4 عادت سالم مردان که در سال 2022 باید اتخاذ کنید

این ویژگی بر روی عادات سالم مردان با مشارکت او ارائه شده است

اگر می توانستم، یک اس ام اس به نوکیا 2002 خود می فرستم که می گوید: «هی نوجوان من، 30-چیزی تو هستی. میدونم خیلی پیره ولی لطفا به من گوش کن من باید کرم ضد آفتاب بیشتری بپوشی و جرأت نکنی بدنت را روی تخت برنزه بگذاری – مهم نیست چند بار خواهرهای خواهرت به تو می گویند که خوب است. این نیست. شما در سن 28 سالگی دو ملانوم بدخیم را از پشت خود خارج خواهید کرد. این همان سرطان است. و کاملاً قابل اجتناب است، بنابراین، چطور اجازه ندهیم. دوستت دارم، خداحافظ!»

اما از آنجایی که ماشین زمان وان داغ واقعی نیست (تا جایی که من می دانم)، تنها کاری که می توانم با این خرد بدست آمده از گذشته انجام دهم این است که از ستاره های خوش شانسم تشکر کنم. حالم خوب است.

تو چطور؟

چه می گویید شما خود جوان تر، اگر می توانستی؟

چه توصیه ای دارید که می توانید خط خطی کنید و در جیب خود بیاندازید یا از آن برای خود ایمیل بزنید you-@-the-future-dot-com?

به‌عنوان اولین نفر در مجموعه سلامتی ما با همکاری او، از بچه‌ها خواستم تا عادت‌ها، روال‌ها و اقدامات مراقبت از خود را که آرزو می‌کردند زودتر شروع می‌کردند، به اشتراک بگذارند.

خبر خوب این است که او برای هر چیزی از کمک به عملکرد بهتر در اتاق خواب گرفته تا رشد موهای جدید، در صورت تجویز، اینجاست. (psst، در اینجا شروع به کاوش در فروشگاه یک مرحله ای در مراقبت شخصی کنید).

از درمان گرفته تا تناسب اندام، زودتر بیدار شدن از خواب، تعیین بودجه، یا شروع یک برنامه روتین – همه آنها موافقند که، بله، انجام همه این کارها در حال حاضر عالی است، اما هوبی آیا آنها می توانستند یک سال … پنج سال … حتی ده سال پیش از آن استفاده کنند!

در زیر، 4 عادت سالم مردان را که باید در سال 2022 اتخاذ کنند، بررسی کنید:

حفظ سلامت روان

سلامت روان مردان

میم های بسیار خوبی در اینترنت وجود دارد که مقاومت مردان در برابر درمان را مسخره می کنند. به آنها ترجیح می دهند قبل از اینکه بنشینند و با یک متخصص در مورد زندگی خود صحبت کنند تقریباً هر کاری انجام دهند.

خوشحالم که گزارش دهم در دنیای واقعی، با این حال، هر مردی که می‌شناسم که برای بهبود سلامت روانی و وضوح خود انرژی گذاشته است، برایش بهتر بوده است.

«کاش می‌دانستم که این درمان چقدر رشد شخصی را باز می‌کند. می‌توانستم آن را از یک دهه پیش شروع کرده و روی خودم سرمایه‌گذاری کنم. از آگاهی بیشتر از نوع فردی که هم هستم و هم می‌خواهم باشم، همراه با درک بهتری از نحوه رفتار یا واکنش‌هایم در شرایط خاص، ارزشش بی‌میزان بوده است.» – چز، 35

همه چیز در مورد یک رویکرد کل نگر است. وقتی صحبت از عادات خوب سلامت روان به میان می آید، یک اندازه مناسب نیست، بنابراین هر چیزی را از جلسه با یک درمانگر گرفته تا دارو در نظر بگیرید. با استفاده از او، می‌توانید تمام این کارها را با خیال راحت در خانه روی کاناپه انجام دهید و حتی در صورت تجویز، ۷۰ درصد تخفیف در ماه اول دارو دریافت کنید. بنابراین اگر این مورد با شما طنین انداز شد، کلیک کنید!

البته درمان تنها راه مراقبت از سلامت روان شما نیست.

اعمال کوچکتر، مانند مدیتیشن، حتی تمرین روزانه خواندن، می تواند خلق و خوی، انرژی و نحوه تعامل شما با جهان را بهبود بخشد.

مدیتیشن و تمرکز حواس بخش بزرگی از تمرین روزانه من است که چند سال پیش آن را پذیرفتم و برای آن ارزش زیادی قائل هستم. این به من کمک کرد تمرکز و حضور در روزم را حفظ کنم و به من کمک کرد تا با نیت و هدف رفتار کنم.” – فرانک، 35

اتخاذ عادات سالم تر

عادات خواب سالم مردان

من به عنوان یک شخصیت کلیشه‌ای «تیپ B»، در برنامه‌ها و روال‌های سفت و سخت رشد نمی‌کنم.

با این حال، عادات سالم که اغلب تبدیل شود روال‌های معمولی به روشی ارگانیک مانند پیاده‌روی روزانه، نوشیدن تن‌ها آب و مصرف ویتامین‌ها تفاوت بزرگی در بهزیستی من ایجاد کرده است. همین موضوع در مورد بچه هایی که با آنها صحبت کردم نیز صادق است.

برای من، سحرخیزی چیزی است که بازدهی عالی را به همراه دارد. من در طول کووید در این کار عالی نبودم، اما در طول «قبل از زمان»، از خواب بیدار می‌شدم و قبل از روز کاری با زمان کافی برای تمرین و یک قهوه شروع می‌کردم، سپس سی دقیقه خوب به دفتر می‌رسیدم. قبل از هر کس دیگری من آن نیم ساعت را حیاتی یافتم. برای داشتن زمان بی وقفه و بدون حواس پرتی. این واقعاً من را از ابتدا تا انتها جلوتر انداخت.» – کوین، 38

همچنین از بچه هایی شنیدم که به من گفتند ای کاش زودتر یاد می گرفتند که هر روز برای حرکت دادن بدنشان وقت بگذارند.

«کاش خیلی زود یک روال حرکات کششی و یوگا را در پیش گرفته بودم! از دوران جوانی ترکیبی از ورزش های مختلف انجام می دادم و همیشه فعال بودم. اکنون احساس می‌کنم که سال‌ها آن فعالیت بر بدن سفت و لرزان من تأثیر گذاشته است. اکنون سعی می‌کنم با حرکات کششی و یوگا عملکرد خوبی داشته باشم، اما ای کاش این تمرین را در سنین پایین‌تر به یک روال عادی تبدیل می‌کردم.» – تیم، 29

فعال بودن در مورد ظاهر خود

عادات سالم مردان

من شروع به خرج کردن پول برای مراقبت از پوست خوب نکردم – به ترس سرطان پوست فوق الذکر مراجعه کنید – تا اواخر دهه بیستم. این تا حدی به این دلیل بود که من شکسته بودم و تا حدودی به این دلیل که به آینده ام فکر نمی کردم.

اما سرمایه‌گذاری در حال حاضر روی اقدامات پیشگیرانه، سودی را به همراه خواهد داشت.

و قبل از اینکه از صفحه نمایش خود با من بحث کنید، بگذارید فقط بگویم: سال 2022 است. ما دیگر با این طرز فکر زندگی نمی کنیم که تلاش برای ظاهر شما “غیرمردانه” است!

شاید شش یا هفت سال پیش مصرف فیناستراید را برای کمک به نگه داشتن موهایم شروع کردم. مطمئناً در اوایل یا اواسط دهه بیست سالگی شما ارزش بررسی آن را دارد، من حتی ریزش مو را بخشی از زندگی خود نمی دانستم تا زمانی که یکی از دوستانم به نازک شدن آن در سی سالگی اشاره کرد. در آن زمان من واقعاً آگاه نبودم و گزینه هایم را نمی دانستم. اکنون احساس می‌کنم تعداد زیادی آسان و در دسترس هستند که در سال‌های جوانی من عالی بود.» – جیسون، 36

تقویت آمادگی مالی

عادات مالی سالم مردان

یکی از چیزهایی که متوجه شدم شما نمی توانید با افزایش سن در مورد آن تنبل باشید، آمادگی مالی شماست.

افتادگی شکم یک چیز است، اما نداشتن برنامه برای زمانی که شکم افتاده شما – و فرد وابسته به آنها – نتواند صورت حساب ها را پرداخت کند؟ به هیچ وجه.

هیچ وقت دیر نیست که به آینده خود فکر کنید، خواه شما 65 ساله باشید، یا یک سال بعد که می خواهید برای دو هفته به اروپا بروید.

“من هنوز بودجه ام را کامل نکرده ام و ای کاش این مهارت را زودتر تقویت می کردم. متعادل کردن یک دسته چک مانند یک کار “مه” به نظر می رسید و به کار بردن این مهارت و کار سخت در سنین پایین می توانست من را در مدت طولانی نجات دهد (اما همچنین – YOLO! پشیمان نیست.) – بن، 41 ساله


خط پایین؟

اینجا در SG HQ، همه ما طرفدار افرادی هستیم که خودسازی را جدی بگیرند.

در هر سنی، به هر دلیلی، در تمام زمینه های زندگی تان.

مطمئناً، من از شروع زودتر از دیرتر دفاع می کنم. اما صادقانه؟ هر زمان زمان خوبی برای شروع عادات سالم جدید، اتخاذ روتین های جدید مراقبت از خود، شروع مصرف داروها است… شما این ایده را دریافت می کنید.

بهترین بخش مطلق این همه؟ بهتر بودن برای خود به شما این امکان را می دهد که برای همه اطرافیانتان نیز بهتر باشید. استراحت بیشتر، قدرت بیشتر، شادی بیشتر، درون نگری بیشتر… خانواده، دوستان و عاشقان شما نیز بخشی از این درخشش را خواهند داشت.

شاید به همین سادگی باشد که هر روز صبح یک پیاده روی طولانی انجام دهید، یا برنامه ریزی یک برنامه فیزیکی طولانی مدت. شاید از دوست شما می پرسد که آیا می تواند یک مربی حرفه ای را توصیه کند.

هر چه هست، آن را از من امروزی بگیرید که از سرمایه گذاری روی خودتان، صرف نظر از سن و سالتان، پشیمان نخواهید شد.

بنابراین، هر چه بهتر به نظر می رسید، چرا امروز با آن مرد آشنا نمی شوید؟

***

این دومین مورد از مجموعه سلامتی ما با اوست، شرکت بهداشت از راه دور که داروهای تجویزی و بدون نسخه را به صورت آنلاین می فروشد. هیمز در کمک به ما در صحبت در مورد موضوعات نه چندان راحت مانند ریزش مو، ED، و ویزیت آنلاین پزشک، شریک بسیار خوبی بوده است.

ادامه این سریال را بخوانید: چگونه به درخشش پس از کووید کمک کنیم، پرایمر فیناستراید، چه انتظاری از یک ویزیت از راه دور

و مثل همیشه برای حمایت از مارک هایی که Style Girlfriend را ممکن می کنند، سپاسگزاریم!