13 نکته از تیم Style Girlfriend

بچه ها، ظاهر و احساس بهترین حالت در یک قرار ملاقات نیازی به بازسازی کامل کمد لباس یا تغییر مونتاژ فیلم ندارد. اگر می خواهید برای خانم ها جذاب باشید، این جزئیات کوچک است که سبک شخصی شما را نشان می دهد که واقعاً ظاهر شما را بهبود می بخشد. بنابراین وقتی می خواهید بازی خود را در حال حرکت ارتقا دهید، یکسری ترفندهای کوچک وجود دارد که می تواند تفاوت بزرگ و بزرگی ایجاد کند.

در زیر، 13 نکته ساده که به شما کمک می کند برای زنان جذاب باشید:

1. آستین پیراهن خود را رول کنید

برای خانم ها جذاب باشید، نکاتی برای آقایان برای اینکه فوراً جذاب تر به نظر برسند، آستین های چرخ شده، آستین های تاخته رایان رینولدز، آستین های رول شده دیوید بکهام، آستین های تاخته رایان گاسلینگ

آستین دارید؟ آنها را رول کن

وقتی یک ژاکت یا یک لایه اضافی نمی پوشید، چرخاندن آستین های پیراهن خود خوشایندترین راه برای به نظر رسیدن استایل حرفه ای است – و این در مورد آستین های بلند، کوتاه و حتی گاه به گاه تی شرت صدق می کند. می‌توانید در عرض چند ثانیه از فضای Dwight Shrute-y به جیمز دین بروید، که مطمئناً مورد توجه قرار خواهد گرفت.

ویدیوی ما را تماشا کنید تا یاد بگیرید چگونه آستین های خود را به درستی بالا بزنید:

2. از کمربند هماهنگ با کفش خود استفاده کنید

هیچ چیز مانند ترکیب نامناسب کمربند و کفش فریاد نمی زند: «در تاریکی لباس پوشیدم و احتمالاً در جلسات تیم اظهار نظرهای نامناسبی می دهم».

خوب، این ممکن است منحصراً از تجربیات شخصی گذشته نشات گرفته باشد، اما هماهنگی رنگ کمربند شما با کفش‌های شما جزئیات تاثیرگذاری است که تقریباً به هیچ تلاشی نیاز ندارد.

و تطبیق نباید به معنای “همسان-همسان” باشد.

در لباس‌های زیباتر، کمربند و کفش‌های شما نباید از یک پارچه بریده شده باشند، به شرطی که مطمئن شوید که چرم یا جیر کمربند و کفش‌هایتان از رنگ مشابهی برخوردارند.

ماهاگونی و قهوه ای مایل به قهوه ای هر دو ممکن است رنگ های قهوه ای باشند، اما اگر با هم جفت شوند قطعا با هم تضاد خواهند داشت. وقتی نوبت به بازی کفش آخر هفته‌تان می‌رسد، ست کردن یک کمربند برزنتی، بافتنی یا چرمی مات با کفش‌های کتانی یا کفش‌های کتانی‌تان آسان‌تر است.

نه یک کمربند سفید با کفش های کتانی سفید … هرگز یک کمربند سفید.

3. اغلب لبخند بزنید

بهترین هودی های سبک وزن برای مردان

می‌دانید پسر بدی که به کمدی‌های رمانتیک علاقه دارد، صحنه‌ای دارد که با بی‌اعتنایی به میله تکیه می‌دهد و پوزخندی می‌زند؟ خوب، مانند طرح‌های کمدی رمانتیک به طور کلی، 1000 درصد بعید است که استراتژی بی‌علاقه بر مبنای ثابتی موفق باشد.

در عوض، به هر یک از خواستگاران جذاب آدری هپبورن در فیلم های کمدی رمانتیک گذشته مراجعه کنید. آن مردان نماد بانوی پیشرو خود را با لبخندی میلیون وات جلب کردند و این ترفند واقعی است.

علاوه بر ایجاد یک تعامل دوستانه تر، لبخند زدن تمام صورت شما را روشن می کند و باعث می شود بلافاصله زیباتر به نظر برسید. از آن نورافکن به نفع خود استفاده کنید!

4. خیاط (تقریبا) همه چیز

نکاتی برای مردان برای اینکه فوراً جذاب تر به نظر برسند، خیاطی کنند، برای زنان جذاب باشند

اگر چیزی از جنون مردانه یاد گرفتید، امیدواریم که خیاطی تمرینی معادل تشکیل یک قهرمان (سربازی) باشد.

فقط یک مربی کارکشته را با یک خیاط حرفه ای عوض کنید و زمان زیادی را با او بگذرانید. کمد لباس، کیف پول و اعتماد به نفس شما از شما سپاسگزار خواهد بود – به خصوص زمانی که تعارف شروع شود.


دوره تکمیلی Suiting Up: 101


5. با کت کت و شلوار یا کت اسپرت خود یک مربع جیبی بپوشید

به من اعتماد کنید: اضافه کردن یک مربع جیبی به جیب کت خود یک راه مطمئن برای بلند کردن ابروها است. به روشی واقعا خوب

این فقط به اندازه کافی علاقه بصری به آن اضافه می کند تا نشان دهد که شما فکر بیشتری برای لباس خود کرده اید، این چیزی است که چه به یک مصاحبه شغلی یا یک قرار سوم بروید.

مطمئن نیستید کدام را انتخاب کنید؟ شما نمی توانید با یک مربع جیب سفید اشتباه کنید، اما از نشان دادن شخصیت با رنگ یا الگوی جسورانه نترسید!

6. پیراهن خود را به تن کنید

نکاتی برای مردان برای اینکه فوراً جذاب تر به نظر برسند، خیاطی کنند، برای زنان جذاب باشند
یکی از این قیافه ها شبیه بقیه نیست

درست مانند انتخاب یک کمربند، تصمیم گیری در مورد بستن یا نپوشیدن پیراهن کار ساده ای به نظر می رسد اما گاهی اوقات می تواند باعث سردرگمی شود – و مسائل مربوط به پیراهن باید در انتهای لیست کارهای شما باشد.

یافتن تعادل بین احساس راحتی و به نظر رسیدن مانند یک مرد ایستاده (اما نه تنومند) به این معنی است که لباس خود را به طور کلی در نظر بگیرید و آن را در موقعیت قرار دهید.

برای جا انداختن یا نه، SG HQ اینجاست تا به این سوال پاسخ دهد…با چند سوال:

  • آیا لایه ها وجود دارد؟ اگر روی پیراهن یقه‌دارتان ژاکت، ژاکت کش باف پشمی یا هر چیز دیگری می‌پوشید، به‌طورکلی در پایین‌ترین لایه قرار دهید. این حالت سیلوئت شما را ساده تر می کند و بدن شما را بهتر می کند.
  • کجا میری؟ همیشه هم مناسبت و هم رسمی بودن بقیه لباس هایتان را در نظر بگیرید. اگر برای مصاحبه شغلی کراوات و شلوار می‌پوشید، آن پیراهن را در آن بپوشانید. اگر در حالت تعطیلات هستید و لباس اسپری را می‌پوشید و دکمه‌های آستین کوتاه را بسته‌اید، می‌توانید پیراهن خود را باز نگه دارید. هر کاری که انجام می دهید، هرگز پیراهن ورزشی را به عشق همه چیز به تن نکنید.
  • پیراهن شما چه شکلی است؟ اگر پیراهن شما یقه دارد و پوپلین یا مشابه آن است، همیشه آن را جمع کنید. برای پیراهن‌های غیررسمی با لبه‌های یکنواخت در پارچه‌های کمتر رسمی (کتانی، فلانل) می‌توانید آن را باز نگه دارید – اگر بقیه لباس‌هایتان اجازه می‌دهد.

7. آراسته بمانید

وقتی یک جفت ابروی متقارن و یک گردن بدون تیرگی می بینم، فکر می کنم این مرد متوجه می شود.

من صحبت نمی کنم ساحل جرسی عادت نظافتی شاد. بازی ابروی شما باید دست نخورده به نظر برسد حتی اگر ده دقیقه کندن استراتژیک برای رسیدن به آن نقطه انجام شده باشد.

ابروهای حفظ شده صورت شما را شکل می دهد و ظاهر زیبای شما را برجسته می کند در حالی که به نظر می رسد هیچ کاری انجام نداده اید.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ در اینجا یک پرایمر 3 نقطه ای است:

  • اگر موهایی دارید که مرزهای فراتر از خط ابروی شما را بررسی می کنند (یعنی خارج از شکل طبیعی ابروی شما رشد می کنند)، آنها را بچینید.
  • باید دو تا باشد. هنگامی که ابروهای شما شروع به یکدست شدن می کند، موهای وسط را تمیز کنید تا ابروهای برت ایجاد نشوند (بله، این مرجع برت و ارنی بود). فقط مطمئن شوید که از گوشه چشم خود عبور نکنید وگرنه خیلی از هم دور به نظر می رسند.
  • برای شکل دهی با یک متخصص مشورت کنید. اگر مطمئن نیستید که یک قوس باید کجا باشد – یا اصلاً باید وجود داشته باشد – از یک متخصص نظافت بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد. آنها می دانند چه چیزی برای فرم صورت شما بهتر است.

8. صاف بایستید

*مکث می کند تا وضعیت خود را اصلاح کند*

بچه ها می توانید صدای مامان من را هم در دوردست بشنوید؟ این نکته برای بقیه زمان – به لطف یادآوری های بسیار عمومی – توسط مغز حک می شود زیرا این یک راه آزمایش شده و واقعی برای فوراً جذاب تر به نظر می رسد.

به عبارت ساده: قاب شما نباید شبیه یک “C” مقعر یا مانند یک اردک راه رفتن باشد که سینه و پشت شما به بیرون رانده شده باشد. و این بدون توجه به قد است. هیچ چیز احمقانه تر به نظر نمی رسد (و بیشتر شبیه تی رکس) به اندازه یک مرد قد بلند که تمام روز را خمیده است.

وقتی پشت میزتان هستید یا در یک مهمانی کوکتل ایستاده اید، لحظه ای وقت بگذارید و وضعیت بدن خود را به سرعت بررسی کنید.

آیا سرتان صاف و هم راستا با گردنتان است؟ آیا شانه ها و پشت شما شل است؟ آیا پشت شما صاف است و کج نشده است؟

وقتی بلند می‌شوید، راه می‌روید، صحبت می‌کنید و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

در اینجا چند تمرین وجود دارد که می توانید از امروز برای بهبود وضعیت بدن خود انجام دهید.

9. متعهد به ماندن یقه

نکاتی برای مردان برای اینکه فوراً جذاب تر به نظر برسند، یقه می ماند، برای زنان جذاب تر می شود

این بهبود فوری تقریباً هیچ هزینه ای ندارد (مگان حتی با کسی ملاقات کرد که سعی کرد یک گیره کاغذ کار کند) اما ظاهر پیراهن شما را کاملاً تغییر می دهد.

در حالی که احتمالاً به دوست دخترم برنمی‌گردم و یقه‌ی ترد را هجوم نمی‌آورم، اما قطعاً مانند یقه‌های فرسوده مچاله‌شده چیزی از لباس کم نمی‌کند.

10. تماس چشمی برقرار کنید

برقراری تماس چشمی

کاپیتان آشکار در اینجا، هیجان زده به صحبت کردن تماس چشمی. مطمئناً، این یک تاکتیک ساده برای تعامل بیشتر و برون‌گرا بودن است (سرفه سرفه: جذاب)، اما گاهی اوقات ممکن است مشکل باشد.

تماس چشمی کافی ندارید؟ مطمئن به نظر خواهید رسید خیره ماندن بیش از حد طولانی یا در لحظه اشتباه؟ شما آن مرد واقعاً شدید خواهید بود.

خوشبختانه ترفندهایی برای غلبه بر میزان تماس ایده آل وجود دارد.

من متوجه می‌شوم که فیلتر کمتر از حال حاضر روی افکارم گاهی اوقات می‌تواند باعث شود که وقتی سریع صحبت می‌کنم، چشم‌های کمی تیره و تار داشته باشم، بنابراین هنگام غوطه‌ور شدن در مکالمه، یک میلی‌ثانیه بیشتر وقت می‌گذارم تا به خودم یادآوری کنم که روی تعامل با شخصی که دارم تمرکز کنم. با تماس چشمی دوستانه با او صحبت می کنم.

این میلی ثانیه اضافی در جاهای دیگر نیز صدق می کند. مطالعات نشان می دهد که اگر تمایل دارید به پایین نگاه کنید، معمولاً به این معنی است که احساس ناراحتی می کنید – و ساده ترین راه برای مبارزه با آن این است که به یاد داشته باشید که آنها نیز احتمالاً عصبی هستند.

لحظه ای در ذهن خود به میدان بازی اختصاص دهید و به گفتگو ادامه دهید. آیا نگران نگاه کردن با لیزر از طریق کسی هستید؟ از نشانه های اجتماعی مانند مکث در مکالمه استفاده کنید تا قبل از بازگشت سریعاً تماس چشمی را قطع کنید.

11. کفش های خود را براق نگه دارید

نکاتی برای مردان برای اینکه فوراً جذاب تر به نظر برسند، کفش های براق، کفش های براق، برای زنان جذاب تر شوند

این چیزی است که ما می دانیم: کفش های شما در اولین برداشت ها نقش دارند و مراقبت از کفش اهمیت دارد.

تقریباً به اندازه خرید کفش های غیر مربعی.

اطمینان از صیقلی بودن و بدون خش بودن کفش‌های شما، کار سریعی است که باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود و شما را مانند یک مرد بالغ که همه چیز را با هم دارد، حفظ می‌کند. من عاشق این هستم که بسیاری از بچه‌ها فرآیند روشمند را آرامش‌بخش می‌دانند، اما اگر به اقدامات DIY علاقه‌مند نیستید، در اینجا هیچ قضاوتی نمی‌شود – تا زمانی که به نحوی درخشش پیدا کنند.


راهنمای نهایی کفش های مجلسی مردانه را دریافت کنید


12. دسته ای روی موهای صورت خود بگیرید

برخی از زنان ممکن است بین صورت‌های تراشیده یا برادران ریش‌دار ترجیح داشته باشند، اگرچه من فکر نمی‌کنم که آن‌قدرها سیاه و سفید باشد.

یک استراتژی موفق اصلاح، همه چیز این است که بفهمید چه چیزی برای صورت شما بهتر است. من دوستی دارم (اگر برادرم این را می‌خواند، اصلاً برادر من نیست) که می‌تواند ریش جعبه‌ای کوتاه و زیبا بگذارد، اما همه چیز در ناحیه گونه‌ها بدتر می‌شود. سعی کنید، ریش کامل در کارت نیست. اما او این را می داند…اکنون.

موهای تکه تکه‌ای روی صورت اتفاق می‌افتد، و مهم‌تر از اثبات وجود صورت شما این است که موهای گفته شده در هنگام رشد چگونه به نظر می‌رسند. وقتی صاحب چیزی هستید که با آن کار می کنید – ریش یا بدون ریش – بهترین نسخه از خودتان به نظر می رسید.

بهترین چهره خود را به جلو نشان دهید:

13. اغلب از نام خود در مکالمه استفاده کنید

Destiny’s Child این دانش را در دهه 90 کنار گذاشت. اگر می خواهید چاپلوسی کنید و کسی را تحت تأثیر قرار دهید – و منظورم این است که هر کسی-در کمترین زمان، فوراً از نام آنها در مکالمه خود استفاده کنید.

این یک مفهوم بسیار ساده و بسیار واقعی را ایجاد می کند: مردم صدای نام خود را دوست دارند.

اگر چند بار در طول مکالمه تان نام او را به روشی غیر ساینده بگویید، در خانم بعدی که با او صحبت می کنید، احساسات شیرین شیرینی ایجاد خواهید کرد.

فقط مطمئن شوید که مایع است و اجباری نیست.

حتی بهتر؟ تکرار نام یک فرد در محیط های اجتماعی به شما کمک می کند نام او را پس از آن سلام های اولیه به خاطر بسپارید.

از SG HQ نکات سبک و دوستیابی بیشتری دریافت کنید!