6 راه برای تحت تاثیر قرار دادن زنان، به گفته زنان

ما اینجا هستیم تا آن را رسمی کنیم. شما می توان توجه یک زن خوب را بدون انداختن روی نخ های جدید یا تعهد به یک رستوران 5 ستاره جلب کنید. وقتی نوبت به راه هایی برای تحت تاثیر قرار دادن او می رسد، باید نگران آن باشید؟ بهترین نسخه از خود بودن تیم Style Girlfriend اینجاست که دقیقاً همین کار را انجام می دهد و برنده های مطمئنی دارد.

کارت روز ولنتاین
تصویر از طریق Etsy

خانم های SG HQ 6 راه مطمئن برای تحت تاثیر قرار دادن زنان را به اشتراک می گذارند:

  1. یک حرکت بزرگ (متوسط) ارائه دهید
  2. خودت را نگه دار
  3. با تلفن تماس نگیرید
  4. گوش دادن را به سطح بعدی ببرید
  5. آیا تو
  6. مراقب آداب خود باشید

آیا می‌خواهید درباره این روش‌هایی که نمی‌توانید برای تحت تأثیر قرار دادن زنان از دست بدهید بیشتر بدانید؟ ادامه مطلب

1. یک حرکت بزرگ (متوسط) ارائه دهید

آیا کسی دیده است که کانیه وست نام خانوادگی همسرش را اشتباه تلفظ کند؟ کوکتل با Khloe قسمت آخر؟ (من را قضاوت نکنید، من فقط یک کلیپ را به صورت آنلاین تماشا کردم که در حال چرخش بود).

او به نوعی توانسته بود «کارداشیان» را با «پارمزان» قافیه کند، اگر می توانید آن را تصور کنید. به نوبه خود، کیم به نظر می رسید … نه حتی ناراحت، تا آنجا که گیج شده بود؟ بنابراین حدس می‌زنم چیزی که می‌گویم این است: سطح اولیه انتظار از تحت تأثیر قرار دادن زنان در این مرحله، تلفظ درست نام اوست – به خصوص اگر متاهل هستید.

فراتر از آن، حرکات نسبتاً بزرگ در اوایل یک رابطه همیشه خوب است. اگر فکر می‌کنید که این شخص را دوست دارید، با حرکتی که باعث می‌شود دوستانش حسادت کنند که در یک کمدی رمانتیک با بازی آن هاتاوی زندگی نمی‌کنند، او را کاملاً خوشحال کنید.

مقداری سیب زمینی سرخ کرده از رستوران مورد علاقه او در بالای شهر به دفتر کارش در مرکز شهر بی وقفه، یا به باری که او و دوست دخترش در آن مشغول تفریح ​​هستند زنگ بزنید و گروه را یک دور بخرید. هک، با یک هت تریک در داروخانه که آستین‌های خود را بالا انداخته‌اید در سینما ظاهر شوید (بدیهی است که Sour Patch Kids، Reese’s Pieces و بطری‌های کوچک مشروب الکلی برای افزایش نوشابه‌های جامبوی شما). من تضمین می کنم که او را در کاسه.

> در مورد “حرکت جسورانه” در دوستیابی بیشتر بخوانید

2. خودتان را نگه دارید

من عاشق زمانی هستم که یک پسر بتواند در میان جمعیت یا گروهی از مردم خود را حفظ کند، به خصوص اگر قبلاً آنها را ندیده باشد.

من هستم نه گفتن مرکز توجه باش اما اگر شما را به یک رویداد یا مهمانی آورده باشم، نشان دهید که لازم نیست تمام شب را نگهدار کودک باشید. گفتگوها را شروع کنید، خود را معرفی کنید و ارتباط خود را با دوستان / همکاران / خانواده من ایجاد کنید.

3. به آن تلفن نزنید

دور نگه داشتن تلفن خود از معادله دوستیابی، تفاوت را ایجاد می کند. می‌دانم که تلاش می‌کنم آگاهانه مال خود را دور نگه دارم… تا زمانی که آن را بیرون بیاورند، سپس من خودم را بیرون می‌آورم. (این یک شیب لغزنده است).

من شخصاً از میل فرهنگی که به عنوان مشغله تلقی می شوم متنفرم هیچ چیز نمی گوید که من شلوغ تر هستم – و بنابراین مهم تر از شما – از بیرون کشیدن تلفن خود در جمع شخص دیگری.

4. گوش دادن را به سطح بعدی ببرید

می‌دانم، می‌دانم… «زن‌ها فقط پسری می‌خواهند که گوش کند» راز جلب هر گونه محبت زنانه در هر مجله روی میز قهوه‌خوری دوست خانم شما تبلیغ شده است، اما نکته اینجاست: این بدان معنا نیست که او کسی را می‌خواهد. صحبت در ساعات مانده به پایان: آنچه واقعاً عالی است این است که یک پسر شما را درگیر مکالمه می کند و به همان اندازه که جذب می کند اضافه می کند.

می‌خواهیم بدانید که یک دور سرگرم‌کننده مکالمه پینگ‌پنگ راه طولانی را طی می‌کند.

چند تا رفتم (بخوانید: خیلی کم) قرار ملاقات با هموطنانی که به ندرت پیشنهاد تفسیری می‌داد یا از من سؤال می‌پرسید، که بیرون رفتن در ساعت‌های خوش در نهایت احساسی مانند جلسات بازجویی می‌کرد… تاکتیکی نیست که من سعی می‌کنم ایجاد کنم.

در حالی که شوخی های صمیمانه باعث می شود که شما یک خط مستقیم به مرکز تعارف من بفرستید، وقتی مردی به صحبت های قبلی ما اشاره می کند، من حتی بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرم. این نه تنها نشان می‌دهد که گوش می‌دادید، بلکه آنقدر علاقه دارید که در ذهن خود فضایی ایجاد کنید تا این اطلاعات در کنار آمارهای ورزشی و تولد مادرتان به صدا درآید.

مانند: اگر تاریخ شما به ارائه یک کار بزرگ در راه است، یک را انتخاب کنید به معنای واقعی کلمه چند ثانیه بعد از آن به او پینگ بزنم و بپرسم چطور شد. آیا او عشق خود به موسیقی زنده را مطرح کرد و نام یک گروه محلی را که دوست داشت ببیند را ترک کرد؟ سپس او اساساً کار را برای شما انجام داده است، وقتی نوبت به برنامه ریزی برای قرار دوم عالی می رسد. این نهایت چاپلوسی است.

5. آیا شما

همیشه وقتی می‌توانم حس کنم که یک پسر واقعاً خودش است، تحت تأثیر قرار می‌گیرم. هیچ چیز بدتر از این نیست که این ظن پنهانی را به وجود بیاورید که یک پسر سعی می کند به نوعی بازی کند یا فقط قسمت هایی از خودش را نگه می دارد. من سعی می کنم شما را بشناسم پس به من نشان دهید که کی هستید!

به هر حال دیر یا زود ظاهر می‌شود، پس چرا اکنون تسلیم جنبه‌های عجیب/غریب/طعنه‌آمیز خود نشوید؟ چه کسی می داند، شاید من به آن کیفیت خاص هستم. بنابراین خودتان را زیاد سانسور نکنید، حتی در اولین قرار. اگر نمی خواهید سه روز برای پیامک صبر کنید (که به هر حال احمقانه و مرزی بی ادبانه است) پس این کار را فقط به این دلیل که فکر می کنید یک “قانون” است، انجام ندهید. آیا تو.

6. مراقب آداب خود باشید

مرا کلیشه ای صدا کن، اما اخلاق اولین راه برای تحت تاثیر قرار دادن من است. آخرین پسری که با او قرار گذاشتم همیشه در ماشین را برایم باز می کرد و وقتی برای غذا خوردن بیرون می رفتیم در مورد ژاکتم به من کمک می کرد. هیچ وقت قدیمی نشد و همیشه باعث می شد احساس خاص و قدردانی کنم.

همچنین، به عنوان یک نویسنده مد مستقل، اغلب از تلاش برای توصیف شغلم برای یک پسر جدید محتاط هستم. زمانی که یک قرار ملاقاتی – حتی اگر او مطلقاً هیچ سرنخی در مورد شغل آزاد، نویسندگی یا خدای ناکرده، سبک نداشته باشد – سؤالات متفکرانه ای در مورد کاری که من انجام می دهم می پرسد، بسیار قابل توجه است.

به ما بگو:

اسلحه مخفی شما در هنگام تحت تاثیر قرار دادن زنان چیست… یک نگاه ضعیف؟ هوش سریع؟

برای انتخاب خرید و نکات سبک هر هفته در خبرنامه ما ثبت نام کنید