خالکوبی داری؟

زمانی در زندگی هر مردی فرا می رسد که فکر می کند “هی، باید خالکوبی کنم؟”

اگر به ممنوعیت دین یهود در تورات از مرکب زدن بدن پایبند نباشید، یا شاید از سوزن می ترسید، اکثر مردان به این فکر می کنند که در یک نقطه مرکب شوند.

آیا برای همیشه عاشق هنر بدن خود خواهید بود؟

خالکوبی همیشه برای من نوعی رمز و راز بوده است. من خودم هرگز نمی‌توانم آن را دریافت کنم، بنابراین به طور کلی یک موقعیت ضد “هنر بدن” را برای مردان زندگی‌ام پیش‌فرض می‌کنم.

بچه ها فکر می کنند با خالکوبی چه شکلی هستند (تصویر: Esquire)

آیا شهرت ضد خالکوبی من به خطر می افتد؟ با دانستن این موضوع، از بین پسرهایی که من با آنها قرار ملاقات داشته ام، تقریباً همه آنها داشته اند حداقل یک خالکوبی در این مرحله، غیرعملی است که هنر بدن را به عنوان یک معامله شکن ببینیم، زیرا بسیاری از مردم اکنون آنها را دارند.

چیزی که من متوجه شده ام این است که برای اینکه واقعاً از تله یک پسر خوشم بیاید (نه اینکه با اکراه آن را به عنوان بخشی از کل بسته بپذیرم)، باید به احساسات پشت آن احترام بگذارم. اگر مثلاً یک نماد گالیک برای بزرگداشت پدربزرگ ایرلندی خود دارید، خوب هستیم. اگر نامه های یونانی فرات خود را با همه برادرانتان در طول تعطیلات بهار سال تحصیلی کانکون دریافت کردید، خوب، ممکن است به خوبی با هم کنار بیاییم.

اوه، و در مورد آن…

خالکوبی در زمانی که در دانشگاه هستید

من می خواهم یک دقیقه وقت بگذارم تا با جوانان آنجا صحبت کنم. این یک زمان خاص است. ملاقات با دوستانی که برای همیشه خواهید داشت. زندگی به تنهایی. یاد بگیرید که بزرگ شدن واقعاً چگونه است، یا حداقل یاد بگیرید که واقعاً خوردن رشته فرنگی رامن هر روز به مدت یک هفته چگونه است، که در واقع به نوعی نزدیک به چیزی است که گاهی اوقات در بزرگسالی احساس می کنید.

اگر بتوانم، می‌خواهم چند کلمه حکمت‌آمیز در مورد یک مراسم گذرانی که بسیاری از بچه‌ها وقتی به این مرحله می‌رسند – خالکوبی کردن – ارائه دهم.

در کالج، کنار آمدن با توده‌ها آسان است، به‌ویژه زمانی که آن دسته جمعی شامل برادرانی می‌شوند که می‌توانند پس از لگد زدن آخرین بشکه بسیار قانع‌کننده باشند. توده‌هایی که فکر می‌کنند اگر خالکوبی کنید، «مثل، خیلی حماسی» خواهد بود.

امروز، وقتی با مردی ملاقات می‌کنم که یک خالکوبی تنها روی بدنش دارد، تصور می‌کنم این خالکوبی در دوران دانشگاهش ظاهر شده است. گروه قبیله ای دور مچ پایش پیچیده بود. نمادهای چینی روی شانه او. اردک دونالد در حال خوردن ساندویچ روی کمرش. چه کسی می داند؟

با این خطر که شبیه یک شادی به نظر برسد، به شدت احساس می‌کنم که بهتر است صبر کنید تا بزرگ‌تر شوید تا برای همیشه پوست خود را با هنر حکاکی کنید (و من در حال حاضر از این اصطلاح به اندازه آداب و رسوم جنسی شما شل استفاده می‌کنم). کمی فاصله از سمت راست سن قانونی نوشیدن ممکن است دیدگاه بهتری برای استفاده از بدن خود به عنوان بوم نقاشی به شما بدهد.

البته، شما هر کاری را که قرار است انجام دهید، انجام خواهید داد. بنابراین اگر تصمیم گرفتید که فقط باید داشته باشید آلفا دلتا هر چه باشد برای تمام ابدیت روی ساعدت حک شده، من کی هستم که بحث کنم؟

این حق شماست که نمادی را به زبانی به کار ببرید که نمی‌فهمید و هنرمند به شما اطمینان داده است که به معنای «شجاعت» است، اما می‌تواند به راحتی به «برنج مرغ سرخ‌شده» ترجمه شود. اما وقتی مادرت به لطف هنر نسنجیده شما در روز شکرگزاری از صحبت کردن با شما امتناع می کند، از من شکایت نکنید. جایی را بنویسید که هر روز خواهید دید.

ممکن است من یک Post-It را پیشنهاد کنم؟

همه چیز روی خالکوبی

اگر شما انجام دادن تصمیم بگیرید که بعد از کالج خالکوبی کنید، هر چند، این توصیه من است. من می گویم: همه وارد شوید. ها! حالا من مثل یک پوپر مهمانی نیستم، نه؟

بدنی پر از خالکوبی‌های مضحک می‌گوید: «من در روزگارم زندگی‌ای انجام داده‌ام». مثل آهنگ جانی کش که روی پوست شما زنده می شود. برای کسی مثل من که به دقت هر اقدام و پیامدهای آن را بر آینده خود و همچنین آینده فرزندانش می سنجد، چیزی شاداب کننده در مورد مردی وجود دارد که بارها و بارها متعهد به زندگی در لحظه است. و در ادامه، بزرگداشت آن.

به نظر می‌رسد که این تمایل برای پذیرش «اکنون» زندگی، یک تعادل ضروری برای یانگ برنامه‌ریز من است.

من در واقع به نوعی از این ایده که نوه هایم روی پدربزرگشان می خزند و می پرسند، “کی هستند” خوشم می آید [insert beloved-but-terrible sports team here]؟” یا “چرا تصویری از پاتریک سویزی به عنوان یک سنتور روی گوساله خود دارید؟”

شاید چون هرگز آن را در زندگی واقعی ندیده ام، ایده یک پیرمرد بی ادعا را پیدا کنم – فکر کنید، کارتون با صدای اد آسنرد از بالا، سرآستین های کتش را برگرداند تا جوهر پوشانده شده روی بازوهایش نمایان شود.

خالکوبی بروس اسپرینگستین، خالکوبی های دیوانه، دوست دختر به سبک خالکوبی، هنر بدن دوست دختر به سبک

طرحی خسته کننده مثل سیم خاردار؟ این به حصار مزرعه تعلق دارد و عضله دوسر شما را احاطه نمی کند. اما یک خالکوبی مضحک از عینک سه بعدی ورزشی بروس اسپرینگستین؟ خوب، این کاملاً دوست داشتنی است.

زندگی کن و بگذار زندگی کند (و جوهر)

البته، همه ما در برخی مواقع جوان و گنگ هستیم (بعضی از ما طولانی تر از دیگران)، بنابراین شاید به همین دلیل است که من نسبت به گذشته انتقادپذیرتر هستم. شاید در نوزده سالگی فکر می‌کردید که خالکوبی با سیم خاردار دور عضله دوسر شما بسیار تنگ است، اما اکنون می‌ترسید که بچه‌هایتان بفهمند شما چقدر ناخوشایند هستید. هی، شاید این دفاع خوبی از هنر بد بدن باشد! هر چه بدتر باشد، احتمال اینکه یک روز بچه های شما جوهر خودشان را بگیرند کمتر می شود؟

> انتخاب های #SGapproved را خریداری کنید