7 لباس تابستانی فوق العاده شیک برای مردان

اینجا در SG HQ، لباس‌های شب ملاقات به نوعی از تخصص ما هستند، و کمک به شما برای پیدا کردن لباس‌های شیک تابستانی برای مردان، بسیار مهم است. شیز. زیرا دانستن اینکه در تابستان در یک قرار ملاقات چه بپوشید ممکن است گیج کننده باشد!

ما آن را دریافت می کنیم! وقتی می‌خواهید بفهمید برای قرار ملاقات چه بپوشید، می‌خواهید زیباتر از حد معمول به نظر برسید، اما همچنین نمی‌خواهید تمام لباس‌هایتان عرق کنید. واقعاً متوجه شدیم.

به همین دلیل است که ما این راهنما را برای ایده های لباس قرار مردانه برای هوای گرم جمع آوری کردیم.

الهام‌بخش زیر را بررسی کنید، برای همه چیز، از شب‌های قرارهای شیک در شهر گرفته تا قرارهای روز آرام‌تر که ظاهر غیررسمی‌تری دارند.

در تابستان برای قرار ملاقات چگونه باید لباس بپوشید؟

این بستگی به کاری دارد که شما انجام می دهید! ما ایده های لباس برای همه چیز از پیاده روی صبح تا یک بازی بیسبال بعدازظهر و فراتر از آن را گنجانده ایم.

احساس نکنید که نیازی به پوشیدن یک لباس تاریخی “عالی” ندارید (اگرچه ما در مورد ارزش چند لباسی که احساس می کنید در اینجا یک میلیون دلار می پوشید صحبت کرده ایم).

در زیر، 7 لباس تابستانی شیک برای مردان:

لباس های تابستانی برای مردان شماره 1 شهر گاه به گاه

رایان رینولدز با تی شرت سفید و چینی

خرید لباس:

چرا این یک لباس تاریخ عالی است: خوب به نظر رسیدن به این معنی نیست که اینقدر لباس بپوشید. اگر به دنبال یک لباس مناسب برای قرار ملاقات رسمی برای تابستان هستید، گاهی اوقات فقط به معنای انتخاب چیزی است دیگر از شلوار جین

ظاهر بالا در رایان رینولدز بسیار شبیه چیزی است که شرط می بندم به هر حال می پوشید. یک ژاکت مربی جالب روی یک تی شرت (یا در مورد رینولدز، دو!)، با چینو و کفش های کتانی سفید.

یک جفت قاب استات را داخل آن بیندازید و بدیهی است که هدفون های هدفون را رها کنید.

با سبک نگه داشتن پارچه و کفش های معمولی، شرایط را برای یک قرار اوایل بازی آرام نگه دارید.

لباس های قرار تابستانی مردانه شماره 2 شهری پیچیده

لباس شب قرار پیچیده برای پسران
IG: @levitatestyle

خرید لباس:

چرا این یک لباس تاریخ عالی است: برای یک شب تابستانی در بار، لباس تک رنگ – با نام مستعار، پوشیدن سر تا پا یک رنگ یا سایه – زندگی را آسان می کند و شما را زیبا می کند.

چوگان بافتنی یکی از ملزومات تابستانی تیم SG برای پسران است، و این نگاه به Leo Chan از سبک Levitate نشان می دهد که چرا.

لباس‌های قرار تابستانی مردانه شماره 3 گاه به گاه بالا

لباس گاه به گاه تابستانی برای پسران
IG: @kelvindavis

خرید لباس:

چرا این یک لباس تاریخ عالی است: این یک لباس قرار بعدازظهر عالی در جایی است که می‌توانید زمانی را در داخل خانه در AC سپری کنید.

این فعالیت دوست‌داشتنی فرهنگی را در نظر بگیرید، یک یخ‌شکن غیرقابل غرق – رایگان یا تقریباً رایگان. آرامش در گفتگو؟ “وای، این را بررسی کنید نگاهی سریع به پلاک اوایل دالی!»

بعلاوه، راه رفتن از نمایشگاهی به نمایشگاه دیگر جایگزین عالی و دلپذیری برای یک جلسه بازجویی رو در رو دو ساعته است که می‌تواند شبیه یک قرار شام در رستورانی با نور شگفت‌آور باشد.

مربوط: شروع مکالمه تاریخ #SGapproved را بررسی کنید

حتی اگر اعتبارنامه هنرهای زیبای شما فقط شامل بازپخش باب راس و درختان کرکی او و یک لیوان قهوه خانوادگی در کریسمس گذشته در Color Me Mine باشد، سفر به موزه محلی شما نباید ترسناک باشد.

قرار شما انتظار تحلیلی از امپرسیونیسم پست مدرن روسیه را ندارد (مگر اینکه به او گفته باشید، حدس می زنم؟)

لباس قرار تابستانی مردانه شماره 4 شیک شهری

لباس مجلسی شیک برای مردان
IG: @westleydimagiba

خرید لباس:

چرا این یک لباس تاریخ عالی است: آیا آماده‌اید درجه سختی مد را یک درجه بالا ببرید؟ بیایید با شلوارهای کتانی صحبت کنیم، بخش مهمی از بهترین لباس‌های تابستانی برای پسران! این ظاهر برای یک قرار شام در تابستان عالی است.

این یک جلیقه سبز ارتش است! سطح خطرناکی از باز کردن دکمه ها! و لوفرها! ما همه را دوست داریم!

این نگاه به مقالات استایل Westley Dimagiba به شما نشان می دهد که چگونه ظاهری راحت و در عین حال برجسته داشته باشید.

لباس های تابستانی برای مردان شماره 5 گرمسیری

لباس تابستانی شیک برای مردان
IG: @bonobos

خرید لباس:

چرا این یک لباس تاریخ عالی است: این لباس از حساب اینستاگرام Bonobos فقط است ::بوسه رئیس: خوب

مانند، استاندارد طلایی در لباس‌های شیک تابستانی.

از این نترسید که مانند این شلوارها و پیراهن‌ها، ظاهری باریک‌تر داشته باشید.

لباس قرار تابستانی مردانه شماره 6 ساحلی غیر رسمی

لباس تاریخ ساحلی برای مردان
IG: @keonihudoba

خرید لباس:

چرا این یک لباس تاریخ عالی است: این دقیقا همان چیزی است که باید بپوشید اگر به سمت پیاده‌روی روی تخته یا یک باشگاه ساحلی برای ناهار می‌روید.

وقتی آماده شدید که انگشتان پای خود را در شن قرار دهید، کفش ها را در بیاورید.

لباس قرار تابستانی برای مردان شماره 7 سرگرم کننده در آفتاب

خرید لباس:

چرا این یک لباس تاریخ عالی است: این یک بازی دیگر در مورد لباس پوشیدن تک رنگ است. اگرچه Everyday Drew در بالا راه راه است، هنوز هم از سر تا پا یک سبز نعنایی سرگرم کننده است. اگر می‌پرسید چه چیزی برای پیک نیک خود بهترین است؟ این است.


هنگام لباس پوشیدن برای قرار ملاقات باید به چه نکاتی توجه کنید

  • پایه به معنای خسته کننده نیست. چسبیدن به ظاهری ساده و سپس افزودن قطعات برای نشان دادن استایل شخصی شما راه طولانی را در پیش خواهد داشت. مطمئناً با یک پیراهن کتانی سرمه ای و لباس سفید احساس راحتی می کنید، اما احساس می کنید اوج با اعتماد به نفس، ژاکت چهارگوش یا بافت دار طرح دار خود را در جیب خود بیاندازید و منتظر بمانید تا تعارف «خب این مرد جوان خوبی نیست» را بچرخانید.
  • بعدا آزمایش کنید به من اعتماد کن؛ شما می‌خواهید شخصیت خیره‌کننده‌تان اولین باری که با والدین/خانواده‌تان ملاقات می‌کنید، کارهای سنگین را انجام دهد، بنابراین این مکان بهینه‌ای برای امتحان ظاهر جدید نیست. به ظاهر اصلی که در یک شام با رئیس خود می پوشید، دست پیدا کنید، لباسی که برای جلب نظر خانم خود می پوشیدید. زمان زیادی وجود دارد که در ماه آینده در باربیکیو خانوادگی سبک خود را به نمایش بگذارید.
  • برای شغلی که می خواهید لباس بپوشید. همه ما این نکته را می دانیم، قرار اول می تواند بیشتر شبیه یک مصاحبه شغلی در هنگام شام باشد: شما می خواهید تحت تاثیر قرار دهید، بنابراین بهترین لباس پوشیدن شما با به اشتراک گذاشتن نکات برجسته رزومه شخصی شما همراه است. اگر نگران این هستید که بیش از حد لباس پوشیده باشید، فقط به یاد داشته باشید که این بهتر از ظاهری خیلی معمولی است زیرا احساس خودآگاهی به پایان می‌رسد و شما را از بازی خود دور می‌کند.