Snag یکی از بهترین کیت های اصلاح برای مردان – دوست دختر سبک

12 روز SG faves، هدیه، ursa major، بهترین کیت اصلاح برای مردان

یک روز از خود پرسیدیم: «آیا جالب نیست، اگر امسال یکسری چیزهایی را که دوست داشتیم تقدیم کنیم؟» بله تصمیم گرفتیم آی تی خواهد شد آرام باش. پس ما اینجا هستیم! سیشمارش پایین 12 روز SG Faves با هدایایی که سرتان را به پرواز در می آورد. فقط روش ما برای گفتن «تعطیلات مبارک» از تیم SG است.

آنچه شما برنده خواهید شد

12 روز sg faves، هدیه، ursa major، بهترین کیت اصلاح برای مردان

امروز ما به چهار دنبال کننده خوش شانس یک ست هدیه “Mister Shave” از دب اکبر، یکی از شرکت های آرایش مردانه مورد علاقه ما، می دهیم. با پرفروش‌ترین کرم اصلاح استلار و مومیایی تقویت‌کننده صورت برند مستقر در ورمونت، صورت شما از اینکه این ترکیب فوق‌العاده مغذی اصلاح و افترشیو را برای فصل تعطیلات به آن دادید، سپاسگزار خواهد بود.

چرا ما URSA MAJOR را دوست داریم

من از زمانی که دستمال مرطوب صورت ضروری آنها را کشف کردم، یک رابطه عاشقانه بسیار وحشتناک با دب اکبر داشته ام – دستمال مرطوب صورت بامبو که به صورت جداگانه بسته بندی شده اند که بهترین مراقبت از پوست برای چند کار است. من در هر کیفی که دارم یکی را نگه می دارم و هر زمان که بخواهم آن را بیرون می آورم میتوانست صورتم را در یک سینک حمام بشور، اما، می‌دانی، اصلاً یک سینک دستشویی ندارم. فکر کنید: بعد از پیاده روی از مترو اما قبل از اینکه در یک صبح گرم تابستانی وارد دفتر شوید. یا بعد از باشگاه زمانی که به نوعی عرق می کنید اما واقعاً وقت ندارید قبل از شام دوش بگیرید.

من مجموعه ای از راه حل های مختلف مراقبت از پوست سالم و بسیار موثر آنها را امتحان کردم – و دوست دارم. شبیه این یکی! و این یکی هم! و اگر از قبل آشنایی ندارید، می‌دانم که یاد می‌گیرید که آنها را به اندازه من دوست داشته باشید.

نحوه ورود

Style Girlfriend و Ursa Major (@ursamajorvt) را در اینستاگرام دنبال کنید و آخرین پست ما را لایک کنید. خودشه!

رقابت در حال فشرده شدن است … امروز فقط چهار برنده!

(هرچند همه چیز خوب است. برای شانس بیشتر می توانید دوستان خود را تگ کنید.)

اما شما فقط 24 ساعت فرصت دارید تا وارد شوید، پس به آن برسید! پس از بسته شدن پنجره ورود، برندگان DM را (فقط ساکنان ایالات متحده!) خواهیم داد، پس مراقب باشید.

موفق باشید، و تعطیلات مبارک از تیم SG!

>> به اینستاگرام سر بزنید تا وارد شوید و کمی شادی تعطیلات را برای ما بگذارید!