15 تی شرت بهاری برای پسران: انتخاب های ما را بخرید

این فصل مورد علاقه من است: اوایل بهار و لایه برداری از کمد لباس. آیا شما هم مثل من برای دریافت مقداری ویتامین D در طول پیاده روی روزانه خود هیجان زده هستید؟ عالی! به همین دلیل است که من تی شرت های بهاری مورد علاقه ام را برای پسرها، فقط برای شما جمع کردم.

زمان آن است که آن ساعدها را برای هوای گرم آماده کنید!

تیشرت مردانه بهاره

15 تی شرت شیک بهاری پسرانه را در زیر بخرید:

نماد تی شرت

SG می گوید: احساس فوق العاده نرم این سه راهی باک میسون همان چیزی است که سه راهی اصلی را یک درجه بالا می برد. خوب، آن را یک دسته کامل بریدگی درست کنید.

شاید به تازگی کالای اصلی کمد لباس بهاری رنگ خنثی مورد علاقه خود را پیدا کرده باشید.

SG می گوید: به احتمال زیاد این تی شرت تاد اسنایدر گرانتر از آن چیزی است که شما برای خرید یک تی شرت عادت دارید.

فقط بگم: میشنوم.

من حتما انجام میدم. غلبه بر شوک برچسب برای اصول اولیه ارتقا یافته می تواند یک چالش باشد. اما اجازه دهید به شما اطمینان دهم، این چیز ارزش سرمایه گذاری را دارد.

پنبه پیراهن خیلی خیلی خیلی خیلی احساس می شود بنابراین وقتی آن را می پوشید خوب است، و واقعاً در برابر شستشوهای مکرر مقاومت می کند.

SG می گوید: البته، می دانم که هر از گاهی از یک روند کوچک نمی ترسید. برای مثال؟ روند سه راهی گرافیکی هنوز هم جالب در سال 2022.

مطمئناً، می توانید یک تی شرت قدیمی با بریتنی اسپیرز (#FreeBritney!) یا Aaliyah در قسمت جلویی بخرید، اما این تی شرت تنیس اوپن Montauk واقعاً با من صحبت می کند.

مطالب مرتبط: بهترین کاپشن های بهاره مردانه

آستین‌ها را بالا بزنید و با سبک‌ترین شلوار جین پدرتان ست کنید تا ظاهری شبیه به آن داشته باشید. خیلی سرد، مرد

SG می گوید: شمشیر دولبه صحبت در مورد سبک مردان این است که بهترین چیزها اغلب چیزهای مد روز نیستند. این اصول اولیه است که تبدیل به اسب کار کمد لباس شما می شود.

مورد در نقطه؟ سه راهی جیبی تک رنگ.

این سه‌راه‌های کلاسیک J.Crew که از نخ پنبه‌ای رنگ‌شده ساخته شده‌اند، رنگی کاملاً ناقص دارند و با گذشت زمان به آرامی محو می‌شوند و حتی سریع‌تر جلوه‌ای آرام از سه راهی مورد علاقه‌تان را به خود می‌گیرند.

SG می گوید: ما عاشق همکاری با نام تجاری هستیم که یک برند بزرگ مورد علاقه ما را با یک برچسب مد استارتاپ کوچک (اما در حال رشد!) جفت می کند.

به عنوان مثال، این همکاری آدیداس و Midwest Kids.

وقتی آن را می پوشید، راحت نام ببرید، حتی اگر قبل از خواندن این مطلب نمی دانستید چه کسی هستند.

SG می گوید: این سه راهی بودن راه راه به من حال و هوای اصلی «علاقه عاشقانه زیبا در یک کمدی کمدی دهه 90» را می دهد. که، بدیهی است، چیز بسیار خوبی است.

SG می گوید: سه راهی کیف سنگین از Taylor Stitch به روش های مناسب فرسوده شده است. انتظار داشته باشید که از همان لحظه ای که آن را پوشیده اید، از پدرتان (که اتفاقاً درست مثل شما ساخته شده است) به نظر بیاید و احساس کنید.

می‌توانید این تی‌شرت را با رنگ‌های خنثی مانند سفید و خاکستری در سایت آن‌ها پیدا کنید، اما من عاشق رنگ‌های جدید برای فصل بهار، از جمله فوم سبز در بالا و زنگ‌زدگی بسیار سرد هستم.

SG می گوید: بله، یک تی شرت می تواند آستین بلند نیز باشد.

من عاشق ترکیب کلاسیک سرمه ای و سفید این پیراهن راه راه الکس میل هستم. آن را مانند یک خنثی بپوشید (معروف به هر چیزی و هر چیزی که دارید)، لعنت به راه راه ها.

SG می گوید: شما فقط باید به من اعتماد کنید که سه راهی کاروان است بنابراین نرم اوه، و ارزش 78 دلاری را دارد که در کیف پول شما فرو رفته است.

SG می گوید: ورزش ها!

SG می گوید: این سه راهی Allbirds از نظر فنی برای دویدن است، اما به اندازه کافی خنک به نظر می رسد که در هنگام انجام فعالیت های نه چندان فیزیکی نیز پوشیده شود.

SG می گوید: بله، یک تی شرت پاستلی دیگر. این بار در یک رنگ اسطوخودوس دوست داشتنی که احتمالاً در حال حاضر به هیچ چیز در کمد شما شبیه نیست.

این بدان معناست که ممکن است وقت آن رسیده باشد که این سایه رنگین کمان را به کمد لباس خود اضافه کنید.

SG می گوید: آیا یک بار برای همیشه به رختخواب می روید که راه راه فقط برای ملوانان است؟ این سه راهی J.Crew Factory که کل است بوسه رئیس برای کمد لباس بهاری هر پسر.

مطالب مرتبط: چگونه یک پیراهن راه راه را پنج روش بپوشیم

SG می گوید: آیا به دنبال کمی خردل بیشتر در زندگی خود هستید؟ مگه ما همه نیستیم!

این شماره مجله بانک آستین بلند باید این کار را انجام دهد.

SG می گوید: گاهی اوقات، ساده بهترین است.

مانند این سه راهی سفید پاتاگونیا با کوچکترین علامت فضیلتی با لوگوی کوچک در گوشه ای که به دنیا می گوید: «چرا بله، من انجام دادن دوست دارم آخر هفته ها پیاده روی کنم.»

***

آیا می توانید برای کمد لباس بهاری خود از کمک استفاده کنید؟

خدمات خرید مجازی

کمد لباسی که به شما احساس یک میلیون دلار می‌دهد، اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد، اما می‌تواند مانند یک ضایعات به نظر برسد.

اگر آماده سرمایه گذاری روی تعدادی لباس جدید برای کمد لباس خود هستید، اما از فکر خرید برای آنها می ترسید… در نظر بگیرید که Team SG برای شما فروشگاه داشته باشد! ما می‌توانیم لیست خرید آنلاین را فقط برای شما تنظیم کنیم که متناسب با بودجه، تیپ بدنی و سبک زندگی شما باشد.

اجازه دهید شما را از خستگی خرید و بی تفاوتی هجوآمیز نجات دهیم. شما توجه و مراقبت شخصی را دریافت خواهید کرد که باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه از مرد فوق العاده ای هستید که در حال حاضر هستید! آماده برای بهبود جدی کمد خود و اعتماد به نفس شما ما را فریاد بزن

***

اکنون که لیستی از تی‌شرت‌های بهاری برای پسران تهیه کرده‌اید، لباس‌های WFH را که در تمام دوران قرنطینه می‌پوشید، بررسی کنید.