5 روز، 5 روش: چگونه چکمه های توری مردانه بپوشیم

5 روز، 5 روش: چگونه چکمه های توری مردانه بپوشیم

نوشته گابی مایرز | آخرین به روز رسانی: 15 سپتامبر 2019 | 7 دقیقه خواندن

مانند لیام نیسون در فیلم Taken، چکمه های بند دار مهارت های خاصی دارند. به‌عنوان مثال، یک چکمه ناهموار با ته لاستیکی همراه با رویه چرمی جنتلمنی می‌تواند شما را از باران پاییزی تا برف زمستانی و دوباره در بهار، شیک‌تر به محل کارتان برساند و از آن خارج شوید. به همین دلیل است که ما یک چکمه بند دار را دوست داریم که همه کاره بودن آکسفوردهای مورد علاقه شما را با پوشش و پشتیبانی بیشتر برای هر ماه های هوای سرد ممکن است داشته باشد.

در زیر نحوه پوشیدن چکمه های بند دار مردانه در پاییز (و زمستان!) را در پنج روش زیر مشاهده می کنید:

دوشنبه

من چکمه های توری گالا هستم
از طریق من گالا هستم

بپوشید با: ژاکت کش باف پشمی و شلوار جین

SG می گوید: وبلاگ نویس سبک آدام گالاگر از I Am Galla می داند که لایه ها چیزی هستند که سقوط را عالی می کنند (دوباره؟). پیراهن مجلسی تیره زیر ژاکت ژاکت کش باف پشمی Fair Isle زیر یک کت اسپرت رنگ جو دوسر ممکن است بازوهای سفت را ایجاد کند، اما چه کسی باید آرنج خود را خم کند وقتی به این زیبایی به نظر می رسد؟

// Shop the Look //

سهشنبه
چکمه های توری جیم چاپمن
از طریق Asos

SG می گوید: من صادقانه خواهم گفت. من هنوز دقیقاً مطمئن نیستم که ستاره بریتانیایی یوتیوب، جیم چپمن دقیقاً چه کاری انجام می دهد، اما او همیشه مکان هایی را نشان می دهد که شبیه بچه پولدار یک رام کام است که شما می خواهید از آن متنفر باشید، اما واقعاً خوب است، و بنابراین به جای اینکه عصبانی باشید. ، شما فقط می خواهید بیشتر شبیه او باشید. مورد در نقطه؟ این ژاکت کامیون جیر روی یک ژاکت تک رنگ و شلوار جین با چند چکمه کهنه (اما نه کتک خورده).

// Shop the Look //

چهار شنبه
چکمه های توری رایان گاسلینگ

SG می گوید: آیا فکر کردید من با استفاده از رایان گاسلینگ به عنوان نمونه در قالب جدید 5 روز، 5 راه کارم تمام شد؟ دوباره فکر کن سوپراستار و مگا بیب (یک بار دیگر!) به ما نشان می‌دهد که چگونه یک ظاهر غیررسمی را که حال و هوای بی دردسری دارد را تکان دهیم که، صادقانه بگوییم، همه ما برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.

// Shop the Look //

پنج شنبه
مقالات ما از چکمه های سبک
از طریق مقالات سبک

SG می گوید: اگر بتوانیم برای هر مردی در دنیا فقط یک کالا بخریم، ممکن است یک روپوش باشد. فوراً ظاهر شما را بالا می‌برد و هر چیزی را که در زیر می‌گذرد بسیار بهتر به نظر می‌رسد. مورد در نقطه؟ یک لباس کاملا استاندارد از شلوار جین تیره و چکمه های توری قهوه ای. یک روکش تیره با جزئیات جالب اضافه کنید و وای، این شیک است.

// Shop the Look //

جمعه
چکمه های مترومن moti ankari، نحوه پوشیدن چکمه های توری مردانه
از طریق The Metro Man

SG می گوید: خوب خوب. شاید هنوز برای یک یقه یقه اسکی و ژاکت دنج سرد نباشد، اما آماده باشید. از آنجا که با تعدادی شلوار پنج جیب و جفت چکمه مورد علاقه شما، این جفت های دوخته شده ظاهر و احساس خوبی خواهند داشت.

// Shop the Look //

// خرید همه چکمه های ما //

چگونه بهترین چکمه های توری را برای خود پیدا کنید

بنابراین، اگر آماده سرمایه‌گذاری روی کفش‌های جدید هستید، اما از خرید آن‌ها وحشت دارید… به تیم SG اجازه دهید برای شما خرید کند! ممکن است تعصب داشته باشیم، اما واقعا بهترین است!

اجازه دهید شما را از خستگی خرید و بی تفاوتی هجوآمیز نجات دهیم. ما می توانیم توجه و مراقبت شخصی را به شما قول بدهیم که باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه از مرد فوق العاده ای هستید که در حال حاضر هستید! اگر برای یک لک که زندگی شما را تغییر خواهد داد، ما را فریاد بزنید.

> همه کفش‌های پاییزی مورد علاقه ما را اینجا ببینید