4 گام برای رسیدن به یک اتاق نشیمن شیک

اخیراً فضای زندگی خود را کمی زیبا دادم ژوش، و اکنون نمی توانم از خواندن ستایش یک آرایش خوب خانه برای ضربه زدن به “تنظیم مجدد” در استایل شما دست بردارم.

و بله، منظورم این است همه از سبک شما

نحوه تزئین خانه به اندازه لباس های آویزان شده در کمد شما درباره سبک شخصی شما صحبت می کند. فقط اعتراف کنید: وارد آپارتمان یا خانه کسی شده اید و فکر کرده اید، “ههههه.”

می دانم که حتما دارم. ممکن است یک معامله شکن نبوده باشد، اما من قطعاً پس از دیدن روشی که آنها فضای خود را تزئین کرده اند، بیشتر (و دیگران، کمتر!) را دوست داشتم. قضاوتی که بر اساس مقدار پولی که یک پسر برای دکور خرج می کند، نیست.

من شخصاً چند قطعه عالی را در بازار جهانی Ikea، Target و Cost Plus در جای خود دارم.

در عوض، دیدن کسی که کمی فکر نمی‌کند که چگونه خانه‌اش انعکاسی از خودش است، و اینکه چگونه یک فضای دعوت‌کننده کاملاً بر فضایی که فاقد شخصیت است، کاملاً غلبه می‌کند، غم انگیز است.

این در مورد پول نیست. این در مورد سلیقه و نیت است.

اگر یقه خود را می کشید و با خود فکر می کنید، خدای عزیز، امیدوارم مگان هرگز به سراغش نیاید من خانه، می گویم: نگران نباش!

یکی، احتمالاً نمی‌توانم (ما در واقع همدیگر را نمی‌شناسیم!). و دو، من اینجا هستم تا کمک کنم تا هیچ زنی وارد خانه شما نشود و فکر کند: اوه نه، اما او خیلی زیبا لباس می پوشد!

درست است. وقت آن رسیده است که از شر مبلمان قدیمی و فرسوده و چوچک های نوجوان خود خلاص شوید و کالاهای شیک تری پیدا کنید تا جای آنها را بگیرید.

در زیر راهنمای دکوراسیون منزل مردانه برای ارتقاء فضای زندگی شما آمده است:

مرحله 1: بفهمید که چه چیزی را دوست دارید

راهنمای دکوراسیون منزل مردانه

آیا شما یک مرد مدرن در اواسط قرن هستید که به قطعات قدیمی توجه دارد؟

آیا کاناپه‌های چرمی سفید را ترجیح می‌دهید و برای هر چیزی ایتالیایی با خط مدرن تمیز، خارش دارید؟

شاید شما هم در رویای یک میز قهوه گیلاسی با پایه های دوکی سنتی خواب دیده باشید.

اصلاً نمی دانید هر یک از موارد فوق به چه معناست؟ این هم عالیه

کاری که باید انجام دهید این است: شروع به مرور سایت های طراحی داخلی، مانند Dwell و Design Sponge کنید و آنچه را که دوست دارید یادداشت کنید. یک تابلوی Pinterest راه اندازی کنید و تمام دکوراسیون خانه مردانه را که با شما صحبت می کند ذخیره کنید.

هک، برو مجموعه کالاهای خانگی تراشه‌های مورد علاقه همه را در Target و جوآنا گینز بررسی کنید. متوجه الگوهایی در سبک ها و گرایش هایی خواهید شد که توجه شما را جلب می کند.

مرحله 2: پاکسازی این یک فعل است.

راهنمای دکوراسیون منزل مردانه

میدانم. این قسمت جالب نیست اما لازم است. خیلی لازمه

اکنون که ایده ای از سبکی که برای خانه خود می خواهید دارید، وقت آن است که آن سبک قدیمی را بازی کنید خیابان کنجد آماده به کار، یکی از این چیزها شبیه دیگری نیست.

نگاهی دقیق به مبلمان و قطعات برجسته در خانه خود بیندازید و شروع کنید تصمیم بگیرید که کدام قطعات با ظاهری که می خواهید مطابقت داشته باشد و کدامیک قطعاً مناسب نیستند. تمرکز بر به حداقل رساندن درهم و برهمی برای به حداکثر رساندن فضایی است که باید با آن کار کنید.

عملکرد نیز نقش مهمی ایفا می کند. آیا شما واقعا به همه نیاز دارید چیز که در خانه یا آپارتمان شما املاک و مستغلات می گیرد؟ مثل دی‌وی‌دی‌هایی که وقتی Blockbuster در حال از بین رفتن بود، خریدید؟ احتمالا نه. پس آن برج پلاستیکی زشت را به حاشیه ببرید.

مرتبط: راهنمای SG برای تمیز کردن فنری

یا در مورد آن میز پایانی از IKEA که از هم اتاقی قدیمی خود به ارث برده اید (نه، آخرین میز نیست.. هم اتاقی؟ قبل از که)؟ شما یکی را می شناسید. این در رنگ های مختلف بود، قابل رویت شدن بود، به سختی می تواند یک زیر لیوانی یا حتی یک فنجان قهوه را نگه دارد. من آن را خریدم. همه خریدند. از شر آن خلاص شوید.

تنها چیزی که می توانم بگویم این است که از خدایان اینترنت برای کریگزلیست تشکر کنم. مردم با کمال میل چیزهای قدیمی شما را از خانه شما دور خواهند کرد رایگان! برخی حتی برای چیزهایی که فکر می کنید اکنون آشغال هستند به شما پول می دهند. چه دنیایی، ها؟

همچنین تعداد زیادی موسسات دست دوم وجود دارند که اقلام اهدایی شما را تحویل می گیرند. فقط یک جستجوی سریع برای یکی در منطقه خود انجام دهید و به پاکسازی برسید.

مرحله 3: یک آزمایش آزمایشی روی کاغذ انجام دهید

راهنمای دکوراسیون منزل مردانه

هنگامی که تمام قطعات غیر ضروری را از اتاق خلاص کردید، احساس سبکی خواهید کرد، حتی در مورد امکانات فراوان در فضای جدید خود هیجان زده خواهید شد. اگر برعکس احساس می‌کنید، خب…خط تلفنی برای احتکار دارند. اولین قدم برای بهبودی این است که بپذیرید مشکل دارید.

یک نوار اندازه گیری، مداد و کاغذ بردارید. طرح کلی اتاق نشیمن خود را روی یک کاغذ بکشید و هر دیوار را اندازه بگیرید.

به این ترتیب، می‌توانید مبلمان را با توجه به فضایی که دارید به صورت بصری بچینید. شما همچنین آزادی خرید اقلام جدید را خواهید داشت بدون اینکه شک کنید که آیا هر قطعه مناسب است یا خیر.

به عنوان مثال، ممکن است عاشق یک اثر هنری جدید یا یک مبل چرمی راحت شده باشید. مطمئن شوید که قاب کاملاً روی دیوار قرار می گیرد و کاناپه می تواند از درب جلو فشرده شود.

مرحله 4: آن را از آن خود کنید

دفتر کار شیک، راهنمای دکوراسیون منزل مردانه

این جایی است که سحر و جادو اتفاق می افتد.

وقتی صحبت از دکوراسیون منزل مردانه به میان می آید، راه های زیادی وجود دارد که فضا را منحصر به شما و سبک شخصی تان کنید. رنگ برجسته ای را برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنید که با الهام از دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد.

دیوارها را رنگ کنید. یا فقط یکی را رنگ کنید.

برای جایگزینی میز انتهایی کثیفی که به تازگی دور انداخته اید، یک چراغ طبقه جدید بخرید.

دو میز کناری را انتخاب کنید که رنگ‌های عجیب و غریبی به آن اضافه می‌کنند.

این هست شما فضا و فرصتی برای بیان اینکه چه کسی هستید به هر شکلی که دوست دارید. وقتی راحت‌تر شدید، می‌توانید عناصر و انواع دکور را با هم ترکیب کنید تا مهر شخصی خود را روی چیزها بگذارید.

برای مثال، یک میز قهوه‌خوری شیشه‌ای را در کنار یک صندلی بغل چوبی براق در اواسط قرن امتحان کنید. سپس میزهای انتهایی مرمری با لامپ های سرامیکی را به عنوان یک لهجه روشن امتحان کنید. مانند لباس پوشیدن خود در صبح، گزینه های استایل شما بی پایان است.

اگر احساس می کنید که گیر افتاده اید یا الهام نمی گیرید، پینترست بیش از حد کافی ایده دارد تا شما را مشغول کند. این در مورد ایجاد فضایی است که شما مشتاقانه منتظر بازگشت به خانه هستید – یک اتاق نشیمن که دلپذیر و احساس می کند شما.

ناگفته نماند که لاف زدن با دوستانتان و کمک کوچکی در بخش بانوان. آن را داشته باشید، و درست مانند کمد لباس خود، لذت بردن را فراموش نکنید!

خرید خانه‌های مورد تایید #SGA:

با تشکر از Shelly Lynch-Sparks در Hyphen & Co برای کمک به این راهنمای دکوراسیون خانه مردانه!