25 قطعه دکور خانه ارزان قیمت برای پسران زیر 1000 دلار

اجازه دهید صادقانه باشد. زمانی که بتوانید این فرآیند را مقرون به صرفه نگه دارید، متعهد شدن به تزئین (یا تزئین مجدد) بسیار آسان تر است. خوشبختانه، این دیگر مستقیماً به این معنی نیست: ایکیا از کف تا سقف در خانه ی شما. البته، من هرگز یک سفر IKEA را برای جمع کردن ملزومات خانه یا آپارتمان از بین نمی برم، اما وقتی نوبت به دکوراسیون خانه ارزان قیمتی می رسد که شیک است، از فکر کردن به خارج از جعبه خرده فروش سوئدی نترسید..

چون واقعا؟ این نیست، رئیس:

استایل ماه تعهدات دوست دختر

امروزه شرکت‌های بزرگ زیادی وجود دارند که کالاهای خانگی را می‌فروشند – بسیاری از آنها مستقیماً به مصرف‌کننده می‌رسند، که به پایین نگه داشتن قیمت‌ها کمک می‌کند. این بدان معناست که شما مبلمان و وسایل شیک و خوش ساخت را با قیمتی مقرون به صرفه دریافت می کنید.

دکورهای شیک و ارزان قیمت (همگی زیر 1000 دلار) را در زیر بررسی کنید:

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

سجاف، 239 دلار

شما نکاتی از IKEA را در طراحی تحت تأثیر اسکاندیناوی Hem’s مشاهده خواهید کرد، و قیمت مقرون به صرفه آن، بدون نگرانی، مبلمان خود را در خانه دیگران نیز خواهید دید.

مبل مقاله

مقاله، 999 دلار

مقاله که توسط چهار مهندس نرم افزار در سال 2014 شروع شد، به سرعت به یکی از توصیه های شرکت مبلمان غیر IKEA در حالت آماده به کار تبدیل شد.

با نادیده گرفتن نمایشگاه های فیزیکی و فروشندگان، آنها می توانند مبلمان مدرن زیبا و خوش ساخت را با کسری از هزینه ای که از یک خرده فروش سنتی انتظار دارید بفروشند.

مطالب مرتبط: سبک طراحی داخلی خود را تعریف کنید

کتاب میز قهوه تام فورد

کتاب میز قهوه تام فورد، 91 دلار

کتاب‌های میز قهوه یک راه عالی و ارزان برای تزئین یک فضا هستند (مثلاً با قرار دادن آنها روی میز قهوه!). اگر به روکش ها اهمیتی نمی دهید، می توانند به عنوان زیر لیوانی نیز چند کار را انجام دهند.

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

هدف، 10 دلار

زیرا همه به یک جعبه نور نیاز دارند که در خانه خود جملات تاکیدی مثبت را تبلیغ کند.

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

فلوید، 650 دلار

تخت‌های سکو می‌گویند: «من فضای کمد کافی دارم که حتی ندارم نیاز آن چیزهای کوچکی که به من اجازه می‌دهند چند ظرف تاپرور به ارزش لباس‌های خارج از فصل را زیر آن بریزم.»

این نگاه خوبی است.

گلدان گیاه خانگی h&m

H&M، 18 دلار

آیا می دانستید که H&M کالاهای خانگی تولید می کند؟ من هم نه!

و من قرار نیست به شما دروغ بگویم. مانند این گلدان کوچک که واقعاً سبک خانه شما را یک درجه بالا می برد، به ظاهر بی اهمیت است.

چون نگاه: آیا به یک گلدان کوچک با چهره ای انتزاعی روی آن نیاز دارید؟ شاید نه. آیا می توانید چیزی برای کارکرد آن در آن قرار دهید؟ شاید!

اما حتی اگر نمی توانید، روی قفسه کتاب یا میز کناری شما عالی به نظر می رسد. این لمس های کوچک است که بزرگترین تفاوت را ایجاد می کند.

صندلی مخملی سوراخ دار

بارو، 940 دلار

یک شرکت مبل تخت با یک دوره آزمایشی 100 روزه. درست است؛ کاناپه بالا در چهار جعبه است که خودتان آن را جمع می کنید. اگر می توانید یک قفسه کتاب IKEA بچینید، می توانید این کاناپه را کنار هم قرار دهید.

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

ضرب شده توسط مری گاسپار، 24 تا 860 دلار

*بسته به سایز و فریم

البته هنر یک راه عالی برای افزودن شخصیت به خانه شماست. انتخاب Minted بسیار دیوانه کننده است، بنابراین قبل از شروع به جستجو در مورد اینکه چگونه می توانید دامنه خود را محدود کنید کمی فکر کنید.

شاید بخواهید هنر انتزاعی داشته باشید، یا به قطعه ای نیاز دارید که منظره باشد (بلندتر از بلندی آن) به جای پرتره (بلندتر از بلند). تنظیم برخی از پارامترها به شما کمک می کند تا از انباشتگی انتخاب جلوگیری کنید.

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

ضرب شده توسط لولو و ایزابل، 24 دلار و بالاتر

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

ضرب شده توسط Jaime Derringer، $24+

شاید قبلاً با کارهای Minted آشنا بودید “هر خانواده در آمریکا کارت تعطیلات سفارشی” سازنده یا “همه دوستان هزاره شما صرفه جویی در تاریخ دعوت عروسی” ارائه دهنده. اما بحث واقعی، سایت الکترونیکی است یک فروشگاه ضروری برای هنرهای زیبا و دکوراسیون منزل نیز.

انتخاب‌های ویراستاران آن‌ها را مرور کنید یا قطعات را بر اساس آنچه می‌دانید دوست دارید فیلتر کنید.

هنوز از مقدار پیشنهادات ترسیده اید؟ استفاده از خدمات سبک هنری آنها را برای حذف حدس و گمان در نظر بگیرید.

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

بروکلین، 189 دلار

این روزها شرکت‌های کتانی بسیار خوبی وجود دارند که مستقیماً به مصرف‌کننده عرضه می‌شوند، تقریبا غیرممکن است که همه آنها را اینجا فریاد بزنیم. Brooklinen اخیراً مورد علاقه است، با این پتوهای پرتابی که هر کاناپه ای را بالا می برند.

sg تایید شده، خانه، مبلمان شیک

Framebridge، 59 دلار +

قاب بندی گران است.

پسندیدن “وای خدای من دارم میرم” گران. اما اگر معلم CCD کلاس هشتم من چیزی به من یاد داد، این است که شما یک اثر هنری زیبا را در یک قاب ارزان قرار نمی دهید.

خوب، مطمئناً او در مورد نداشتن رابطه جنسی خارج از ازدواج صحبت می کرد. اما در مورد هنر، قطعا حق با اوست. Framebridge قاب بندی را آسان و به طور شگفت انگیزی ارزان می کند. درست مثل اخلاق سست شما.

تشک خوش آمدید

هدف، 13 دلار

اگر ماشین داشتم، قطعات بسیار بیشتری از مجموعه های دکور خانه ارزان قیمت Target، از Project 62 (مدرن تر، خط West Elm-y آنها) تا Threshold (که «کلاسیک تر» است) تا Chip و Joanna Gaines را داشتم. خط ماگنولیا در زندگی من.

می‌توانید آن‌ها را برای مبلمان بزرگ‌تر مانند میزهای کناری و لامپ‌ها، تا چیزی که همیشه برای استراتژی دکور بزرگسالان مهم است، «tchotchkes» انتخاب کنید.

خیلی از بچه‌ها قطعات برجسته را تخفیف می‌دهند، اما مواردی مانند یک تشک خوش‌آمدگویی شیک، چیزی است که خانه را کاملاً کاربردی می‌کند (من روی مبل می نشینم، سر میز غذا می خورم) بازتابی واقعی از سبک شخصی شما.

پروژه هدف 62 پوف

هدف، 55 دلار

احساس می‌کردم نشان دادن این پوف (کوسن بلند در جلو) در زمینه مفید خواهد بود، بنابراین وقتی تیم SG به شما توصیه کرد که یک «پوف» در خانه‌تان قرار دهید، همه‌چیز نیستید، درباره چه حرف می زنی?

درست گفتم؟

گلدان هدف پروژه 62

هدف، 15 دلار

کاشت ساکولنت هدف

هدف، 10 دلار

داشتن گیاهان همیشه خوب است… حتی اگر تقلبی باشند، مثل این تقلبی آبدار

قیمت به علاوه فرش منطقه بازار جهانی

بازار جهانی 70 دلار

به نظر من بازار جهانی Cost Plus با بازدید از فروشگاه‌های آن‌ها مورد ضربه قرار می‌گیرد یا از دست می‌رود. اما سایت آنلاین آنهاست سلام سازگار با قیمت های خوب برای قطعات تحت تاثیر جهانی.

فرش های الیاف طبیعی آنها را برای سبکی سریع در خانه خود با قیمت ارزان بررسی کنید.

ست چتر کتانی ونیز

خانه چتر نجات، 359 دلار +

این به نظر چیزی است که سامانتا درباره آن می گوید جنسیت و شهر، اما ورق های خوبی هستند بسیار سکسی (و حق با او خواهد بود.)

لامپ گیاهی نئون

آمازون، 15 دلار

ایده آل برای زمانی که نمی توانید یک گیاه واقعی را زنده نگه دارید.

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

Wayfair، 92 دلار

Wayfair، همراه با سایت خواهر خود AllModern، معاملات بسیار خوبی در زمینه مبلمان منزل دارند. گذر از آن بسیار است، اما اگر بدانید به دنبال چه هستید، معمولاً می توانید خوش شانس باشید.

چراغ آویز وسایل شهری

تجهیزات شهری، 79 دلار

بگذار نور باشد. و بگذارید یک چراغ آویز بالای سر خنک باشد که برای هر اتاقی جذاب باشد و نصب آن آسان باشد. و زیر 100 دلار

انبار پارچه موجی

MUJI، 20 دلار

با MUJI آشنایی ندارید؟ من نه تا زمانی که چند سال پیش به نیویورک رسید. این روزها فروشگاه‌هایی در سرتاسر دنیا وجود دارند، اما می‌توانید به صورت آنلاین نیز از آنها خرید کنید.

پاسخ برند ژاپن به IKEA را در نظر بگیرید.

آویز دیواری رنگ شده

Etsy، 250 دلار

Etsy مکانی عالی برای هنرهای بی نظیر است، مانند این ملیله دیواری رنگرزی شده. اگر موارد بالا فقط سبک شما نیست، به خودتان لطف کنید و مدتی را صرف جستجوی سایت برای صنعتگری کنید که سلیقه شما را دوست دارید.

همیشه می‌توانید مستقیماً با آنها تماس بگیرید و سفارش سفارشی در رنگ، اندازه یا سایر جنبه‌های مورد نظر خود را درخواست کنید.

همچنین راه بسیار جالبی برای حمایت از هنرمندان محلی bpth است و چیزی را وارد خانه خود کنید که می دانید هیچ کس دیگری نخواهد داشت.

گلدان رومیزی تمام مدرن

همه مدرن، 42 دلار

مبلمان شیک، خانه، sg تایید شده است

همه مدرن، 50 دلار

بعد از من تکرار کنید: یک کاناپه بدون یک بالش پرتاب (یا سه) ((یا چهار)) کامل نیست.

بالش پرتاب cb2

بالش پرتاب cb2، هر کدام 50 دلار

پسر بوی شمع کوش می دهد

بوی پسر، 32 دلار

وقتی صحبت از دکوراسیون ارزان قیمت خانه به میان می آید، شمع ها موهبتی مقرون به صرفه هستند. به طور جدی، آنها راه خوبی برای ارتقای حال و هوای مکان شما هستند.

بعد از من تکرار کنید: هرگز نمی توانید شمع های زیادی داشته باشید.

سبدهای تزئینی سیمی

هدف، 17 دلار

چیزهای روی زمین = آشفتگی.

مطالب در a سبد روی زمین = پیچیدگی ظریف.

***

توجه: در ابتدا در سال 2018 منتشر شد و در مارس 2021 به روز شد زیرا، خوب، خانه شما همیشه شیک است