماه کامل “به مادر نگاه کن، بدون شلوار جین!” شاهکارهای لباس آن را به‌عنوان برداشت کوچک خودمان در مورد ژانویه خشک در نظر بگیرید، با این تفاوت که این رژیم غذایی حذفی باعث نمی‌شود ساعت خوشی کمتر از سرگرمی باشد.

برای کمک به شما در تلاش بدون لباس جین، «عکس‌های مناسب» (به قول بچه‌ها) در اینستاگرام از افراد مشهور خوش‌پوش، وبلاگ‌نویس‌های سبک، مدل‌ها و افراد مختلف اینفلوئنسر را بررسی کردم. سخت بود، اما من یافته‌هایم را به 31 ایده برای لباس محدود کردم که (امیدوارم!) به شما الهام می‌دهند که شلوار جین مورد علاقه‌تان را برای کل ماه کنار بگذارید و همچنان راه‌هایی را پیدا کنید که به نظر جهنمی به نظر برسید.

در زیر، 31 ایده لباس برای مردان، زمانی که نمی توانید شلوار جین بپوشید، آورده شده است:

روز اول: بند ناف، چکمه‌های جیر چلسی و ژاکت با رنگ جواهری بپوشید

@levitatestyle

SG می گوید: این ترکیب از رنگ‌های گرم و زمستانی، ظاهری است که می‌توانید در تمام طول ماه در جیب پشتی خود نگه دارید، زیرا پوشیدن آن بسیار آسان است. (Pssst، پنج روش برای پوشیدن کرفس را در اینجا بررسی کنید).

روز دوم: شلوار کامو را با کت جین بپوشید

@justinliv

SG می گوید: پوشیدن شلوار استتاری به طرز فریبنده ای آسان است، آنها در کمد لباس شما تقریباً مانند یک لباس خنثی عمل می کنند. با یک ژاکت جین و کفش های ورزشی رترو مورد علاقه خود آنها را راحت نگه دارید.

روز 3: شلوار و ژاکت بمب افکن چرم بپوشید

@henrygolding

SG می گوید: این یک مثال عالی از نحوه ترکیب عناصر شیک و غیر رسمی به راحتی است. کفش‌های کتانی سفید (با جوراب‌های بدون نمایش) با شلوارهای شیک بسیار جذاب به نظر می‌رسند، و یک ژاکت بمب‌افکن به نقطه‌ی شیرینی بین جلا و بازی می‌خورد.

روز چهارم: شلوار سبز زیتونی و یک پیراهن سفید ترد با چکمه های چوکا بپوشید

@johnphilip3

SG می گوید: هرگز قدرت سادگی را دست کم نگیرید! یک پیراهن سفید ترد همراه با چینی های باریک زیتونی و چکمه های چوکا با رنگ شنی، ظاهری بدون شکست دارد. اگر در آب و هوای سردتری زندگی می کنید، کافی است یک کت پشمی بد بپوشید.

روز پنجم: شلوار چرمی، تی شرت سفید و ژاکت جین زغالی بپوشید

@jeffgoldblum

SG می گوید: می‌دانم، می‌دانم که همه ما نمی‌توانیم به اندازه جف گلدبلوم، برنده سال ۲۰۱۷ در بازی SG Madness، تسلیم باشیم – اما می‌توانیم تلاش کنیم! همانطور که مادرم می‌گوید، شلوارهای چرمی بسیار زیبا هستند، بنابراین با یک تی‌شرت سفید یقه‌ای و یک کت جین غیرآبی، همه چیز را بسیار معمولی نگه دارید.

روز ششم: شلوار پشمی را با ژاکت پررنگ بپوشید

@aguynamedpatrick

SG می گوید: بخش قابل توجه این ظاهر ژاکت است (یک سبک مشابه را در اینجا بررسی کنید). به یاد داشته باشید که برخی از رنگ‌های غیرمنتظره می‌توانند شیک‌ترین باشند، مانند سایه‌های خاکستری و نارنجی تقریباً کاراملی سوخته.

روز هفتم: ست لباس ورزشی مناسب بپوشید

@armiehammer

SG می گوید: آیا فکر کردید فراموش کرده ایم که در طول #JeansJeans آخر هفته وجود دارد؟ از آرمی همر سرنخ بگیرید مرا با نام خود صدا کن به نظر می رسد سفر تور مطبوعاتی است و یک کت و شلوار ورزشی کامل در قهوه خوری بعدی خود بپوشید.

روز هشتم: جوگرز، ژاکت بمب افکن ابریشمی و بهترین ضربات خود را بپوشید

@hasanminhaj

SG می گوید:ما سبک حسن منهاج را دوست داریم—و این نمونه ای عالی از این است که او چگونه می تواند باعث شود که قطعات واقعاً غیررسمی بزرگتر شده باشند. دونده های او زیبا و باریک هستند، در حالی که ژاکت بمب افکن ابریشمی او ظاهری براق به یک مجموعه دنج اضافه می کند.

روز نهم: لباس‌های چینی سبز و کت و شلوار دریایی بپوشید

@johanneshuebl

SG می گوید: این ترکیب گاه به گاه تجاری-کامل با جوراب های شلوار و کت و شلوارهای شیک- یک جایگزین کت و شلوار عالی برای زمانی است که می خواهید حرفه ای به نظر برسید اما خیلی خفه نشوید.

روز 10: شلوار زغالی، ژاکت زرد و کت و شلوار بچه گانه بپوشید

@ncentineo

SG می گوید: رنگ آمیزی به ویژه در ماه های سرد زمستان موثر است. ما از سپتامبر به شما می گوییم که چقدر یک ژاکت زرد را دوست داریم. بنابراین… چرا یک بافتنی به رنگ قناری با شلوار خاکستری تیره، مانند نوح سنتینئو، ستاره رام کام نتفلیکس در بالا، امتحان نکنید؟ اگر احساس هماهنگی خاصی می‌کنید، یک جفت جوراب جدید با رنگ زرد نیز به تن کنید.

روز یازدهم: لایه به لایه سبز بپوشید

@brightbazaar

SG می گوید: ظاهر تک رنگ راحت تر از چیزی است که فکر می کنید، به خصوص زمانی که رنگ تیره و غنی مانند سبز شکاری، سرمه ای یا خاکستری زغالی را انتخاب می کنید. آیا می خواهید در مورد نحوه پوشیدن رنگ ها بدون شبیه به جعبه کرایولا بیشتر بپوشید؟ ما تو را داریم

روز دوازدهم: یک کت جین تکه تکه و کارگو بپوشید

@nickwooster

SG می گوید: من همیشه حس بی‌احترامی نیک وستر از سبک را الهام‌بخش می‌دانستم، اگرچه می‌دانم که برای همه مناسب نیست. اگر به دنبال روشی بازیگوش برای پوشیدن جین هستید، این است نه یک شلوار جین، یک کت تکه تکه‌ای باحال – لازم نیست جین باشد – و چند شلوار باری را امتحان کنید.

روز سیزدهم: شلوار شلواری، یقه یقه اسکی و روپوش شتری بپوشید

@justinliv

SG می گوید: قبلاً گفته‌ایم و باز هم می‌گوییم – برای خود یک یقه یقه‌دار تهیه کنید! ما دوست داریم که چگونه دوست SG جاستین لیوینگستون بافت سفید خود را با یک کت شتری و شلوار زغالی زیبا پوشاند.

روز چهاردهم: بند ناف سنگی و پیراهن مجلسی بپوشید

@davidbeckham

SG می گوید: دیوید بکهام با بند ناف و پیراهن جین راه راه خود کاملاً خانه به نظر می رسد. طناب‌ها شاید جذاب‌ترین جایگزین برای جین باشند و رنگ‌های روشن و شسته‌شده مانند این فوق‌العاده قابل پوشیدن است.

کلاه شادی آور بکهام لازم نیست، اما مطمئناً تشویق می شود…

روز پانزدهم: شلوار قهوه‌ای کوتاه، پیراهن چاپ شده و ژاکت کش باف پشمی بپوشید

@oh_antonio

SG می گوید: “پدربزرگ باحال” درونی خود را مانند دوست وبلاگ نویس ما آنتونی اوربانو کانالیزه کنید. یک ژاکت کش باف پشمی دنج را با شلوار قهوه ای و کفش های کتانی سرگرم کننده در آخر هفته ست کنید.

و از اضافه کردن یک پیراهن چاپ شده برای حس های اضافی “به زودی به فلوریدا بازنشسته می شوم” نترسید.

روز شانزدهم: چوگان دریایی و چوگان سفید بپوشید

@johnphilip3

SG می گوید: اگر در مکان‌های گرم‌تری زندگی می‌کنید، مانند کالیفرنیا یا آریزونا، ژانویه فصل خوبی است که می‌توانید برای لحظه‌ای از قوزک پا بیرون بیاورید. همه چیز را تا آخر بگیرید و یک چوگان شفاف و نوک‌دار برای یک چوگان مدرن بپوشانید آقای ریپلی با استعداد نگاه کن

روز هفدهم: لباس های چینی، تاپ الهام گرفته از دریا و ژاکت بوم موم شده بپوشید

@kevinlove

SG می گوید: آیا کوین لاو بهترین بازیکن NBA است؟ من به معنای واقعی کلمه هیچ ایده ای ندارم. آیا او بهترین لباس پوشیده است؟ راستش من هنوز نمی دانم. راستش من خیلی نقاط مرجع ندارم. اما او باید آنجا باشد، درست است؟

چه نه قابل بحث این است که او چقدر عالی به نظر می رسد در این ترکیب معمولی اما صیقلی از لباس های چینی، یک تی شرت راه راه نرم و یک جفت کفش ورزشی نایک چرمی (بدون البته جوراب).

روز هجدهم: شلوار مانتو، ژاکت جین و هودی بپوشید

@doctor.darien

SG می گوید: من همه طرفدار این هستم که در تعطیلات آخر هفته راحت باشم، اما این به این معنی نیست که شبیه یک آدم تنبل به نظر برسم. شلوار و هودی خود را به تن کنید، سپس ژاکت جین خود را به بالا اضافه کنید تا امتیاز بیشتری برای استایل داشته باشید.

روز 19: پوشیدن لباس های چینی نیروی دریایی، چکمه های قهوه ای، پولو زیتونی و کت ترنچ

@derekblasberg

SG می گوید: وقتی یک کت ترنچ را روی آن بپوشید، شگفت زده خواهید شد که چقدر در هر لباسی احساس بزرگسالی و زیبایی خواهید داشت. سبک CNN درک بلسبرگ میزبان به ما نشان می دهد که چگونه با چوگان سرمه ای و چوگان زیتونی، با چکمه های چرمی قهوه ای و یک کمربند هماهنگ، این کار را انجام می دهد.

روز 20: لایه‌های بافت به رنگ سفید و دریایی بپوشید

@troublewithprabal

SG می گوید: شبیه به ظاهر تک رنگ، لایه بندی دو رنگ مختلف از سر تا پا همه چیز در مورد تغییر بافت با هر قطعه است. طراح پرابال گورونگ، ژاکت کش باف پشمی بافت‌دار، شلوار راه راه و پارک آبی با خال‌های سفید را تاب می‌دهد.

اگر جلوه کلی برای شما کمی احساس می شود، می توانید با مخلوط کردن فلانل، بافتنی (مانند ژاکت یا ژاکت) و شلوار به همان جلوه دست پیدا کنید، مشکلی نیست!

روز 21: شلوار شامبری و ژاکت نیروی دریایی مناسب بپوشید

@aguynamedpatrick

SG می گوید: هی، شلوار مجلسی شلوار جین نیست! این شلوارهای چینی مجاور نرم و راحت هستند و هنگامی که با یقه یقه اسکی کشباف سرمه ای ست می شوند، حتی بلندتر به نظر می رسند.

روز 22: شلوار پشمی خاکستری، کت پرینت و کت شتری بپوشید

@johanneshuebl

SG می گوید: یکی دیگر از گزینه‌های گاه به گاه تجاری شگفت‌انگیز این است که چینی‌های سبز زیتونی را با یک بلیزر چاپی micro-houndstooth و OCBD آبی مورد علاقه خود جفت کنید. این حرفه ای است با کمی سرگرمی بی ربط – درست همانطور که ما دوست داریم.

روز 23: جوراب های چینی مایل به سفید، لایه های رنگی و جوراب های بلند بپوشید

@tanfrance

SG می گوید: خوب، همه در SG HQ به نوعی وسواس زیادی نسبت به همه چیز Tan France (از نتفلیکس) دارند چشم عجیب و غریب، البته) اما این ظاهر – شلوار کتان مایل به سفید، کفش های ورزشی سفید، چند رنگ در بالا و یک کت زغالی عالی – یکی از موارد مورد علاقه ما در سال است.

روز 24: درخشان ترین و پرنورترین کت و شلوار خود را بپوشید

@motiankari

SG می گوید: کت و شلوار چیزی نیست که ما معمولاً به عنوان جایگزینی برای شلوار جین شما در روزهای قدیمی توصیه می کنیم. اما اگر مثلاً در این ماه یک جشن عروسی در مقصد دارید، چرا به سبک رنگارنگ نروید؟ پیراهن چاپ شده با کفش های کتانی به عنوان اعتبار اضافی به حساب می آید.

روز 25: بارها را با کفش‌های کتانی “It” و بمب افکن روشن بپوشید

@johnmayer

SG می گوید: چه بخواهیم چه نخواهی، جان مایر به نوعی نماد سبکی شده است – اگر سبک شما به عنوان «سر مرده با چیزی برای لباس های خیابانی و ساعت های گران قیمت» توصیف شود. اجازه دهید تکرار کنم: شلوار باری کار می کند چه زمانی آنها باریک یا مخروطی هستند. این‌ها با ژاکت بمب‌افکن صورتی و کفش‌های کتانی پسرانه این خواننده عالی به نظر می‌رسند.

روز 26: شلوار راه راه و پیراهن سرمه ای دکمه دار بپوشید

@سام اسمیت

SG می گوید: اگر هنوز سام اسمیت نوازنده را در اینستاگرام دنبال نکرده‌اید، محتوای #سبک لذت‌بخش را از دست داده‌اید. چه چیزی در مورد این «عکس مناسب خواننده با چند شلوار سرمه ای راه راه، یک کفش کتانی سرمه ای دکمه دار و کفش کتانی سفید ترد» را دوست ندارید؟ (هیچی، همینه.)

روز 27: شلوار چهارخانه، یک تی شرت ساده و مکالمه بپوشید

@daveeddiggs

SG می گوید: وقتی شلوارتان حرف می‌زند، بقیه ظاهرتان را ساده نگه دارید. شلوار چهارخانه زردی که دیوید دیگز (از همیلتون شهرت) لباس های بالا را بیان کنید، مطمئنا. آنها همچنین با یک تی شرت خاکستری ساده و چاک های بالا ست می شوند.

روز 28: شلوار لوله‌دار را با ژاکت راه راه بپوشید

@brightbazaar

SG می گوید: من عاشق ظاهری هستم که هماهنگ باشد اما همخوانی نداشته باشد… مانند شلوار سرمه ای لوله شده و ژاکت کرم راه راه ویل تیلور. او به شکلی بی دردسر و بازیگوش کنار هم به نظر می رسد.

در حالی که در حال انجام آن هستیم، آیا همه ما می‌توانیم توافق کنیم که هدف در سال 2019 “با هم جمع شدن” باشد؟

روز 29: شلوار چهارخانه، یقه یقه اسکی شتری و کلاه لبه گشاد بپوشید

SG می گوید: همه چیز در مورد این لباس است بنابراین خوب، به معنای واقعی کلمه از سر تا پا. من عاشق کلاه لبه پهن تا حدودی غربی هستم که با چکمه های چلسی آماده شهر و شلوار چهارخانه ست شده است. این یک “کابوی شهری” در بهترین حالت است.

روز 30: از لباس‌های چینی نیروی دریایی و کت بلیزری استفاده کنید

@zachmiko

SG می گوید: به جای اینکه مسیر مورد انتظار خاکستری یا خاکی را انتخاب کنید، دفعه بعد که می خواهید کت کتانی را با کت های چینی سرمه ای مورد علاقه خود ست کنید، یک کت اسپرت را با رنگ های سرگرم کننده مانند سبز یا سبز تیره امتحان کنید.

روز سی و یکم: شطرنجی را روی شطرنجی بپوشید

@oh_antonio

SG می گوید: توجه داشته باشید: ترکیب چهارخانه های مختلف با هم می تواند کاملاً کارساز باشد! شما می توانید به همان نتایج شیک دست پیدا کنید. فقط مطمئن شوید که هیچ یک از چاپ ها خیلی روشن نیستند. صفحه پنجره و مشکی ساعت شطرنجی مکانی عالی برای شروع هستند.

***

خدمات خرید مجازی

آیا آماده هستید که کمد لباس خود را بدون کار ارتقا دهید؟ اجازه دهید تیم SG برای شما خرید کند! ما یک طرح خرید سفارشی ایجاد خواهیم کرد که متناسب با سبک شخصی، بودجه و نوع بدن شما باشد.

***