6 گام برای دستیابی به درخشش پس از کووید

شاید بتوانم پیشنهاد کنم که در حالی که وارد سال سوم یک بیماری همه گیر جهانی می شویم، شما باید سعی کنید کاری انجام دهید فراتر از اینکه هر روز صبح از خواب بیدار شوید و یک پا را جلوی پای دیگر بگذارید.

ولی.

از آنجایی که جهان به آرامی دوباره شروع به چرخش می کند، فقط فکر می کنم فرصتی از دست رفته است تا در مورد آنچه این سال ها در مورد ظرفیت ما برای تغییر به ما نشان داده اند فکر نکنم.

درست است، وقت آن است که یک گفتگوی جدی برای خودسازی انجام دهیم.

به هر حال، چه زمانی دیگر می توانید از یک دوره انزوای چندین ساله مانند یک پروانه باشکوه و شیک از پیله ای با پوشش کووید بیرون بیایید؟

… بسیار خوب، امیدوارم دیگر هرگز در طول زندگی ما هرگز. اما موضوع این نیست! نکته این است که راحت تر از آن چیزی است که فکر می کنید بیرون آمدن از کووید بهتر از آن چیزی است که وارد آن شده اید.

ممکن است تعجب کنید که از کجا شروع کنید – آیا کمد لباس خود را ادویه می کنید؟ نسخه ویاگرا دریافت کنید؟ مدیتیشن را انجام دهید؟ مانند زمانی که The Weeknd موهایش را کوتاه کرد و شروع به لباس پوشیدن مانند ادی مورفی کرد، به طور کامل دوباره اختراع کنید.هذیان آور?

خوب، نترسید – اینجا در Style Girlfriend، من عاشق این هستم که مشتریانم احساس کنند نسخه جدید و بهبود یافته خودشان هم در داخل و هم از بیرون هستند.

بنابراین، به‌عنوان بخشی از مجموعه‌های سلامتی ما با همکاری او، بیایید نحوه بهبود درخشش پس از کووید را توضیح دهیم.

در زیر، 7 نکته برای بهبود سبک پس از همه گیری:

1. از ریزش مو یا نازک شدن موها جلوگیری کنید

تمام مدت زمانی که در زوم در دو سال گذشته حضور داشتید، شما را از نزدیک با خط مویتان آشنا کرد. و اگر چیزی را که می بینید دوست ندارید؟ خوب، اکنون زمان دقیق برای انجام کاری در مورد آن است.

یکی از موثرترین داروهای موجود فیناستراید است، یک درمان تایید شده توسط FDA که شما به عنوان یک قرص در روز مصرف می کنید.

برای گرفتن نسخه نیازی به مراجعه به پزشک ندارید. درعوض، یک مشاوره تلفنی (رایگان) برای شروع درمان ریزش مو مقرون به صرفه و موثر در اسرع وقت تکمیل کنید.

(می‌خواهید ببینید از مشاوره آنلاین چه انتظاری دارید؟ ما شما را داریم.)

2. بازی اتاق خواب خود را بالا ببرید

به جرات می توان گفت که این درخشش یک برد-برد است.

من این را می‌دانم زیرا دوران قرنطینه‌ام با فیس‌تایم و سکس تلفنی فراوان همراه بود، و در طول مسیر در واقع یکی دو چیز در مورد علاقه‌مندی‌ها و علاقه‌هایم یاد گرفتم!

چطور اتفاق افتاد؟ چون در طول انزوا وقت گذاشتم تا به اصطلاح نمایه لذتم را بررسی کنم و انصافاً برای آن بهتر هستم.

چه شریک باشید و چه قرار ملاقات داشته باشید، این نوع بازتاب می تواند بسیار مفید باشد.

شاید در مورد چیز جدیدی یاد بگیرید که شما را روشن کند، و شاید برخی حرکت ها را برای لذت بردن با شریک آینده انتخاب کنید.

از کجا شروع کنیم؟

اشتراک در یک وب سایت پورنو اخلاقی مانند Bellesa را در نظر بگیرید و تماشای چیزهای مختلف را آزمایش کنید. اسباب بازی ها را در اتاق خواب قرار دهید.

و اگر در برانگیختگی یا ارگاسم مشکل دارید، از صحبت کردن با پزشک یا روانپزشک نترسید. سلامت جنسی و سلامت روان ارتباط نزدیکی با هم دارند!

که ما را به مورد بعدی در چک لیست covid glow up می رساند…

3. روی زیبایی درونی خود کار کنید

پس از آسیب جمعی از زندگی در یک بیماری همه گیر جهانی، نمی توان گفت که می توانیم همه از یک درخشش در بخش سلامت روان استفاده کنید.

اگر سالانه برای نظافت فیزیکی و دندانپزشکی و انواع معاینات دیگر می روید، اما به طور منظم سلامت روان خود را بررسی نمی کنید، واقعاً از خود مراقبت نمی کنید.

از صحبت کردن با یک حرفه ای بی طرف در مورد هر چه هست در زندگی خود تا شروع داروهایی که به کاهش اضطراب یا افسردگی شما کمک می کند، ادامه دهید، فعال بودن در این زمینه باعث بهبود همه بخش های دیگر زندگی شما می شود.

4. کمد لباس خود را راه اندازی مجدد کنید

احتمال زیادی وجود دارد که از کووید با نیازهای متفاوتی نسبت به کمد لباس خود خارج شوید.

شاید وزن کم کرده یا اضافه کرده اید. شاید شما به استعفای بزرگ پیوستید و نیازهای کمد لباس کارتان تغییر کرده است.

یا شاید لباس های موجود در کمد شما به سادگی نشان دهنده شخصیت امروزی شما نباشد.

خوشبختانه، تیم SG شما را تحت پوشش قرار داده است. برای بررسی مدهای مورد علاقه فعلی ما برای پسران، به صفحه فروشگاه ما سر بزنید، یا برای یک جلسه استایلینگ ویدیویی با یک آرایشگر (مثل من!) ثبت نام کنید.

5. یک خیاط پیدا کنید

در حالی که ما در مورد کمد لباس شما صحبت می کنیم…

اگر با من کار کرده اید، می دانید که من همیشه – همیشه – بپرسید که آیا خیاط محلی دارید؟

این کافی نیست که لباس های شیک بخرید، یا حتی اجناس مناسب را با هم جفت کنید، آنها در واقع باید متناسب باشند.

منظورم این نیست که “این اندازه نزدیکترین است” متناسب است. منظورم این است: «وقتی وارد اتاقی می‌شوم، فوراً توجهم را جلب می‌کنم، زیرا چقدر در لباس‌های مناسب لباس‌هایم مطمئن به نظر می‌رسم.

و شما ممکن است فکر کنید، خوب من برای کار کت و شلوار نمی پوشم – برای چه به خیاط نیاز دارم؟ اما به یاد داشته باشید – خیاطی فقط برای کت و شلوار نیست!

کت خیاط شما کار سخت! لبه شلوار جینت! پیراهن های چوگان خود را بپوشید! آره واقعا!

مطمئن شوید که لباس‌هایی که می‌پوشید بیشتر به نظر می‌رسند و حس خوبی به شما می‌دهند، مکان خوبی برای سرمایه‌گذاری بخشی از بودجه کمد لباس شما هستند.

با ضرر برای چگونه برای پیدا کردن یک خیاط خوب؟ توصیه رسمی تیم SG این است که از بهترین لباس پوشی که می شناسید بپرسید. به احتمال زیاد او یکی دارد.

اگر هیچ مرد خوش پوشی نمی شناسید (که نفس می کشد)، با فروشندگان فروشگاه های لباس مردانه گران قیمت و فروشگاه های بزرگ محل زندگی خود مشورت کنید. آنها احتمالاً چند نام برای شما خواهند داشت.

6. از پوستی که در آن هستید مراقبت کنید

می دانم مردانی وجود دارند که فقط صورت خود را با صابون می شویند و پوستی عالی دارند، اما من به شما قول می دهم: در واقع باید مرطوب کنید. شما به کرم ضد آفتاب روزانه نیاز دارید. حتی لازم است هر چند وقت یکبار لایه برداری کنید!

اگر قبلاً این کار را نکرده اید، اکنون زمان بسیار خوبی برای اتخاذ یک روال مراقبت از پوست است که برای شما مناسب است.

و من می‌دانم که مراقبت از پوست می‌تواند طاقت‌فرسا باشد – به من اعتماد کنید، من از ۱۴ سالگی روی یک رژیم ۴ مرحله‌ای بوده‌ام، و هنوز در Sephora غرق می‌شوم.

یک مکان عالی برای شروع یک قرار ملاقات درماتولوژی است. پوست شما یک اندام است، بنابراین شروع با ارزیابی میزان سلامت آن اندام و نیازهای آن می تواند یک نقطه پرش عالی باشد.

برقراری ارتباط با یک حرفه ای همچنین از عیب یابی و سردرگمی شما در زمان پیدا کردن روال مناسب برای شما جلوگیری می کند.