4 گام برای محافظت از صورت خود در این فصل

به همان اندازه که از دسامبر تا مارس با نتفلیکس و کاکائو خوشحال می‌شوم، همه ما مجبوریم هر از گاهی بیرون برویم.

بله، حتی الان.

از آنجایی که راهی برای دور زدن زمستان وجود ندارد، اما می توانید از پوست خود مراقبت کنید تا در بهار در فصل بهار ظاهر خوبی داشته باشید.

مراقبت از پوست زمستانی برای مردان

در زیر، 4 گام مراقبت از پوست در زمستان برای مردان برای افزودن به روتین خود آورده شده است:

1. از لایه بردار استفاده کنید

البته بهتر است این کار را در تمام طول سال انجام دهید، اما در فصل زمستان که سلول های پوست خشک تمایل به تجمع دارند، اهمیت ویژه ای دارد.

می‌توانید ببینید که چگونه این مشکل ایجاد می‌کند – به‌ویژه زمانی که مرطوب‌کننده اضافی را به برنامه روزانه خود اضافه می‌کنید (ما در عرض یک دقیقه به آن خواهیم رسید).

برای لایه برداری یک بار در هفته با لایه بردار شیمیایی یا فیزیکی برنامه ریزی کنید. اولی از مواد شیمیایی مانند اسید گلیکولیک استفاده می کند، در حالی که دومی از لایه بردارهای فیزیکی مانند نمک یا شکر استفاده می کند.

اگر پوست شما حساس است، حتما از محصولی با گرانول های بسیار ریز استفاده کنید تا پوست شما را تحریک نکند. یک پد یا اسفنج لایه بردار نیز کار می کند.

2. آبرسانی مذهبی

بچه ها، این یک نیاز روزانه است، بنابراین عجیب است که بگوییم یکنواخت است بیشتر یک ضرورت در زمستان

اما خب، اینجا هستیم.

مرطوب نگه داشتن صورت برای جلوگیری از خشکی پوست در زمستان کاملا ضروری است و در کنار یک لایه بردار حتی بهتر عمل می کند.

بازار مرطوب‌کننده‌های مردانه در چند سال گذشته منفجر شده است، بنابراین یافتن محصولی با ترکیبات کاملاً طبیعی آسان‌تر از همیشه است.

یک راه عالی دیگر برای هیدراته نگه داشتن پوست؟ از درون! در اینجا چند نکته در مورد چگونگی نوشیدن آب بیشتر آورده شده است.

3. هفته ای یکبار ماسک بزنید

ماسک صورت در هفته یک بار می‌تواند قرمزی و لکه‌های پوست را کاهش دهد – خشکی پوست فقط به دلیل پوسته پوسته شدن نیست، بلکه یکنواختی را نیز از بین می‌برد. ماسک می تواند در این مورد کمک کند.

خبر خوب؟ روزهای استفاده از خمیر گل آلود روی صورت خود، فقط برای اینکه صبر کنید تا سفت شود و روی کثیفی روی صورت شما (در اصل) سفت شود به پایان رسیده است.

ماسک های ورقه ای آسان هستند. فقط مواد صورت از قبل مرطوب شده را از بسته بندی بیرون بیاورید، توییتر را به مدت ده دقیقه اسکن کنید، سپس آن را بردارید و در سطل زباله بیندازید. هر محصول باقیمانده را ماساژ دهید و آماده هستید.

اوه، و آنها هستند ارزان. شما می توانید به راحتی ماسک های زیر 5 دلاری را در Target یا داروخانه محلی خود پیدا کنید. پس هیچ بهانه ای نیست!

برای بردن همه چیز به سطح بعدی آماده هستید؟ یک ماسک یک شبه که قبل از رفتن به رختخواب می‌زنید بمالید و صبح باقیمانده‌ها را بشویید. بله، پس از آن باید روبالشی خود را عوض کنید، اما به ما اعتماد کنید، ارزشش را دارد.

4. بالم لب را سخاوتمندانه بمالید

لب هایت را فراموش نکن! اگر به دنبال ارتقاء Chapstick هستید، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

ورودی های به همان اندازه راحت از مارک هایی مانند Burt’s Bees روغن های طبیعی مانند نعناع فلفلی و جوجوبا را اضافه می کنند که به مرطوب سازی اضافی کمک می کند.

SPF است همیشه ایده خوبی است، اما اگر به پیست های اسکی می روید، مطمئناً می خواهید یک مومیایی لب با SPF انتخاب کنید – به یاد داشته باشید که تمام آن برف به طرز باورنکردنی منعکس کننده است. سوختگی لب: هرگز ظاهر خوبی ندارد.

برای نکات آرایشی بیشتر، به اینجا سر بزنید!