5 لباس پاییزی آسان برای پوشیدن همین الان

پاییز امسال، ما با هاکبری همکاری کردیم تا انواع روش‌های پوشیدن لباس‌های شیک و در عین حال آسان پاییزی را با کاهش دما به شما نشان دهیم.

بنابراین، ما نمی‌توانیم این همکاری را بدون در نظر گرفتن اینکه چگونه تیم هاکبری به کالاهای وب‌سایت سبک می‌دهد، پایان دهیم.

Javi Arista، خریدار پوشاک مستقر در آستین، جاوی آریستا، قطعات هوای پاییزی مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشت (همه در حال حاضر در هاکبری موجود است، چاقو) در آخرین قسمت از سری Real Guy Style ما.

در زیر، یک هفته لباس‌های غیررسمی و آسان پاییزی برای پسران را ببینید:

دوشنبه
لباس پاییزی آسان برای پسران

آیتم قهرمان: ویلز کشمیر کشمیر

گرما، راحتی، و نرمی…چگونه می توانید مقاومت کنید؟ هنگامی که آب و هوا تغییر می کند و درجه حرارت در یک لحظه کاهش می یابد – یک ژاکت کش باف پشمی بردارید. همیشه ایده خوبی است که یک لایه لایه ای نگه دارید که بتوانید آن را بالا یا پایین بیاورید تا ظاهری غیررسمی تری داشته باشید.

می‌توانید به راحتی آن را روی سه راهی یا پیراهن ست کنید – فقط مطمئن شوید که دکمه بالا و پایین را باز نگه دارید.

خرید لباس:

سهشنبه
لباس پاییزی مردانه آسان

آیتم قهرمان: روپوش پشم سنگ چخماق و تیندر

این لایه لباس بیرونی مناسب برای آب و هوای سردتر (اما نه سرد) است.

پارچه پشمی نرم با احساس فرسودگی باعث می‌شود که آن را از کمد خود بیرون بیاورید، اما ساختار سنگین آن باعث می‌شود تا سال‌ها پس از پوشیدن آن دوام داشته باشد.

این شما را برای هر پاییز ماجراجویانه ای جذاب نگه می دارد.

خرید لباس:

چهار شنبه
لباس های پاییزی آسان برای مردان

آیتم قهرمان: Lululemon ABC Jogger

بدون شک داشتن یک جفت دونده مشکی و ممتاز در طول سال به مورد علاقه جدید شما تبدیل خواهد شد.

من قدردان تناسب ملایم باریک هستم که ظاهری پیچیده به ارمغان می آورد که به اندازه کافی هوشمندانه است که شما از خانه خارج شوید.

اینها از نظر راحتی به سختی قابل شکست هستند، برای روزهای کم سرعت عالی هستند یا یک تمرین صبح زود آن را با هودی یا فلانل دکمه دار ست کنید و طلایی می شوید.

خرید لباس:

پنج شنبه
لباس های پاییزی آسان برای مردان

آیتم قهرمان: کامیون جین Flint and Tinder

تعریف اصلی یک کمد لباس، این ژاکت یک تناسب راحت است و تن رنگ با بسیاری از قطعاتی که قبلاً در کمد خود دارید هماهنگ می شود.

این یکی نیز با افزایش سن بهبود می یابد و به مرور زمان به بدن شما شکل می دهد. و شستشو عالی است – برای پاییز خیلی روشن نیست و زمانی که هوا دوباره گرم می شود، خیلی تاریک نیست و آن را به سایه ای عالی در تمام طول سال تبدیل می کند.

خرید لباس:

جمعه
لباس های پاییزی آسان برای مردان

آیتم قهرمان: پیراهن جین بیلی رید

وقتی برای انتخاب لباس سخت تلاش می کنید، یک پیراهن جین یک شرط ایمن و شیک است.

از لباس خود استفاده کنید تا بدون زحمت هر لباسی را جمع کنید. این یکی از بادوام ترین، کلاسیک ترین و همه کاره ترین پارچه ها است. اضافه کردن یکی به کمد لباس شما باید بیهوده باشد. امکانات عملا بی پایان هستند.

خرید لباس: