5 روز 5 روش برای پوشیدن پیراهن مجلسی

پیراهن مجلسی یکی از آن تکه‌هایی است که برای چند فصل، مانند یک ترند احساس می‌شد. حالا اما؟ من احساس راحتی می کنم که آن را یک قطعه کاملا ضروری برای کمد لباس هر پسری بدانم. بنابراین، چگونه یک پیراهن مجلسی بپوشیم و شیک به نظر برسیم؟ نگران نباش، SG شما را گرفته است.

Chambray یک لایه لایه بندی عالی برای هر فصلی می سازد، اما به خصوص در بهار و تابستان تازه به نظر می رسد. در نظر بگیرید که جین پسرعموی جالبی است، برای پوشیدن سبک تر و بسیار نرم تر است.

دیوید بکهام با لباس مجلسی
پادشاه شامبری، دیوید بکهام / تصاویر از طریق Pinterest

به هر حال پیراهن مجلسی چیست؟

بنابراین، آیا اینجا فقط در مورد پیراهن های جین صحبت نمی کنیم؟ خوب، نه، در واقع. به گفته دوستان ما در Proper Cloth، در حالی که هر دو پارچه مجلسی و جین با بافتن نخ آبی با نخ سفید ساخته می شوند، مسیر آنها بافته شده اند (تول برای جین، ساده برای مجلسی) چیزی است که آنها را متفاوت از یکدیگر به نظر می رساند.

خوب، پس این یعنی چه؟ راستش برای شما زیاد نیست. فقط بدانید که پیراهن مجلسی به طور کلی سبک تر از پیراهن جین است. در حالی که یک پیراهن جین حال و هوای مهمی از کت و شلوار می دهد و ظاهری کاملا غیر رسمی دارد، مجلسی بیشتر یک آفتاب پرست است. می‌توانید پیراهن‌های مجلسی را در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها از آبی روشن تا آبی تیره (نگاه کنید به زیر) و رسمی پیدا کنید، برخی از پیراهن‌ها برای دفتر مناسب هستند، در حالی که برخی دیگر صرفاً برای استایل خارج از وظیفه هستند.

باشه، فهمیدی؟

چه زمانی می توانید پیراهن مجلسی بپوشید؟

از طریق The Essential Man

این تصویر از The Essential Man نشان می دهد که وقتی پیراهن مجلسی تیره تر می شود، به طور کلی رسمی تر به نظر می رسد. همانطور که برای یک پیراهن مجلسی خرید می کنید، در نظر داشته باشید که چه سبکی در کمد لباس شما بیشترین هزینه را به شما می دهد.

در زیر نحوه پوشیدن پیراهن مجلسی را به پنج روش می بینید:

دوشنبه
نحوه پوشیدن پیراهن مجلسی در محل کار

chinos: Bonobos، 88 دلار | کفش: Vionic، 150 دلار | کراوات: نوار کراوات، 19 دلار

SG می گوید: جوراب ها را رها کنید و ژاکت خود را باز بگذارید. نگران نباشید؛ نوار کراوات شما تمام قطعات شل شما را در جای خود نگه می دارد.

سهشنبه
چگونه یک پیراهن مجلسی را به طور معمولی بپوشیم

سه راهی: H&M، 10 دلار | دونده: لیر، 56 دلار | کلاه: شکارچی شهر، 13 دلار

SG می گوید:خیلی معمولی خیلی باحاله. پیراهن مجلسی را روی شلوار دودی بپوشید و کفش‌های کتانی‌تان را بندکشی آزاد بپوشید.

چهار شنبه
لباس پیراهن مجلسی برای پسران

بمب افکن: Bonobos، 168 دلار | ساعت: MVMT، 125 دلار | جوراب: استنس، 8 دلار

SG می گوید:بله، یک شلوار دیگر. فقط باید باهاش ​​کنار بیای این ظاهر ورزشی در کنار یک ژاکت اسپرت بامبر بیشتر است ath سپس اوقات فراغت.

پنج شنبه
لباس پیراهن مجلسی

شلوار جین: 7 برای همه بشریت، 248 دلار | کمربند: اندرسون، 160 دلار | چکمه: Blundstone، 190 دلار

SG می گوید: مثل همیشه، اطمینان حاصل کنید که شستشوی جین شما به اندازه کافی متفاوت است تا از این کار جلوگیری کنید تاکسیدو کانادایی وضعیت.

جمعه
نحوه پوشیدن پیراهن مجلسی با شورت

ژاکت: Brooks Brothers، 50 دلار | دستبند: Miansai, $95 | اسپادریل: سولودو، 79 دلار

SG می گوید: نزدیک به تابستان است، بنابراین شورت در منو خواهد بود. همه چیز را با آستین‌های بالا زده نگه دارید و ژاکت را روی شانه‌های خود بیندازید تا در صورت وزش نسیم خفیف، ژاکت را روی شانه‌های خود بیاندازید.

انتخاب های پیراهن مجلسی با تایید #SG را بخرید

***

آیا می خواهید بارها و بارها پیراهن های مورد علاقه خود را بپوشید؟ پنج روش برای پوشیدن پیراهن یقه‌دار، پیراهن جینگام و پیراهن آبی را بررسی کنید.