Taylor’s Take: Guys’ Summer Style قرار ملاقات تابستانی

من باید در مورد سبک قرار تابستانی با شما صحبت کنم. من احساساتی دارم.*

شما آهنگ “شب های تابستان” را از موزیکال فیلم کلاسیک 1978 می شناسید گریس? “تابستان عاشق، من را به انفجار! تابستان عاشقانه، خیلی سریع اتفاق افتاد!» بنابراین در آهنگ می‌آید، و هر بار که این فصل می‌رسد، در تخیل من می‌رود. در واقع، در اواسط ماه مه، آنقدر از یک عاشقانه تابستانی هیجان زده می شوم که میزان استفاده از برنامه دوستیابی خود را به سطوح غیرمعمول تشنگی می رسانم، به این امید که در حدود چهارم ژوئیه با برخی از *آتش بازی*های واقعی رابطه برقرار کنم.

هشدار اسپویلر: این به معنای واقعی کلمه هرگز برای من اتفاق نیفتاده است.

تولد آمریکا آمده و رفته است و در پی آن؟ مجموعه ای از اولین قرارهای سریع به جایی نرفتن که در خدمتم هستند فقط به عنوان یک الهام عالی برای Taylor’s Take این هفته.

در زیر، چند برداشت داغ از سبک قرار تابستانی:

1. دکمه آستین کوتاه را پایین بیاندازید.

پیراهن طوطی

برای یک +5 فوری درست از دروازه، هیچ چیز بهتر از مردی نیست که به اندازه کافی جسور باشد که یک بازوی کوچک را در یک چاپ رنگارنگ و بی‌احترام چشمک بزند. این سبک و شوخ طبعی و به طور بالقوه کمی از برنزه شدن شما را نیز نشان می دهد.

اگر می دانید هر چیزی در مورد من، شما می دانید که من عاشق بونوبوس و پیراهن “Riviera” آنها هستم. چیزی کمی مد روز می خواهید؟ با یک پیراهن یقه اردویی با چاپی جالب و غیر قابل احترام همراه شوید.

اساسا، من می خواهم انتظار می رود شما با یک پیراهن مجلسی یا نوعی راه راه ظاهر شوید – که انصافاً است، خوب.

… اما من به دنبال خوب نیستم، نه؟

شگفت انگیز باشید، لباس شگفت انگیز بپوشید بیایید “شب های تابستان” این چیز را!

2. فقط شام/نوشیدنی می خورید؟ شورت را در خانه بگذارید.

می‌دانم تابستان است و می‌دانم که هوا گرم می‌شود، اما لطفاً – شورت (و نمای پر از ران‌ها) را حفظ کنید تا زمانی که یکدیگر را کمی بهتر بشناسیم.

به طور کلی، شلوارهای کوتاه برای اولین قرار ملاقات کمی بیش از حد معمولی (و سن دانشگاه) می خوانند، مگر اینکه این یک فعالیت باشد. آیا ما مینی گلف بازی می کنیم؟ نه؟ بعدش بدون شورت

و در یک نکته شخصی تر، اگر ران های خوبی دارید؟ اول از همه، به من زنگ بزن

اما دوم از همه، من به شما عینیت می‌دهم، و این می‌تواند کاملاً حواس‌پرت کننده باشد، وقتی می‌خواهید توضیح دهید دقیقاً چه نوع مالی انجام می‌دهید.

3. فقط به یک نوع مشروب بچسبید…لطفا؟

قرار تابستانی، سبک قرار تابستانی

وقتی هفته گذشته برای اولین قرار ملاقات (با 3 دقیقه تاخیر) حاضر شدم، آن مرد در حال نوشیدن یک کوکتل ویسکی بود. به نظر عالی بود منم همینو سفارش دادم وقتی کارش تمام شد، یک نگرونی سفارش داد.

بعد از آن؟ یک مارگاریتا یخ زده بعد از که? شراب قرمز.

من هستم نه شوخی کردن

شما بچه‌ها مردهای بالغ باهوشی هستید، بنابراین می‌دانید که من در اینجا چه چیزی به دست می‌آورم—هیچ سطح ذائقه‌ای وجود نداشت، هیچ فحاشی وجود نداشت. نوشیدنی شما امتداد خلق و خوی شماست. شخصیتت. قاطع باشید. هیچ کس مردی را نمی خواهد که نداند چه می خواهد.

4. به محصولات موی خود مرخصی بدهید!

من می خواهم یک جمله جسورانه بگویم: کاری که موهای شما به طور طبیعی وقتی از حمام بیرون می آیید و به دنیا می آیید انجام می دهد، احتمالاً 90 درصد بهتر از آن چیزی است که وقتی با ژل یا پوماد تسلیم می شود، به نظر می رسد و احساس می کند.

همان‌طور که خانم‌ها معمولاً در این فصل از سال ابزارهای موی داغ خود را به نفع ظاهری طبیعی‌تر و خشک‌شده در هوا بازنشسته می‌کنند، شما هم می‌توانید همین کار را انجام دهید! قول میدهم! وقتی نوبت به سبک قرار تابستانی می‌رسد، می‌خواهم تصور کنم که به زودی دست‌هایم را در آن دستشویی قرار دهم. و اگر تمام چیزی که می توانم روی آن تمرکز کنم پتانسیل کرانچ یا لجن است… ظاهر خوبی ندارد.

5. وانت خود را پیدا کن، مرد.

ون، معتبر، چک، سبک تاریخ تابستانی، تاریخ تابستانی

چه مدل Old Skool باشد، چه معتبر یا شطرنجی، من عاشق ظاهر یک پسر در یک جفت ون فرسوده هستم.

آنها معمولی و باحال هستند و به دلیلی نمی توانم انگشتم را روی آن بکشم (ببین اونجا چیکار کردم؟) – سکسی. وقتی مردی با یک جفت واگن نیروی دریایی در یک قرار حاضر می‌شود، احساس می‌کنم یک قلب کوچک ناگهانی مثل «این پسر برای من است» متورم می‌شود.

چیزی که من در اینجا دریافت می کنم این است که خودنمایی است شما سبک منحصر به فرد در یک قرار مهم است. “ون” های شما به معنای بزرگ هر چه هستند – آنها را بپوشید!

شاید یک دستبند چرمی باشد! شاید جوراب های جدید باشد! زنان مختلف احساس می‌کنند که قلب برای چیزهای مختلف متورم می‌شود، بنابراین نشان دادن سلیقه منحصربه‌فرد شما می‌تواند در هنگام ملاقات با فرد خاص شما نتیجه بزرگی داشته باشد…

یا سندی به دنی خود را، به عنوان.

***

خدمات خرید مجازی