5 نکته اعتماد به نفس در اولین قرار ملاقات

نکات اعتماد به نفس اولین قرار

پسرها عاشق یک زن با اعتماد به نفس هستند. زنان عاشق مردی با اعتماد به نفس هستند. همه گربه ها مشکل نگرش دارند. اینها فقط حقایقی هستند که ما به طور عینی می دانیم که درست هستند.

پست‌های بی‌شماری وبلاگ دوستیابی و مقاله‌های مجله‌ای از نوع «پسر/دختر را بگیرید» آن را در ما جا انداخته‌اند: وقتی نوبت به جفت شدن می‌رسد، اعتماد به نفس کلیدی است

ولی! اگر این نگرش به طور طبیعی در یک محیط عاشقانه برای شما ظاهر نمی شود – شاید خجالتی هستید، شاید Tinder به شما اضطراب می دهد، شاید شما در حال بازگشت از یک جدایی بد هستید – اشکالی ندارد.

به همین دلیل است که شما SG را در جیب عقب خود دارید.

ما بهترین نکات اعتماد به نفس اولین قرار خود را برای دانستن قبل از یک قرار ملاقات بزرگ به اشتراک می گذاریم.

فکر کردن به مردانی که دوستشان داشتم، دوستشان داشتم یا حداقل آنها را دوست داشتم سخت در زندگی بزرگسالی من? چند موضوع وجود دارد.

جذاب، مودب، باهوش، شوخ، احمق، اجتماعی، بلند قدایش…تمام ویژگی هایی که در مورد آنها دوست داشتم بر پایه اعتماد بنا شده بود.

این آن مرد به اندازه کافی اعتماد به نفس داشت که در اولین قرار ما به نوعی یک گول گول باشد. که یک نفر به اندازه کافی اعتماد به نفس داشت که واقعاً مرا درگیر مکالمه کرد که به من احساس خاص بودن داد… شما این ایده را متوجه شدید. پشتوانه اعتماد به نفس به جلو بردن ویژگی های به یاد ماندنی تر و منحصر به فرد خواستگارانم کمک کرد.

از آنجایی که نمی‌توانم بنویسم: «مطمئن نیستم؟ جعلش کن تا درستش کنی!» و میکروفون را رها کنید، من یک برنامه پنج نقطه ای طراحی کرده ام تا به شما کمک کنم بیشترین اعتماد به نفس خود را داشته باشید (بخوانید: باحال، نه مغرور) در اولین قرار بعدی خود.

در زیر، 5 نکته اطمینان از #SGapproved اولین قرار ملاقات را بررسی کنید:

نکات اعتماد به نفس اولین قرار

مرحله 1: برای باز کردن خطوط ارتباطی، یک متن پیش از تاریخ ارسال کنید.

وقتی نوبت به نکات اعتماد به نفس اولین قرار می رسد، قبل از بازی مهم است.

بگذارید برای شما مثالی بزنم:

جدیدترین قرار ملاقات بامبل که رفتم یک شکست کامل بود. البته این بخشی از بازی است، اما با نگاهی به گذشته نتیجه را در یک مایل دورتر دیدم.

در واقع، یادم می‌آید که قبل از تاریخ، به رهبر بی‌باکمان مگان پیامک دادم و ناراحتی‌هایم را بیان کردم، زیرا پیام‌رسانی او واقعاً «ملایم» بود. من به خوبی می دانم که این یک روش بسیار عجیب برای توصیف پیامک است، اما من روی آن ایستاده ام. این شیرینی حاشیه‌دار روی ساخارین بود و حسی از آن را بیرون می‌داد نگران هستم که ممکن است لغو کنم به جای کاملا مطمئنم که ما قرار بود لحظات فوق العاده ای داشته باشیم.

بنابراین، انجام دهید نه چیزی در امتداد این جمله بفرستید: “ما هنوز برای امشب ادامه داریم؟” یا “آیا ساعت 8 شب هنوز برای شما کار می کند؟”

با ارسال پیامک در اوایل روز برای تأیید جزئیات با اشتیاق مثبت، تاریخ خود را با برنامه هایی که از قبل انجام داده اید (مانند آقای متفکری که هستید) نگه دارید.

این به هدف دوگانه باز کردن خطوط ارتباطی پیش از موعد عمل می کند و همه را پاسخگو نگه می دارد. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

“هی، مشتاقانه منتظر دیدار تو هستم. ساعت 8:30 در خارج از Wayland با شما ملاقات خواهم کرد.

همه ما برای ساعت 8 شب در Gemma آماده هستیم. آنجا میبینمت! [pizza emoji wine emoji]”

من قبلاً تصمیم گرفته‌ام که امشب در Burger & Lobster با گزینه‌ای برای یک خرچنگ کامل اضافی به عنوان دسر، به مهمانی می‌رویم. اشتهای خود را بیاورید (و شاید هم پیش غذا).

شما ایده را دریافت می کنید. متن قبل از تاریخ «هیجان زده شوید» حرکتی است که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و مال او، از آنجایی که همه می خواهند احساس کنند برای قراری آماده می شوند که طرف مقابل به طور فعال منتظر آن باشد.

اگر شما از آن دسته افراد «متن خوب» هستید، کمی طنز اضافه کنید.

اگر نه، این هم اشکالی ندارد. فقط قاطع و مثبت باشید. او احتمالاً متقابلاً پاسخ خواهد داد، که قبل از ملاقات حضوری، کمی نور را به جلو و عقب می‌آورد.

مرحله 2: خود را با چیزهای جالبی برای گفتن مسلح کنید.

برای من، همیشه یک نشانه مطمئن وجود دارد که در یک قرار خوب هستم: اگر پیشخدمت یا متصدی بار بیاید و هیچ یک از ما آماده سفارش دادن نباشیم، احتمالاً او نگهبان است.

اگر او برای بار دوم بیاید و ما هنوز به چند دقیقه دیگر نیاز دارید؟ من مستقیماً به سراغ ایموجی های قلب در برابر چشم می روم دوست داری فردا پدر و مادرم را ببینی وضعیت له شدن سطح

من آن احساس را دوست دارم –به خوبی در این پست توضیح داده شده است– وقتی مکالمه شبیه قطار فراری است. (مستقیم به سمت لاورویل، ایالات متحده آمریکا می رویم خوب؟)

با این حال، می‌دانم که شیمی محاوره‌ای شدید امری نیست. به هر حال اولش نه اگر فوق‌العاده برون‌گرا نیستید (یا به‌طور طبیعی شبیه به شما هستید)، می‌توانید با کمی مطالعه قبل از تاریخ، به یافتن ریتم با کسی کمک کنید.

اگر متوجه می‌شوید که چیزهای جالبی برای گفتن کوتاهی می‌کنید، به بیرون بروید (یا مثلاً آنلاین) و کمی خش‌خش کنید. موضوعات بی‌پایانی وجود دارند که می‌توانند شما را به صحبت آزاد و تفکر خلاق ترغیب کنند. من می توانم شما را بشنوم، “مثل چی، تیلور؟” فکر کردم هیچوقت نپرسی

فضا. (در مورد این ابرماه ها چه خبر؟ و چرا از سال 1972 کسی به ماه برنگشته است؟؟)

وست ورلد نظریه های طرفداران (آیا آرنولد واقعاً مرده است یا …؟)

اینستاگرام در مقابل TikTok. (باید طرف باشی!)

آبشار نیاگارا.

اون آخری؟ همه من

من از اواسط سال 2014 در هر اولین قرار ملاقاتم راهی پیدا کرده ام که بتوانم آبشار نیاگارا را بیاورم. من یک بار به آنجا رفتم و دچار وسواس شدم و میزان علاقه عجیب من به این آبشار به معیار بزرگی برای سازگاری تبدیل شده است.

اگر در نهایت در مورد اینکه رفتن در یک بشکه چگونه خواهد بود صحبت کنیم، من مال شما هستم.

به طور خلاصه: دوستان من نیاگارای خود را پیدا کنید.

مرحله 3: نظافت خود را به درستی انجام دهید.

دلیلی وجود دارد که ما در SG HQ اینقدر به نظافت بچه ها چنگ می زنیم. ما طولانی در مورد موهای شما صحبت کرده ایم (ها، متوجه می شوید؟!) و من حتی در مورد اینکه روتین مردان خوش تیپ شما چقدر می تواند مهم باشد، نوشتم. شما می خواهید یک زن را تحت تاثیر قرار دهید.

همه ما قصد داریم به شما کمک کنیم تا ارتباط «خوب به نظر برسید، احساس خوبی داشته باشید»، زیرا ظاهر شخصی شما باید بیان بیرونی تمام ویژگی‌های درونی شما باشد.

وقتی به بهترین شکل خود به نظر می‌رسید (و بو می‌کنید)، فوراً بدون تلاش، اعتماد به نفس خود را نشان می‌دهید.

// خرید انتخاب های آراستگی #SGapproved //

به همین دلیل است که یک دوش با طراوت و به دنبال آن یک روال مراقبت از مو و پوست l’il، یک مراسم خوب قبل از تاریخ را ایجاد می کند.

احساس اعتماد به نفس در اولین قرار ملاقات واقعاً به این بستگی دارد که احساس کنید بهترین نسخه از خود هستید – خوش تیپ، خوش بو و بهترین احساس.

مرحله 4: یک “یونیفرم” شب تاریخ را ایجاد کنید.

فصل ها می آیند و می روند، که به ناچار به این معنی است که باید در طول سال ظاهر خود را اصلاح کنید. با این حال، می‌توانید به چند قطعه‌ای که نیازی به فکر اضافی ندارند تکیه کنید – قطعاتی که به محض اینکه دکمه‌های خود را فشار دهید (و زیپ) می‌کنید احساس راحتی و هدفمندی می‌کنند.

مطالب مرتبط: مزایای لباس شخصی

برای یکی از دوستان پسرم، این شلوار جین مشکی، چکمه قهوه ای و یک پیراهن مجلسی است. برای یکی از عشق های گذشته من، Levis باریک تیره و دکمه Uniqlo بود.

کت و شلوار clarks desert boot 2

در حالی که مطمئناً می‌توانید از هر طرف کج‌تر و شیک‌تر بسازید، اما نکته زیبای شلوار جین و پیراهن دکمه‌دار این است که این ترکیب در یک نوار شیرجه به همان اندازه که در یک مکان کوکتل شیک عمل می‌کند، کار می‌کند.

همانطور که همه چیز خنک می شود، یک ژاکت یا ژاکت بمب افکن را بپوشانید، وانت های خود را برای چکمه انتخاب کنید و اگر واقعاً احساس می کنید – یک روسری اضافه کنید.

مرحله 5: یک مراسم آرام بخش انجام دهید.

آه، آخرین مرحله مهم اما ظریف قبل از قرار ملاقات شما: یک مراسم آرامش بخش برای اینکه شما را در فضای مناسب قرار دهد.

من شخصاً قبل از رفتن به بیرون برای اولین قرار از یک نوشیدنی گرم کننده لذت می برم. ولی فقط یکی

برای من، یک نیش کوچک یک راه آسان برای آرام کردن اعصاب و کمی شل شدن است. برای من، همچنین به من کمک می‌کند تا اگر از سر کار یا تمرین می‌آیم، دنده‌ها را عوض کنم و وارد «حالت تاریخ» شوم.

در مورد اینکه من چه مینوشم؟ یک چیز کوچک روی صخره ها – نه آبجو، نه شراب. به طور کلی اولی شما را نفخ می کند و دومی شما را خسته می کند.

با آن کاری که می خواهید انجام دهید. رای من به کوکتلی است که هم شما را آرام کند و هم قبل از ملاقات شما را تقویت کند.

البته، اگر اهل نوشیدن نیستید، راهکارهای کاهش فشار دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید!

مطالب مرتبط: نکات دوستیابی برای افراد غیر مشروب

Yوقتی لباس می پوشید می توانید آهنگ مورد علاقه خود را پخش کنید. ده دقیقه مدیتیشن کنید.

شاید به عنوان شما آخرین بار خود را در آینه چک می کنید، به انعکاس خود یک امتیاز بالا پنج دلگرم کننده می دهید.

نکته این است که قبل از اینکه از در خارج شوید، ذهن خود را به مکانی شاد و امیدوار برسانید

اینکه چگونه این کار را انجام دهید به شما بستگی دارد، اما این مرحله حیاتی و تقویت کننده اعتماد به نفس را نادیده نگیرید!

***

موضوع اینجاست: در پایان روز شما فقط می توانید آنقدر برای یک قرار آماده کنید. نکات اعتماد به نفس در اولین قرار ملاقات فقط می تواند شما را به این نتیجه برساند.

زیرا قرارهای اول به سادگی آزاردهنده و جادویی هستند.

خودتان را مانند باز آلدرین عاشقانه در نظر بگیرید – او کشتی موشکی و لباس فضایی خود را داشت، اما نمی‌دانست وقتی به آنجا می‌آید پا گذاشتن روی ماه چه حسی خواهد داشت. و بهترین بخش اینجاست – اعتماد به نفسی که به دست آورده اید تا مدت ها بعد از آن بوسه شب بخیر ادامه خواهد داشت.

این نکات را در نظر بگیرید، یک قدم کوچک برای شما، مرد، و یک جهش بزرگ به سوی تنها نمردن.

***

نوبت شماست!

به توییتر سر بزنید و به ما بگویید: نکات اعتماد به نفس در اولین قرار ملاقات یا مراسم قبل از قرار ملاقات یا روال هایی که به افزایش اعتماد به نفس شما کمک می کند چیست؟