4 نکته آسان برای حفظ آن “عادات سالم” تصمیمات سال نو

عادت های سالم

No Jeans ژانویه رو به پایان است و (احتمالا) تصمیمات بسیاری از مردم در سال نو را با خود همراه می کند.

مگر اینکه هدفی که امسال برای خود تعیین کرده اید ادامه دادن به سادگی باشد “هر روز از رختخواب بلند شدن در طول یک بیماری همه گیر جهانی وحشتناک” در این صورت، شما ممکن است مناظر خود را کاملاً تنظیم کرده باشید!

حفظ قطعنامه ها است سخت. من، به عنوان مثال، دوست ندارم به من بگویند چه کار کنم، حتی زمانی که شخصی که این کار را انجام می دهد، من هستم.

اما موضوع این است که من خواستن برای تصمیم گیری

به هر حال، قطعنامه‌ها فقط کد اول ژانویه برای «عادات سالم» هستند.

ورزش کردن، خواب کافی، نوشیدن آب بیشتر، کارهایی که همه ما باید انجام دهیم. نه خواستن انجام دادن (چه کسی خواب بیشتری نمی خواهد؟؟)

تصمیم گرفتم عادات سالمی را که توانسته ام به عنوان بخشی منظم از برنامه روزانه خود قرار دهم، بررسی کنم. و من به چند نکته کلیدی رسیدم که می تواند در سال 2021 نیز به شما کمک کند.

در زیر، 4 راه برای پایبندی به تصمیمات “عادات سالم” خود در سال جاری را بررسی کنید:

عادت های سالم

1. از خود بپرسید «چرا»

قبل از تلاش برای اتخاذ یک عادت سالم جدید، از خود بپرسید: برای چیست؟

پاسخ می تواند سرراست باشد. اگر هدف شما کاهش وزن است، «چرا» شما ممکن است به سادگی ساعات خوشی را در خانه جبران کند.

مطالب مرتبط: چگونه تصویر بدن خود را بهبود ببخشید

اما عمیق تر کن.

آیا زمان خلوت تنهایی را که مطالعه به شما می دهد دوست دارید؟ آیا از ثبت یک رکورد جدید دویدن عجله دارید؟ آیا وزنه‌برداری به شما کمک می‌کند تا کودکی را که سعی می‌کند از یادگیری مجازی فرار کند بدون اینکه پشت شما را بیرون بیاندازد بلند و پایین بیاورید؟ آیا نوشیدن آب بیشتر به شما این امکان را می دهد که در تماس های زوم روزانه خود مانند یک خون آشام به نظر نرسید؟

خواب خوب شبانه برای چیست؟ یخچال سالم برای چیست؟ خود را در نظر بگیرید چرا.

عادات سالم:

هیچ پاسخ درستی برای سوال وجود ندارد پاسخ فقط برای شماست. اما پرسیدن “چرا؟” با نیت هدف شما را کمی بیشتر می کند اومف.

عادت های سالم

2. انباشتن عادت را امتحان کنید

انباشتن عادت (عبارتی که SJ Scott ابداع کرده است) می تواند به معنای یک عادت روی عادت دیگر باشد یا می تواند به معنای افزودن یک عادت تازه به کاری باشد که قبلا انجام داده اید.

فکر: گوش دادن به یک برنامه مدیتیشن در حین دوش گرفتن یا بردن دایسون به بالشتک های مبل در حالی که ناهار شما در مایکروویو است.

تصمیم گرفتم صبح‌ها اخبار را دریافت کنم، بعد از اینکه بیماری همه‌گیر باعث شد تا زمانی که به پادکست‌ها گوش می‌دادم رفت و آمدم به محل کار و برگردم. من همچنین می خواستم هر روز تختم را مرتب کنم.

(زندگی در یک آپارتمان استودیویی، اگر تختم را مرتب نکنم، از نظر علمی ثابت شده است که هیچ کار مفیدی انجام نخواهم داد. من آزمایش را انجام دادم، خوب، و جواب نمی دهد.)

بنابراین، در چند ماه گذشته، به محض اینکه زنگ هشدار من به صدا درآمد، NPR را روشن کردم. در حالی که دارم گوش می کنم، رختخوابم را مرتب می کنم، قهوه را روشن می کنم و صورتم را می شوم.

تا زمانی که کارم تمام شود، روی رویدادهای جاری کنترل دارم و احساس می کنم یک انسان معمولی هستم.

عادات سالم:

از خود بپرسید، چه چیزی می توانم این هدف را به آنچه انجام می دهم متصل کنم؟ سپس، آن را انجام دهید!

ایجاد عادات سالم

3. هدف را کوچک کنید. نه، حتی کوچکتر.

من شخصاً احساس نمی‌کنم که سال جدید فوق‌العاده باشد (یا، صادق باشیم، به طور کلی در طول زمستان احساس الهام نمی‌کنم)، بنابراین تصمیم‌های شخصی‌ام را برای تولدم ذخیره می‌کنم. و من این ایده را ساده می کنم، بدون هیچ مسیر مشخصی برای رسیدن به آنجا.

این بدان معناست که به‌جای تعیین یک هدف یا هدفی مانند «چهار بار در هفته ورزش کنید» یا «هر روز مقدار معمولی آب بنوشید» (در حال کار کردن بر روی آن!)، چیزی را انتخاب می‌کنم که می‌تواند به معنای آن باشد. .

سال گذشته یک کلمه انتخاب کردم: تحرک.

چند ماهی بود که به همه‌گیری مبتلا شده بودیم و من از نظر روحی و جسمی احساس خشکی می‌کردم. به هر حال، حرکت از صندلی میز به روی کاناپه به رختخواب من نیازی به فعالیت زیادی نداشت.

در ابتدا منظورم این بود که این وضوح فیزیکی باشد: اگر احساس می‌کردم بدنم سفت است، یک تمرین حرکتی برای بهبود حرکت مایع انجام می‌دادم. کشش های پویا یا ورزش های تاندونیت که متخصصان فیزیوتراپی توصیه می کنند.

گاهی این شروع یک تمرین بود و گاهی آن بود تمرین در هر صورت به هدف رسید

تحرک نیز معنای جدیدی پیدا کرد. به عنوان مثال، سازگاری با یک محیط کار جدید یا کنجکاو بودن در مورد میزان بهره وری من روی میز در مقایسه با روی تخت.

این نوع هدف، هر نوع احساس خردکننده‌ای که «من در این کار شکست خورده‌ام» را که ممکن است بعد از یک روز عدم تمایل به تمرین در زمانی که هدف شما تمرین بود، به دست بیاورد، مهار می‌کند.

عادات سالم:

قرار دادن a کلمه روی یک هدف – هدفی که ساده است و می‌توانید با آن بازی کنید – به شما امکان می‌دهد آن را دوباره برای اهداف عادات سالم خود تصور کنید.

متعهد شدن به عادات سالم

4. به یک دلیل متعهد به عادت سالمی باشید که دوست دارید.

پس از نقل مکان به شهر نیویورک پس از کالج، برای یافتن هر نوع تمرینی که دوست داشتم تلاش کردم. از رفتن به باشگاه و انجام دادن کارها و رفتن متنفر بودم. اما من کلاس ها را دوست نداشتم. بنابراین من فقط یک جورهایی دور و برم چرخیدم و منتظر اتفاقی بودم.

و این کار را کرد! بوکس اتفاق افتاد

من در دوران بزرگ شدن ورزش کرده بودم اما هرگز به آن گره نخوردم. ولی احساس مثل یک ورزشکار برای من جذاب بود، حتی اگر برنامه ای برای بردن آن به سطح رقابتی نداشتم.

بوکس برای من به عنوان یک عادت سالم کار می کند نه فقط به این دلیل که از انجام آن احساس خوبی دارم، بلکه همچنین چون مغزم را درگیر می کند

ذهن من که تمایل به مارپیچ دارد، باید در هنگام بوکس متمرکز باشد. در غیر این صورت با مشت به سرم می زنند.

مربی بوکس من، جاش پوپر، می‌گوید: «بسیاری از مردم فکر می‌کنند، «اوه، من باید تا جایی که می‌توانم تلاش کنم تا به فرم بدنم برسم. درعوض، از خود بپرسید…چیزی که ذهن شما را از دنیا خارج می‌کند و وارد فعالیت می‌کند؟

وقتی جعبه می کنم، واقعا هستم یادگیری. دارم یاد میگیرم طوری حرکت کنم که تا حالا حرکت نکرده بودم. دارم یاد می‌گیرم که به سرعت اما آرام به مشتی که نزدیک صورتم می‌آید واکنش نشان دهم.

اوه، یک فایده دیگر؟ حتی اگر هرگز نمی خواهید واقعاً با کسی مبارزه کنید (سلام، من، من با کسی مبارزه نمی کنم)، من دوست دارم که در حال یادگیری یک مهارت زندگی با بوکس هستید: چگونه از خود دفاع کنید.

عادات سالم:

هر چه بیشتر از یک هدف لذت ببرید، کمتر باید به انگیزه تکیه کنید تا از پس آن بربیایید.

***

هدفمندی به ما کمک می کند تا این ایده را در مورد معنای تلاش برای رسیدن به یک هدف یا ایجاد یک عادت گسترش دهیم. در سال 2021، این مهمتر از همیشه احساس می شود.

اولویت دادن به خواب یا حذف تمرین برای وقت گذاشتن با دوستان نیز می تواند مفید باشد. بدن شما به همان اندازه که به ورزش بدنی یا هشت ساعت استراحت نیاز دارد برای رشد به استراحت و تعامل اجتماعی نیاز دارد.

وقتی صحبت از تبدیل عادات سالم به بخشی از روال خود می شود، اجازه دهید به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش عادت های سالم را ترک کنید. مهمتر از همه؟ به طور انعطاف پذیر به دنبال آن باشید.

آیکون های چت

نوبت شماست! به اینستاگرام سر بزنید یا توییتر و به ما بگویید که چگونه تصمیم دارید امسال تصمیمات سال نو خود را حفظ کنید.

***

و در آخر، از شما برای حمایت از برندهایی مانند تیلور استیچ که به ایجاد دوست دختر کمک می‌کنند، سپاسگزاریم!