5 لباس شطرنجی بوفالو برای پسران

5 لباس شطرنجی بوفالو برای پسران

نوشته گابی مایرز | آخرین به روز رسانی: 26 اکتبر 2020 | 4 دقیقه خواندن

لباس های چهارخانه مردانه بوفالویی برای سال 2020

نکته مثبت (؟) سال 2020 این است که نه تنها قابل قبول شده است، بلکه تشویق شد تا جایی که ممکن است احساس راحتی کنید. ملاقات دوستان؟ چند شلوار و ماسک خود را بپوشید و از در بیرون می روید. کار از خانه؟ یک یقه ترمه برای آن تماس زوم 9 صبح کاملاً مناسب به نظر می رسد. و در زمان استراحت شما؟ من اینجا هستم تا از آن دفاع کنم لباس های چهارخانه بوفالو برای بچه ها

در حالی که همه شطرنجی‌ها می‌توانند از نظر بصری یک پانچ قدرتمند داشته باشند، من نسبت به شطرنجی بوفالو بی‌تفاوت هستم.

شطرنجی بوفالو (یا چک بوفالو) چیست؟

به گزارش UrbandDaddy:

فلانل شطرنجی در طول دهه 1600 در ارتفاعات اسکاتلند شروع شد و از آن زمان به عنوان یکی از اصلی‌ترین محصولات در فضای باز ناهموار بوده است. زمانی که انقلاب صنعتی در ایالات متحده در حال اوج گیری بود، مردم Woolrich در حال ایجاد طرح های جدید برای پیراهن های فلانل بودند.

و یک طرح واقعاً گیر کرد: یک شطرنجی ساده قرمز و مشکی.

البته، برای اینکه تایپ‌های پل بونیان بدانند در بازرگانی محلی خود چه چیزی بخواهند، به یک نام نیاز داشت. معلوم شد، طراح الگو اتفاقاً صاحب یک گله گاومیش بوده و بقیه، همانطور که می گویند، تاریخ است.

چه چیزی شطرنجی بوفالو را اینقدر شیک کرده است؟

چه چیزی باعث می‌شود که شطرنجی بوفالو به جز تارتان معمولی‌تان به یک عنصر اصلی کمد لباس اجباری‌تر تبدیل شود؟ خوب، حال و هوای چوب بری آن، برای یک. چه کسی نمی خواهد احساس کند که در هر زمان فقط یک تبر با شکافتن یک طناب چوب فاصله دارد؟

و من دوست دارم که شطرنجی بوفالو شما را از پاییز تا سردترین روزهای زمستان می برد. می توانید با آن لایه لایه کنید یا آن را به تنهایی بپوشید.

شطرنجی بوفالو نیز می‌تواند با هر سبکی ترکیب شود – برای یک پسر مزرعه‌دار یا پانک، یک آمادگی یا یک هیپستر بی‌موقع به نظر نمی‌رسد.

در زیر، پنج لباس چهارخانه بوفالو برای پسران:

دوشنبه
لباس های چهارخانه بوفالو برای پسران

chinos: Everlane | چکمه: Alden

خوب بپوش: هیچ شطرنجی مانند بوفالو نمی‌گوید خوب است، و چک پررنگ آن بهتر است روی پارچه فلانل ترجمه شود. با انتخاب یک پیراهن فلانل مانند پیراهن کار مورد علاقه خود، اجازه دهید این سبک اسب کار کمد لباس شما در هوای سرد باشد، تا بتواند کار دو چندان کند.

متوجه خواهید شد که دو مورد بهتر از یکی برای لباس های چهارخانه است. همانطور که در، بله، شما می توانید الگوهای خود را ترکیب و مطابقت دهید!

فقط مطمئن شوید که یک اشتراک وجود دارد – در این مورد، هم پیراهن و هم روسری قرمز و مشکی هستند – و از نظر مقیاس به اندازه کافی متفاوت هستند تا در رقابت نباشند.

سهشنبه
لباس چک بوفالو برای پسران

ژاکت کش باف پشمی: (مشابه) | چکمه: بال قرمز | روغن ریش: شرکت Prospector

خوب بپوش: اگر تا به حال به دنبال ترازوهای نر می شد، این همان چیزی بود.

به یک لباس به عنوان یک تعادل ظریف فکر کنید. از نرمی ژاکت گرفته تا سختی “مرد سخت” در چرم. برای ظرافت ناهموار، همه با یک روکش زیبا روکش شده اند.

خوب خوب. فکر می کنید نمی توانید شلوار چرمی را در بیاورید؟ (شما کاملاً می توانید، fwiw.) به جای آن یک شلوار جین مشکی را امتحان کنید.

چهار شنبه
لباس چهارخانه بوفالو

جلیقه پفکی: Uniqlo | چکمه: کلارکز | لوبیا: RVCA

خوب بپوش: وقتی واقعاً سرد است اما نمی‌توانید یک کت واقعی بپوشید، لباس‌های مورد علاقه زمستانی خود را مانند شلوار کرفس و پفک بپوشانید.

پنج شنبه
لباس چهارخانه گاه به گاه بوفالو

بمب افکن: صنایع آلفا | ساعت: موندن

خوب بپوش: لباسی که شما را از “باحال ترین مرد در دفتر” به “باحال ترین مرد در بار” می رساند.

جمعه
زیبایی شناسی، هیپستر، دویدن، راحتی، 2015

دویدن: عقاب آمریکایی | سه راهی: شنبه ها نیویورک

خوب بپوش: شطرنجی گاومیش خود را به عنوان یک لایه داخلی بپوشید یا آن را به دور کمر ببندید تا آن…کمر را نشان دهید.

شطرنجی بوفالوی #SGapproved را بخرید