LL Bean – دوست دختر سبک

12 روز sg faves،

راستش اگر شما حتی می دانست چقدر چیزهای عالی که هر روز اینجا در SG HQ می شنویم، ذهن شما را متحیر می کند. به همین دلیل است که دسامبر امسال، ما حکمت را در اطراف پخش می کنیم و شمارش معکوس می کنیم 12 روز SG Faves. این به این معنی است: هدایای خیره کننده از چیزهایی که دوست داریم. برای شما! فقط روش ما برای گفتن «تعطیلات مبارک» از تیم SG است.

امروز؟ یک ژاکت هنلی پشمی دنج از LL Bean که به شما کمک می کند سرمای زمستان را غلبه کنید

آنچه شما برنده خواهید شد

12 روز sg faves، هدیه، ژاکت زمستانی مردانه

ما نه (!!) از این ژاکت های یقه شالی دنج را از LL Bean تقدیم می کنیم. شما حتی می توانید زهر خود را بردارید، منظور من، رنگ– از نیروی دریایی، زغالی، سبز جنگلی، قرمز، و بلغور جو دوسر. ما در اینجا در SG HQ مورد علاقه خود بحث کرده ایم (در حال حاضر بین سبز و آبی مساوی است، اما ممکن است تا زمان ناهار تغییر کند).

مردی را برای من پیدا کنید که در ژاکت یقه شالی ظاهر خوبی ندارد، و من مردی را به شما نشان می‌دهم با نوعی جوش‌های وحشتناک گردن که به آرامی از کنار صورتش بالا می‌رود و شاید – فقط کمی – از اطراف تراوش کند. گوش ها.

برای بقیه دوستان، این خواهش من را برای تک تک شما در نظر بگیرید که در این فصل تعطیلات خود را با ژاکت یقه شالی بپوشانید. پشم بره بی حس می گوید: “گوزن شمالی را بیاور!” در حالی که یقه شیک زمزمه می کند: “یک کوکتل دیگر، خانم کلاوس؟”

منظور من این است که این یک پلیور است که هرگز از مد نمی افتد (و اگر هستید لین مانوئل میراندا، تقریباً هرگز از بدن شما خارج نمی شود).

چرا ما LL Bean را دوست داریم

ژاکت های زمستانی مردانه، ll bean، 12 روزه SG faves

وقتی من و تیلور در اوایل سال جاری به مین رفتیم، وقتی از خطوط ایالتی عبور کردیم که قبلاً هرگز متوجه آن نشده بودم، تابلویی را دید که به ما خوش آمد می گوید:

به مین خوش آمدید: زندگی چگونه باید باشد

در تمام تعطیلات آخر هفته، هر زمان که چیزی در مورد وضعیت عجیب و غریب به ذهنمان می رسید، فریاد می زدیم: “زندگی چگونه باید باشد!” و هیچ چیز مانند LL Bean نمی گوید مین. از سال 1912، این برند سبک زندگی در فضای باز را ترویج می کند که دختر شهری مانند من فقط می تواند آرزوی آن را داشته باشد. اما مرد، اگر لباس‌ها و چکمه‌هایشان کمکی نمی‌کند.

آنها قبلا میراث بودند میراث یک چیز بود به یک کت صحرایی نیاز دارید؟ آنها شما را گرفته اند. به چوب ماهیگیری نیاز دارید؟ آنها شما را گرفته اند. اوه، و اگر به فروشگاه پرچمدار حماسی آنها در خارج از پورتلند نرفته اید؟ ممکن است زمان بازدید باشد (اما، است، من اگر جای شما بودم تا بهار صبر می کردم. الان هوا خیلی سرده…)

نحوه ورود

شما می دانید در این مرحله چه کاری باید انجام دهید، اما در صورتی که اکنون وارد آن شوید…

به اینستاگرام سر بزنید و Style Girlfriend و LL Bean (@llbean) را در اینستاگرام دنبال کنید و آخرین پست ما را لایک کنید.

آسان است، درست است؟ حتی می‌توانید دوستان خود را برای شانس بیشتری برای برنده شدن تگ کنید—هر دوستی که تگ شده است ورودی دیگری را به شما می‌گیرد!

شما 24 ساعت فرصت دارید تا وارد شوید، پس به آن برسید! پس از بسته شدن پنجره ورود، برندگان DM را (فقط ساکنان ایالات متحده!) خواهیم داد، پس مراقب باشید.

خبر خوب این است که یک هدایای کاملاً جدید فردا…و پنجشنبه..و جمعه…همه راه به بالا خواهد رفت وحشتناک 20 دسامبر، بنابراین شما شانس زیادی برای برنده شدن دارید.

موفق باشید، و تعطیلات مبارک از تیم SG!

>> به اینستاگرام سر بزنید تا وارد شوید و کمی شادی تعطیلات را برای ما بگذارید!