آموزش تعمیرات موبایل [ حضوری / غیرحضوری ]? آموزشگاه زانکو

بنابراین تیم تعمیرات تخصصی گوشی موبایل کمک تضمین می دهد که از بهترین قطعات و با سواد ترین متخصصین جهت تعمیر موبایل مشتریان استفاده می کند. جهت تعمیر و جایگزین نمودن برد و آیسی تغذیه موبایل، بایستی اقدامات خاصی انجام شود که به همین دلیل، نیاز به تکنسینهای ماهر و حرفهای قطعی است. به عنوان مثال یک کاربر موبایل هیچوقت نمیتواند پیشبینی کند که قرار است در کدام مکان، چه تاریخ و کدام لحظه گوشی از دست او افتاده و ال سی دی تلفن همراهش با مشکل مواجه شود یا برد گوشی بسوزد و نیاز به تعمیر پیدا کند. ازآنجاییکه ایشان ساکن تهران بودند، پس از یکساعت از ارائه درخواست تعمیر گوشی، پیک موبایل کمک به درب منزل ایشان آمده، گوشی را به مرکز ارجاع دادند و پس از مدتزمان کمتر از 1 ساعت، گوشی بهصورت کاملاً تعمیر شده برگشت داده شد. ظرف 30 دقیقه پیک موتوری به درب منزل شما میآید. نوک پیک را زیر کنتکت سیم دکمه پاور قرار داده و آن را از قسمت درپوش پلاستیکی باز نمایید. شما میتوانید از همان مراحلی که در قسمت قبل بیان کردیم برای بازکردن قاب پشتی گوشی خود استفاده کنید.

حتما پیش از شروع دوره ها لیست عناوینی که بناست در طول دوره به شما آموزش داده شود را دریافت کنید تا در طول دوره از مسیری که در حال طی کردن هستید، اطمینان داشته باشید. همانطور که می دانید هر سال تکنولوژی های جدیدی وارد گوشی های هوشمند و تبلت ها می شود و یک تعمیرکار خوب موبایل باید بتواند با به روز نگه داشتن دانش و مهارت خود، به عیب یابی و تعمیر جدیدترین گوشی های بازار بپردازد. آموزشگاه تعمیرات موبایل پایتخت فناوری به دلیل استفاده از اساتید با تجربه و متخصص قادر و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن و محیطی فعال، آموزش ها را به صورت اصولی در اختیار کارآموزان قرار می دهد. به عقیده عده زیادی، یادگیری این گونه مهارت ها تنها به صورت عملی و حضوری امکان پذیر است. همانطور که در قسمتهای قبل هم اشاره کردیم، مجموعه مشکلات بسیار بسیار متنوعی میتواند در قسمت سختافزار و نرمافزار گوشی شما ایجاد شود که هرکدام نیازمند دانش و مهارت خاص خود است.

به همین خاطر، ما در کنار دو برند بزرگ اپل و سامسونگ، بخش تعمیرات موبایل شیائومی را نیز درنظر گرفتهایم که همواره درخواستهای زیادی از کاربران را در این قسمت دریافت میکنیم. همچنین در مورد نشانههای بریک سختافزاری نیز میتوان به نشانههای خاموش و سیاه شدن دستگاه، عدم نشاندادن علامت شارژ هنگام اتصال شارژر به گوشی اشاره نمود که کاملاً گوشی را به یکتکه آجر بیاستفاده تبدیل میکند. در این حالت کافیست با سشوار یا آیاوپنر قاب پشتی گوشی را در تعمیر گوشی حرارت داده و نیز با کمک ساکشن کاپ و پیک، بهآرامی قاب پشتی گوشی را تعویض نمایید. این کار را بهآرامی انجام دهید تا خدشه و خرابی به گوشی وارد نشود. از جمله این ایرادها می توان به مشکلات ایردراپ، شارژ ضعیف باتری، پر شدن حافظه، فریز شدن، کار کردن تاچ آیدی، آپدیت نشدن ios و غیره اشاره کرد. برخی از کاربران، ممکن است در اثر ریست فکتوری و یا مشکلات ایجاد شده، ناخواسته دادههای مهم گوشی خود را از دست بدهند. در گوشی های هوشمند جدید نرم افزار، مکمل سخت افزار محسوب می شود و مشکلات نرم افزاری از جمله مشکلات رایج در انواع تلفن اموزش تعمیرات موبایل نوکیا همراه است.

این ابزار و وسایل در دو دسته ابزارهای تعمیر نرم افزار و ابزارهای تعمیرات سخت افزاری قرار می گیرند. فرآیند تعمیر و تعویض هارد بایستی به این صورت انجام شود که ابتدا متخصص بایستی اقدام به برداشتن Nand Flash نموده و آن را با کمک Nand Flashای که ظرفیت مطلوبی دارد تعویض نماید. ابتدا برای تعمیر میکروفون، از یک مولتیمتر برای تست و اندازهگیری اهم در دو طرف این قطعه استفاده میگردد. همچنین دررابطهبا تعمیر بازر و ویبراتور هم به طور خلاصه باید گفت، بازر مانند اسپیکر است و ممکن است در اثر خرابی، تاب برداشتن، کثیفی، آیسی مربوطه دچار مشکل گردد. این آموزش توسط تیم آموزشی آموزشگاه فیدار تهیه شده است و بسیار کاربردی برای تعمیرات تمام وسایل الکترونیکی مثل تلوزیون موبایل لب تاپ کامپیوتر اسپیکر و تعمیر هر نوع قطعه الکترونیکی موجود در بازار میباشد. اما با توجه به وجود لوازم و تجهیزات کامل این برند در موبایل کمک، شما کاربران میتوانید برای تعمیر گوشی شیائومی درخواست خود را ارائه کرده و در کمتر از یک الی دو روز کاری از وضعیت تعمیر گوشی خود باخبر شوید. هرچند چسب محکمی که دور قاب گوشی وجود دارد، خاصیت ضدآب بودن گوشی را تا مدت محدودی حفظ میکند، اما در مقابل نفوذ آب همیشه پایدار نیست.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از آموزش تعمیر موبایل نرم افزار دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.