3 لباس هالووین پسران لحظه آخری

هالووین مبارک! بیایید با لباس های هالووین بچه ها صحبت کنیم!

… برای هیجان ساختگی چطور بود؟ خیلی واقعی به نظر می رسید درست است؟

در حالی که جذابیت تعطیلات زمانی که آب نبات از پنجره بیرون رفت و جوراب ماهیگیری وارد شد، از پنجره بیرون رفت، اما این به معنای دیگر افراد نیست (بخوانید: مردانی که تشویق به ابداع لباس نیستند و قبل از آن کلمه “شیطون” وجود دارد. ”) نمی توانم از آن لذت ببرم!

هر سال در شهر نیویورک، جایی که من زندگی می‌کنم، در اواخر ماه سپتامبر، زنجیره‌ای از مغازه‌های لباس ظاهر می‌شوند و تا حدود دو روز قبل از تعطیلات خالی می‌مانند، زمانی که ناگهان یک خط در اطراف بلوک هر کدام شکل می‌گیرد.

به محض ورود به داخل، خریداران وحشت زده هر چه باقی مانده است را برمی دارند. من همیشه تعجب می‌کنم که چند دانشمند دیوانه، مومیایی، و آستین پاورز چهارشنبه شب در خیابان‌ها سرگردان خواهند بود، فقط به این دلیل که این تنها چیزی است که در قفسه‌ها باقی مانده است.

شخصاً، فکر می‌کنم به جای دور ریختن پول برای یکی از این لباس‌های پیش ساخته، سرگرم‌کننده‌تر است که خودتان به چیزی فکر کنید. لباس‌های خانگی نبوغ را نشان می‌دهند، و خب، آنها رایگان هستند!

لباس شخصیت های سینما و تلویزیون به ویژه عالی است. از طرف دیگر مهمان‌دارانی که مرجع دریافت می‌کنند، امتیازات و تعریف‌های زیادی دریافت می‌کنید و کسانی را که می‌خواهند بدانند دقیقاً قرار است چه کسی باشید، آشنا خواهید کرد.

در زیر، 3 لباس ساده برای هالووین برای پسران که می‌توانید برای یک هالووین مفرح و بدون استرس از کمد خود بیرون بیاورید:

3 لباس هالووین پسران لحظه آخری

بن برادوک از فارغ التحصیل

SG می گوید: آیا می خواهید خانم رابینسون خودتان را به دام بیاندازید؟ با الهام از شخصیت داستین هافمن در کلاسیک دهه 60 “فارغ التحصیل” همراه شوید. تنها چیزی که نیاز دارید یک بادگیر برنزه، پیراهن یقه‌دار، کفش‌های کتانی سفید، و یک حالت آویزان است.

// خرید لباس //

پاتریک بیتمن از روانی آمریکایی

SG می گوید: من شخصا نمی توانم فیلم را ببینم روانی آمریکایی در تمام طول مسیر، اما اجازه ندهید که شما را از رفتن با یک لباس ترسناک با الهام از مرد قاتل کریستین بیل در شب All Hallow بازدارد. موهای خود را به عقب برگردانید، بهترین کت و شلوار برقی و یک کت بارانی خود را بپوشید – تبر (لاستیکی) اختیاری است.

// خرید لباس //

مارتی مک فلای از بازگشت II آینده

SG می گوید: داستان واقعی: جوجه ها مایکل جی فاکس را حفاری می کنند. در دهه 80 درست بود. الان درسته و فواید آن دوچندان است: 1) لباس ها هنوز به نظر می رسند تا خنک به نظر برسید و 2) گرم می مانید! آن جلیقه پف دار و پیراهن فلانل شما را تمام شب برشته نگه می دارد. بدون ترفند، فقط رفتار.

// خرید لباس //

اگر وینگمن شما مایل به رفتن به عنوان داک باشد، امتیاز جایزه!

تمام لباس‌های هالووین #SGapproved ما را اینجا ببینید