7 قطعه برای خرید در این فصل

به روز کردن کمد لباس خود برای فصل جدید نیازی به یک امر دراماتیک یا گران قیمت ندارد. در خریدهای تمام روز برای لحظه مونتاژ فیلم بعدی خود صرفه جویی کنید (یا زمانی که به مکانی با آب و هوای کاملاً جدید نقل مکان می کنید، یا کاری را با لباس پوشیدن کاملاً متفاوت از کنسرت فعلی خود شروع می کنید).

به این سبک ها فکر کنید درخشانمانند تاپینگ روی سالاد است. تنها با چند تغییر، یک وعده غذایی کاملا متفاوت دریافت می کنید. یک روز؟ گوجه فرنگی و فتا خشک شده! بعدی؟ پنیر بز و زغال اخته. ممم… باشه، این ممکن است استعاره درستی نباشد، اما قطعا وقت ناهار است.

در زیر، 7 به روز رسانی کمد لباس مردانه برای سال 2022:

به روز رسانی کمد لباس مردانه 2020
چوب لباسی

1. پیراهن آستین کوتاه راه راه

چرا ضروری است: همه در SG HQ عاشق مردی هستند که دکمه‌های آستین کوتاه دارد. خوشبختانه، بهار زمان مناسبی برای یافتن مجموعه ای بی پایان در رنگ ها، طرح ها و طرح های مختلف است.

چه سبک یقه اردویی را انتخاب کنید یا یک یقه سنتی تر، یک تناسب باریک را هدف قرار دهید که از بدن شما خارج نشود.

دنبال چه چیزی میگردی: یک دکمه آستین کوتاه باید به راحتی قابل جابجایی باشد و نگهداری فوق العاده کم سبک پولو رالف لورن در بالا نه تنها به روش نوستالژیک بازگشتی جذاب به نظر می رسد، بلکه مراقبت از آن نیز بسیار آسان است.

به روز رسانی کمد لباس مردانه بهاره #SGapproved را بخرید:

2. شلوار

چرا ضروری است: ما در شرمساری شلوار باری شرکت نمی کنیم. نه، در واقع برعکس!

شلوار باری دوباره باحاله! اگرچه این کار به این سادگی نیست که جفتی را که در مدرسه راهنمایی می پوشیدید از انبار بیرون بکشید.

دنبال چه چیزی میگردی: یک متریال کم تعمیر و نگهداری در برش شلوار مانند، برای شلوارهایی که غیررسمی به نظر می رسند، اما به لطف وضعیت مطلوب قابل شستشو در ماشین لباسشویی، لباس بیشتری در کمد لباس شما خواهند داشت.

به روز رسانی کمد لباس مردانه بهاره #SGapproved را بخرید:

3. صندل Birkenstock

چرا آنها ضروری هستند: نگاه کن، IYKYK.

تیم SG در واقع از ماه های هوای سرد در تیم Birkenstock بوده است! این زمانی بود که ما شروع کردیم به تبلیغ نام تجاری و نماد آن (و به تازگی مرتبط با تشکر از WFH) بوستون برای بچه ها.

دنبال چه چیزی میگردی: تنها و تنها صندل Birkenstock. آنها در رنگ ها و مواد مختلف هستند، اما سبک یکسان است ما سبک آریزونا را در بالا دوست داریم که به عنوان یک صندل دروازه با قیمت 50 دلار به فروش می رسد.

چرم نیز یک انتخاب عالی است، اگرچه کمی پول نقد بیشتر خرج خواهید کرد، و کمی بیشتر برای شکستن آنها صرف کنید.

به روز رسانی کمد لباس مردانه بهاره #SGapproved را بخرید:

4. سه راهی راه راه

چرا ضروری است: هر مردی در این بهار به یک سه راهی راه راه با کیفیت (بلند) نیاز دارد و آستین کوتاه، ترجیحا) در یک تناسب باریک شیک. از آنجایی که احتمالاً یک نسخه سفید پوشیده دارید، چرا در بهار امسال چیزی کمی بیشتر «به من نگاه کن» انتخاب نکنید؟

دنبال چه چیزی میگردی: هنگامی که یک طرح یا طرح روی پیراهن خود می پوشید، از هر زنگ و سوت دیگری به نفع طرح ساده یقه گردن خودداری کنید.

لباس خود را زیر کتانی بدون ساختار یا با شلوار جین و کفش های کتانی تیره بپوشید.

به روز رسانی کمد لباس مردانه بهاره #SGapproved را بخرید:

5. جواهرات روزمره

دستبند زنجیر جعبه مجوری

چرا ضروری است: کوچکترین اکسسوری ممکن است قهرمان گمنام کمد لباس بهاری یک پسر باشد.

جواهرات روزمره –فکر کنید، یک دستبند، زنجیر، یا انگشتر کوچک می‌تواند به شما کمک کند تا لباس را تا حدی بالا ببرید.

دنبال چه چیزی میگردی: قطعات کم ارزش ساخته شده از مواد با کیفیت را انتخاب کنید.

خوشبختانه، تعداد زیادی DTC جالب جدید وجود دارد (به معنی: فروش مستقیم به مصرف کننده از طریق وب سایت یا فروشگاه خودشان) برندهایی که جواهرات خوب را با قیمت های قابل دسترس ارائه می دهند.

به روز رسانی کمد لباس مردانه بهاره #SGapproved را بخرید:

6. یک ژاکت پشمی فانکی

چرا ضروری است: اگر قبلاً ترند ژاکت های پشمی را خریده اید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که با سبک دوم در یک ترکیب رنگی سرگرم کننده سرگرم شوید.

دنبال چه چیزی میگردی: رنگی بهاری که به شما احساس شادی می دهد.

بله، این واقعاً نکته اینجاست!

اگر قبلاً شرپا با رنگ خنثی مانند سرمه ای یا برنزه دارید و عاشق تطبیق پذیری آن هستید، پس چرا با یک ژاکت روشن در رنگ (یا رنگ های) پر جنب و جوش به مجموعه لباس های بیرونی خود اضافه نکنید؟

خرید انتخاب های #SGapproved:

7. جلیقه ژاکت

چرا آنها ضروری هستند: مانند محتویات کابینت داروی خود، بهتر است حداقل هر چند فصل یک بار کمد لباس خود را به طور کامل جارو کنید.

مطمئن نیستید چه چیزی را پرتاب کنید؟ بافتنی‌هایی را هدف بگیرید که پرز، پژمرده یا کشیده شده‌اند. در مورد اینکه آنها را با چه چیزی جایگزین کنیم؟ جلیقه ژاکت را در نظر بگیرید!

دنبال چه چیزی میگردی: این حال و هوای «یونیفرم مدرسه» نیست. در عوض، فکر کنید اسکیت باز پیچیده، و یک را انتخاب کنید جلیقه ژاکت با احساس بزرگ.

به روز رسانی کمد لباس مردانه بهاره #SGapproved را بخرید:

***

آماده راه اندازی مجدد هستید؟ SG می تواند کمک کند

خدمات خرید مجازی

نمی توانید صبر کنید تا کمد لباس خود را به روز کنید، اما از فکر خرید لباس های جدید می ترسید؟ اجازه دهید تیم SG برای شما خرید کند! شما سزاوار این هستید که احساس کنید بهترین نسخه از مرد فوق العاده ای هستید که در حال حاضر هستید. کار پا را به ما بسپارید

آماده برای بهبود جدی کمد خود و اعتماد به نفس شما ما را فریاد بزن

***