5 نکته برای ارتقای استایل خود در سال 2020

ارائه شده توسط Mizzen+Main

چگونه هوشمندانه خرید کنید، استایل شخصی خود را اولویت بندی کنید و برای لباس پوشیدن و بهترین احساس در سال 2020 هیجان زده شوید

***

“من می خواهم سه کتاب در ماه بخوانم!”

“من برای تهیه یک ناهار خانگی کتو پسند برای آوردن هر روز به سر کار وقت خواهم گذاشت!”

من به جای ایمیل، نامه های دست نویس توسط کبوتر حامل را ارسال می کنم! دارد اتفاق می‌افتد!»

اوه هی، 2020! برای بسیاری از ما، یک سال جدید (و بسته به اینکه از چه کسی بخواهید، یک دهه جدید) نوید تحسین برانگیز و خوش بینی کورکننده تصمیمات سال نو را به همراه دارد.

نگرش “سال جدید، من جدید” شما هیچ سایه ای ندارد، اما اکثر تصمیمات غیرواقعی و کاملاً برای 12 ماه کامل ناپایدار هستند. بعد از چند هفته (روز؟) شما بهانه‌های راست و چپ می‌کنید که چرا هرگز به پایان نرسیدید. جنگ و صلح یا تحت یک درخشش در سطح کومیل نانجیانی قرار گرفت.

ولی! (بفرمایید، می دانستید که این در حال آمدن است!) اگر ایده ارتقای سبک خود را سرگرم کرده اید… حالا، مانند درست اکنون، در طلوع یک سال جدید، یک دهه، هر چه باشد، بهترین زمان است. ممکن است فکر کنید که نمی‌توانید سبک جدیدی را در زندگی خود بگنجانید، اما اعتماد کنید – این آسان‌تر و مفیدتر از بسیاری از تصمیمات است.

چرا؟ زیرا چیزی که حتی از چند تغییر کوچک به دست می آورید بسیار زیاد است.

شما می توانید در سال 2020 زنگ بزنید، نه تنها با ظاهری بهتر، بلکه احساس اعتماد به نفس بیشتر، توانمندتر و بیشتر در خانه در لباس های خود داشته باشید.

اگر امسال باید روی چیزی سرمایه گذاری کنید، بگذارید باشد خودت. و هی، متوجه شدیم. متعهد شدن برای همه ما آسان نیست و شما می توانید بهانه ای برای رهایی از هر چیزی بسازید.

خوب، آن را بمکید! بهانه های شما هر چه که باشد، ما برای آنها اینجا نیستیم—در واقع، ما راه های کوچکی را که می توانید شروع کنید تا سال 2020 را به بهترین سال مد خود تبدیل کنید، بررسی کرده ایم.

در زیر، رایج ترین بهانه ها برای خوب نپوشیدن و تکذیب های تیم اس جی!

بهانه شماره 1

بهانه برای خوب نپوشیدن، بدون شلوار جین ژانویه، میزن + چینی اصلی

تو بگو:

“نباید مهم باشد که چگونه لباس بپوشم.”

ما میگوییم:

“شاید این نباید… اما می کند!»

آیا خوب نیست اگر کسی به لباس شما اهمیتی نمی داد و هرگز مجبور نمی شدید به آن فکر کنید؟ شاید برای چند روز، اما صحبت واقعی؟ مطمئناً خسته کننده خواهد بود.

ناگفته نماند: هرکسی که فکر می‌کند لباس مهم نیست، خودش را مسخره می‌کند – برداشت اول شوخی نیست، و روشی که خود را در دنیا نشان می‌دهید می‌تواند درهای شخصی و حرفه‌ای را باز کند.

اگر احساس می کنید که هر روز صبح لباس پوشیدن یک ناامیدی یا یک کار طاقت فرسا است، روی لذت بردن از بهترین ظاهر و احساس خود کار کنید.

پس از همه، شما مجبور نیستید یک بشقاب مد باشید تا به ظاهر خود افتخار کنید. امسال با انجام کارهای کوچکی که تفاوت بزرگی ایجاد می کنند، کمد لباس خود را تقویت کنید. کفش‌های خود را حالت‌دهی کنید، روسری‌های خود را کامل کنید، لباس‌های اداری خسته خود را با لباس‌های مردانه عملکردی از دوستان ما در Mizzen+Main تعویض کنید… هر تعداد ترفند کوچکی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید. طولانی راهی برای گفتن به دنیا که هستید

شما آدم شلخته ای نیستید – پس چرا باید لباستان شلخته باشد؟

TL;DR: با تمرکز کمتر بر روی «مد» و بیشتر بر روی بهترین ظاهر و احساس رضایت خود را پیدا کنید.

بهانه شماره 2

بهانه برای خوب نپوشیدن، بدون شلوار جین ژانویه، میزن + شلوار اصلی

تو بگو:

“من پول ندارم.”

ما میگوییم:

“استایل عالی نیازی به هزینه گزافی ندارد.”

اگر پول نقد زیاد برای کمد لباس جدید در بودجه شما نیست، هنوز دست به کار نشوید!

خرید کمد خود را با دمیدن جان تازه ای به آنچه قبلاً دارید، در نظر بگیرید– بالاخره، مطمئناً برخی از لباس‌های نامناسب وجود دارند که گرد و غبار را در کمد شما جمع می‌کنند و می‌توانند به خیاط سفر کنند. این نوک بال های کهنه ممکن است با یک پولیش خوب و کفی جدید جذاب تر به نظر برسند. حتی کفش‌های کتانی آسیب‌دیده شما نیز می‌توانند عملاً جدید به نظر برسند، اگر آنها را با یک مسواک قدیمی تمیز کنید.

اگر واقعاً جاه طلب هستید (و از ایجاد هراسی نمی ترسید)، یک تی شرت قدیمی را رنگ آمیزی کنید تا رنگی با طراوت در کمد لباس خود داشته باشید.

داستان واقعی: با یک خیاط خوب، یک پینه دوز خوب، و مقداری گریس آرنج قدیمی، می توانید آنچه را که در حال حاضر دارید، با قیمت ارزان، دوباره تصور کنید.

برای خرید چند قطعه جدید خارش دارید؟ ما آن را دریافت می کنیم! “سال نو، نو تو” و همه اینها.

خبر خوب این است که گزینه‌های شیک زیادی با قیمت‌های مختلف وجود دارد—شما نیازی به خرید در Rodeo Drive ندارید. به جولیا رابرتز در زن زیبا برای یک لحظه مونتاژ بازسازی واقعی فیلم. پیراهن‌های Mizzen+Main… و چینی‌های جدید آن‌ها!… به قیمت ۱۲۵ دلار خرده‌فروشی می‌شوند.

هنوز بودجه یک دانش آموز دارید؟ مغازه‌های دست دوم و فروشگاه‌های قدیمی می‌توانند بهترین دوستان جدید شما در یافتن اضافات مقرون‌به‌صرفه و غیرمنتظره برای کمد شما باشند. هی، در این لحظه که بر پایداری تأکید می‌کنیم و به مد سریع پشت کرده‌ایم، وینتیج هرگز به این مد روز تبدیل نشده است.

TL;DR: لازم نیست پول زیادی خرج کنید تا خوب به نظر برسید – می توانید هوشمندانه خرید کنید، صرفه جویی کنید، و حتی با چیزهایی که از قبل دارید خلاق شوید.

بهانه شماره 3

بهانه برای خوب نپوشیدن، بدون شلوار جین ژانویه، میزن + اصلی

تو بگو:

من می خواهم منتظر بمانم تا روی استایلم کار کنم تا زمانی که در فرم بهتری باشم.

ما میگوییم:

“ارتقای استایل باعث می شود که نسبت به پوست خود احساس اعتماد بیشتری کنید.”

فقط به این دلیل که برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود تلاش می کنید، به این معنی نیست که باید اهداف سبک خود را متوقف کنید. ما می شنویم که شما می گویید: “خوب، تیم SG، ارتقای سبک من در لیست من امسال است، اما ابتدا می خواهم 20 پوند کم کنم/30 پوند را کامل کنم…” و به همین ترتیب.

اولین؟ خوش به حالت! ما ظرافت شما را تحسین می کنیم. اما هی، شما مجبور نیستید یک تصمیم را به تعویق بیندازید تا زمانی که تصمیم دیگری را به دست آورید – می توانید در فرم ظاهر شوید و استایل خود را همزمان ارتقا دهید.

نکته کلیدی این است که با در نظر گرفتن بازی طولانی، هوشمندانه خرید کنید. اگر نگران خرج کردن نخ‌های جدیدی هستید که ممکن است پس از کاهش وزن قابل توجه روی قاب شما آویزان شود، اینجاست که یک خیاط وارد عمل می‌شود. گرفتن کمربند بعد از کاهش وزن یک راه حل آسان و کم هزینه است. .

از سوی دیگر، اگر می‌خواهید حجیم کنید، ژاکت‌ها و ژاکت‌هایی بخرید که عضلات دوسر بازوی شما را منقبض نمی‌کنند یا روی شانه‌هایتان مناسب نیستند، بعداً به فضایی برای اسلحه‌های در حال رشد خود نیاز خواهید داشت.

در نهایت، سرمایه گذاری روی لباس های جدید را به عنوان پاداشی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود در نظر بگیرید! برای اهداف بلندمدت شما بهتر از بستنی بستنی است، درست است؟ وقتی به یک نقطه عطف تناسب اندام رسیدید، با هدیه دادن یک پیراهن جدید یا یک شلوار به خودتان جشن بگیرید تا احساس دلگرمی کنید.

TL;DR: قطعاتی را بخرید که هم اکنون و هم بعداً مناسب باشند.

بهانه شماره 4

بهانه هایی برای خوب نپوشیدن

تو بگو:

“دیگر کسی لباس نمی پوشد – چرا من باید لباس بپوشم؟”

ما میگوییم:

خرید کت و شلوار تنها راه برای ارتقای استایل شما نیست.

ارتقای استایل خود در سال 2020 به معنای رفتن کامل دان دراپر نیست. فقط به این دلیل که شما هر روز کت و شلوار و کراوات به دفتر نمی پوشید (که، اجازه دهید واقعی باشیم، این روزها بسیار نادر است!)، این به این معنی نیست که از لباس پوشیدن با سبک خودداری کنید.

حتی اگر اهل لباس پوشیدن نیستید، مراحلی وجود دارد که می توانید برای بهبود ظاهر کلی خود بردارید – و به عنوان محصول جانبی، اعتماد به نفس شما را موشک پرتاب کنید.

میپرسی مثل چی؟

تعمیر و نگهداری کمد لباس، برای یک! این می تواند به این معنی باشد که کیف پیام رسان خود را به پینه دوز ببرید تا آن زیپ خراب را جایگزین کند. همچنین می‌تواند به معنای جایگزینی اصول قدیمی و فرسوده‌تان باشد، مانند زیرپیراهن‌های آغشته به گودال و جوراب‌هایی که بیش از حد تمرین داشته‌اند.

قطعاتی که به خوبی از آنها مراقبت نشده است، مانند انگشت شست زخمی بیرون می آیند، به خصوص زمانی که بقیه کمد لباس شما در جای خود قرار دارد. لباس‌هایتان را خوش فرم نگه دارید، و دیگر نگران سندروم «کمد پر اما چیزی برای پوشیدن» نخواهید بود.

کار دیگری که می توانید انجام دهید؟ لوازم اصلی خود را ارتقا دهید! به جای یک هودی ساده، ژاکت کشمیری را انتخاب کنید یا ژاکت چینی را به جای شلوار جین انتخاب کنید (hello-ooo No Jeans January!).

اگر هنگام انجام کارهای آخر هفته اغلب به سراغ ورزش‌های ورزشی یا آن سویشرت قدیمی کالج می‌روید، به‌جای آن یک ژاکت شیک و راحت انتخاب کنید. راه‌هایی برای تقویت استایل‌تان وجود دارد که شما را در قلمرو شیک‌های معمولی یا آخر هفته‌های تجاری نگه می‌دارد، نه اینکه شما را به سمت «تاکسیدوی روزانه» سوق دهد.

TL;DR: ارتقای استایل شما لزوماً به معنای پوشیدن لباس زیاد نیست، بلکه می تواند به معنای ارتقاء کوچک یا سرمایه گذاری در سلامت بلندمدت قطعاتی باشد که از قبل دارید.

بهانه شماره 5

تو بگو:

“من هرگز به جای خوب نمی روم. چرا باید با لباس های خوب خود را به زحمت بیاندازم؟»

ما میگوییم:

“لباس زیبا” به مناسبت نیاز ندارد.”

اگر فکر می‌کنید برای از بین بردن افراد شیک‌تر به یک موقعیت خاص نیاز دارید، دوباره فکر کنید. آن بلیزر که گرد و غبار را در یک کیف لباس در پشت کمد شما جمع می کند؟ دفعه بعد که برای شام به شهر می‌روید، آن را روی یک پیراهن یقه‌دار با شلوار جین بپوشانید تا ظاهری تند (اما همچنان راحت!) داشته باشید.

به یک مهمانی خانگی یا یک بار با دوستان رفته اید؟ چرا یک ژاکت (به جای یک سویشرت) برای یک مجموعه شیک تر نپوشید؟ شب قرار ملاقات معمولی خود را با سورپرایز کردن SO خود با یک دعوت شام شیک، ادویه کنید. آن چهارگوش های جیبی که تا به حال فقط با لباس رسمی استفاده می کنید؟ یکی از آن ها را در جیب سینه کت خود بیاندازید تا کمی به سختی هوای سرد روحیه دهید.

اگر در یک دفتر معمولی کار می کنید و عادت به لباس پوشیدن برای کار ندارید، با ترکیب و هماهنگ کردن قطعات زیباتر خود برای ایجاد مجموعه های جدید، خود را شگفت زده کنید. آن ژاکت یقه ای که معمولا با شلوار جین می پوشید؟ برای ابداع مجدد یقه آن را روی یک دکمه یا چوگان ورزش کنید. آن آکسفوردهای زیبا را با شلوار جین تیره و متناسب بپوشید تا ظاهری غیر از آن روزمره را ارتقا دهید. چه کسی می‌داند-تصور مجدد کاربرد قطعات «خوب» شما ممکن است منجر به انباشتگی تقویم اجتماعی شما شود.

TL;DR: قطعات زیباتر خود را با لباس‌های خیابانی روزمره ترکیب کرده و مطابقت دهید تا مسافت پیموده‌شده بیشتری از آن‌ها به دست آورید.

***

با آن روبرو شوید – در سال 2020 هیچ بهانه ای برای خوب نپوشیدن ندارید!

زمانی که کار را انجام دادید، سالی را آغاز خواهید کرد که احساس راحتی بیشتری داشته باشید، بیشتر شبیه خودتان باشید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. شما احتمالا حتی صرفه جویی پول در درازمدت، زیرا سرمایه گذاری در مراقبت و نگهداری از کمد خود در حال حاضر باعث صرفه جویی در هزینه جایگزینی قطعات ضرب شده بعدا می شود.

این حرکت توست، مرد.

***