10 بهترین روسری مردانه در پاییز و زمستان

امروز صبح با پیامی از خواهرم که در ویسکانسین زندگی می کند از خواب بیدار شدم:

برف. که در اکتبر. هنوز هالووین هم نرسیده است!

این به من یادآوری کرد که برای صحبت درباره سبک هوای سرد هرگز زود نیست.

مانند بهترین روسری های مردانه در پاییز و زمستان!

واقعاً موردی است که مد با عملکرد روبرو می شود، این لوازم جانبی هوای سرد MVP شما را از ضربه زدن باد به یقه‌تان محافظت می‌کند، حتی قبل از شروع بارش برف (یا بعد از آن، همانطور که در ویسکانسین، ظاهراً چنین است).

یک روسری شیک نیز هر هوای سردی را کامل می کند لک. مانند یک زیتون پر از پنیر آبی که روی لبه مارتینی قرار گرفته است، روسری را به عنوان یک تزیین عالی برای کمد لباس پاییز و زمستان در نظر بگیرید.

در مورد اینکه کدام را بپوشیم؟ بهترین روسری‌ها برای مردان آن‌هایی هستند که در آنها احساس راحتی و راحتی می‌کنید.

در زیر 10 بهترین روسری مردانه پاییز و زمستان را مشاهده می کنید:

1. جمهوری موز، 60 دلار

روسری شاه ماهی جمهوری موزی

SG می گوید: این روسری شاه ماهی از جمهوری موز شبیه چیزی است که کری گرانت بعد از یک روز تیراندازی طولانی دور گردنش می انداخت.

نمادین، کلاسیک، آن را برای همیشه داشته باشید نوعی سبک

2. شنبه ها نیویورک، 85 دلار

روسری saturdaysnyc nyc 11

SG می گوید: وقتی صحبت از بهترین روسری‌های مردانه می‌شود، گاهی اوقات ساده و دنج تنها چیزی است که نیاز دارید.

3. برادران بروکس، 228 دلار

روسری مردانه brooks brothers

SG می گوید: این روسری Brooks Brothers به ​​رنگ شتری ممکن است هیجان انگیزترین نباشد، اما این دقیقاً چیزی است که آن را به یک خرید ارزشمند تبدیل می کند. آن را با یک کت و شلوار بپوشید، یا با شلوار جین و یک کت بالا در آخر هفته ها.

مهم نیست که به کجا می روید، باهوش و شیک به نظر خواهید رسید.

4. Stussy، 75 دلار

شال گردن

SG می گوید: گاهی اوقات در مورد لوازم جانبی خود نیاز به انجام حرکات جسورانه دارید.

مورد در نقطه؟ این عدد نارنجی روشن از Stussy. تداعی کننده فرهنگ موج سواری و اسکیت کالیفرنیا، رنگ‌های «به من نگاه کن» و الگوهای متضاد لباس پوشیدن برای کولاک را کمی سرگرم‌کننده‌تر می‌کند.

اوه، و هشدار منصفانه. دوست دختر شما می خواهد این روسری زیبا را از شما بدزدد. قول می‌دهیم این باعث نمی‌شود که مردانگی کمتری داشته باشند.

5. باربری، 425 دلار

روسری شطرنجی نمادین باربری

SG می گوید: چی، فکر کردی ما این پسر بد رو از لیست حذف می کنیم؟ به دلایلی این یک کلاسیک است.

شاید امسال نباشه را سال، اما روزی؟ روزی…

6. نادام، 125 دلار

روسری ترمه آجدار نادام

SG می گوید: این عدد دونگال مشکی درشت از Naadam دارای لکه های رنگی کافی برای علاقه است و به طوری که مردم بدانند که فقط ژاکت زیر شما نیست که قرص می دهد.

7. جی کرو، 70 دلار

آبراهام مون برای روسری j.crew، بهترین روسری مردانه 2019

SG می گوید: ساخته شده از پشم نمدی و ju-uuu-st این همکاری بین جی کرو و آبراهام مون که کمی طولانی است (به روشی خوب) می تواند به راحتی تبدیل به روسری شما در این زمستان شود.

سایه‌های قرمز تیره و قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای در این یکی، که از پشم بسیار نرم ساخته شده‌اند، با یک ژاکت پف‌کرده به همان اندازه که در مقابل یک روپوش تیره به نظر می‌رسند.

8. باشگاه موناکو، 99 دلار

روسری راه راه کلاب موناکو، بهترین روسری مردانه 2019

SG می گوید: این روسری سگ شکاری از Club Monaco به اندازه کافی جالب به نظر می رسد که به شما پیشنهاد می دهد در مورد لوازم جانبی هوای سرد خود کمی فکر کنید و حتی برای خفه کننده ترین موقعیت ها به اندازه کافی محافظه کارانه است.

9. پولو رالف لورن، 78 دلار

روسری خرس پولو رالف لورن با چهارخانه سبز، بهترین روسری مردانه 2019

SG می گوید: به نظر می رسد خرس پولو اخیراً تبدیل به چاشنی همه چیز جز شیرینی شیرینی برای رالف لورن شده است. در همه چیز از آن استفاده می کنند!

و هی، ما اینجا در SG HQ شکایت نداریم. چون نگاه کن نیاز یک خرس عروسکی برای مدرسه روی روسری مرد بالغ شما خیلی جالب است؟ نه خواستن یکی بعد از دیدن این سبک بد از پولو؟ آره، بله.

10. نیروی دریایی قدیمی، 18 دلار

روسری شطرنجی بوفالو نیروی دریایی قدیمی، بهترین روسری مردانه 2019

SG می گوید: شطرنجی بوفالو با لباس‌های غیررسمی خیلی خوب به نظر می‌رسد. از یک ژاکت جین گرفته تا یک پارک، شما این شماره مقرون به صرفه l’il را از Old Navy می پوشید تا زمانی که از بین برود و فصل بعد نیاز به خرید یک کت جدید داشته باشید. چه خوب که زیر بیست دلار است!

آیکون های چت

اجازه دهید برای شما خرید کنیم!

تیم SG می تواند به شما کمک کند کمد لباس زمستانی خود را کامل کنید! از مانتو گرفته تا اکسسوری و شلوار با آستر فلانل، ما آماده ایم تا طرح خرید سفارشی شما را ایجاد کنیم.

من Style Girlfriend را اداره می‌کنم، و به پسرها کمک می‌کنم تا سبک شخصی‌شان را توسعه دهند و رشد دهند، همه از منظر زنانه دوستانه و حمایت‌کننده.