5 روز، 5 روش: نحوه پوشیدن ژاکت شرلینگ

نوشته گابی مایرز | آخرین به روز رسانی: 22 ژوئن 2022 | 5 دقیقه خواندن

تغییر از بیش از حد از استقبال آن– تابستان تا دمای مناسب پاییزی همیشه برای من غافلگیرکننده است، حتی اگر این اتفاق بیفتد… می‌دانی، هر سال. این یک تغییر سریع از این است که “در نهایت چه زمانی می توانم ژاکت هایم را بدون عرق کردن بپوشم؟” به، “بله، من یک کیسه خواب به عنوان لباس پوشیده ام، زیرا من بسیار سرد هستم. لطفا به @ من نزنید.” خوشبختانه، من بهترین چیز بعدی را از کیسه خواب در این فصل پیدا کردم، و آن یک ژاکت قیچی است.

ژاکت قیچی اساساً یک پتوی پوشیدنی است که هنوز وظایف لباس بیرونی خود را انجام می دهد. آستر قیچی اشیاء را در داخل برشته نگه می دارد، در حالی که همه چیز از جین گرفته تا چرم باعث شیک بودن بیرون می شود.

FYI، برش مصنوعی کار را به همان خوبی انجام می دهد و معمولاً با قیمت پایین تر!

در زیر نحوه پوشیدن ژاکت قیچی با پنج روش مختلف در پاییز امسال را مشاهده می کنید:

دوشنبه
مقالات برش سبک

SG می گوید: ما به این نگاه از دن ترناپیه در مقالات استایل علاقه داریم. یک ژاکت قیچی به سبک دوچرخه‌سواری با ژاکت خاکستری و شلوار جین آبی کاف‌دار، تمام نت‌های مناسب پاییز را نشان می‌دهد.

// Shop the Look //

سهشنبه
moti ankari نحوه پوشیدن ژاکت قیچی

SG می گوید: موتی آنکاری از مرد مترو سبکی مشابه سبک دن در بالا را به نمایش می گذارد. آن را از این افراد بگیرید تا ژاکت قیچی همیشه کلاسیک به نظر برسد.

به مدرک بیشتری نیاز دارید؟ این ویژگی را بررسی کنید چاپاکویدیک ستاره جیسون کلارک در GQ که در نوامبر 2015 فیلمبرداری شد (زمانی که او در آن بازی کرد اورست، اگر می خواهید از چیزی بلندتر از خانه شهری بالا بروید، هرگز نباید تماشا کنید).

ما امروز هم هر نگاهی را که در پخش است به یاد می آوریم.

// Shop the Look //

چهار شنبه
تابستانی چگونه ژاکت قیچی بپوشیم

SG می گوید: پسران Yummertime حتی زمانی که هوا به هوای برفی کاهش می یابد، ظاهر و احساسی زیبا دارند که در خانه هستند.

// Shop the Look //

پنج شنبه
همه پرنده های زیبا که قیچی می کنند

SG می گوید: این عکس استایل خیابانی از All The Pretty Birds نشان می‌دهد که گاهی اوقات فقط از خود می‌پرسید: «جف گلدبلوم چگونه ژاکت قیچی می‌پوشد؟» و سپس این کار را انجام دهید.

// Shop the Look //

جمعه
ژاکت قیچی زک افرون

SG می گوید: وقتی صحبت از برش زدن به میان می‌آید، بیشتر لزوماً بیشتر نیست.

گرفتن هیگ با یک ژاکت کامیون جین ساده با یقه قیچی (و اندام داخلی) مانند آنچه زک افرون در بالا پوشیده است.

او باید ویژگی اخیر ما را در مورد چکمه های بند دار و دیگری را در شلوار جین مشکی خوانده باشد زیرا او این مجموعه را به کمال رساند.

// Shop the Look //