5 بهترین کت بهاری که هر مردی به آن نیاز دارد

کت مردانه بهار 2021

در این زمان از سال، همه چیز در مورد آوردن موارد بیشتر است تازه به زندگی شما از چیدن چکمه های زمستانی تا تعویض هنلی های آستین بلند با مدل های آستین کوتاه.

یکی از بهترین قسمت های خوشبو کردن کمد لباس اوایل بهار؟ با لباس بیرونی خود سبک تر شوید.

امروز، این به معنای به اشتراک گذاری است پنج بهترین ژاکت بهاری برای پسران در این فصل. لایه‌بندی لباس‌های بیرونی سبک جدید و جالب روی لباس‌های اوایل بهار، راهی آسان برای اینکه یک لباس قدیمی کاملاً تازه به نظر برسد.

به علاوه، این ژاکت ها (به طور کلی!) مقرون به صرفه تر از همتایان زمستانی خود هستند، و باعث ایجاد حس پررویی در اینجا و آنجا می شود. کاملا معقول.

در زیر، بهترین کت های بهاری که هر مردی در این فصل به آن نیاز دارد، آورده شده است:

1. کت جین

کت جین سرمه ای قدیمی، بهترین کت های بهاره برای پسران

چرا یک کت جین ضروری است:

کت جین واقعاً یکی از همه کاره‌ترین لباس‌های بیرونی است که می‌توانید داشته باشید، به همین دلیل است که در لیست بهترین کت‌های بهاره مردانه ما، رتبه اول را دارد.

کت جین نیز مانند شلوار جین هرگز از مد نمی افتد.

شلوار جین هم دوست دارید؟ احتمالاً متوجه خواهید شد که مجموعه شما با گذشت زمان رشد می کند. از مدل‌های شستشوی کم رنگ گرفته تا مدل‌های رسمی‌تر با آبکشی تیره، یک کت جین برای هر موقعیتی وجود دارد.

تناسب کامل:

هنگامی که یک کت جین را امتحان می‌کنید، تناسب آن باید کمی راحت باشد (به اندازه کافی فضایی برای لایه‌برداری یک ژاکت یا گرمکن زیر آن وجود دارد، اما نه بیشتر) و فقط به باسن یا بالاتر از آن ضربه بزنید.

دلیل تناسب بیشتر؟ از آنجایی که ژاکت در حال حاضر غیررسمی است، می‌خواهید آن را به‌عنوان درهم کشیده خوانده شود، نه شلخته.

چگونه آن را بپوشیم:

کنتراست پادشاه است. معنی؟ بله، شما می توانید کت جین خود را با شلوار جین بپوشید، به شرطی که سایه ها متفاوت باشد.

اگر نگران ظاهر «تاکسیدوی کانادایی» هستید، با شلوار جین مشکی و یک ژاکت آبی شروع کنید و از آنجا بروید.

تیم ما همچنین یک ژاکت جین با چینی را دوست دارد هر رنگی، واقعا حتی می توانید با ست کردن آن با شلوار و پیراهن و کراوات، کت جین را مانند یک کت اسپرت رفتار کنید.

اینجاست که ظاهر تمیز و باریک ظاهر می شود. خیلی گشاد است و ظاهر مناسبی ندارد.

کت های جین SG را بخرید:

2. ژاکت هرینگتون

بهترین کت های بهاری برای پسران

چرا ژاکت هرینگتون یکی از ضروریات بهاری است:

شاید نام آن را ندانید، اما حتما این ژاکت را دیده اید. حتی ممکن است صاحب یکی از آنها باشید. ژاکت هرینگتون لباس بیرونی مناسبی برای آب و هوای دائمی در حال تغییر است. نه خیلی سنگین، نه خیلی سست.

این سبک نام خود را از شخصیت رایان اونیل، رادنی هرینگتون، در پیشرو دهه 1960 گرفته است.بورلی هیلز، 90210 صابون اول، محل پیتون.

پس از اینکه نمادهایی مانند جیمز دین، الویس پریسلی و استیو مک کوئین آن را به عنوان لباس انتخابی خود انتخاب کردند، از آن زمان به عنوان یک عامل جذاب سرکش رشد کرد.

تناسب کامل:

ژاکت هرینگتون معمولاً از مواد سبکی مانند پنبه، پلی استر یا پشم ساخته می شود.

این به معنای ضربه زدن به کمر است، در حالی که بند کمر روی کمربند شما قرار دارد. اگر بالاتر از آن قرار گیرد، خیلی کوچک است. اگر متوجه شدید که آن را به خوبی در زیر آویزان کرده اید، می خواهید به اندازه کوچکتر بروید.

در مورد سرآستین‌ها، به دنبال آستینی باشید که در مچ دست تمام شود، نه بالا یا پایین.

نحوه پوشیدن آن:

ژاکت هرینگتون تمیز و ساده، اما هرگز خسته کننده نیست، رویه مناسبی برای هر تیپ غیررسمی تا تجاری است.

نه، شما نمی توانید آن را با کت و شلوار بپوشید، اما تقریباً هر چیز دیگری در کمد لباس شما یک بازی جوانمردانه است.

خرید انتخاب های SG:

  • باراکوتا (در بالا)430 دلار (… و بله، این مقدار زیادی است، اما نمادین است و شما آن را برای همیشه خواهید داشت!!)
  • J.Crew، 178 دلار
  • تاپمن، 111 دلار

3. ژاکت بمب افکن

ژاکت بمب افکن everlane 2021

چرا بمب افکن یک فنر ضروری است:

در حالی که ما چند کت زمستانی را دوست داریم (خیلی راحت!)، آنها می توانند کمی … خوب، حجیم. برای لباس‌های بیرونی که می‌توانند از شما در برابر عناصر فصل بهار محافظت کنند، بدون اینکه شما را سنگین کنند، دورتر از بمب‌افکن نایلونی پاک‌شده نگاه نکنید.

تناسب کامل:

در حالی که بمب افکن های گذشته ممکن است بیشتر شبیه کیسه های زباله به نظر می رسیدند (و احساس می کردند)، جدیدترین بمب افکن ها برای سبکی که به جرات می گوییم باریک شده اند. شیک.

ساخته شده از مواد سبک وزن مانند نایلون یا پنبه فرآوری شده، شما دوگانگی عملکرد مد، مطابق با سبک های جدید و بهبود یافته بمب افکن های باریک را دوست خواهید داشت.

چگونه آن را بپوشیم:

نکته مهم در مورد این بمب افکن های جدید این است که بسته بندی آنها آسان است پایین.

اگر در گزارش هواشناسی هوای بدی وجود دارد، یکی را در صبح بپوشید، سپس آن را مچاله کنید و وقتی ابرها در بعد از ظهر ناگزیر پاک شدند، آن را در کیف خود بیندازید.

خرید انتخاب های SG:

4. ژاکت بافتنی

بهترین ژاکت های بهاری برای پسران شامل یک کت بافتنی مانند این مدل از Bonobos است

چرا بلیزر بافتنی یکی از ضروریات فنری است:

خوب، بسیار خوب، ممکن است با نامیدن کت‌های بافتنی (در اصل یک ژاکت کش باف پشمی) “لباس بیرونی” به آن فشار بیاوریم.

ولی! آنها یک بیرونی لایه ای که شما پوشیدن، و برای پسرها مهم است که در کمد لباس های بهاری خود داشته باشند، بنابراین ما در کنار این rec ایستاده ایم!

یک بلیزر بافتنی نرم، سبک و مقاوم در برابر چروک، در واقع همان چیزی است که کمد لباس بهاری شما به آن نیاز دارد.

احساس سبک و پارچه مقاوم در برابر چروک این قطعه را برای هر مردی که می خواهد احساس راحتی داشته باشد و در عین حال جلا به نظر برسد، ضروری می کند. سلام-اوو محل کار گاه به گاه تجاری!

تناسب کامل:

بلیزر بافتنی مدرن و بدون ساختار دارای برش متناسب تری است، بنابراین شما حتی در لباس های غیررسمی، همچنان در کنار هم به نظر می رسید.

نحوه پوشیدن آن:

بله، بلیزر بافتنی هم برای لباس‌های روزمره و هم برای لباس‌های روزمره مناسب است، اما از مخلوط کردن چیزها نترسید. در شب ملاقات بعدی یا روز سفر، شلوار خود را با شلوار دویدن یا جین امتحان کنید.

خرید انتخاب های SG:

5. ژاکت چرم

ژاکت موتوری چرمی مربی

چرا کاپشن چرمی از ضروریات بهاری است:

مدل های کت ممکن است بیایند و بروند، اما یک کت چرمی برای همیشه ماندگار است. اگر کمد کت شما به یک کت چرمی نیاز دارد (یا، اهم، یک جدید یکی…هی، اینجا قضاوتی نیست)، برای خرید لباس بیرونی بعدی خود یک سبک جدید در نظر بگیرید.

تناسب کامل:

اگر تصوراتی از رقص Fonz در سر دارید، نگران نباشید. یک ژاکت چرمی کاملاً مدرن به نظر می رسد (به طور شگفت انگیزی جلا داده نشده است) حتی در یک شبح کلاسیک مانند روزهای خوش بمب افکن افسانه ای ستاره

فقط با تناسب خیلی بزرگ آن را خراب نکنید، یا یکی که خیلی تنگ است اندازه‌ای را در نظر بگیرید که نزدیک به بدن باشد و زیر آن یک ژاکت ضخیم وجود داشته باشد، که به شما امکان می‌دهد در صورت نیاز فقط کمی حجیم را لایه‌بندی کنید.

چگونه آن را بپوشیم:

در رنگ مشکی کلاسیک، می توانید این ژاکت را با شلوار جین و سه راهی ست کنید یا آن را با شلوار، پیراهن و کراوات بپوشانید. به طور خلاصه، از پوشیدن این پایه لباس بیرونی نترسید هر کجا.

خرید انتخاب های SG:

***

برای یافتن بهترین ژاکت های بهاری برای خود کمک می خواهید؟

داشتن کمد لباسی که به شما احساس یک میلیون دلار می‌دهد، برای اعتماد به نفس شما بسیار مفید است، اما می‌تواند باعث شود که به نظر بی‌سابقه باشد.

اجازه دهید دوست دختر سبک برای شما خرید کند

اگر حاضرید روی بهترین ژاکت‌های جدید بهاری و سایر لباس‌های جدید برای کمد لباس خود در این فصل سرمایه‌گذاری کنید، اما از فکر خرید برای آن‌ها وحشت دارید… در نظر بگیرید که Team SG برای شما خرید کند!

ما یک لیست خرید آنلاین را فقط برای شما تنظیم می کنیم که متناسب با بودجه، تیپ بدنی و سبک زندگی شما باشد.

اجازه دهید شما را از خستگی خرید و بی تفاوتی هجوآمیز نجات دهیم. شما توجه و مراقبت شخصی را دریافت خواهید کرد که باعث می شود احساس کنید بهترین نسخه از مرد فوق العاده ای هستید که در حال حاضر هستید!

آماده برای بهبود جدی کمد خود و اعتماد به نفس شما ما را فریاد بزن

***