Style Friend Reader Spotlight: Jacob از DC

زمان برای قسمت دیگری از مجموعه کانون توجه جامعه Style Girlfriend ما است!

شما بچه ها می دانید، این شما هستید – جامعه SG! – که شریان زندگی Style Girlfriend هستید. بدون اینکه همه شما هر روز در اینجا حضور داشته باشید تا چیزهای جدید را ببینید، انتخاب های ما را خریداری کنید، و حتی برای به روز کردن کمد لباس خود با ما همکاری کنید، همه ما اینجا در تیم SG فقط فریاد می زدیم “چگونه می خواهید چند chinos را امتحان کنید؟” به یک خلاء خالی

در زیر، کانون توجه جامعه دوست دختر سبک در مورد جیکوب:

نام، سن، شغل، شهر

جیکوب نادال، 40 ساله، من در واقع تا چند هفته دیگر یک کار جدید می گیرم، پس بیایید با “کتابدار، واشنگتن دی سی” برویم.

کانون توجه خواننده، سبک مرد واقعی

اولین بار کی Style Girlfriend را کشف کردید؟

من یک یا دو بار فقط از طریق پیوندهای اینجا یا آنجا با SG مواجه شده بودم، اما واقعاً زمستان گذشته به طور منظم شروع به خواندن و تماس با جامعه کردم. قبل از هر چیز سرگرم کننده بود – گروهی از افراد متورم و یک انحراف خوب – و همچنین تشویق خوبی برای توجه کردن، خوب لباس پوشیدن، تناسب اندام ماندن و همه اینها بود. من وظیفه خود را به عنوان یک کتابدار انجام خواهم داد و افکارم را در مورد Style Girlfriend با یک نقل قول ادبی از پاتریک اوبرایان خلاصه خواهم کرد، که “هر لذتی بی گناه واقعاً خوب است: تعداد آنها بسیار کم است.”

آیا می توانید لحظه “آها” خود را در مورد اهمیت استایل شخصی توصیف کنید؟

خانواده ام داستانی را درباره من تعریف می کنند که پسرعمویی در حدود شش سالگی به من یک کت اسپرت دستی داد و هر روز وقتی به خانه برمی گشتم آن را می پوشیدم. گمان می‌کنم اگر در خانه‌های ادواردی زندگی می‌کردیم، بدون اطلاع می‌گذشت، اما من در جنگل‌های کلارک کانتی، واشنگتن بزرگ شدم، و تعداد گاوها در گردن من از جنگل‌های واقعی بیشتر بود.

خوب لباس پوشیدن برای شما چه معنایی دارد؟

این یک عمل متعادل کننده است. من می‌خواهم لباس‌هایی بپوشم که برای آن مناسبت مناسب است، برای من راحت است و بدون جلب توجه می‌تواند علاقه‌ای داشته باشد. من در واقع کمی در این ایده که لباس راهی برای “بیان خودم” است، سر در می‌آورم، اما شاید آن‌ها راهی برای بیان حس من از موقعیت باشند. وقتی درست متوجه شدم، فکر می‌کنم یک حرکت احترام است، راهی برای گفتن اینکه من کاملاً حاضر هستم و به تصویر کاملی که اینجا هستند و با هم انجام می‌دهیم توجه دارم.

اولین لحظه میلیون دلاری شما چه بود؟

اوه، گفتنش سخته من این همسایه‌های هیپی بزرگ را داشتم که برای یک سال هدیه تولد برایم یک لباس بتمن درست کردند – ماسک و بازوبند – و مادرم به من کمک کرد تا یک شنل درست کنم. من واقعاً به “جنگجوی جنایتکار شبانه سرکش” به عنوان ظاهرم گیر نداده ام (… یا دارم؟) اما شکست دادن آن سخت است. جدی تر، همه شما اخیراً به من کمک کردید ترکیبی را انجام دهم که خیلی بیشتر از آنچه که معمولاً جرات امتحان کردن خودم را داشتم اتفاق افتاد: پیراهن چهارخانه آبی، مربع جیبی رنگارنگ، کراوات شرابی. در تمام طول روز احساس خوبی داشتم، مثل اینکه از Style Girlfriend 101 گذشتم.

سبک پسر واقعی، مربع جیبی

بازدید سریع:

برندهای لباس مورد علاقه “اسفنجی” و “دزدی”؟

اینها را با هم پاسخ می دهم. من واقعاً مارکی ندارم که دنبالش باشم، و تقریباً همه چیز را خارج از فصل و فروش می خرم. فکر می‌کنم بخشی از آن این است که من 6 فوت دارم و تغییر می‌کنم و بیشتر چوب‌دار ساخته‌ام تا چوب‌قطع. اکثر لیبل های مد به شکلی کم حجم از نظر من کم حجم هستند. من اخیراً چند پیراهن هیو و کرای گرفتم، اما آنها بسیار مناسب هستند.

من سعی کرده‌ام در مورد لباس‌های اخلاقی در چند سال گذشته نیز کاملاً با وجدان رفتار کنم، به لطف تأثیر دوستی که در تولید پایدار کار بزرگی انجام داده است، بنابراین فکر می‌کنم بعد از دور بعدی جایگزینی، همه لباس‌هایم در ایالات متحده آمریکا ساخته خواهد شد: جوزف عبود، هیکی فریمن، هارت شافنر مارکس. این یک ضربه سریع نبود. من آن را بردارم.

محصول آرایشی که نمی توانید بدون آن زندگی کنید؟

آه، اینجا من ولخرجی می کنم: باکستر کالیفرنیا.

قدیمی ترین لباسی که در کمد دارید؟

اوه، این هم سریع نیست. من یک پیراهن کتانی آبی رنگی دارم که به معنای واقعی کلمه در تمام قاره‌هایی که رفته‌ام، و در ناراحت‌کننده‌ترین موقعیت‌ها، برای بوت کردن وجود داشته است. الان باید بیست سالش باشه در اینجا من آن را در طول یک پروژه نجات بایگانی در لیبریا، حدود دوازده سال پیش، می پوشم:

پیراهن کتان آبی، نورافکن خواننده، سبک مردانه واقعی
درست: امروز، آبی بسیار کمتر از آنچه شروع شد

شب داخل یا شب بیرون؟

اول یکی بعد دیگری.

نوشیدنی امضا؟

شرابی از وطنم.

اولین عشق مشهور

آدری هپبورن

لوازم اصلی کمد لباس تابستانی:

من این پیراهن کتان آبی را دارم…

الهام از سبک سلبریتی ها:

بیایید این هفته آن را برای سر راجر مور واگذار کنیم، درست است؟

***

PS آیا هنوز منتظر اپیفانی ارتقای سبک خود هستید؟ سپس به ما اجازه دهید تا با صدای بلند شاخ خرید را با تیم SG بزنیم! بوق بوق، این بهترین است!

اجازه دهید شما را از خستگی خرید و بی تفاوتی هجوآمیز نجات دهیم. با ما همکاری کنید تا سبک شما را ارتقا دهیم، و ما قول می دهیم که در شغل خود ارتقاء پیدا کنید… نه فقط شوخی. واضح است که ما نمی توانیم این قول را بدهیم. اما ما می توان نوید توجه و مراقبت شخصی را بدهید که باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه مرد فوق العاده ای هستید که در حال حاضر هستید! اگر برای یک لک برای تغییر زندگی خود، یا به سادگی به پایان فرآیند خرید بروید، ما را فریاد بزنید.

> می خواهید با تیم SG در تماس باشید؟ شما همیشه می توانید tweبه ما مراجعه کنید یا به دی‌ام‌های اینستاگرام ما بروید!