8 نکته برای مردان برای اینکه در قرار ملاقات عالی به نظر برسند

همه ما دوست داریم در یک قرار ملاقات عالی به نظر برسید. اما پسرها می توانند مقصر باشند که همیشه تلاش نمی کنند. Style Girlfriend اینجاست تا با 3 نکته آسان این مشکل را برطرف کند…

بیایید یک بازی کنیم. لحظه ای وقت بگذارید و به زمانی فکر کنید که زنی را می دیدیدیا، می دانید، ازدواج کرده استبرای قرار ملاقات حاضر شد، و او نه تنها خوب، بلکه به نظر می رسید استثنایی.

شاید موهاش فرق داشت. نازک، پایین به جای بالا در دم اسبی مانند همیشه. شاید لباسی که پوشیده بود، پاهای دونده‌اش را نشان می‌داد. یا شاید او فقط بو می داد واقعا عالی.

آهنگ های looney در هک های عشق، سبک و آرایش

ممکن است شما هیچ سرنخی نداشته باشید که چرا او را اینقدر فریبنده یافتید – اما من می توانم این را به شما قول بدهم او دقیقا میدونه چرا کارهای کوچکی که انجام داد، تلاش اضافی که انجام داد؟ آنها کاملاً نتیجه دادند، زیرا او احساس فوق العاده ای داشت و شما متوجه شد.

در اینجا یک مثال کوچک و شخصی وجود دارد: سال گذشته با پسری از راه دور قرار ملاقات داشتم و می‌خواستم وقتی او مرا می‌برد خاص به نظر برسم. بالاخره یک ماه بود که همدیگر را ندیده بودیم! من یک لباس جدید و فوق العاده زنانه به رنگی پوشیدم که قبلاً من را در آن ندیده بود. از آنجایی که من معمولاً شلوار جین و کفش های کتانی مشکی و تنگ را تکان می دهم، به محض پوشیدن آن احساس اعتماد به نفس و زیبایی می کردم. وقتی رسیدم از اینکه من برای او تلاش کردم متعجب و متملق شد و همه پیروز شدند.

وقتی با نگاهت تلاش کنی، همه برنده میشن.

به من اعتماد کنید وقتی می گویم تلاش عمدی شبانه روزی شما – هر چند کوچک یا ظریف – بی توجه نخواهد بود. پیدا کردن نقطه شیرین بین حتی تلاش نکردن و تلاش بیش از حد، شما را برای یک شب موفق و عاشقانه آماده می کند.

خبر خوب این است که آماده‌سازی در شب می‌تواند یک نسیم باشد، حتی اگر مستقیماً از دفتر می‌آیید، فقط با چند اصلاح کوچک در کمد لباس و نظافت.

چه شب عاشقانه بعدی شما شامل شام و یک فیلم با دختر خانم باشد، یا “بیایید این را احساس کنیم” Tinder، کمی با ظاهر خود جسورانه رفتار کنید، روال آرایش خود را سخت تر کنید، و تاریخ خود را نشان دهید که او دوست دارد. تقریبا به همان اندازه که تو را دارم خوش شانسی

3 روش آرایشی و آرایشی برای عالی به نظر رسیدن در یک قرار:

چگونه در یک قرار عالی به نظر برسید، مشاوره دوستیابی برای پسران

1. بدون تغییر ظاهر موهای خود را شاداب کنید

@jimchapman

این می‌تواند به این معنا باشد که در مسیر بازگشت از محل کار به خانه، در کنار آرایشگر خود تاب بخورید تا یک برش سریع داشته باشید. یا می تواند به سادگی صرف چند دقیقه اضافی برای کوتاه کردن ریش زمستانی باشدTM شما از دسامبر اجازه رشد داده اید – اشتباه، “پرورش” -.

فقط توجه داشته باشید که موهای خراشیده که تیز و کوتاه هستند در برابر پوست نرم تر احساس خشن می کنند. بنابراین وقتی صحبت از نگهداری موهای بدن به میان می‌آید، تراشیدن کل قفسه سینه زیر دوش آن شب ممکن است بهترین ایده نباشد (ما به خوبی می‌دانیم که مقدار کمی تریم در آن بخش بسیار پیش می رود).

2. یک روند جدید را امتحان کنید

تغییر سرعت برای تغییر ظاهر، به خصوص با شریکی که عادت دارد شما را با لباس معمولی روزانه‌تان ببیند (هر چه که باشد) لذت بخش است.

اگر به دنبال ایده هستید، می توانید 28 روند جدید مد برای سال 2019 را در این مگا پست #SGapproved بررسی کنید. شاید برای شما الهام گرفته شود که کمی رنگ کراوات، شلوار دودی یا حتی یک کت و شلوار دو سینه را تکان دهید.

در اینجا یک روند وجود دارد که می توانید با هر پیراهن دکمه دار که قبلاً در کمد خود آویزان شده است امتحان کنید:

“کراوات نامرئی”

لباس کراوات نامرئی، چگونه در یک قرار عالی به نظر برسید

حتی در میان رده های Style Girlfriend HQ، بحث هایی در مورد شایستگی این روند استایل مردانه وجود دارد. برخی – از جمله رهبر بی باک ما و EIC – لزوماً اینطور نیستند سوار.

ولی! من از این حرکت صرفاً به این دلیل که مستلزم خرید چیز جدیدی نیست، ایستاده‌ام، و این یک راه عالی برای ایجاد احساس جدید در هر دکمه قدیمی است.

برای افراد ناآشنا، «کراوات نامرئی» زمانی است که دکمه‌های پیراهن خود را تا انتها بالا می‌برید (معمولاً با یک پیراهن یقه پایین دکمه‌دار یا به اختصار OCBD)، همان کاری که اگر بخواهید بر روی کراوات ببندید، انجام می‌دهید.

این ظاهر به‌ویژه با پیراهن‌های مجلسی، پیراهن‌های غیررسمی که دارای چاپی بازیگوش مانند نقطه‌های سوئیسی یا گل‌دار هستند، و پیراهن‌های جامد به رنگ زمستانی مانند شرابی یا زیتونی به خوبی کار می‌کند.

کراوات نامرئی خود را زیر یک ژاکت کش باف پشمی یقه شالی یا یک کت اسپورت تویدی تکان دهید تا ظاهری فصلی و کمی شیک داشته باشید که درست خارج از منطقه راحتی شماست، اما نه یک 180 کامل.

3. با یک استراتژی رایحه ظریف پیش بروید

هدف؟ او را با یک رایحه تازه و تازه جذب کنید…بدون اینکه آن رایحه غلبه کند.

ما مجبور نیستیم به شما بگوییم که زیاده روی در استفاده از ادکلن یا عطر هرگز مشکلی ندارد، صرف نظر از اینکه قرار ملاقات دارید یا نه – و این قطعا جایگزین قابل قبولی برای شل کردن لباس های شما نیست.

عطر شما باید رایحه طبیعی شما را تقویت کند و فقط برای کسانی قابل درک باشد که برای تماس فیزیکی به اندازه کافی نزدیک هستند.

ما می دانیم که انتخاب یک رایحه بسیار شخصی است و می تواند آزمایش و خطا باشد. اگر قبلاً یکی را ندارید که دوست دارید، از چند نفر از دوستان بپرسید که از چه چیزی برای جهت گیری استفاده می کنند، اما نمی توانید از ضربه زدن به پیاده رو و امتحان کردن چند مورد برای خود جلوگیری کنید.

در حالی که ما در آن هستیم، بیایید یک بمب حقیقت دیگر بیندازیم…

نکات مربوط به لباس پوشیدن و آراستگی مانند اینها به موقع و الهام بخش برای شب ملاقات هستند، اما می توانند – و قطعاً باید! – در هر روز یا شب استفاده شود اعتماد به نفس شما می تواند باعث تقویت شود.

چه یک جلسه بزرگ، مسافرت برای کار، یا ملاقات با اقوام که هنوز شما را یک نوجوان دوازده ساله با پرانتز و کاسه بریده فکر می‌کنند—تقریباً هر مخاطبی با کمی توجه بیشتر به شما کمک می‌کند.

***

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

آماده‌اید استایل خود را ارتقا دهید و دفعه بعد که بیرون می‌روید در یک قرار ملاقات عالی به نظر برسید؟ اجازه دهید Team SG یک برنامه خرید سفارشی را فقط برای شما، بودجه و نوع بدن شما تنظیم کند!