10 نکته سفر برای یک تعطیلات آخر هفته

در فوریه گذشته، من به “دمای سرد بی سابقه” خود رسیده بودم. نقطه شکست چهارشنبه شب آنلاین شدم و من و شوهرم را برای یک تعطیلات آخر هفته سریع و لحظه آخری به میامی رزرو کردم که پنجشنبه بعد از نیوآرک حرکت می کنیم. (پیدا کردن یک پرستار بچه برای پسر کوچکمان؟ کمی بیشتر طول کشید…)

ماه خارج از دفتر

چه در زمستان باشد و چه تابستان، زمانی که در خانه دیوانه می شوید، تعطیلات کوچک کاملا ضروری است. خوشبختانه، سفر لحظه آخری در حال حاضر راحت تر از همیشه است.

از آنجایی که من برای کار زیاد در جاده هستم، در این مرحله اساساً یک آژانس مسافرتی آماتور هستم. به این ترتیب، فکر کردم نکات خود را برای رزرو، آماده شدن برای و (مهمتر از همه) لذت بردن از یک سفر لحظه آخری به اشتراک بگذارم.

بنابراین، چه بخواهید از شهر فرار کنید، چه فقط نیاز به استراحت پس از یک بهار پر استرس داشته باشید، من شما را تحت پوشش قرار می دهم.

در زیر، 10 نکته سفر برای یک تعطیلات آخر هفته در آخرین لحظه:

نکات لحظه آخری برای فرار آخر هفته

1. پایان بازی فرار خود را تعیین کنید

آیا بیش از حد کار می کنید؟ آیا نیاز به تغییر دما دارید؟ آیا می خواهید استرس کاری خود را در پیست اسکی اعمال کنید یا مشکلات خود را در ساحل برنزه کنید؟

آیا بیش از حد کار می کنید؟ آیا نیاز به تغییر دما دارید؟ آیا می خواهید استرس کاری خود را در پیست اسکی اعمال کنید یا مشکلات خود را در ساحل برنزه کنید؟

قبل از شروع به بررسی پروازها و هتل ها، در نظر بگیرید که چه چیزی دارید نیاز از این چند روز دیگه آیا آرامش است؟ ماجرا؟ کمی از هر دو؟ قبل از شروع تحقیق در مورد مقاصد خاص، آن را با شریک(های) سفر خود مشخص کنید.

2. بسته بندی بهترین است

وقتی بخش‌های مختلف سفرتان را با هم ترکیب می‌کنید، باید پول زیادی پس‌انداز کنید. به سایت‌ها و خدماتی نگاه کنید که هنگام رزرو پرواز با هتل، اضافه کردن ماشین کرایه‌ای یا گشت‌وگذار پس از رسیدن به مقصد، تخفیف ارائه می‌دهند.

و وقتی نوبت به یک تعطیلات آخر هفته در لحظه آخر در جایی می رسد گرم، در استراحتگاه جامع نخوابید. اگر آنچه شما به دنبال آن هستید فرار از همه چیز در یک محیط واقعاً آرامش بخش و لذت بخش است، برای پول من نمی توان آنها را شکست داد.

اگر این مقاصد را با نوشیدنی‌های کم آب، گزینه‌های نهارخوری نه‌چندان چشمگیر و اتاق‌های نه چندان زیبا یکی بدانید، ممکن است از اینکه چه تعداد در سال‌های اخیر بازی خود را ارتقا داده‌اند، شگفت‌زده می‌شوید. تحقیقات خود را انجام دهید و یکی با نظرات عالی پیدا کنید، کیف پول و برنامه سفر خود را کنار بگذارید و آماده سبزیجات شوید.

4. بدانید کجا می توانید پس انداز کنید

وقتی من و شوهرم برای هر سفری برنامه ریزی می کنیم (مانند یک سفر سه هفته ای در آسیا و سفرهای سریع به طور یکسان)، یک فایل اکسل ایجاد می کنیم و شروع به ترسیم تمام هزینه های برنامه ریزی شده خود می کنیم. به این ترتیب، می‌توانیم تخمین بزنیم که برای هر دسته چه چیزی خرج می‌کنیم و برخی از تنظیمات را از قبل انجام دهیم تا بودجه سفرمان کاهش نیابد.

حمل و نقل (لیفت، تاکسی، ماشین های کرایه ای و غیره) یک دسته هزینه است که ما سعی می کنیم آن را به حداقل برسانیم. این شامل استفاده از حمل و نقل عمومی در یک شهر جدید یا خارجی می شود، زمانی که منطقی به نظر می رسد (شما می توانید این کار را انجام دهید، واقعاً!).

اگر بخواهیم کاوش کنیم، هتل ارزان‌تری را انتخاب می‌کنیم. و به جای سوغاتی، یک کتاب عکس ایجاد می کنیم یا یک عکس قاب شده چاپ می کنیم تا به دیوار سفر خود اضافه کنیم. این باعث صرفه جویی در مقداری پول نقد اضافی نیز می شود.

5. ..و تعیین کنید که کجا ولخرجی کنید

من عاشق غذا و تجربیات در سفر هستم و دوست دارم مجبور نباشم برای آن برنامه ریزی کنم. ژورنی در سفرهای اخیر من نجات بخش بوده است. با 25 دلار در روز (50 دلار اگر می خواهید از طرف شما رزرو کنید)، یک برنامه سفر متناسب با جاذبه ها، تورها و توصیه های رستوران را دریافت می کنید.

6. بسته بندی را هوشمندتر کنید

پیش بروید و ریاضیات لوازم جانبی تعطیلات من را بررسی کنید…

2 کفش + 1 کیف + 1 عینک آفتابی + 1 کلاه

این معادله بی‌خبر، ترکیب کامل لوازم جانبی را برای هر سفری به شما تضمین می‌کند.

بیایید ابتدا به کفش بپردازیم:

تعطیلات در شهر: وقتی در یک شهر جدید به پیاده‌رو می‌کوبید، راحتی مهم است.

  • جفت شماره 1 باید مکمل یونیفرم روزانه شما باشد – کفش های کتانی برزنتی برای شلوار جین و چوگان، کتانی های چرمی یا چکمه های صحرایی اگر ترجیح می دهید دکمه و چینو بپوشید.
  • اگر برنامه‌های شبانه‌تان به شما این است که در یک رستوران پرهیاهو غذا بخورید یا در یک بار جذاب بروید، نمی‌توانید با یک جفت کاپشن خوب اشتباه کنید. جفت شماره 2. آن‌ها با یک شلوار جین تیره و دکمه‌های دوخت و یا یک کت و شلوار بدون کراوات ست می‌شوند. اگر برنامه‌های شما به دنبال لباس‌های غیررسمی‌تر است، کفش‌های روزانه خود را انتخاب کنید.

مطمئن شوید که کفش‌های روز شما مناسب فصل هستند – صندل یا کفش‌های سبک برزنتی برای هوای گرم، چکمه‌های بادوام یا کفش‌های کتانی برای هوای سرد و مرطوب.

تعطیلات ساحلی: خوشبختانه، تعطیلات ساحلی به معنای فضای کمی بیشتر در چمدان شماست.

  • جفت شماره 1 واضح است – فلیپ فلاپ یا سرسره استخر. چه کسی شن و ماسه در کفش خود می خواهد؟
  • جفت شماره 2 بستگی به برنامه های شما دارد اگر قصد دارید در هر نقطه‌ای از پیراهن‌های یقه‌دار و شلوار بپوشید، به مسیر معمولی تجاری بروید و یک جفت شلوار زیبا بپوشید. اگر در تمام طول مسیر ساحل را زیر و رو می کنید، می توانید یک جفت دمپایی اضافی یا کفش آبی بادوام ببندید، اگر هر یک از برنامه های شما شامل کاوش در مناطق محلی یا شرکت در فعالیت های آبی است.

و آن سرسره ها را در کیف دستی خود برای روز سفرتان ذخیره کنید. مطالعات نشان داده است که کف فرودگاه ها جزو کثیف ترین مکان های جهان هستند!

و در آخر یک عینک آفتابی شیک و یک کلاه بیسبال که به خوبی پوشیده شده است ظاهر آماده تعطیلات را تکمیل می کند.

7. بسته بندی هوشمندانه تر با استراتژی رنگ

ژاکت گاه به گاه با شلوار مجلسی
در کل لوتا خنثی تیز به نظر برسید

از اصول اولیه خنثی در همان خانواده رنگ استفاده کنید تا بسته بندی را آسان تر کنید. داشتن یک طرح رنگ در چمدان به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که هر روز در سفر خود چه بپوشید.

رنگ‌های مشکی و خاکستری مانند رنگ‌های برنزه و قهوه‌ای با هم ترکیب می‌شوند. ناوی رنگی از همه رنگ هاست و با هر دو خانواده رنگی عالی می شود. آیا می خواهید کمی رنگ به کمد لباس سفر خود تزریق کنید؟ این کار را با پیراهن انجام دهید – یک چوگان روشن برای یک روز گشت و گذار یا یک دکمه طرح دار برای یک شام بیرون.

آیا می خواهید کمی رنگ به کمد لباس سفر خود تزریق کنید؟ این کار را با پیراهن انجام دهید – یک چوگان روشن برای یک روز گشت و گذار یا یک دکمه طرح دار برای یک شام بیرون.

8. آن را به پشت (یا شانه خود) حمل کنید.

چمدان سفر دور
سفر خارج از خانه “The Greater Carry-On”، 245 دلار

خونسردی خودت را حفظ کن و همیشه ادامه دادن.

دلیلی وجود ندارد که چمدان خود را برای یک تعطیلات آخر هفته چک کنید (مگر اینکه این گریز شامل چوب گلف یا وسایل اسکی باشد). خطوط هوایی به طور فزاینده ای در مورد ابعاد چمدان دستی سخت گیری می کنند. برای رفع این مشکل احتمالی، برای سفر خود در یک سطل چمدان ببندید (این سبک هرشل حتی یک جیب کفش دارد!) یا یک کوله پشتی جادار.

9. هنگام سفر بین آب و هوا، در اینجا یک هک وجود دارد

اگر بین مناطق آب و هوایی سفر می کنید، ارزش آن را دارد که روی یک کت بسته بندی شده سرمایه گذاری کنید که شما را گرم نگه می دارد و در عین حال تقریباً هر اتاقی را اشغال می کند. شوهر من شوهرش را دوست دارد ژاکت پایین Uniqlo، که در یک لوله کوچک کوچک قرار می گیرد.

وقتی وارد فرودگاه شدید، وسایل حجیم‌تر خود را در کوله پشتی یا دستی خود نگهداری کنید و فقط زمانی که به خانه برگشتید، آن را بیرون بیاورید. این مورد تایید شده توسط SG را مرحله به مرحله بررسی کنید چگونه وسایل ضروری هوای سرد خود را بسته بندی کنیم.

10. عکس بگیرید، سپس استراحت کنید

اینستاگرام ما را خراب کرده است. و ببین، متوجه شدم. من همیشه می خواهم عکاسی کنم همه چيز برای گرم – با در دست گرفتن یک کوکتل با ساحل در پس زمینه، غذاهایی که من و شوهرم با هم می خوریم.

یاد گرفتم زودتر گوشیم را بیرون بیاورم، چند عکس بگیرم، سپس آن را کنار بگذارم تا بعداً استراحت کنیم، یا به معنای واقعی کلمه برگردم. هی، #tbt برای همین ساخته شده است! به این ترتیب، در لحظه آخر تعطیلات آخر هفته خود بیشتر در لحظه حضور خواهید داشت، و زمان خواهید داشت که به عنوان بهتری نسبت به عبارت طعنه آمیز خسته کننده فکر کنید: «زمان وحشتناکی را سپری می کنم».

***