5 توصیه ای که هر کارشناسی باید بداند

این را تصویر کنید: سال 2004 است و دختر شما تیلور به تازگی کاپا کاپا گاما را به عنوان دانشجوی سال اول دانشگاه تعهد کرده است. برای استقبال از اعضای کلاس جدید، تیم واترپلو دانشگاه آریزونا برای ما یک مهمانی استخر برگزار می کند.

به محض اینکه وارد حیاط پشت خانه می شوم، چشمانم را با یک بلوند قدبلند و خوش برنزه در حال استراحت بالای یک استخر می بندم. او داغ ترین مردی بود که تا به حال در زندگی واقعی دیده بودم. و در آن لحظه می دانستم که این چهار سال بهترین سال زندگی من خواهد بود.

نکات دوستیابی در دانشگاه
یونگ تیلور، سمت چپ

راس واترپلو باز و من برای چند ماه با هم قرار گذاشتم، درست زمانی که به عنوان یک دانش آموز شروع به کار کردم. او من را بیرون از خوابگاهم ملاقات می کرد (با شلوارک بسکتبال و دمپایی، با یک آه) و در حالی که دستم را گرفته اید مرا به کلاس راهنمایی کنید. من کتاب‌هایم را به استخر مرکز استراحت آوردم تا بتوانم در حین تماشای تمرین او «مطالعه» کنم. او را به اولین مهمانی قرار ملاقات ترم همسرم آوردم. به مناسبت تولد من قیچی به خانه اش انداخت.

درست قبل از تعطیلات شکرگزاری از هم جدا شدیم. له شدم.

یونگ تیلور در آن ترم چیزهای زیادی یاد گرفت – چگونه می توانم امتیازات غذای من را دوام بیاورم، کدام کتابخانه در آخرین دوره باز مانده است، و چرا قرار ملاقات در کالج می تواند سخت باشد. یعنی به این دلیل که کل تجربه مانند راه رفتن روی طناب بین نوجوانی و بلوغ است. شما به دلیل بزرگ شدن (بدون ممنوعیت منع رفت و آمد! خوابیدن! دسترسی به آبجو ارزان!) و خیلی جوان (کلاس! بدون پول! تخت دو نفره بسیار بلند!) دچار نوسان شدید.

پس چگونه تعادل را پیدا می کنید؟

چگونه مثل یک مرد قرار ملاقات می گذارید در حالی که هنوز به نوعی احساس یک بچه دارید؟

ناراحت نباش! من اینجا هستم تا دوست جدید مطالعه شما باشم. من با تعداد زیادی از دختران باهوش، بامزه و فعالانه صحبت کردم – هم همکار و هم فارغ التحصیلان اخیر – تا از آشنایی دانشگاهی استفاده کنم. من نکاتی در مورد اینکه چگونه می توانید به کلاس خود برسید و کاملاً Campus Romance 101 را شکست دهید، دارم.

هیچ کلاسی وجود ندارد اما باور کنید –آزمایشاتی وجود خواهد داشت.

1. سعی کنید اول از همه با هم دوست باشید.

میدونی دلم برای آشنایی در دانشگاه بیشتر از همه تنگ شده؟ چقدر راحت بود که آدما رو ببینم

راه رفتن در سالن در خوابگاه. پیوستن به یک ورزش باشگاهی سیستم یونانی کلاس ها. کتابخانه! نیاز داری ادامه بدم؟

بهترین بخش تمام این جلسات شانسی این است که فشار بسیار پایینی دارند. پردیس کالج، جایی که همان افراد هر روز جمع می شوند، اجازه می دهد روابط با سرعت خاص خود تکامل یابد. دوستان، همکلاسی ها، دوستان تحصیلی – یکی از زنانی که در زندگی روزمره شما نقشی ایفا می کند، ممکن است معشوقه دانشگاه شما باشد.

کندال کوچ که اخیراً از یک مدرسه کوچک در کارولینای شمالی فارغ التحصیل شده است، گفت: «من از طریق یک دوست مشترک با دوست پسرم آشنا شدم. او در سال دوم تحصیلی ما در ساختمان کنار من زندگی می کرد. فکر می‌کنم با اکثر پسرهایی آشنا شدم که می‌خواستم در کلاس یا مهمانی‌های کوچک با آنها قرار بگذارم، زیرا شما می‌توانید کسی را بهتر بشناسید.»

کولت کاچیاتوره، دانشجوی سال دوم دانشگاه جورجیا، با این موضوع موافق است. “خوب است که بچه ها را در کلاس یا در یک محیط معمولی بشناسید، بنابراین هیچ فشاری روی هر دو طرف وجود ندارد.”

2. هنوز به برنامه ها تکیه نکنید.

مهم ترین سوال من از خانم هایی که با آنها در مورد نکات دوستیابی در دانشگاه صحبت کردم یکی از آنها بود روش: برنامه های دوستیابی چطور؟ آنها اساساً برای مه‌های قدیمی مثل من ضروری هستند، اما آیا شما دختران هم از آنها استفاده می‌کنید؟

پاسخ‌ها متفاوت بود، اما اکثراً موافق بودند که برنامه‌هایی مانند Bumble، Hinge و Tinder بیشتر به عنوان شوخی یا در بهترین حالت برای اتصال استفاده می‌شوند.

کیتی دیکسون، یکی از اعضای ارشد UNC چپل هیل، آن را اینگونه بیان می‌کند: «برخی از دوستان دختر من در بامبل هستند، اگرچه آنها عمدتاً از آن برای سرگرمی استفاده می‌کنند و به ندرت با هیچ یک از مسابقات قرار ملاقات می‌گذارند.»

کولت خاطرنشان کرد که اکثر افرادی که او می شناسد از آنها به طور فوق العاده جدی استفاده نمی کنند، و تمایل دارند از طریق Tinder یا Bumble بکشند تا زمانی که با دوستان هستند احمقانه رفتار کنند.

گوش کنید—اگر می‌خواهید افق دوستیابی خود را با اپلیکیشن‌ها گسترش دهید، به ویژه اگر در شهری هستید که کالج‌های زیادی دارد، مانند بوستون یا لس آنجلس، حق شماست. با این حال، با وجود فرصت‌های بسیار زیبای IRL در محوطه دانشگاه – و آگاهی از اینکه همتایان شما آن‌ها را خیلی جدی نمی‌گیرند – چه عجله‌ای وجود دارد؟

3. ارسال پیامک یک راه قابل قبول برای درخواست یک دختر است، اما حضوری بهتر است.

کتی می‌گوید: «در حالت ایده‌آل، دوست دارم یک پسر شخصاً از من درخواست کند و سپس پیامی را دنبال کند. «اما معمولاً یک متن شکل اصلی ارتباط است.»

دست به خدا من 31 سالمه و دقیقا همین حس رو دارم. احساس فاصله ایمن که با ارسال پیامک ایجاد می شود، عصایی است که همه ما به آن تکیه می کنیم، حتی اگر نباید این کار را انجام دهیم.

آیا نیاز به متقاعد کردن بیشتری دارید که درخواست حضوری از او شما را متمایز می کند؟ کولت به من گفت که در حالی که ارسال پیامک یک امر عادی است، درخواست حضوری در این مورد وجود دارد همیشه بهترین. و در حالی که دوست پسر کندال از طریق پیامک از او خواسته بود (چون او خیلی عصبی بود که این کار را IRL انجام دهد)، او گفت که بچه‌ها اگر می‌خواهند تأثیری به یاد ماندنی بگذارند، باید «قطعاً» این کار را رو در رو انجام دهند… پاسخ، “بله، اجازه دهید!” پاسخ.

درخواست حضوری از یک زن برای قرار ملاقات – درست در چهره او، با استفاده از کلماتی که از دهان شما بیرون می آید – جرات دارد. اعتماد به نفس می خواهد. و شما می توانید آن را انجام دهید. فقط یک نفس عمیق بکشید، درست در چشمان او نگاه کنید، لبخند بزنید و از او دعوت کنید تا کاری سرگرم کننده با شما انجام دهد.

و در آخر، مشخص باشید. آماندا آلبی، کارآموز سابق تیم SG و یک کارشناس ارشد در UGA، خاطرنشان کرد که یک برنامه عملیاتی خاص راه طولانی را طی می کند. فکر کنید: “من دوست دارم شما را روز سه شنبه در ساعت Y به X ببرم” به جای “شاید ما باید یک وقت غذا بخوریم.”

4. زمانی که لباس می پوشید، تلاش های کوچک بسیار نتیجه می دهند.

شما برای کالج عاشقانه 101 ثبت نام نکردید تا فقط نمره قبولی بگیرید، درست است؟ نه.

اولین چیز اول است – بهتر از همسالان خود به نظر برسید. توقف سخت هیچ دلیلی وجود ندارد که، حتی با بودجه دانشگاه، سبک دانشجویی شما نمی تواند برجسته باشد.

به یاد داشته باشید: شما همکلاسی هایی دارید که در کلاس لباس خواب می پوشند و در مهمانی ها هود می پوشند. اگر بتوانید به معنای واقعی کلمه یک قدم بالاتر از آن بردارید، در حال حاضر بالاتر از حد متوسط ​​هستید.

همه خانم‌های باهوش و باهوشی که با آنها صحبت کردم، گفتند که دوست دارند قرارهایشان را با پوشیدن یک شلوار جین عالی (یا چینی!) و یک پیراهن دکمه‌دار ببینند. ساده است!

کتی گفت: “من دوست دارم یک پسر کمی برای لباسی که می پوشد تلاش کند اما بیش از حد به آن فکر نکند.” کولت احساسات خود را تکرار کرد و گفت که مردان در آن ترکیب «نمی‌توانند اشتباه کنند». و آماندا هم همین را می‌خواهد با این اخطار مطلقاً هیچ «شلوارک ورزشی، دمپایی یا تی‌شرت برادری».

از آنجایی که شما هستید مسیر گذشته از پوشیدن شورت های ورزشی و تی شرتی که در هر جایی به جز ورزشگاه انتخاب کرده اید، حتما استایل خود را ارتقا دهید. بله، حتی در مقطع کارشناسی. چه از نظر زیبایی شناسی آماده باشید و سنتی، مد روز، یا “نامعلوم”، گزینه های مقرون به صرفه زیادی در آنجا دارید.

// خرید #SGapproved سبک کالج//

5. چیزهای کوچک می توانند تأثیر بزرگی بگذارند.

من فقط می‌روم بیرون و می‌گویم: خیلی خونسرد نباش که بهت اهمیت بده. به‌نظر می‌رسد که مردان جوان به‌ویژه با اعمال کوچک محبت‌آمیز، مانند چک کردن و تعریف کردن، دست و پنجه نرم می‌کنند. من فکر می کنم به این دلیل است که آنها نگران هستند که به اشتراک گذاشتن احساسات یا تلاش کردن به آسیب پذیری و عدم خونسردی ترجمه می شود. هر چند از من بگیر: هیچ چیز در دنیا سردتر یا معنادارتر از کمی آسیب پذیر بودن نیست.

در واقع… آن را از من نگیر، من یک گوز قدیمی هستم که خیلی وقت است فارغ التحصیل شده ام. بیایید همه چیز را به دست متخصصان سن دانشگاهی من برگردانیم تا توضیح دهند که تلاش های کوچک و ابراز احساسات واقعی چقدر می تواند معنادار باشد.

“فقط یک “روزتان چطور می گذرد؟” یا کسی هستید که به جای اینکه فقط بپرسید “می خواهی آویزان شوی؟” فعالیت های سرگرم کننده یا کارهایی برای انجام دادن دارد؟ این نشان می‌دهد که آنها به کیفیت زمانی که با شما صرف می‌کنند بیش از کمیت اهمیت می‌دهند و به آن علاقه دارند.» – آماندا

“من واقعاً از کارهای تصادفی مانند گرفتن گل برای شما وقتی غمگین هستید قدردانی می کنم. اصولاً کارهای کوچک انجام می دهند تا به شما نشان دهند که شما را دوست دارند!» – کندال

“من عاشق زمانی هستم که یک پسر به چیزی علاقه مند است و می خواهد آن اشتیاق را با شما در میان بگذارد. هر چه مرد بازتر باشد، بهتر است. شناخته شده‌ام که در بازی‌های فکری جذب می‌شوم، بنابراین وقتی مردی با احساسش صادق باشد، احساس طراوت می‌کند. و باز هم، مردانی که علایق واقعی دارند و راه هایی برای صحبت در مورد آنها پیدا می کنند، همیشه توجه من را به خود جلب می کنند. احساس می‌کنم بعضی از بچه‌ها خیلی می‌ترسند نشان دهند که به چیزهایی غیر از ورزش و آبجو اهمیت می‌دهند (کلیشه اما درست است). اما با توجه به آنچه گفته شد، فراموش نکنید که به آنچه من نیز باید بگویم علاقه مند باشید، یک طرفدار خوب ضروری است. – کتی

***

خب! حالا شما مالک آن هستید!

راهنمای مطالعه کامل برای پردیس عاشقانه 101، همراه با منابع ذکر شده و نکات مهم دوستیابی دانشگاهی برای برتری بیشتر از همسالان خود.

خبر خوب این است که این توصیه از آن دسته چیزهایی نیست که در روز فارغ التحصیلی با کتاب های درسی و یادداشت های خود کنار بگذارید. این نکات دوستیابی دانشگاهی، پایه و اساس شما را می‌سازد تا زنانی را که در «دنیای واقعی» ملاقات می‌کنید کاملاً از بین ببرید.

به من بگو:

شما چه چیزی مایلید به این لیست اضافه کنید؟

> می خواهید صحبت مستقیم بیشتری از تیم SG در مورد دوستیابی و روابط داشته باشید؟ فهمیدی