SG Madness 2018: بهترین لباس پوشیده مردان مشهور سال

به Elite Eight خوش آمدید!

حالا ما واقعاً در آن هستیم، بچه ها. به یاد داشته باشید: رای دادن ساده است. خوب، مکانیسم رای دادن ساده است… انتخاب بهترین لباس های مشهور خود را انتخاب کنید؟ لازم نیست.

پس از فکر کردن طولانی و سخت در مورد اینکه چه کسی الهام‌بخش‌تر، قابل دسترس‌تر، یا هر دو (!) می‌شوید، کافی است انتخاب خود را برای شیک‌ترین افراد در هر مسابقه با کلیک بر روی نام آن‌ها انتخاب کنید – بدون نیاز به ورود.

فراموش نکنید که منطق خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. ممکن است بتوانید تعدادی رای را به افراد مورد علاقه خود تغییر دهید!

جنون سبک مردانه، دوست دختر سبک، jfk، کندی، مارس جنون، یونیلور

مایکل بی جردن در مقابل آرمی همر

مایکل بی جردن

1 | 2 | 3

وای. وای وای. من مایکل بی جردن را در مقابل او قرار دادم پلنگ سیاه چادویک بوزمن همبازی اش در مسابقات قهرمانی بود، اما بوزمن روز دوشنبه به کریس پاین سقوط کرد، و حالا ما اینجا هستیم – با انتخاب من برای رفتن تا آخر در مقابل انتخاب تیلور برای رفتن تا آخر.

درست مثل این است که سیبیل ترلاونی پیشگویی کرده بود: “هیچکدام نمی توانند زندگی کنند تا دیگری زنده بماند.”

بنابراین! قرار است کی باشد؟ حال و هوای شیک و جذاب، باحال اما راحت، شیک و در عین حال قابل دسترس مرد من، مایکل بی جردن، یا…

آرمی همر

1 | 2 | 3

تیلور می گوید…

به جای تفسیر، تیلور این گیف را ارائه کرد:

من را به نام خودت گیف صدا کن

به اندازه کافی متقاعد کننده؟ خواهیم دید.

جردن در مقابل همر

[socialpoll id=”2495035″]

region-header-mcqueen-709x79

ادریس البا در مقابل دونالد گلاور

مگان قد بلند اعتبار کامل پیروزی البا را در روز دوشنبه به عهده گرفته است، اگر در مورد حس قدرت مماس او در Style Girlfriend کنجکاو باشید.

آیا تایید او می تواند البا را برای یک دور دیگر امن نگه دارد؟ نمی توانم بگویم، زیرا دشمن سرسخت این بازیگر برای این رویارویی کسی نیست جز….

دونالد گلاور

1 | 2 | 3

پس آیا این حکمت سن خواهد بود یا نشاط جوانی؟ سبک سنتی مردان خوش تیپ، یا حس مد که کمی از مرکز باقی مانده است؟ من هستم فوق العاده اینجا برای این تطابق به نظر می رسد، زیرا به نظر می رسد نبردی بین ایده سبک در دسترس و ساده (البا) و بدجنسی در آغوش کشیدن “مد” (بله، من آن را در نقل قول قرار داده ام) و انتظار سرگرم کننده بودن آن (گلاور) است.

وای، صادقانه بگویم که این کمی شبیه یک مبارزه برای روح SG است، پس عاقلانه انتخاب کنید!

البا علیه گلاور

[socialpoll id=”2495036″]

region-header-bond-709x79

جوئل ادگرتون در مقابل جان لجند

1 | 2 | 3

ویل جوئل “tbh مگان هنوز نمی داند این مرد کیست” ادگرتون جان لجند را کنار می‌زند؟ فقط یک راه برای فهمیدن! به زیر رای دهید

جان لجند

1 | 2 | 3

یکی عالی ساخته عیسی مسیح سوپراستار جناس های روز گذشته در مورد Legend، و من می خواهم آنها بدانند که من از آن جناس ها بسیار بسیار قدردانی می کنم. من عاشق همه جناس‌ها هستم، مخصوصاً آنهایی که در مورد موزیکال‌های تلویزیونی زنده هستند. فقط فکر کردم باید بدونی

صبر کن، در مورد چی صحبت می کردیم؟ اوه درست است، یک چهره مد! قرار است کی باشد؟

Edgerton v. Legend

[socialpoll id=”2495039″]

کریس پاین در مقابل رایان گاسلینگ

1 | 2 | 3

با وجود اینکه او یک دانه عالی به دست آورد، من هنوز از حضور پاین در #SGMadness 2018 بسیار متعجب هستم. بدیهی است که جدا از این که شما به سبک جالب بازیگر، “معلم موج سواری با استاد هنرهای لیبرال ملاقات می کند”، تنها حالتی را به خود جلب کرده اید. توضیح دیگر می تواند این باشد که یک دسته وجود دارد چین و چروک در زمانسر اینجا

درست؟ درست.

رایان گوسلینگ

1 | 2 | 3

گابی می گوید…

اگر او امسال برنده نشود، فقط یک حمله شخصی به من و رایان گاسلینگ است. او آن را ساخته است تا حالا هر سال، که به اندازه کافی اثبات می کند که سبک او نه تنها ثابت است، بلکه ثابت است.

و به طور مداوم تعجب آور! او می تواند جوراب بسازد، آستین کوتاه بپوشد، می تواند جواهرات بسازد، او نمی تواند اشتباه کند. پس بیایید همگی تصمیم درستی بگیریم و مردی را انتخاب کنیم که استایلش هرگز متوقف نشده است: استایل، نه مد.

کاج علیه گاسلینگ

[socialpoll id=”2495038″]

به ما بگو:

چه کسی را برای چهار فینال گرفتید؟