در مورد استقبال از تغییر این سپتامبر

مگان کالینز، نامه ای از سردبیر

این فصل از سال هرگز باعث نمی‌شود که من را در حالت «بازگشت به مدرسه» قرار دهد، حتی اگر آخرین باری باشد در حقیقت به مدرسه برگشتم این بود که با دانش‌آموزان راهنمایی خواهرم در مورد شغل داستانی من صحبت کنم (همه چیزی که آنها می‌خواستند در مورد زمانی که جی زی را از روزهای تبلیغاتم ملاقات کردم) بدانند.

در کودکی، این فرآیند یک فرآیند سوگواری قابل پیش بینی و دو مرحله ای را در پیش گرفت:

1) انکار

تابستان همه کارها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید: تمام روز را در استخر بگذرانید (حتی اگر باران ببارد)، شکار کامیون بستنی که در محله ما پرسه می زد، و دوچرخه سواری تا زمانی که پاهایم احساس کنند که می افتند. .

2) پذیرش

وقتی مادرم مرا برای خرید وسایل مدرسه و لباس روز اولمان می برد، از آن گذر کنید.

مدادهای رنگی و پوشه‌های عالی لیزا فرانک را دنبال می‌کنم و برای یافتن ظاهری که کاملاً نشان می‌دهد در سه ماه گذشته چقدر بالغ شده‌ام استرس دارم، مجموعه‌ای که مطمئنا پسرها را مجذوب خود می‌کند و باعث حسادت همه من می‌شود. دختران. (بدیهی است که هیچ یک از این چیزها هرگز اتفاق نیفتاده است، اما یک بینایی ناجور می تواند رویاپردازی کند..)

به نظر می رسد که این احساس «بازگشت به مدرسه» هرگز واقعاً از بین نمی رود. احساس جدیدی برای سقوط وجود دارد. شما بعد از تعطیلات آخر تابستان دوباره جوان شده اید، از قهوه سرد به قهوه داغ می روید، دوباره جوراب می پوشید… همه چیز متفاوت است!

اما درست مانند بازگشت به مدرسه می تواند هیجان انگیز و کمی ترسناک باشد (به یاد می آورم که از کلاس دوم می ترسیدم زیرا می دانستم باید خط شکسته را یاد بگیرم و جالب به نظر نمی رسید)، پاییز اغلب تغییراتی را به همراه دارد که این احساسات متضاد را تحریک می کند. . چون همه با تغییر عالی نیستند.

شاید بعد از یک تابستان که به خود (و به همه دوستان و خانواده تان) بگویید: «به محض اینکه همه به دفتر برگردند و شرکت ها دوباره شروع به استخدام کنند، به دنبال کار جدیدی خواهم گشت»، حالا باید پول خود را در دهان خود قرار دهید. است. یا شاید شما یک دانشجوی کالج هستید که وارد سال آخر تحصیلی می‌شوید و متوجه می‌شوید: «اوه، من واقعاً باید از الان به فکر شغلی باشم. پسندیدن، واقعا – جدا-واقعا – جدا.”

شاید یه رابطه تموم شد شاید یک مورد جدید شروع شد. شاید شما در شرف داشتن بچه هستید. شاید شما در شرف داشتن سومین هستید.

شرایط شما هر چه که باشد، خوب است که ناپایداری زندگی را بپذیرید و به هر حال آن را ادامه دهید.

اخیراً در یوگا، به نقطه ای از کلاس رسیدیم که معلم دانش آموزان هاردکور را تشویق می کند تا همه کارهای هیپی دیپی را انجام دهند. مهم نیست که به چه کلاس یوگا می روید، وقتی با Warriors و Down Dogs عرق آور تمام شد – و قبل از اینکه در ژست جسد قرار بگیرید و در پنج دقیقه آخر استراحت کنید – معلمان شما را به چالش می کشند که “روی تمرین ایستادن روی سر خود کار کنید”. ” یا مدیتیشن یا وارونگی انجام دهید.

در این کلاس، معلم از ما خواست که در ژست گاوآهن قرار بگیریم. اساساً، به پشت دراز می‌کشید، سپس پاهایتان را روی سرتان می‌چرخانید، به این منظور که انگشتان پایتان زمین را درست در اطراف گوش‌هایتان لمس کنند. مضحک به نظر می رسد … گردن شما را خرد می کند.. و وقتی آن را میخکوب می کنید واقعاً احساس خوبی می کند، در حالی که دستانتان کمرتان را حمایت می کند تا به شما کمک کند به آنجا برسید.

خوب در این روز، پاهای من فقط انجام داد. نه خواستن برای رسیدن به آنجا

کمی شبیه آن بازی “نور به عنوان یک پر سفت به عنوان تخته” بود که در هنگام خواب بازی می کردید، وقتی واقعاً متقاعد شده اید که هیچ زمینی در زیر شما وجود ندارد. این همان حسی بود – منطقاً می دانستم که سرم روی زمین است، بنابراین باید زمین محکمی در آنجا وجود داشته باشد تا پاهایم روی آن فرود آیند، اما تنها چیزی که می توانستم ببینم سقف و بالای زانوهایم بود که سرسختانه دور ابروهایم معلق بودند.

نزدیک بود تسلیم بشم. گردنم درد گرفت من احمق به نظر می رسیدم (بخش جدایی ناپذیر تقریباً همه حرکات یوگا احمقانه به نظر می رسند و به هر حال انجام آن را انجام می دهم) و متقاعد شدم که زمین اطراف تشک من جای خود را به زلزله ای بی صدا و بی حرکت داده است که در آن، اگر پاهای من موفق به برقراری ارتباط با زمین، فرو می‌ریخت و من به داخل سیاه‌چاله‌ای کشیده می‌شدم و به اعماق زمین می‌افتم. و من برنامه‌های برانچ داشتم تا جالب نباشد.

فقط یک نفس دیگر به خودم گفتم. دستانم را بیشتر به سمت پشتم کشیدم، شکمم را کمی بیشتر خالی کردم، و … همین جا بود. کف من آن را انجام داده بودم.

وقتی نوبت به تغییر می‌رسد، یادآوری این نکته مفید است که تقریباً همیشه در حال عبور از آن هستید. اگر خوب است، آن را بچشید، زیرا برای همیشه ماندگار نخواهد بود. و اگر بد است، فقط کمی بیشتر از آن نفس بکشید و به طرف دیگر خواهید رسید.